Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč tedy Petr ktery nevěří zaručenym zakulisnim informancim piše tento članek? A trha srdce dalších hraču??

    Proč se tedy piší zpravy o tom že 2KCzech pracuje na GTA V?? Hold bulvar vladne světu a novinařina dostava pěkně na frak.

    Ja tu tedy predikuji že přiští tyden tu bude další članek o Prey 2.... A srdce u toho nikomu nebouchne:)
    • ales.smutny
      Bulvár? Určitě rozumíte výrazům, které používáte?
      • Ano bulvár je velká široká ulice. To co se na ni špitne tak bez něakého velkého ověřovaní se vypustí do světa v mediich které mají něakou vahu...tedy dokud o ní nepřijdou.
        • ales.smutny
          Takže nerozumíte. Prosím, nastudujte si definice bulvárního tisku, než se jimi zase začnete ohánět.
          Kupříkladu přístup k faktu, který je spekulací v případě běžné a bulvární žurnalistiky, včetně zdůraznění, že jde o neověřenou spekulaci, z toho vyplývající relevanci a pravděpodobnost zprávy a další analýzu.

          A pak, prosím, zkuste zase házet obvinění. To, že se vám nelíbí zpráva, jež není potvrzená, leč pravděpodobná a něčím podložená je váš problém. Jak je vidět, mnoho jiných zajímá a je pro ně přínosná.

          Ale já vím, dnes je jednodušší plivat na všechny strany, vždyť je to internet a jeho anonymita je tak sladká...:)
          • risa2000
            Souhlasím s Frantou v tom, že taky nechápu proč to Petr napsal. Protože informační hodnota té zprávy je skutečně nulová a její "přínos" také. Bral jsem to tak, že prostě chtěl něco publikovat (co by zvedlo čtivost) a nic lepšího nenašel. A v podstatě mi to ani nevadí, protože to zjevně funguje.
            • firebug
              Vzdejte to kluci. Alese jen tak neuhadate. Zejmena proto, ze ma ve vsem, co tu pise, pravdu... :-) (bez ironie)
            • ales.smutny
              nemo: Jen bokem, já tu reaguji za sebe, ne za redakci, nebylo by fér moji argumentaci vztahovat na všechny. Prostě jsem měl chuť zareagovat a pobavit se o tak často skloňovaném slovu "bulvár", které velmi často lidé používají jako synonymum k něčemu, co se jim nelíbí. A k věci.
              "A v momente ked sa zacnete obhanat a obhajovat vykladom bulvaru to len potvrdzujete - ze to proste posobi bulvarne." - tomu nerozumím. Protože reaguji na nařčení z bulvárnosti tím, že vysvětlím, jak bulvár postupuje, tak to dokazuje tu bulvárnost?
              To přece nemá logiku. Znamenalo by to, že jakákoliv argumentovaná reakce jen potvrzuje nařčení. Něco ve smyslu logiky "řekl jsem o tobě, že kradeš a to, že mi to vyvracíš a dokazuješ proč to tak není jen dokazuje, že kradeš".

              Ne, to opravdu nemá logiku.
            • mila redakcia myslim prispevok citatela nebol mysleny doslovne a premerne chapajuci clovek to tak aj zobral. Islo o podstatu ze dana novinka posoby ako vycucana z prstu, hlavne nech nieco na webe je. A v momente ked sa zacnete obhanat a obhajovat vykladom bulvaru to len potvrdzujete - ze to proste posobi bulvarne. Myslim ze vsetci by zobrali novinku inak keby tam povedzme bol aj autorov pohlad preco to tak moze byt (zrusenie) popripade nejaka analyza nez nejake blbe keci a vyplakavanie nad moznym zruesnim
          • že jde o neověřenou spekulaci jde napsat ale skoro ke každé zpravě. Napřiklad ta zprava že 2kCzech děla na GTA V jak zde bylo psano se ukazala jako kachna.

            Ale u této zpravy jde o bulvár z toho duvodu že jak je v ní napsano příští tyden by mělo byt oficialní oznamení. To se tedy nemuže se zpravou ten tyden počkat aby bylo spekulace ověřena?
            • Bral bych kdyby jste tento članek uveřejnili s tim že to poskytl někdo v rozhovoru ale ne kdyz se papouškuje to co se najde na internetu. A vlastně tam neni ani jediná citace.
            • ales.smutny
              Ne, protože o tom je zpravodajství. O informování o eventualitě. Vy se domníváte, že to je bulvár, ale mohu vás ujistit, že není. Už z té prosté definice. Bulvární tisk operuje s podobnou infomrací tak, že ji obsahově vydá za takřka jistotu, bez analýzy, nezmíní fakt, že jde o nevěřenou zprávu.
              Bulvární média místo analýzy provádí syntézu. Vytvoří už situaci budoucí a s tou v článku kalkulují.
              To, že napíšeme o eventualitě zrušení Prey 2 s odkazem na to a to je prostě zpravodajství. Smiřte se s tím. A zpravodajství musí být aktuální. Sotva najdete článek "Trinidad zaútočil na Honduras. Měli jsme neověřené zprávy, že se to stane už před týdnem, ale nechtěli jsme vás s tím zatěžovat".

              Takže, pokud vám vadí zpravodajství o eventuálních událostech, je tu jen jedno řešení - nečtěte je.
    • Nuž o no je to tak, že hráči - potažmo my ako čitatelia máme právo sa dozvedieť čo najviac, tak preto to napísal. Ak by autori uverejňovali novinky/recenzie/články len vtedy, ak sa im to páči/nepáči, alebo či tomu veria/neveria, tak by to nebola novinárčina ale blogovanie :D
      • Ano čitatel má pravo se dozvědět čo najviac. Ale ja ti tedy řeknu že 1+1=3 a myslim že jsi se dozvěděl uplně stejně jako z teto novinky:)

        Je to o tom si ten tyden počkat když uz se to má oficialně oznamit než dělat takto vlny. Pokud se přiští tyden nic neoznamí na tuhle novinku se zapomene ale hlavně že byla čtenost a to je pravě ten bulvár :)
        • Přesněji sem měl tedy napsat že za tyden se dozvíme že 1+1=3 :)

          Pokud něco tak dojde k odkladu. Napřiklad pro další generaci konzolí což by pro tuhle hru nebyla vubec špatná zprava.
  • Nemohlo by se spíše jednat o zrušení vydání hry na nějakou konkrétní platformu? Že by z toho třeba (nedej bože) byla jen konzolová záležitost?
    • Umaroth
      No jestli se neco bude rusit tak ver tomu ze konzolove verze to urcite nebudou *15*
    • mohlo by být nicméně souhlas s Petrem Poláčkem, protože i mě se hra (zatím) trefila noty a koncept se mi moc líbí ... byla by škoda, kdyby to zrušili.

      Může to být taky tak, že si Bethesda ukousla příliš veliké sousto.
  • *16*
  • Jestli Bethesda zruší Prey 2, tak má další TES od Lukáše jedničku jako vyšitou *1* Ale teď vážně. Co to ku.va doprdýlky má jako znamenat?
  • Luke
    Zakvičel jsem hrůzou jako podřezávané prase, když jsem si zprávu přečetl. Ale pevně doufám/věřím, že je to jen vyvolávání pozornosti. Prey 2 byla na prezentacích v dobrém stavu (rozhodně v lepším než Dishonored) - i když to samozřejmě bylo udělaný na efekt pro novináře. V prezentacích na E3 a na GamesComu se sice ukazoval ten samý gameplay, ale byly v něm patrné změny (jiné řešení situací atp), což je dobrá známka.

    Rušit hru v téhle fázi vývoje je (doufám) naprostá hovadina. Pár věcí, co by to mohly způsobit:
    -komplikace s licencí/podporou id Tech 4 (nutnost překopat to do jiného enginu, prodloužení vývoje = až moc drahé (i když ty bambiliardy ze Skyrimu....)).
    -Human Head Studio se s Bethesdou pohádalo/bylo rozpuštěno a na Prey 2 teď nikdo nemaká.
    -Stránka PS Focus potřebuje zvýšit návštěvnost.
    -Celé Human Head Studio letělo letadlem a sejmuli je ufoni.

    Btw, je teda dost zvláštní, že od konce minulého roku se na Prey 2 fanpage na Facebooku neobjevil ani chlup novinek. A kdyby to fakt zrušili, tak Kickstarter, ne? :)
    • Take jsem se lekl. Urcite to bude ten samy pripad jako s DOOM 4 jak uz jsem psal v obecnych pred vydanim clanku.
      Drby o zruseni docasne zvysily zajem o hru a Bethesda take ze zacatku odpovidala "bez komentare a pozdeji drby o zruseni poprela.

      Bylo by silenstvi rusit hru, ktera byla vyvijena od roku 2006 a je uz v podstate hotova a i kdyby ji vydali v tomhle stavu (ke konci roku 2011 bylo hotove cele mesto a spousta misi), lide by ji koupili.
      S licenci i podporou by to melo byt OK, protoze skupina, pod kterou Bethsoft patri, licenci vlastni a ma k dispozici lidi, kteri engine vyvinuli.

      Tak snad uz brzy vyjde a neprotahnou zase vyvoj.
      • Black_Hand
        tak nejak...ale taky jsem znervoznel.
    • Kikstarter takhle velký projekt neutáhne. :(
  • Umaroth
    Tomu nevěřím, přece nezruší titul kolem kterého je tolik hluku a který vyhrál E3 nejočekavanejsi titul, tak hloupej nikdo snad byt nemuze !!!
    • Umaroth
      a myslím si že tu hru měli z velke časti už v pokročilém stádiu vývoje...takže to je další argument k tomu, takovýmto hoaxum nevěřit
  • risa2000
    Zrovna jsem si říkal, že jsem už dlouho neslyšel o Pray 2, ze které byli všichni loni na větvi. Takže to, že to zruší by mohlo být logickým vysvětlením. A důvod by mohl být ten, že prostě zjistili, že herní mechanika nefunguje tak, jak si mysleli (chtěli). Přece jenom, ty videa, co ukazovali na E3, vlastní hru (herní principy) moc neukázaly.
    Druhá možnost je, že měli jenom videa a nápad a nepřišli na to, jak to vlastně naimplementovat.
  • Grifus
    Jestli by zrusili z velke casti hotovou hru, na kterou (az) netrpelive cekaji nejen hraci ale i novinari, tak muzou zacit chodit kanalama. *15*
    Toto bude nejaka totalni kachna, ikdyz v dnesnim svete je vlastne mozny uplne vsechno...
  • terz
    Koukám, že někteří diskutující jsou zmatení. Když se řekne Bethesda mluvíme o městě v Marylandu. Bethesda Game Studios - Vývojářský tým patřící pod Bethesda Softworks, který vede Howard (ne všechny hry ale vydala Bethesda Softworks).
    Bethesda Softworks - Vydavatelská společnost, která má čuch na vydávání špatných her. Léta čekají na titul jenž by jim napravil reputaci a nikde nic. Není divu, že když mají Prey 2 na obzoru, který by mohl být opravdovým hitem, tak to musí zrušit.
  • Cyberpunkový sandbox ako bič, MOR na nich, ak ho zrušia *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit