Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Líbí se mi, jak tu konzoloví debílci brečí, že si někdo dovolí dělat PC exklusivku s maximálním využitím výkonu PC i do budoucna. Holt když máte topinkovače a tablety ze kterých tady trolujete, tak si to prostě nezahrajete. Koho to zajímá. Tahle hra už je zaplacená, takže vás má u zadku.
    • To co vybrali sotva pokryje náklady, pokud budou chtít opravdu vydělat tak to stejně chtě nechtě budou muset vydat na konzole.
      • Co to meleš? Jaký náklady. To co vybrali investujou do vývoje. Proč by měli investovat víc, než vybrali? Proč by měli něco vydělávat? Je to crowdfundingová hra. Tohle není EA nebo Blizzard lol...
      • Jop, za deset patnact let az bude mit konzole vykon jak dnesni mainstream.
        • J máš pravdu v tu dobu vyjde právě Star Citizen.
          • To je mozny a me celkem ukradeny. *3*
  • Ukončuji debatu PC vs Konzole zcela jasným faktem!

    http://kuc.cz/nnikfv
    • Haha. "Vtipné". Pošli raději fotku toho, kdo to vytvořil.
      • konzole jsou zoufalost, smir se s tim
      • Tady máš tu fotku http://www.pixelhorde.de/wcf/images/photos/photo-12-2e6708cc.jpg
        • Keyz
          *15*

          Ale ruku na srdce. Kdo se dané době vyznal v PC tolik aby mohl mít doma mnoho HW a umět ho poskládat. Borec se asi vyzná.

          Spíše bych ho viděl na nějakého smradlavého bojovníka. Který toho hodně uměl ale byl hnusný a smrděl jako prase. Pro svoje dovednosti byl ale respektovaný.
      • Nemusi byt vtipny, staci kdyz je to pravdivy. Se podivej, jedna pc only hra a uz tu konzolebojs breci. *15*
    • +1 *15*
  • proč je v tom vesmíru všud etakový bordel? doufám že ve hre samotne bude vesmír prázdny bez všeho toho harampádí, kamenu a asteroidu.
    • Ve vesmíru totiž není gravitace...
  • PC hra a pcčkáři tady zas dělají bordel.. Co taky čekat od také tupé rasy, že
    • Nevzrusuj se, ten lowend v konzolich to nerozjede ani na 800x600. *15*
      • Máte jednu exluzivitou a to ještě ve hvězdách. která vyjde bůh ví kdy a jste z toho vystříkaní. Chudáci.
        • Keyz
          To je komedie machrovat s hrama pouze pro nějakou platformu. Bylo by přece lepší kdyby to bylo pro všechny ne? HW konzole by to po osekání určitě zvládal a hry z konzole na PC taky jednou.

          Tohle vymezování pouze štěpí hry. Ještě dost lidí to bere jako + argument. Namísto aby chtěli hry pro co nejvíce platforem, tak vychvalují, jak to je pouze na 1 = super. To je hovadina...

          Přece kdyby to bylo všude, tak co je na tom blbě? Více potencionálních peněz pro studio, a více zábavy, pro lidi. To, že firmy chtějí přetáhnout lidi k nějakému krámu, je známá věc ale není to pro trh dobře. Bohužel, jak je vidět, tak je dost lidí co to ještě vychvaluje.
          Ideální asi bude jakmile někdy vymyslí speciální hajzl a k tomu speciální hajzl papír. Jiná kombinace nebude možná, protože to pak nebude splachovat.
          • Ja nevychvaluju, jen seznamuju konzolefaga co prisel kvicet s tvrdou realitou. Uplne nejlepsi by bylo i kdyby sis precetl na co reaguje post, nez ho zacnes rozebirat. *5*
        • Tahle hra me je ukradena, ale tesi me ze si musis nalhavat jakej jsem chudak a jsi butthurt, protoze nejaka hra nebude na lowzole. *15*
          • Až ta tvoje vysněná hra vyjde tak mezitím vyjde každý rok desítky AAA her pouze na konzole, takže se můžeš uklidňovat i nadále. Neshledanou u Destiny nebo MGS V *5*
            • http://themescompany.com/wp-content/uploads/2012/01/crybaby.png

              *3*
            • Jak říkáš Vallete jak říkáš :)
            • Zvlastni, treba tvuj argument ze pc ma jednu exkluzivitu taky neni zrovna korektni. Byt pokrytcem a demagogem je jenoduche, ze?
              Ale mas pravdu, vysolit 2/3 ceny dobryho pc za konzoli s cpu a vga dohromady za 3000 by me taky asi hodne nasralo. *15*
            • Na tebe nemám. Pokorně se vzdávám, takové argumenty nemůžu troufnout a nebyl tvůj nick kdysi Vallet Warrior? Tvoje skladba slov je stejná.Taková inteligence se pozná hned *3*
            • Na konzole AAA hry nikdy nevyjdou, protoze na to nema ani hw, ani periferie. Pokud ale myslis ty radoby AAA hry jako gta, battlefield a cod, tak si je v tom lowres uzij. Ale na opravdovy hry to nikdy mit nebude, konzoleboji. *15*
      • Jack1947
        No a nektery uz z toho vazne onemocneli... blbosti... *7*
  • C-BEAM
    Redakcii: kolko este potrebujete zničených diskusií aby ste pochopili, že je tu treba urobit poriadok ? zrušte anonymné prispievanie, nech ten kto chce normálne diskutovať si založí účet. Ludia s účtom pristupujú k diskusii prevažne o niečo serióznejšie. A potlačte alebo zrušte konečne hodnotenia nech tu okolo toho nie sú zbytočne diskusie, hádky, nech to tu už proste nerobí zlú krv. Toto čo sa tu deje predsa nie je normálne.
    • Zavři hubu čobole. Co si tady do pyče vyskakuješ, vyskakuj si u vás a do nás se nesEer pyčo...
      • C-BEAM
        díky za podporu.
    • Jack1947
      Neblazni! Vzdyt by tady bylo pusta prazdno. Me se to taky moc nelibi (VEskoslav sem tam/... ) ale co no, zejtra jsem prijde nekdo to promazat a zas bude ticho po pesine.

      Neni to snad sranda nekdy? Par pomatencu si zaonanuje ale jinak nic. Zlou krev to nerobi... teda jak komu. Takze asi tak "Mír s vámi všemi i Veskoslavem". *3*
    • Já myslím, že moderátor (třeba i z řad registrovaných uživatelů) by byl lepší než zrušení anonymity, já mám anonymitu rád a ne všichni anonymní diskutéři trolují.
      • Treba Veskoslav. Pak by nejen nadaval do trollu ale rovnou banoval vsechny co maj jinej nazor. *1*
    • Keyz
      To dej dotaz do FC, tam na to odpovídají a je větší šance, že ten dotaz uvidí a když se bude ptát více lide (jako, že se již ptali), tak se možná něco bude dít.
  • mohla by to tady redakce promazat a rozdat pár banu. myslím že to presáhlo hranicu unosnosti, hlavne ty vulgarizmy *13*
    • dynamická IP to istí ;)
    • Veskoslav to tu zase zaspamoval, taky bych mu dal ban.
      • Já bych dal ban tvé materi, ze te nepotratila *11*
        • Veskoslave?
          • Viléme?
  • Keyz
    Btw jak to zatím jede? Nenašel jsem nějaké výsledky.

    Hlavně by mě zajímalo vytížení CPU a GPU.
  • Všímate si jak si Veskoslav naklikává a všem s ostaním s jiným názorem opačně. Svina jedna, hlavně, že tady brečel jak spratek, že nekdo na neho má clicbota. Bot zmizel, tak se Veskoslav vrátil do starých kolejí. Ty někomu rikej, že naklikavá mešuge...
    • Asi si koupím brejle *1* První stránka diskuzí a povětšinou hodnocení u tvé lásky je poněkud jiné *1* Navíc možná se budeš divit, ale když s někým souhlasíš a s druhým ne, tak co uděláš? Nedáš mu plus a druhému mínus aby Janové jako jsi ty byli spokojeni? *1* *1*
      • Veskoslav Detected...
        • palte už do piči, vy krystove buzny
      • Zajimáve, že máš plus čtyři a já taky za tu dobu chytl čtyří. Takže Veskoslave, proč se skrýváš ve stínech ???
        • Přečti si ještě jednou, co tam je napsané. A pokud ani potom to nepochopíš, tak jsi osel. *3*
      • Ta paranoia ohledne veskoslavovych alter eg a naklikavani zacina nabirat obludnych rozmeru.
        I ja jsem byl parkrat oznacen za jeho alter ego, coz me opravdu pobavilo a bylo mi toho jedince docela uprimne lito. *1*
        At uz alter ucty pouziva nebo ne, to co tady nekteri predvadi je na hlavu a pulka diskusi se toci ohledne veskoslava a jeho obdivovatelu. Zacina to byt mirne otravne.
        Nemluve o tom, ze tech, co pouziva vicero uctu zde, bude asi vice, ne jenom ten veskoslav. *1*
        • Treba Vrook, jejdasek a podobni spameri retardovanych nazoru stejne jak Srajdoslav.
          • A ty si co za špínu, jestli se můžu zeptat? *1*
            • Proto jsi pridal svoje moudro. To dava smysl. *3*
            • Došlo ti, že nejsem ani jeden? Jenom mi přijde humorné od nějaké houby tady číst takový ty moudra.
            • Ty jsi butthurt veskoslav, vrook nebo jejdasek?
          • No vidis, jejdasek. Toho sem tady nejakej patek nevidel. Ale je pravda, ze zde dlouho nebyl zadny clanek o steamu, tak mozna proto. *1*
  • Když neumí optimaliovat ať jdou do hajzlu... Na mé 7870XT je už ten blbý hangár nehratelný. To si myslí, že je každej pcčkář magor, aby kupoval karty za 13000KC
    • Tvurci jasne rekli, ze chteji vytahnout z pc hw co to jde, tudiz ohledy na dnesni mid range sestavy opravdu neberou. Navic hra vychazi az za rok a pul, to tady zase bude trochu jiny hw.
      A nemluve o tom, ze kritizovat (ne)optimalizovanost alpha verze hry je hodne ceny nejdementnejsiho postu dne.
    • GTX 590 nejvyšší detaily - bez problému! karta sice byla drahá, ale už je 3 roky stará!

      Jak jsem psal již několikrát - tato hra má být novodobou "Crysis" - určené pro high-endové sestavy.
      • Jak se ma AFR lag a stutter?
        • žádný problém :)

          mám 40-50 FPS, nic se netrhá, vše je synchronizované..
    • Tak hra zatím optimalizovaná příliš není, ale vzhledem k tomu, že hra je cílena na dnešní absolutní high-end a 4K rozlišení, tak bude člověk muset slevit ze svých obvyklých nároků, je to hra, která se nehodí ani na "next-gen" konzole.
      Každopádně hra má vyjít za necelé dva roky, v té době bude dnešní high-end mainstream a 7870 bude lowend.

      Jinak k optimalizaci, optimalizace je o efektivitě, ale i optimalizovaná hra, která vypadá lépe než to, co je dnes běžně dostupné, bude mít větší nároky na HW, než hra, která nevypadá tak dobře. Prostě optimalizují na dnešní a budoucí high-end.
      • Jo jenže nároky ani z daleka neodpovídají vizuální kvalitě. Ten Hangar je graficky jen mírně nadprůměrný a počet fps by v takové uzavřené místnosti měl atakovat klidně i 100FPS. Crysis 3 je zatím úplně někde jinde.
        • 1, hra je teraz tak 1-2 roky pred dokončeným, nie je to ešte ani alfa, tak aká optimalizácia?
          2. hangár teraz nemá implementovaný PBR, vizuálne sa to ešte posunie k lepšiemu
          3. Chris sa netají tým, že chce z HW vyžmýkať maximum, jeho predchádzajúce hry na tom boli podobne. Chápem, že je to nezvyk po tých rokoch, čo sa PC hry museli prispôsobovať konzolám, ale je to tak.
          4. Neviem, čo s tým máš za problém, na mojej postaršej GTX 570 to šlape full HD 40-50 fps na plné detaily...
          • A já na postarším Radeonu 5850 plynule 60FPS v Eyefinity *5*
          • Těch 40-50 ti tak věřím ty trapačku. Tolik nemají lidi ani s 780 TI ty trumbero. To říkej tak Veskoslavovi...
            • To je tak, když si konzolový debílek nechá postavit PC, které sotva zvládne zapnout. Pak se diví, že mu to nejede. Bohužel u PC nestačí jen zasunout cédéčko, aby ti hra jela stejně jako ostatním se stejným HW...
            • A s tou 590 by som hádal, že to hangár zatiaľ nevie využiť :)
            • Skutočne 40-50, ale mám ten najmenší hangár no, to ma nenapadlo... Plus procesor je silné štvorjadro , možno aj to má na to vplyv.
            • Přijde na to, jaký máš hangár a kolik lodí v něm. Se samotnou Aurorou v malém hangáru jsou FPS podstatně lepší než s Constellation a buggy, která výrazně zvětší už tak velký hangár.
            • není to jen o grafice ;-)
            • Tak, kde je pravda?... 590 jsou dvě podtaktované 580ky a máš 40-50 FPS a 570 má taky 40-50 FPS. LOL: Vy kokotii tu lžete.
            • mám starou GTX 590ku a mám taky 40-50 ;-)
        • Však ještě spoustu optimalizací udělají, jednou z nich je přechod na PBR...

          Jinak Crysis 3 na plné detaily má pořád mizerné fps i na nejnovějších grafikách. Každopádně řešit počet fps v pre-alpha verzi hry je poněkud ukvapené. Počkal bych s podobnými soudy minimálně na betu.
          • http://pctuning.tyden.cz/hardware/graficke-karty/29296-test-asus-radeon-r9-290x-directcu-ii-oc-hawaii-poradne?start=8
            Mizerné FPS? Naopak ta hra je skvěle optimalizovaná na to jak vypadá. Crytek umí optimalizovat velice, ale velice dobře viz Ryse jak vypadá skvěle na Xboxu.
            • Já neříkám, že není skvěle optimalizovaná, ale je nemožné mít slušných 60 fps bez snížení detailů nebo několika high-end karet.
        • Veskoslav
          100 fps? Ano jde vidět, že jsi "odborník", když ani Crysis 3 v uzavřených prostorách nedosahoval takových hodnot na nejvýkonnějších strojích své doby. A ano Crysis je úplně někde jinde. V historii FPS jako nevyužitý potenciál, kdy z otevřené hry, která definovala novou generaci herní grafiky se udělala průměrná FPS, která otevřenost vyměnila za otevřený koridor a graficky už tolik neohromila jako předchozí 1. díl.
          • Tak za prvé Crysis 3 vypadá několikanásobně lépe v uzavřených mlsnostech a je několikanásobně lépe optimalizovaná. Level desing je také na skvělé úrovni, jediný co hru sráží je krátkost kampaně a plytký příběh, kdyby se těch dvou negativ vyvarovala, mohli jsme se bavit o jedné z nejlepších FPS posledních let. Pokud tě to grafika Crysis 3 neohromí budiž, ale v současnosti není pokročilejší hra na trhu.
            • Rekl Veskoslav, kterej kazdyho kdo nema stejnej nazor nazyva trollem. HAHAAH jak usmevne. Kolik ti je? 8?
            • Veskoslav
              Aha, takže co není podle tebe, tak je špatně a všichni se opičí. Kolik ti je? 10? *7*
            • AI. Zrovna Metro má nulové AI, a to se projevu krásně v té hře, když to hraješ stealth způsobem. Crysis 3 a AI. je na tom lépe než Metro nebo Bioshock, tam je tupost protivníku neskutečná. Jinak působíš na mě jako ovečka, co si někde něco přečetla. Na Crysis 3 byl hate a ty se evidentně opičíš.
            • Veskoslav
              No Crysis vyníká právě ve zpracování exteriérů než interiérů. Ta hra měla potenciál, ale katastrofální kampaň a AI nepřátel z toho udělali hru z výprodejů. Sice je to stále lepší jako CoD a spol, ale i tak hru sice mám ve vlastnictví, ale první díl je co se týče grafiky, příběhu a hry samotné zcela někde jinde. A částečně souhlasím, ale osobně třeba zpracováním některých věcí řadím poslední Metro na C3. A nemůžeš přece předpokládat, že hra ve vývoji bude stejně optimalizovaná jako hra, který už vyšla. To už je z principu nesmysl.
    • Veskoslav
      280X OC naprosto v pořádku (při maximálních detailech cca 35 fps) a nestála 13 000:)
      • Jsem tusil ze budes Amdkid. Mas styl argumentace jak DD. *15*
        • Veskoslav
          Ano a notebook mám s NVidií, aby se tvá argumentace idiota ukázala ještě v lepším světle.
          • Ted jsi mi to nandal. Ale predstava jak si kupujes Amd, protoze je o neco levnejsi a predstavujes si jak mas neco stejnyho za lepsi prachy a nasledne kvicis na forech ze ti neco nefunguje a ze ovladace stoji za prd a ze je spotreba 2x vetsi nez u nvidie me rozesmiva. *15*
            • To je super, neni nad to verit vlastnim blabolum. *5*
            • Veskoslav
              Znova Tě nakrmím. Ano vybírám si podle ceny a poměru cena/výkon. A poněkud jsi zaspal dobu ohledně ovladačů. Ale jo, dál si virtuálně onanuj, když už nic jiného ani neumíš;)
            • Ne, ja rozdeluju na lidi co si neco koupi a dal neresi a na lidi co se sami obelhavaji, aby si obhajili svuj vyber. Prej 10%. Trololol. *15*
            • Veskoslav
              Jak jsi na to hlupáku přišel? Spotřeba je vyšší o 10% než u srovnatelné karty od NVidie, ovladače fungují naprosto normálně. Ale jo, chápu Tě, smutný život, když stále rozděluješ na AMD vs NVidia, PS vs MS, iOS vs Android atd.
        • Veskoslav má ještě daleko do DD. Ten člověk(DD) už je za hranici nějakého mentála.
          • C-BEAM
            dnes sú ľudia hrozne zmlsaní, aký máš CPU ? čo je podľa teba nehratelné ? ako je možné že ludia majú s rovnakou kartou 30+ fps na very high ? aké fps by si očakával od karty ktorá v čase vydania hry bude patriť skôr k tým menej výkonným kartám ? snáď nie 50-60 na max ? či hej ?
            • 456 dalsi z rady jednoduchých lidi. Ani mi te neni lito.
            • Bože jdi do pyče Veskoslave. Si fakt nenápadný magore...
            • 456 udelej screen. Mam prakticky to same, co ty a jede mi to na 30-35 fps. Takze neverim, ze vůbec hru mas.
            • 30 FPS tak ve snu ty slovenský trumbero. Mám tak 20-22. Procesor i5 3,4 a 8 GBDDr3 a 8.1 x64
  • Keyz
    Jsem zvědav co vše povolí nastavit. Je to MP hra a tam si lidi záměrně nastavují hnusnou grafiku aby bylo lépe poznat co je co a FPS bylo na požadované hranici.

    To pak dost degraduje, ty předváděcí akce. Jo kdyby to byl pouze singl.

    - Btw k čemu ta nekonečné debata z platformách. Fakta o ceně, výkonu apod. jsou jasná. Není moc co řešit *3*
    • Squadron 42 - SP část hry, která bude mít víc než 50 misí
      Star Citizen - MP část hry, ve které hráč nebude povinen komunikovat ( hrát ) s ostatními hráči - bude moci celou hrou prolétnout jako-by to byl SP.

      Ikdyž určitě půjdou nějakým způsobem snížit detaily, tak si myslím že nijak výrazně - Chris několikrát říkal že je to zaměřené na high-endy...
    • Veskoslav
      Ale ona je jak SP, tak MP část hry:)
      • on část?
        2/10

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit