Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Erendiel
    Helma! Helma!
    • Na demo je ten efekt pekny, ale ked pojdes do xx-tej bitky tak to uz bude akurat liezt nanervy. :)
      • Blue.Shark
        Helmu vem čert, ta animace trvá chviličku. Spíš ty vrata by chtělo trochu popohnat :))
        • Ve fialní hře zřejmě behem toho než ty vrata se otevřou tak budeš provádět nějaký pre-flight přípravy ... nastovování a tak možno.
          • Blue.Shark
            V tom případě už nevidím problém :)
  • Je jasne ze zbrane sou hotove z 0%, proc to vubec ukazuje.
    Nasedani do kokpitu je cool poprve, pak to jen otravuje a zdrzuje.

    Rad bych videl jak se budou chovat lode velke.
  • je realny aby se ve vesmiru ta lod pohybovala takhle zlehka? jako by na ni nepusobili setrvačne sily. nehejtuju, jen se ptám.
    • Vektory, střední škola :)
    • Ta lod se zlehka nepohybuje, mozna ti ten dojem vytvari externi kamera se kterou muze hybat jak se mu zachce. Jinak pohyb lodi a rychlost manevru jsou omezene pretizenim, ktere teoreticky clovek vydrzi.
      • jo v tom druhm videu ukazují featuru g-force kolem 5:34 - 6:00 že když udelaš moc drsnej manevr tak se ti rozostri videni.
        • seprah
          podobnej efekt je i ve War Thunderu
          • Magister_Peditum
            Podobnej efekt je v kdejakým leteckým simulátoru.
            • Jestli to neni tim že je to reálný efekt :D
      • Já teda nejsem fyzik, ale ve stavu bez tíže snad žádné přetížení být nemůže, když na člověka nepůsobí žádné gravitační pole a není přítomno tíhové zrychlení. Těleso se ve vesmíru pohybuje konstantní rychlostí v tom směru, ve kterém mu byla udělena kinetická energie. To znamená, že pohyb ve vesmíru by měl být okamžitý a bez nějaké setrvačnosti. Ale může se vyjádřit někdo, kdo tomu rozumí, já se přiznám, že fyzika není moje silná stránka.
        • Predstav si odstredivou silu a zrychleni ucitis i ve vesmiru...
          • C-BEAM
            ak by sme mali byť korektní tak žiadnu odstredivú silu nepocíti vo vesmíre ani na Zemi keďže taká sila neexistuje. Pocíti dostredivú silu lode.
            • C-BEAM
              sk: nie. Keby dokázal rozpohybovať telo myšlienkov, čiže keby dokázal myšlienkov ovládať každý atóm vo svojom tele zároveň, necítil by nič ani keby v rýchlosti 1000 km/h zabočil na 5 metroch. To čo cítia piloti v centrifúge alebo v lietadle sú sily ktoré vznikajú medzi tendenciou tela pokračovať v priamočiarom pohybe a pôsobením kresla.
            • lod na to nema zadny vliv...v nasem pripade je jen...udelovac smeru a rychlosti pohybu...stejne by na nej pusobily sily i kdyby byl nahaty ve vesmiru a nejakym zpusobem se dokazal pohybovat - treba silou myslenky
        • C-BEAM
          predstav si že letíš v rakete a sediš v kresle. Lod i ty sa pohybujete velkou rýchlosťou po priamke a ty necítiš žiadnu silu ktorá by na teba pôsobila. V tom s loďou zatočíš prudko do strany, čo sa stane ? Stane sa to, že lod zmení smer ale TY tak ako každý predmet ktorý nie je súčaštou lode nie, tvoje telo má tendenciu pokračovať po priamke ďalej ale loď chce zatočiť, ako to teda pocítiš ? pocítiš to tak, že na teba začne pôsobiť kreslo ktoré ťa bude vytláčať z tvojej dráhy, čím rýchlejší bude obrat tým väčšou silou na teba bude kreslo pôsobiť.
          • Dobře, ale nebude ve stavu bez tíže to přetížení zanedbatelné? Myslím jako, že teoreticky vlastně nic nevážím, takže na křeslo fakticky při změně směru možná nějaká má minimální váha bude působit, ale ne tak jako v letadle v gravitačním poli země. Takže mě křeslo jen vychýlí z mého směru do směru kosmické lodi. SK psal že je rychlost manévrů omezená přetížením, které člověk vydrží - Čili má otázka zní "Může být v kosmu tak velké přetížení, že by ho člověk nevydržel?"
            • C-BEAM
              dostredivé sily ktoré pôsobia na pilotov sú omnoho väčšie ako je sila ťiažová. Je ti určite jasné, že keď robí pilot v lietadle otočku/loop a v jej vrchole je hlavou k Zemi tak aj napriek tomu. že ho tiaž ťahá k zemi je ku kresle ako prikovaný .Jednoducho sila ktorá ho ťahá k Zemi je omnoho menšia ako sila ktorou na neho pôsobí lietadlo proti smere pohybu jeho tela. V tej chvíli by mohla Zem zmiznúť, čiže by si sa ocitol vo vesmíre a nič by sa na silách ktoré na teba pôsobia nezmenilo, resp. by ti bolo jedno že čelíš 7 a nie 6 G.

              To že si na Zemi nedáva atómom tvojho tela hmotnosť, tá je prirodzeným prejavom každej hmoty v našom vesmíre bezohľadu na to, kde sa v ňom nachádzaš. Keby to tak nebolo tak by boli napríklad strelné zbrane vo vesmíre nefunkčné, a keby si vystrelil tak by gulka nemala žiadnu kinetickú energiu keďže do vzorca E=1/2mv2 by si do m dosadil nulu. Ale vo vesmíre ťa projektil z pušky zabije rovnako dobre ako na Zemi.
            • Samozrejme, že môže, tam ide o odstredivú silu. Veď v každom sci-fi máš rotujúce vesmírne stanice, ktoré tak vytvárajú umelú gravitáciu.
        • a kde si vzal ze na tebe ve vesmiru nepusobi zadne gravitacni sily? :-) ty jsou v celem vesmiru jenom se jedna o to jak jsou silne. proc si myslis ze kosmonauti na ISS letaji? prave kvuli gravitaci protoze padaji, jenze se kolem zeme otaci rychleji tak proto nikdy nespatdou (obeznice).
  • Videl som embedovane video uz tri krat + stream raz. Co som videl ma uchvatilo. V prvom rade grafika a fyzika, az na detekciu zasahov a kolizii na konci videa, ale to urcite opravia. Vyzera to byt perfektna zabava. V tomto videu sice nie je hudba, ale v zazname z predstavenia DFM je fakt skvela. Uz aby vysiel update hangaru a ide sa na pohadzovanie helmy :-)

    Ak si chcete po vydani DFM zahrat team deathmatch s partiou priatelov, pridajte sa k Stargate Command:
    http://www.starcitizen-sgc.com/
  • Moc tejto hre fandím, a to nie len ako fanúšik všetkého čo lieta. Celý ten projekt pripomína časy prvých PC hier doby predkomerčnej, keď autorm šlo v prvom rade o dobrú hru *5*
    • Ano proto pokradli prvně 50 mega a zatím ani neví, kdy to vydají. Zatím je to spíš pračka na prachy. Ale CainPullo a jemu podobní si popláčou z nostalgie a přišoupnou jim nějaké dolárky. OMFG to je doba, platit za hru roky do předu. Trololo, LoL, WTF!!!!
      • Ravenshot
        „OMFG to je doba, platit za hru roky do předu.“

        Říká se tomu investice. Zcela běžné v dnešní době. Myslím, že není nutné vysvětlit, co „investice“ znamená.
      • Prej pokradli. Frajere, ty to mas v hlavince trochu pomotane.
        A pokud nekdo chce podporit vyvojare a hru, ktera by beznym zpusobem nejspis nikdy nevysla (alespon ne v soucasne dobe), tak proc ne? Nuti te snad nekdo jim penize poslat? Nuti te nekdo tu hrat?
        Samozrejme, ze je to risk a muze z toho vylezt ledasco, ale ocividne to hodne lidem za ten risk stoji, protoze velky producenti tradicni cestou takovou hru zjevne nejsou ochotni vytvorit a uz vubec ne hru usit na miru PC s vyuzitim vykonu, ktery nabizi (z logickych duvodu). A tak se lide chytli prilezitosti.
        Nechapu co te na tom tak sere. Nemas na to PC a na konzole se to zatim nechysta tak proto tady brecis? Nebo proc ti to tak vadi?
        Naopak ta hra ukazala, ze i na PC se porad muze financne zadarit i vetsim pc exkluzivnim projektum, jen musi dostatecne zaujmout, prijit s necim, co pc hraci opravdu chteji.
        Ted jeste, aby to tvurcum neprerostlo pres hlavu a nerozsypalo se jim to pod rukama. Pokud se zadari a vyleze z toho dobra hra, tak se nejspise muzeme v budoucnu dockat vice takovych projektu. Projektu, do kterych velky hraci jako EA, Ubi apod. nejsou ochotni jit.
        Pokud naopak neuspeje, pak velke KS hry to pohrbi na dalsich par let.
        • Na co nemám PC? Na imaginární hru? Na to mi stačí moje vlastní fantazie. Jestli si naivkové myslíte, že se dočkáte této hry s tím co nasliboval, tak jste vážně hloupoučcí. Mír s vámi a svobodu Tibetu!!!
          • Ravenshot
            Uvědomuješ si, že to samé bych mohl říct o tobě? Třeba takhle:

            Jestli si naivko myslíš, že se nedočkáme této hry s tím, co nasliboval, tak jsi vážně hloupoučký. Mír s tebou a svobodu Tibetu!!!

            Víš, co tím chci říct? Jak Star Citizen nakonec dopadne, neví nikdo, nevím to já a nevíš to ani ty. Lidé, co na Star Citizen přispěli a přispějí, mají svá očekávání, která vycházejí z toho, jak RSI hru propaguje. Vložili svou investici do projektu, o kterém si myslí, že by jim mohl přinést radost z hraní takové hry. Jaký je význam tvých příspěvků, netuším. Kdo chtěl nebo chce přispět, tak přispěje. Kdo nechce, tak nepřispěje.

            Mám to tak chápat, že se bojíš o naše peníze a proto nás chceš upozornit, že podle tvého názoru, jsme naletěli a že z toho nic nebude? Mám to tak chápat, že tě zajímá naše blaho? Je to tak?
          • Jaky model vestecke koule to mas? A kde se da poridit? Hodila by se mi do podnikani.
            A ja necekam nic, penize jsem jim neposilal, ale hru ockem sleduju a jsem na ni zvedavy.
            Jestli hra bude alespon z pulky takova, jak slibuje je ve hvezdach. Tedy vlastne s vyjimkou mistra Z, ktery uz ted vi, ze to bude fail imaginarni hra. *1*
            Vazne by me zajimalo, co ti tak na te hre vadi. Ze by ses uz spalil s nejakym KS projektem? *1*
            • Jack1947
              Chudak uz nevi jak by zatrollil, tak se to snazi znegativnit i ostatnim... HAMBA MU!

              ( o to lepsi bude zjisteni ze to dopadne jeste lepe no prinejmensi tedy dopbre, to se chudakum jako on navzdy zbori svety... jak domecky ze sirek *2* )
      • Blue.Shark
        Zjisti si informace a okolnosti. Potom nebudeš za hlupáka.
      • Jack1947
        To nerikej, vzdyt to je Kris Robertz duchovni fotrik Wink komándru... jake pak pokradly vzdyt vybrali akorat tolik aby mohli dal pokracovat ve svem veledile.

        Takove reci se na webu o hrach nerady slysi. Priste vaz slova, nebo budes (od nekoho) bit! *16* *12*
      • Veskoslav
        Pokradli? Víš, že pomluva je trestná? Ale chápu, anonymní nula si může dovolit asi všechno, když si myslí, že internet je anonymní. *11*
  • Jack1947
    Ja to Pcckarum preju, (nejsem zmetek neprejicna) bude to vyjimecna hra, ktera si samozrejme na nic nehraje jen poctivej arakadovo-simulatorovej materiál. A kdyz to jednou bude na Ngenove konzole jeste lip. I kdyby to osekaly az na kost coz nehrozi... nemam fakt namitek. Uz ted rikam skvela prace, proste nadseni i kdyz to hrat asi nebudu se rovna Kingdom come. *4*
    • Tebe bych zavřel za prznění češtiny.....To je strašný příspěvek... *11*
      • Jack1947
        Veskoslave... uz to mas vyresene s tou tvoji "nejasnou" identitou? Delas pokroky, snad si nevyuzil multinick delsi dobu.

        Delas pokroky jen tak dal, bohuzel, ja si moc nepomuzu mam a jeste to tezke v zivote asi mit budu... Nu coz uz. Kazdy mame nejaky ten zaásek nebo problém. Neverim ze je nekdo bezchybny pokud ano to neni clovek ale doufam ze ani robot.
        • Ty jsi fakt blbej, jak se o tobě vypraví hej:-D Važně si vole myslíš, že jsem Veskoslav? *1* Pochopím, jestli máš na to papíry, co předvádíš, ale pokud je nemáš, není to ani směšné, ani vtipné. Spíše hodně smutné.
          • Jack1947
            Nak se branit musim prece ne ? Tak je mi uplne u prdelle jestli si nebo nejsi Veska. Papiry ted uz prosle na mou poruchu mam ale odfotit ti je nehodlam.

            Vis, kdyby mel na to papiry - myslis ze je hezke si delat srandu z toho. nebudu se vybavovat s debilkem... takze si vem Vesku a nebo kohokoliv a dete si vymenit navrhy. Vybavoval jsem se s podobnymi blbci a nikdy to k nicemu nevedlo, narozdil od tebe si nic dokazovat nemusim ani neminim...

            Smutny mi prijdes ty... ostatne jako tobe podobni zhyralci. Nejsem zas takova citlivka abych hned bezel s placem pod postel. Nastesti jsou i normalne smyslejici a vyjadrujici se lide i tady takze muzes jit prudit nekoho jineho a klidne jinam. Nejlepe tam kde zajimaji takovehle kecy. Tady ne. *4*
            Hezky zbytek Vecera a jeste neco napis. Chytry lide neustoupi naopak ty davaji najevo ze jsou moc prechytraly. ( tak hlavne ze ses pobavil ze ? *12* )
            • Jack1947
              A hle mi o vlku, a ne starocestina to asi ne tam bych musel mit i prevodniky *15*. Radis mi zakladat Blog ? (patrne z vlastni zkusenosti) na to jsem moc linej.) Prijde ti ze se vymlouvam, hmm zajimave
              asi jsem mel napsat ze jsem blbej dit za komancu si byl blbej nerumel si cestinu ? Blbec, negramot, neumel si pocitat... nemel si ve spolecnosti co delat. Hele, psal jsem hur, mnohem najdi si me postarsi prispevky treba za dob anonymovske cinnosti.

              Je mi blbe se vymlouvat ale ja se ani nak nevymlouvam... lehka mozkova dysfunkce jo ( takze i chovani no tedy, potes koste)

              No, kdyby se chtel ohanet tak bych vypsal jeste vice poruch. ( coz je zbytecne, )
              Myslenky mam no, obcas je podam uceleneji jindy ne. Nekdo me upozorni opravim se. Jak jiz jsem psal nikdo neni neomylny a kdo jo ten ani neni. Takze asi tak no.
              *4* Vzdyt ja se snazim no, ale nic nejde hned ani hovn- se neudela rovnou... chce tomu dat cas. Na zazraky neverim no.

              PS: Delsi vety na vice radcich jsou ted nudle ? Vzdyt kdyz nekdo napise delsi komentar zabere treba 1celou nebo polovinu jedne diskuzni strany. To jsem si na ten design docela zacal zvykat, eh. takhle tedy nic moc. Asejc se mi to jenom zda... a predtim to bylo podobne jen sem si toho tolik nevsimal. (opticka iluze).
            • Veskoslav
              Nikdo ti nemůže a ani nechce zakazovat diskutovat. Ale víš jaký je tvůj zásadní problém? Polovina příspěvků nedává hlavu a ani patu. Přijde mi, že myšlenku máš, ale neumíš ji prezentovat. Pak se stane, že v příspěvku máš dvě naprosto rozdílné myšlenky, které se vzájemně vylučují. Dále už jsem ti psal i poradil, kde a jak nainstalovat pluginu, aby ti pomohli a usnadnily kontrolu toho, co píšeš. Klidně si piš, co chceš. Ale piš to tak, aby to mělo hlavu a patu. Tvé příspěvky vypadají jako psané staročeštinou, kdy větná skladba je z 19. století a v dnešní době se rozhodně nepoužívá. Doporučuji si založit internetový blog a psát. Klidně nesmysli, ale piš. Vypíšeš se, z lepších si gramatiku, tvé věty začnou dávat smysl. Ale sám musíš chtít. Sám mám lehkou mozkovou dysfunkci. Ale naučil jsem se s tím žít a nevymlouvám se na to. Zkus to taky, protože se opravdu nedáš číst.
          • Tady ta levná maškaráda je opravdu nenápadná. Navíc, když ti přiletí okamžitě 4 pluska. Kristova noho dělej to aspoň nenápadně.
            • Jack1947
              Jasny, dosel jsem do faze kdy si musim naklikat ze ( ostatne tvuj nick idiot-troll mluvi za vse)

              Jsem rad ze nekoho stve ze mam plusy. Uz jen kvuli blbeckum. Je to tak nejak prijemnejsi pocit. ( i kdyz mi je hodnoceni maximalne u prd-le). *4*

              Nevsiml jsem si ze tem ma plusy, videl jsem u sebe tak jsem reagoval ze to je na me. Pokud ne tak sry, omlouvam se pokud ano... to co jsem napsal. Je tak. (plati to i pro jine experty).
  • zatim me to nechava chladnym, nebudu prece jasat jen kvuli tomu ze nejaka legenda se vraci nebo ze je to PC hra, soubojovy video me moc nenatchlo tak uvidime az to bude vic vyladeny.

    ano priznavamse ja bych tam asi takhle neskandoval :D (alespon v tuhle chvily ne)
  • C-BEAM
    v tejto diskusii sa zase potvrdilo, že nie každý (anonym) je troll alebo rovno idi*t ale väčšina trollov a idi*tov má za nickom (anonym). Ale tak redakcia sa vyjadrila, že chce kvantitu v diskusiách tak ju má.
    • Co já? Splňuji tvoji definici?
  • Blue.Shark
    Nemůžu si pomoct, ale tuhle hru mám moc rád, i když ji zatím nevlastním a vlastně ani není hotová. Ten zápal, se kterým vývojáři informují komunitu o každé maličkosti, je mi hrozně sympatický. A samozřejmě nelze zapomenout na The Next Great Starship. Každý úspěch Star Citizenu mi vyloženě zvedne náladu.
    • Mě zas zvedne náladu když orgasmus vydržím aspoň 20 minut. Bohužel stává se to málo
      • Ravenshot
        Asi by to chtělo upgradeovat vybavení *3*
  • at si to ten d3m3nt vyda kdy chce ale prachy at vrati z5 lidem, za takovou sracku prece nemuze ty prachy chtit dpc
    • Veskoslav
      Kde se takoví hlupáci jako ty vyskytují? *7*
      • Ostrava?
        • hangar ve star citizien
          • Co pises si sam se sebou? *1*
            • Proč bych to dělal Venco? *15*
          • *1*
      • co po mě chceš

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit