Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslave?
  • Já bych dal ban tvé materi, ze te nepotratila *11*
  • dynamická IP to istí ;)
  • Veskoslav to tu zase zaspamoval, taky bych mu dal ban.
  • mohla by to tady redakce promazat a rozdat pár banu. myslím že to presáhlo hranicu unosnosti, hlavne ty vulgarizmy *13*
  • Keyz
    Btw jak to zatím jede? Nenašel jsem nějaké výsledky.

    Hlavně by mě zajímalo vytížení CPU a GPU.
  • palte už do piči, vy krystove buzny
  • Přijde na to, jaký máš hangár a kolik lodí v něm. Se samotnou Aurorou v malém hangáru jsou FPS podstatně lepší než s Constellation a buggy, která výrazně zvětší už tak velký hangár.
  • Já neříkám, že není skvěle optimalizovaná, ale je nemožné mít slušných 60 fps bez snížení detailů nebo několika high-end karet.
  • není to jen o grafice ;-)
  • Proto jsi pridal svoje moudro. To dava smysl. *3*
  • Došlo ti, že nejsem ani jeden? Jenom mi přijde humorné od nějaké houby tady číst takový ty moudra.
  • Ty jsi butthurt veskoslav, vrook nebo jejdasek?
  • Přečti si ještě jednou, co tam je napsané. A pokud ani potom to nepochopíš, tak jsi osel. *3*
  • A ty si co za špínu, jestli se můžu zeptat? *1*
  • Tak, kde je pravda?... 590 jsou dvě podtaktované 580ky a máš 40-50 FPS a 570 má taky 40-50 FPS. LOL: Vy kokotii tu lžete.
  • No vidis, jejdasek. Toho sem tady nejakej patek nevidel. Ale je pravda, ze zde dlouho nebyl zadny clanek o steamu, tak mozna proto. *1*
  • Veskoslav Detected...
  • Zajimáve, že máš plus čtyři a já taky za tu dobu chytl čtyří. Takže Veskoslave, proč se skrýváš ve stínech ???
  • Treba Vrook, jejdasek a podobni spameri retardovanych nazoru stejne jak Srajdoslav.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit