Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Blbost. Prey 2 způsobil takovej humbuk, že si ho Bethesda zrušit nedovolí. Už teď je to komerčně úspěšnej titul.
  • Paul_cz
    No na Dishonored, přeci.

    ..taky od Bethesdy.

    *chuckle*
    • Nevím jak u Prey 2, ale dishonored bethesda jenom vydává.
      • Jenom vydava nebo hlavne financuje?
        • Vydavatelé většinou hlavně financují :).
      • Raziel_cz
        Prey 2 taky.
        • Aha díky.
  • No, pokud to je pravda, tak je potřeba se hlavně zamyslet nad důvody - Bethesda by kvalitní hru určitě vydat chtěla, obzvláště takovou, která se stala téměř legendární už dávno před vydáním.
    Upřímně, existuje jen jeden důvod - hra prostě není dobrá a Bethesda ji raději zruší a bude čelit nenávisti za zrušený projekt, než aby hru vydala a čelila nenávisti za zmršenou hru - v obou případech je to špatné, ale může za to jen příliš vysoké očekávání na základě předváděček na E3.
    Ostatně - čím ambicióznější projekt, tím více problémů se může objevit, takže by Prey 2 nebylo první nepovedenou hrou, která se před vydáním stala téměř legendární (za všechny asi Daikatana).

    ALE pravda to být nemusí a pak vše výše zmíněné neplatí. :-)
  • BoB.2
    Doufam že už jsou tak daleko že se jim to nevyplatí zrušit.
  • Bethesda je zkušená firma, takže určitě dobře ví, co dělá. Prey 2 nebyla tak kvalitní hra jako Skyrim, takže si logicky nechtěli zkazit dobrou pověst, kterou si léta budují dokonalým TES.
    • miker17
      Bethesda spoléhá na to že dokonalý TES jim udělá komunita.......
    • rhaegar
      "Dokonalým TES" Kdyby to bylo podáno v ironickém podtextu tak to vystihls správně,ale psát o jedné z nejhůř udělaných ačkových her posledních let,že je dokonalá, je domysli si sám.
    • Raziel_cz
      Prosím tě, víc už ne, nebo se smíchy nezvednu z podlahy.
    • A proto loni vydala propadak hunted demons forge?
      • Hunted je jeste dobra hra. Co takovy Rogue Warrior nebo Brink. A ani ten Rage se zrovna dvakrat nepredvedl. Prey 2 nadchlo spoustu lidi a E3 a kdyby to Bethesda skutecne zrusila... no radsi no comment.
  • Kinet1c
    tak ja tiez dufam ze to neurobia, hra to vyzera byt a asi aj je dost originalna, taketo hry by sa nemali rusit, neverim ze by o nu bol mensi zaujem ako o taky skyrim, menej hype to je ok, ale hra este preto nemusi byt menej kvalitna, tu je dokaz a oni ju chcu (mozno) rusit, ja verim ze sa tak nestane
  • Upřímně... Prey 2 je u mě úplná sračka, jestli to zruší je mi jedno. Toď můj názor
    • smejki
      Toď Hovard?
    • Wau! Kde si sa dostal k plnej verzii hry ? *7*
      • Stacilo se mi podivat na prezentaci a jsem v obraze.
    • miker17
      Jdi radši hrát COD. Nikdo tu na tebe není zvědavý.
      • Nechapu tu reakci, muj nazor je muj nazor at je jakykoliv a mam na nej pravo. K COD... to je pro me take kravina prvniho stupne. Toď vse.
  • rhaegar
    Prey 2 nevyjde...Bethesda se musí soustředit na opravy Skyrimu... to jí zabere několik let.Tedˇ vážně Prey 2 vypadá na absolutní pecku a pochybuji,že to zruší.
  • misho8723
    Ak je to pravda, tak to to len ukazuje v akej situácií je herný priemysel.. fakt inovatívna, kreatívna hra na obzore, ktorá aj ľudí zaujala a oni ju zrušia.. ale však samozrejme tento rok budeme hrať nový diel CoD, NFS, atď..
    • Kéž bys neměl pravdu *13*...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit