Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta paranoia ohledne veskoslavovych alter eg a naklikavani zacina nabirat obludnych rozmeru.
    I ja jsem byl parkrat oznacen za jeho alter ego, coz me opravdu pobavilo a bylo mi toho jedince docela uprimne lito. *1*
    At uz alter ucty pouziva nebo ne, to co tady nekteri predvadi je na hlavu a pulka diskusi se toci ohledne veskoslava a jeho obdivovatelu. Zacina to byt mirne otravne.
    Nemluve o tom, ze tech, co pouziva vicero uctu zde, bude asi vice, ne jenom ten veskoslav. *1*
  • Tvurci jasne rekli, ze chteji vytahnout z pc hw co to jde, tudiz ohledy na dnesni mid range sestavy opravdu neberou. Navic hra vychazi az za rok a pul, to tady zase bude trochu jiny hw.
    A nemluve o tom, ze kritizovat (ne)optimalizovanost alpha verze hry je hodne ceny nejdementnejsiho postu dne.
  • žádný problém :)

    mám 40-50 FPS, nic se netrhá, vše je synchronizované..
  • mám starou GTX 590ku a mám taky 40-50 ;-)
  • Asi si koupím brejle *1* První stránka diskuzí a povětšinou hodnocení u tvé lásky je poněkud jiné *1* Navíc možná se budeš divit, ale když s někým souhlasíš a s druhým ne, tak co uděláš? Nedáš mu plus a druhému mínus aby Janové jako jsi ty byli spokojeni? *1* *1*
  • Všímate si jak si Veskoslav naklikává a všem s ostaním s jiným názorem opačně. Svina jedna, hlavně, že tady brečel jak spratek, že nekdo na neho má clicbota. Bot zmizel, tak se Veskoslav vrátil do starých kolejí. Ty někomu rikej, že naklikavá mešuge...
  • A já na postarším Radeonu 5850 plynule 60FPS v Eyefinity *5*
  • Těch 40-50 ti tak věřím ty trapačku. Tolik nemají lidi ani s 780 TI ty trumbero. To říkej tak Veskoslavovi...
  • http://pctuning.tyden.cz/hardware/graficke-karty/29296-test-asus-radeon-r9-290x-directcu-ii-oc-hawaii-poradne?start=8
    Mizerné FPS? Naopak ta hra je skvěle optimalizovaná na to jak vypadá. Crytek umí optimalizovat velice, ale velice dobře viz Ryse jak vypadá skvěle na Xboxu.
  • 456 dalsi z rady jednoduchých lidi. Ani mi te neni lito.
  • Rekl Veskoslav, kterej kazdyho kdo nema stejnej nazor nazyva trollem. HAHAAH jak usmevne. Kolik ti je? 8?
  • Bože jdi do pyče Veskoslave. Si fakt nenápadný magore...
  • Veskoslav
    Aha, takže co není podle tebe, tak je špatně a všichni se opičí. Kolik ti je? 10? *7*
  • 456 udelej screen. Mam prakticky to same, co ty a jede mi to na 30-35 fps. Takze neverim, ze vůbec hru mas.
  • 30 FPS tak ve snu ty slovenský trumbero. Mám tak 20-22. Procesor i5 3,4 a 8 GBDDr3 a 8.1 x64
  • AI. Zrovna Metro má nulové AI, a to se projevu krásně v té hře, když to hraješ stealth způsobem. Crysis 3 a AI. je na tom lépe než Metro nebo Bioshock, tam je tupost protivníku neskutečná. Jinak působíš na mě jako ovečka, co si někde něco přečetla. Na Crysis 3 byl hate a ty se evidentně opičíš.
  • To je super, neni nad to verit vlastnim blabolum. *5*
  • Veskoslav
    Znova Tě nakrmím. Ano vybírám si podle ceny a poměru cena/výkon. A poněkud jsi zaspal dobu ohledně ovladačů. Ale jo, dál si virtuálně onanuj, když už nic jiného ani neumíš;)
  • 1, hra je teraz tak 1-2 roky pred dokončeným, nie je to ešte ani alfa, tak aká optimalizácia?
    2. hangár teraz nemá implementovaný PBR, vizuálne sa to ešte posunie k lepšiemu
    3. Chris sa netají tým, že chce z HW vyžmýkať maximum, jeho predchádzajúce hry na tom boli podobne. Chápem, že je to nezvyk po tých rokoch, čo sa PC hry museli prispôsobovať konzolám, ale je to tak.
    4. Neviem, čo s tým máš za problém, na mojej postaršej GTX 570 to šlape full HD 40-50 fps na plné detaily...
  • Však ještě spoustu optimalizací udělají, jednou z nich je přechod na PBR...

    Jinak Crysis 3 na plné detaily má pořád mizerné fps i na nejnovějších grafikách. Každopádně řešit počet fps v pre-alpha verzi hry je poněkud ukvapené. Počkal bych s podobnými soudy minimálně na betu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší