Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ak si chcete po vydani DFM zahrat team deathmatch s partiou priatelov, pridajte sa k Stargate Command:
    http://www.starcitizen-sgc.com/
  • Já si nemůžu pomoct, ale čekal jsem od toho propracovanější fyzikální model. Nějak mi z videa přijde, že to spíš připomíná klasického Descenta ve vesmíru. Faktem ale je, že z těch záběrů (zejména těch extérních) se to určuje dost blbě, uvidíme až na základě otestování in-game.
  • Na hranici s pcčkáři aji s jejich "slavným" Star Citizen.
    • Tak si už kup to PC a neřvi... Máma zacáluje, když ji vyprstíš...
  • DeDy
    No u mě zatím na základě videí vede Elite: Dangerous. Doufám, že diskuse u příštího článku o SC bude více o srovnávání těchto dvou úžasně vypadajících her.
    • Na základě videí u mě SC. ED je ve vývoji napřed, takže vypadá víc pokročile v gameplayi, co se ale týče grafiky, tak tam je SC v jiný lize.
      • DeDy
        Na základě videí posuzuji nejen grafiku. Každopádně oba tituly jsou herně zajímavé.
    • Elite je defacto hotova hra oproti SC. Moje obavy jsou spíše o délce vývoje pro SC. 200+ lidí na tom dělá už nějaký ten pátek a právě sotva je venku tenhle modul a to stále platí že za rok touhle dobou už bude venku singleplayer.
  • že konzole jsou nextgen hahaha TOHLE JE NEXTGEN! Tohle kdyby mela spustit konzole tak by explodovala
    • Jinak ještě k tomu spouštění na konzoli...nebudu se tady hádat, jestli by to jelo nebo ne...to je na vývojářích, jak se s tím poperou...
      Spíš by mě zajímalo, jestli je vůbec mezi konzolovým publikem o tuto hru zájem?...nějakou petici, velikostí podobnou alespoň z poloviny petici na PC port GTAV jsem nezaregistroval (na to, jakej má hype a kolike mega vybrala), což naznačuje, že prostě ten zájem na konzolích asi není takový, jako je na PC o GTAV, což by znamenalo i pozdější nižší prodeje...
      • a proc by to chteli konzoliste, tahle hra bude komplexni simulator, z toho by konzolistu hlava rozbolela, *15* *2*
    • To je hezký, jenže Ty asi nechápeš, co znamená nextgen...abych to vysvětlil...
      Slovo "nextgen" je zkratka pro "next generation", což v překladu znamená "další generace", kde v tomto případě se hovoří o další generaci hardwaru konzole, protože se konzole po určité době vymění a nastoupí další, vylepšená verze konzolí...
      • Když mě někdo pozve na nejlepší čaj na světě, čekám, že dostanu nejlepší čaj na světě a ne pytlíkový, který si dělám doma.
        Když někdo označí konzoli za next generation, čekám, že dostanu opravdu mílový skok v porovnání se současnou generací, a ne to samé v bledě modrém jen aby mě prodejci podojili jako kozičku.
      • Jenže oni zároveň tvrdili, že ten nextgen bude našlapanej, takže pepa má pravdu ...
        • Jako jasný, hardwarově jsou na tom obě současné konzole hůře (optimalizací lze hodně věcí dohnat), ale jen jsem chtěl upozornit na nesprávné použití slova nextgen.
          • To byly jen dva z vícero případů, navíc 486 DX4 na 120MHz (včetně AMDčkovýho 133MHz, což byl mimochodem tehdy supr procák) bylo pořád lehce pomalejší jako 75MHz pentium, takže to je skutečně pořádnej vykonnostní skok. A říkat, že nemůže přijít takovej grafickej skok jako ve výše uvedeným případě bych považoval za krátkozraké.
            • Začínám si myslet, že neumíš porozumět psanému textu. Tohle je už několikátej komentář k různýmu tématu, kdy vše převracíš na svoje rádoby smyšlenky a na nich zakládáš svoje teorie. Nic z toho, co jsi uvedl jsem nenapsal. Je vidět, že jsi jen obyčejnej netovej provokatér, co si snaží honit ego. Bacha, aby tě z toho nezačalo něco bolet, když jsi na to sám :)

              Tímto končím, takže si napiš svůj poslední komentář, ať se cítíš "nahoněně" a pokračuj o diskusi dál.
            • C-BEAM
              nie *1* ty stále nerozumieš, že podstatný je výkon, to je to čo hráča a vývojára zaujíma ako prvé. To je to čo umožňuje tie "skoky" o ktorých tu kecáš. Písal si, že by si chcel skok aký poskytoval prechod zo 486 na Pentium a ten si dostal aj s velkou rezervou, tak si nesťažuje a choď sa trochu zchladiť.
            • Hochu, soustřeď se na to, o čem se psalo. A to bylo o tom, co očekávat od pojmu nextgen. Ne nějaký tvoje kydy o dvojnásobným výkonu. Mimochodem já nesrovnával procesory dle frekvencí, to byl jen příklad toho, aby si vědátoři jako ty, dokázali představit, jak se zvedl výkon, při stejně taktovaným procesoru s jinou architekturou. V případě 486 na pentium to tak bylo, z ps3 na ps4 nikoliv. Píšeš o hrubým výkonu, já o změně/vývoji architekrury. Prostě motáš jablka a hrušky. Můžeš se tady snažit psát svoje nekonečný výlevy a utvrzovat sám sebe o své nekonečné pravdě a moudrosti, ale to je tak vše.
            • C-BEAM
              Zgr: snažíš sa ale nejde ti to. Podstatný je rozdiel výkonu a ten bol medzi prvými pentiami P5 a posledným 486 DX4 cca dvojnásobný na takt, resp. dokonca aj o niečo menší *3* Celkový rozdiel vo výkone bol medzi nimi menší ako rozdiel medzi PS3 a PS4.
            • Tve c-beame, fakt už raděj občas mlč. První pentium byl vůbec první skalární procesor a výkon byl v tomhle případě extra vyšší, než v předchozí generaci procesorů. Srovnávat to s přechodem PS3 na PS4, to chce hodně "odvahy", spíš hlouposti :) Kdybys uvedel z PS2 na PS3, tak by se to dalo ještě uznat. Každej inženýr z IT by ti za tohle dal černej puntík a zákaz přispívat do fór ohledně HW.
            • C-BEAM
              dvojnásobný výkonnostný rozdiel medzi 486 a Pentiom na clock je podľa teba" pořádnej vykonnostní skok" ? tak potom prečo prechod z PS3 na PS4 kde je naŕast výkonu omnoho vyšší podľa teba nie je poriadny skok ? :) urob si v tom poriadok.

              V grafike už neprídu skoky ako v minulosti hlavne ak sme už v dobe kedy majú niektoré hry pomerne blízko k fotorealizmu a kedy napríklad vizualizácie alebo filmové animácie už fotorealizmus dosiahli. Jednoducho nás čaká pomalá evolúcia pekne krok, kde tieto kroky budú čoraz menšie, početnejšie a menej badatelné.
          • podle mě je "nextgen" spíš jen taková marketingová fráze
            • C-BEAM
              no on prechod zo 486 na Pentium nebol zase tak revolučný ... posledné 486 procesory za prvými Pentiami príliš nezaostávali. Určite tam bol menší rozdiel ako medzi PS3 vs PS4. A také skoky v grafike ako v minulosti už nebudú, čo je naprosto logické.
            • Obměna HW je jen upgrade. Nextgen by měl přinýst něco skutečně "revolučního, skokovýho", jako přechod z 486 na pentium, ze softwarové vykreslování na hw a podobně.
            • Ale vždyť přesně popisuje tu generační obměnu hardwaru, která probíhá po nějaké době konzole na trhu...nebo alespoň takhle já slovo nextgen chápu...
        • zamotává se to tím, že "next gen" u konzolí je hardware co byl rok dva zpátky na PC, kežto Nextgen na PC je to na konzolích uvidíme s příchodem PS5 a Xbox 0 a na PC tak příští rok *4*
  • No, po shlédnutí celé konference bych chvílema nechtěl být v kůži vývojářů :) Jinak to graficky vypadá famózně (možná až moc cukrkandlově), ale technicky to kluci musí vychytat. Těším se na květen :)
    • Ako coti vadi prosimte . Ten clovek od lidi vyzebra a okrade statisice lidi a pak ma byt ticho po pesine , bo ako to vidis panacku.
      • Blue.Shark
        Jediné, co pro tebe, jakožto mentálně postiženého spoluobčana hodlám udělat, je: http://lmgtfy.com/?q=crowdfunding
      • Ravenshot
        Se tu v diskuzi dočítám o praní peněz, okrádání lidí a podobně… z čeho takové argumenty vycházejí? Co je smyslem tvrdit, že Star Citizen okrádá lidi? Jak jsi na to vlastně přišel? Mě by to opravdu zajímalo, protože nedokážu takové argumenty pochopit, ale rád bych.
  • Byl jsem ve vesmíru (chodím tam pravidelně na služební cesty) a řeknu Vám že to tam vypadá přesne takhle. tahle hra má moje schválení *3*
  • na pc platformu vycházejí jen technologické dema (jako crysis) s prakticky žádnou hratelností. jo, dobre se na to kouká ale je to jen strílení ve vesmíru. nic co by tu uz predtim nebylo *6*
    • crysis serie je pecka a bavila me o hodne vic nez half life
    • a v kolika vesmírných simulátorech jsi mohl vystoupit z lodi a volně se procházet po základně?
      • Veskoslav
        To je Joe, zbytečné. Jeho IQ koupací kačenky na to nestačí.
  • Nevím, Nevím. Upřímně jsem měl za to, že tato hra má mít fyziku. Ačkoliv nejsem fyzik, myslím si, že náraz do asteroidu by měl být pro stíhačku fatální.
    • Ve hře můžeš roztřílet/ustřelit snad každou sebemenší část, dokonce i prostřelit a zničit zařízení uvnitř, což bude mít následky na funkce lodě, ale jinak hra nemá fyziku...
    • Ravenshot
      Já věřím, že každý rozumný člověk od první předváděčky prvního létání pre-alfa verze modulu, ke kterému bylo video, kde popisovali pár bugů, se kterými se museli vypořádat pár dní před předváděčkou, snad nečeká, že všechno bude fungovat na 100 %. Chris chtěl ukázat náraz, chtěl ukázat odlomení křídla od asteroidu a to se nevydařilo. Z jeho záměru je ale jasné, že s takovou fyzikou se počítá. V tento okamžik pak nechápu, jaký jiný význam, než sarkasmus, tvůj příspěvek přináší. Pokud máš potřebu být sarkastický, tak by mě zajímalo proč.
    • měl jen zapnutou nesmrtelnost
    • o to se bat nemusis ;]
  • hra hodna královské platformy

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit