Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zvlastni, treba tvuj argument ze pc ma jednu exkluzivitu taky neni zrovna korektni. Byt pokrytcem a demagogem je jenoduche, ze?
    Ale mas pravdu, vysolit 2/3 ceny dobryho pc za konzoli s cpu a vga dohromady za 3000 by me taky asi hodne nasralo. *15*
  • Na tebe nemám. Pokorně se vzdávám, takové argumenty nemůžu troufnout a nebyl tvůj nick kdysi Vallet Warrior? Tvoje skladba slov je stejná.Taková inteligence se pozná hned *3*
  • C-BEAM
    díky za podporu.
  • Ja nevychvaluju, jen seznamuju konzolefaga co prisel kvicet s tvrdou realitou. Uplne nejlepsi by bylo i kdyby sis precetl na co reaguje post, nez ho zacnes rozebirat. *5*
  • Keyz
    To je komedie machrovat s hrama pouze pro nějakou platformu. Bylo by přece lepší kdyby to bylo pro všechny ne? HW konzole by to po osekání určitě zvládal a hry z konzole na PC taky jednou.

    Tohle vymezování pouze štěpí hry. Ještě dost lidí to bere jako + argument. Namísto aby chtěli hry pro co nejvíce platforem, tak vychvalují, jak to je pouze na 1 = super. To je hovadina...

    Přece kdyby to bylo všude, tak co je na tom blbě? Více potencionálních peněz pro studio, a více zábavy, pro lidi. To, že firmy chtějí přetáhnout lidi k nějakému krámu, je známá věc ale není to pro trh dobře. Bohužel, jak je vidět, tak je dost lidí co to ještě vychvaluje.
    Ideální asi bude jakmile někdy vymyslí speciální hajzl a k tomu speciální hajzl papír. Jiná kombinace nebude možná, protože to pak nebude splachovat.
  • Na konzole AAA hry nikdy nevyjdou, protoze na to nema ani hw, ani periferie. Pokud ale myslis ty radoby AAA hry jako gta, battlefield a cod, tak si je v tom lowres uzij. Ale na opravdovy hry to nikdy mit nebude, konzoleboji. *15*
  • Až ta tvoje vysněná hra vyjde tak mezitím vyjde každý rok desítky AAA her pouze na konzole, takže se můžeš uklidňovat i nadále. Neshledanou u Destiny nebo MGS V *5*
  • Tahle hra me je ukradena, ale tesi me ze si musis nalhavat jakej jsem chudak a jsi butthurt, protoze nejaka hra nebude na lowzole. *15*
  • Máte jednu exluzivitou a to ještě ve hvězdách. která vyjde bůh ví kdy a jste z toho vystříkaní. Chudáci.
  • Jack1947
    No a nektery uz z toho vazne onemocneli... blbosti... *7*
  • Nevzrusuj se, ten lowend v konzolich to nerozjede ani na 800x600. *15*
  • PC hra a pcčkáři tady zas dělají bordel.. Co taky čekat od také tupé rasy, že
  • Zavři hubu čobole. Co si tady do pyče vyskakuješ, vyskakuj si u vás a do nás se nesEer pyčo...
  • Jack1947
    Neblazni! Vzdyt by tady bylo pusta prazdno. Me se to taky moc nelibi (VEskoslav sem tam/... ) ale co no, zejtra jsem prijde nekdo to promazat a zas bude ticho po pesine.

    Neni to snad sranda nekdy? Par pomatencu si zaonanuje ale jinak nic. Zlou krev to nerobi... teda jak komu. Takze asi tak "Mír s vámi všemi i Veskoslavem". *3*
  • Treba Veskoslav. Pak by nejen nadaval do trollu ale rovnou banoval vsechny co maj jinej nazor. *1*
  • A s tou 590 by som hádal, že to hangár zatiaľ nevie využiť :)
  • Já myslím, že moderátor (třeba i z řad registrovaných uživatelů) by byl lepší než zrušení anonymity, já mám anonymitu rád a ne všichni anonymní diskutéři trolují.
  • Skutočne 40-50, ale mám ten najmenší hangár no, to ma nenapadlo... Plus procesor je silné štvorjadro , možno aj to má na to vplyv.
  • Keyz
    To dej dotaz do FC, tam na to odpovídají a je větší šance, že ten dotaz uvidí a když se bude ptát více lide (jako, že se již ptali), tak se možná něco bude dít.
  • C-BEAM
    Redakcii: kolko este potrebujete zničených diskusií aby ste pochopili, že je tu treba urobit poriadok ? zrušte anonymné prispievanie, nech ten kto chce normálne diskutovať si založí účet. Ludia s účtom pristupujú k diskusii prevažne o niečo serióznejšie. A potlačte alebo zrušte konečne hodnotenia nech tu okolo toho nie sú zbytočne diskusie, hádky, nech to tu už proste nerobí zlú krv. Toto čo sa tu deje predsa nie je normálne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit