Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám dotaz: Hledal jsem, ale nenašel jsem. Jaký engine používá ESO? Četl jsem, že Hero Engine a i tak vypadá, ale vývojáři se dušují, že tenhle engine nepoužívají. Takže ví se, jaký teda používají? Engine hry je jaksi naprostý základ každé hry a od použitého enginu se dá už ledacos odvodit.
    • na Hero byl jen prototyp ted maji vlastni
      • Jméno jejich enginu?
        • rozhodne to jak se to chova v zergu na pvp je parada..
        • walltar
          Pokud vím, tak jeho jméno nikdy nikdo neřekl. Je to jejich vlastní engine, který si naprogramovali od začátku (aspoň to tvrdí). Takže i když bys měl jméno tak ti to nepomůže, protože to není žádný standardní engine a oni sami o něm nedali nějak moc informací.

          Podle jejich slov to ani jako základ Hero engine nepoužívá a všechno si napsali sami.
          • Já si myslím, že lžou a že používají samozřejmě upravený Hero Engine. Já TESO sleduju od ohlášení a dobře si pamatuju, jak negativní reakce mělo ohlášení, že TESO bude používat Hero Engine. Upřímně, neznám jedinou hru, u který bych nedokázal dohledat, jaký používá engine. Je mi tedy divné, že neexistují žádné informace. Vždyť pokud se jim podařilo vychytat hodně lidí v pvp, měli by se tím enginem chlubit.

            Co do grafiky je to Hero Engine.
  • Moc se to hrat neda.Je to zatezovy test a dlouho to nacita.
    Minule to nacetlo okazite.
    • okamzite ne, ale ted to je opravdu nacitani i na minuty.. stejne jsem zjistil ze to uz ani nechcí hrat.. tomu se rika good game.. vice informaci a zajimavosti na www........... *1*
  • co jsem se díval na ten gameplay, tak to ve mně vzbuzuje stejnou nechuť jako skyrim.
    Skyrim v podstatě vyšel v alfě, a tady to i po tý betě se zdá bude strašný :D
    • Nemáš rád Skyrim, logicky nebudeš asi mít moc rád TESO. Nejspíše nemáš rád celou sérii. Podle mě tohle není překvapivé.
    • sorry, ale koho myslíš že tu zajímá názor na hru od někoho, kdo tu hru nikdy ani nehrál? :D ses kouknul na 20min gameplay a běžíš sem prsát, jak to stojí za **** :D:D
    • prosimte a co konkretne?
  • jen tak pro zajimavost, kdyby se do toho nekomu chtelo ....

    "[eng] Nord", -- SI_ITEMSTYLE5
    "[eng] Argonian", -- SI_ITEMSTYLE6
    "[eng] High Elf", -- SI_ITEMSTYLE7
    "[eng] Aldmeri Dominion", -- SI_ITEMSTYLE11
    "[eng] Ebonheart Pact", -- SI_ITEMSTYLE12

    Prelozit klienta by asi slo (tohle je vysek, je toho cca 3k stringu - samo jen a pouze klient, nikoli qsty, to by bylo dalsi hromada).
  • Doufam,ze vsichni co cekaji na ftp se nikdy nedockaji,jelikoz ftp model je naprosto to nejhorsi co existuje. Kdo proboha nema na to dat 15 dolaru za mesic? Mozna tak deti 1.stpne zakladnich skol. Radsi zi zaplatim 15 dolaru za plny o bsah hry, nez platit buh vi kolik dolaru za kazdou pitomost ve hre jako napr. vetsi batoh,zpristupneni pvp nebo high level lokaci a podobne. Ve finale ten ftp vyjde draz nez mesicni poplatky. Wow je tak uspesne prave diky mesicnim poplatkum. Ftp model je cesta do pekel a k hole riti. Proto vetsina ftp mmo nestoji za nic. Autori nemaji prostredky pro pridavani noveho obsahu.
    • Kozy
      Tohle všechno je sice moc hezký, jsou to ale jenom kecy.
      O penězích to vůbec neni, platim si membership v Planetside 2 a to jenom protože chci. Teď se podrž, je to F2P. Jenže narozdíl od TESO se tam bavim už od bety, takže proč je nepodpořit.
      Je vcelku naivní si myslet že díky placení měsíčních poplatků se staneš členem nějaké výběrové komunity.
      Každopádně na to, co jsem měl možnost vidět mi ta cena nepřijde adekvátní. Uvidíme po roce, co z toho vyleze.
      • Ano,stanu se clenem komunity,co je ochotna zaplatit za kvalitni produkt,jinak receno hracem MMO s p2p modelem. Co ti na tomhle pripada vyjimecneho fakt netusim... Ja se u teso bety bavim,tak nevidim jediny duvod,proc bych nemel chtit tu hru podporovat a mesicne platit par usmoulanych stokorun. Autori alespon budou mit finance na to hru pravidelne patchovat a pridavat novy obsah,coz by s f2p modelem slo horko tezko. P2P model funguje a nejhranejsi mmo WoW je toho zarnym prikladem.
    • F2P do pol roka, lebo za taku sracku nikto platit nebude
    • To je pořád ohraná trapná písnička a špatnosti F2P. Je to trapné a většina toho není ani pravda. Věta: "že za F2P nakonec dáte více jak za P2P" vůbec nemusí být pravdivá. Jenže chytráci, co už z principu nenávidí F2P, si vždycky vyberou nejhorší F2P modely, aby svůj názor obhájili.

      Já uvedu 2 příklady F2P, co znám a kde je zjevné, že ta vaše trapná prohlášení o F2P jsou dosti mimo. Samozřejmě je vhodné podotknout, že lze udělat F2P špatně. Jenže špatně jde udělat kdeco.

      TESO vs LOTRO (F2P) náklady.
      TESO = 1000 Kč (nejméně za koupení hry) +11 x cca 300 Kč = 4300 za první rok a poté 12 x 300 = 3600 za druhý a další roky.
      LOTRO = 1 x 300 (za 1 měsíc VIP) + cca 2000 (maximální částka za další obsah, koupil jsem levněji + získávají se herní body přímo ve hře, za které se dá koupit obsah) = 2300 Kč za první rok, poté žádné další náklady.
      Rozdíl je zjevný.

      TESO vs Planetside 2. U TESO viz náklady výše. Planetside 2 náklady = 0 Kč. Výsledek je zjevný.
      • výsledek je zjevný, až nato že LOTRO je uplně o ničem a Planetside 2 je FPS a ne mmorpg a ještě k tomu dost divný FPS, pro mě je fps Quake arena/online a podobný, Planetside sem zkoušel víckrát a prostě mě to nebaví
        • Tebe ty hry nebavily, takže je vyřazuješ jako možné příklady fungujícího F2P. To je hodně dobrý přístup, který vypadá asi takhle: Mám teorii o něčem. K teorii je potřeba sehnat důkazy, abych tuto teorii podpořil. Je zde ale celá řada důkazů nepodporující tuto teorii. Co s tím? Prostě ty důkazy přehlédnu, aby mi ta teorie seděla. *7*

          Že tebe to nebavilo, neznamená, že to nejsou solidní hry. Hraje to dost lidí, hodnocení mají poměrně slušné a hlavně jsou to hry v mnoha aspektech unikátní.

          PS PS2 je MMOFPS - to je svůj vlastní žánr.
    • Souhlasím s Tebou, že FTP model může, samozřejmě podle toho jak je nastavený vytahnout z lidí daleko víc peněz, než kdyby platili měsíčně 300 Kč.
      Jenže pokud někdo, v tomto případě investor, investuje do hry peníze, tak to nedělá z čistého altruismu, ale z důvodu zcela kapitalistického. Takže pokud hra nevydělává, je nutno najít způsob, aby tomu tak nebylo. Želbohu zatím, žádný jiny způsob než "FTP" níkdo nenabízí.
    • tak ono je to 15dolaru a 60dolaru za hru... ja mesicni subskripce naplatim od ty doby, co se mi automaticky zacal prodlužovat EQ2 a este nejaka jina hra, ja nato zapomněl a zaplatil sem natom za rok hrozný a ani to nezaplnul, tohle už nikdy nehodlám riskovat. Navic ten EQ sem jasně zrušil učet a dal ukoncit a buh vi co, no a oni si vesele sosali z myho uctu dal :X
      • Spravil som rovnaky fajl pred par rokmy s WOWkom.
        Automaticky po pol roku strahalo peniaze.
        Dost to zabolelo :( :D
      • Obavam se,ze hlavni problem bude mezi zidli a klavesnici.
        • no a? hlavně že je problém vyřešen... :)
    • Pochybuju, že budou lidi platit za nedodělanou hru a f2p bude jediný rozumný řešení
      • Musite mi prozradit,kde prodavaji ty kristalovi vestecky koule. Taky si jednu poridim.
        • Stačí selskej rozum
  • lets play.cz .. http://www.youtube.com/watch?v=tWvnDkx5FWc
    • Jo, je to pod NDA. Nicméně, stejně ukazoval tu nejnudnější část a úplný začátek. Bohužel to pak není o mnoho lepší... :/
    • Neni tohle nahodou proti pravidlum testovani teto betaverze? Nekde jsem tam zahlidl neco o tom aby se nezverejnovaly informace, videa apod. Aby z toho autor videa nahodou nemel nejakej prusvih,
      • jo je to zakázaný, to musel každej potvrdit před spuštěním hry, že souhlasí stím že to nebude streamovat atd, naštěstí se nato nějakej frajer občas vydrbe, zacož palec hore
  • Ostáva dúfať, že peniaze ktoré táto hra zarobí budú investované do ďalšieho offline TES, ktorý nás ohúri aspoň tak, ako nás ohúrili vo svojich dobách Oblivion a Morrowind.
    • Vsechny prachy z toho pujdou na umoreni nakladu s tim spojenych. A konzolovitost nasvedcuje tomu, ze ve skutecnosti ani moc nedoufaj ze by to na PC scene mohlo mit uspech, zato konzolisti moc mmo titulu nemaj, natoz zadarmo.
    • už by to KONEČNE mohli udělat ve stylu Daggerfall (aspon, pokud ne Arena), tohle zmenšování a napírání všeho 10m od sebe je k ničemu, PC nato už rozhodně sou. Mě nebaví potkávat jednu jeskyni vedle druhý atd, chci taky trochu volnýho prostoru, víc zemí, aby tam bylo vše od sněžnejch plání, hor, lesů, stepí až po pouště, bažiny atd... k tomu příslušně oblečený a snědý/vybledlý postavy, 10000 měst a hlavně velký a složitý dungy, Oblej a Skyrim sem prostě nedohrál, Arenu, Daggerfall a Morrowind jo, takže jedem hoši, práce jak na kostele!
    • Lawliet
      Ve výrazný odklon od Skyrimu bych nedoufal příteli. Popravdě mi ani nepříjde logické, aby brzy vyšlo další TES. To by na ESO moc netrhli, když je to vlastně multiplayerový v něčem horší v něčem možná zajímavý Skyrim mířící na konzole, tak se jim nevyplatí z ovcí dělat rozhodující se ovce. Co kdyby je třeba napadlo, že jako singeplayer se to hraje líp?
    • KIMCID
      amen
  • Pokud tam nebude bojovy system jako v ostatnich elder scrolls, zaradim tuto hru mezi odpad kam patri vsechny online rpg. Kazdopadne je skoda ze z dobrych her udelaji srajdu pro deti
    • walltar
      Klikneš levým postava zaůtočí, podržíš levé postava provede silný útok, podržíš pravé postava blokuje, podržíš pravé + klikneš levým postava udělá bash.

      Základ jako takový je celkem podobný ... ale funguje ve hře soft lock. Tam se to lyší. Prakticky pokud při výstřelu kouzla, nebo šípu míříš na nepřítele tak ho zasáhneš. To je opatření kvůli lagu.

      A nakonec máš 5 abilit ...

      Takže je to podobné, ale upravené pro MMO prostředí. Pokud tě MMO nebaví, nebude tě bavit ani ESO. Doporučuju počkat na další SP díl.
    • neni stejnej jak v ES ale je lepší než ve všech mmorpg co sem kdy zkusil... mínusy do mně!! nehejtuju!! zničit!!! :D
      • Kozy
        Souhlasim ale to je tak vcelku všechno, zbytek je bída, kterou jsme tu viděli už mnohokrát.
        • to je věc názoru no a asi taky přehnanejch očekávání, já očekával total sh!t, jako milovník starejch TES (rozhodně ne oblibion a skyrim) sem byl smířenej s dalším znesvěcením serie, a tohle mě docela příjemně překvapilo.. možná je to tím, že mmorpg už dlouho nehraju, vše co sem zkusil mě víceméně sr*lo :D
  • pvp je luxusni! od WAR jsem se tak nebavil.. a to hlavni.. je to plynuleeeeeeeee *orgasm*
  • dost lituju, ze jsem si poridil Imperial edici pred koncem NDA a pred tim nez jsem se dostal do Bety.
    Kdyz uz jsem nasel kombinaci, ktera mne jakztakz bavila, tak zacly problemy s loadovanim a po par hodinach jsem se nedostal do oblasti s hlavnim questem...
    Snad tohle aspon daj do kupy a uziju si trochu ten mesic predplatneho, co s tim prisel
    • koupim od tebe tu imperialku za 300,- posly me cislo uctu zn: jednani rychle
    • walltar
      Jsi v betě ... jak příjde launch, tak je velká šance, že problémy s loadováním budou opravené. Proto tu betu máme ...
      • Já se vsadím, že to při launchi bude ještě horší. Zátěžové testy byly u každé hry vždycky a jak to pak při launchi dopadlo.
      • proto jsem psal ze doufam ze tohle daji dokupu at si to aspon muzu zahrat.
        Ale kazdopadne, tohle je poprve a naposledy co jsem si koupil neco pred releasem
        • aspon ses poučil :) jen nato nezapomeň časem
    • lol imperial edice, nechapu lidi co kupujiou zajíce v pytli prostě :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit