Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • God-of-War
    Tahle hra těžce propadne. Do půl roka je FREE.
    • záleží co bereš jako propadnutí? Esi je to přechod na F2P, tak to žádný propadnutí neni. Tady se uspech měří jasně, a to penězi. Nikdo tu nemá tušení, jak to finančně dopadne, vše jsou jen spekulace nerdů :D Podle mě si ta hra na sebe vydělá levou zadní... ted se nato koukni s nadhledem, a řekni - kdybys ses musel a dát tip a na něj vsadit 10k, vsadíš nato, že to dopadne finančně na mínus, nebo na profit? Já 100% vsazim na profit
      • *kdyby ses musel rozhodnout
    • Podobne prispevky vetsinou byvaji jen pokusem o ''hate'',ale tentokrat souhlasim. Necekal jsme od tehle hry nic a presto jsem byl zklaman. To se mi stava malokdy *2*
      • Naprosto souhlasim, jsem na tom stejne. Nechtel jsem kritizovat ale neslo to jinak.
    • vzhledem k reakcim na BETU by bylo lepsi kdyby udelali odklad
      • Naco by to robili, betu hraju casto ti, ktori aj tak neuvazuju nad kupou. Tato hra v pohode vydrzi na trhu 2-3 roky, vdaka konzolam budu slusne v zisku a pojdu na dalsi projekt.
    • Taky si to myslím.. Musím přiznat, že to, co jsem zatím mohl vidět mě moc nepřesvědčilo.. Každopádně by si tahle hra určitě zasloužila abyste jí daly šanci.
      • Rad bych ji dal sanci ale to co jsem zazil v bete me spis odrazuje nez laka ke koupi. Mesicni pausal jsem zamitl rovnou. Jak psali jini hraci, je tu vic zajimavejsich free MMORPG nez TESO. Osobne radeji zustanu u GW2.
  • Souhlasim, hra je prazdna, nudna, nezajimava, grafika velmi slaba. Zklamala i zaryte priznivce Elder Scrollu. Otazkou zustava jak hra bude vypadat v plne verzi. Jestli by mela vypadat takhle, bude to fiasko. Osobne jsem jim poctive vyplnil dotaznik ke hre, ktery se spousti po ukonceni a rozhodne jsem tam moc pozitivni nebyl. Uvidime, zatim nemam duvod si ji porizovat a uz vubec ne si platit mesicni pausal.
    • lol tohle těžko pochopit prostě, jmenuj 3 mmorpg s lepší grafikou, stejně tak nechápu pojem "prázdná" v tomhle případě... bože ja rozehrál takovejch sh!tu za posledních X let, tohle je mnohem lepší, ale ten hate tady si užijte, nechápu to dost dobře prostě, co si to tu jedete :D
      • Nezlob se na me ale v roce 2014 vydat hru s takovou grafikou? To je tak do telefonu ale ne na dnesni PCcka. Pro srovnani jsem hral TESo a vedle me hrala pritelkyne GW2 a bylo to az trapny jak bylo TESO graficky zaostaly. Podotykam ze mam GW2 docela rad ale nejsem zadnej jeho zarytej fanda.
        O zadnej hate se nejedna, jen mam svuj nazor na TESO a myslim si ze je zatim ve vice strankach mirne receno nedodelane a slabe. Takze jedeme si tu jen to ze vyjadrujeme nazor na hru ktera proste neni dobra.
    • Stillson
      Pokud si pamatuju, tak některé bety nejedou na finálních verzích hry. Zažil jsem betu, kde grafika byla osekaná (ikdyž vše bylo na ultra) a i prostředí bylo nemastné a neslané. Potom po vydání to byla jiná hra. Tím se nechci zastávat vývojářů a ani nejsem největší fanda TES. Hrál jsem ESO něco málo pod 2hodiny a špatné to zatím nebylo.
    • No co asi myslis ze muzou stihnout za 2 mesice? Tohle je prakticky finalni podoba.
      • Je mozny ze to nepustili v plny podobe a ze si trumfy nechali na plnou verzi, treba u grafiky v to doufam, jinak by to bylo po graficke strance hrozny.
        • Grafika je tam ten nejmenší problém.
        • za dva mesice nestihnou nic
          • fizola
            Možno si z nás robia srandu a pustili hru na takej úrovni na akej bola pred rokom a toho 4.4. priznajú že to bol vtip a tu máte super MMO Skyrim *1*
  • Good idea....TESO v roce 2009
    Bad idea...TESO v roce 2014...kdy je trh preplnen stovkami lepsich MMROPG...zadarmo
    ach kdyby radsi udelali novej dil *7*
    • Lawliet
      Lineage II C4 2x rate http://www.dktech.cz/ .... *1*
      • hmm tak to sem přesně čekal, 10 reakcí kde měly bejt vypsaný lepší hry, a všechny uvedený stojej za prdm akorat Secret world neznám... to sou dycky výkřiky, jak je 100 lepších her, a pak když se člověk na ty hry zeptá, tak bud ticho po pěšině, nebo někdo vytasí dementní swtor přinejlepším
        • Lawliet
          Počky počky. Já to myslel s Lineage II vážně. To je jen tvůj subjektivní názor, že všechny vypsané stojej za prd. Klidně si fanbojuj svou hru svým životem. Beztak budeš člen z toho dementního fóra, co má potřebu všude psát "JEDINÁ blabla stránka" jako kdyby měli komplexy z toho, že funstránku může dělat někdo jiny? Tím u mě absolutně klesla ta komunita a co se týče L2 je podle mě pořád geniální a nepřekonané MMO, které je samozřejmě pro tužší míň akční hráče a TOR mě alespoň bavil. Narozdíl od TESO, které je horší WoWko. (Možná dokonce mnohem horší, ale to si neodvažuji soudit z mých zkušeností a informací co vím.)
          • rozhodně nic z tech 3-4 her co tu lidi vypsali, neni nějak ultra extra supr hra, co by měla TESo prevysovat o třídu... a ten OP psal o stovkách lepších her, tady ste jich vypotili sotva 5 a nic extra teda. Kdyby to bylo jak říkal, tak neni problem aby tu každej z Vás vypsal jeho top 10 a já si vybral lepší hru, to se ovčem evidentně nestane
            • ok to beru Chuan, konečně to někdo dokázal, dat sem list z jeho pohledu lepsich mmorpg
            • AoC
              Lineage
              Warhammer Online
              SWTOR
              Guild Wars 2
              Ragnarok
              Wow
              sorry, víc MMOček sem asi nehrál. S těma stovkama to tak neber, to je hyperbola a autor tím chtěl vyjádřít svůj negativní názor na TESO. ;)
          • lol na žádnym fan foru nejsem ani omylem, tuhle hru sem taky hejtoval, dokud sem ji vcera a dnes (narozdíl od většiny hateru tady) pořádně nezahrál. Že je teso horší WoWko tak to se nenech vysmát, WoW nesnášim a to se nikdy nezmění, tak tam asi nějakej rozdíl bude. Hned v pokoji vedle sedí týpek co to pařil X let, koukal sem u něj na ty největší raidy a pro mě to bylo fakt trapný. A co se týše Lineage, tak to je takovej grind, že to pro mě dobrý mmorpg prostě neni, sorry, jen muj nazor :) Btw hráls TESO vubec? Docela pochybuju
            • Jsou tady lidi, co to hráli a nelíbilo se jim to, tak věř tomu, že to je jenom o subjektivním názoru. Ten, že ta hra je prostě nudná tady dokonce převažuje, ale autoři a určitě i ty budou mít radost, že tě to baví.
    • stovkami lepších? dej tip
      • The Secret World. Jedna z nejoriginalnejsich MMORPG her na trhu a bez mesicnich poplatku ci ''F2P'' sysytemu.
      • fizola
        SWTOR, TERA, Neverwinter (s par vyhradami) Freečka na WoWko, Rift nie je zlý, Forsaken World (ale to len ako casual)
      • SWTOR.....WOW(neni sice zadarmo,ale pripojit se na Freecko neni zadny problem)...i blbej Age of Conan *7* ....Neverwinter
        + na netu mas tri pr*ele F2P mmorpg
        • Star Trek Online taky není k zahození
        • Nebo treba GuildWars 2, sice neni free, nutno poridit hru ale nemusi se platit mesicni pausal.
          • Zadne F2P hry nejsou ve skutecnosti free. Cest vyjimkam.
  • První MMO co mě omrzelo po pár hodinách hraní bety - nuda.
  • Jsem velký fanda ES her ale tohle mě poněkud zklamalo. Neříkám že je to špatné ale asi jsem měl větší očekávání. :-/ ..... z5 k EVE.
  • InfidelBro
    Rock Paper Shotgun: Boring
    PC Gamer: Boring
    Angry Joes: Boring

    Většina (všichni?) o hře říká to samé ... Když to člověk bere z MMO hlediska, tak dostane pouze nudný, tupý MMO odvar a když to člověk bere z SP hlediska, tak dostane low-budget Skyrim, který je ve všem horší, než už docela trapný Skyrim. Škoda.
    • zajimave zajimave fakt slusnej hate.. nastesti jsem na jinem tsku s lidma ktere to bavi a vidi to uplne obracene :D
      • Tak schválně co na to řeknou po měsíci hraní *3*
        • no minimalne reknou.. no videl jsem toho vic nez ostatni co to nehrali ani 30minut ;) btw startovni lokace maji mozna o neco ponurejsi design nez to co nasleduje.. jinak ted se vypina cast pvp aby se koncentrovali lidi do vetsich zergu..
          • Názory známých lidí kteří hráli jsou pro mě více než zatvrzelé obhajování fanboyů.
            Tahle hra je vesměs hodnocená špatně a podle toho taky dopadne.
            • kosac: V čem že si odporuji ? Je to simulátor běhání mezi nudnými questy a s děsně animovaným soubojovým systémem. A co ty ? Co je na téhle hře tak úžasné a zábavné ? :)
            • Dave: jasne docela si odporujes tak hral jsi to nebo ti to rikali tvi dobri znami? ;))
            • Je otevřený beta víkend každý si může názor udělat sám.
            • CRYPT
              rika ded Vseved. Si liskni
  • Hmm,kdyby radsi udelali TES 6. Navíc se mi prici ze mi po svete TES, kterej mam tak rad budou behat bandy idiotu a psat WTF a LOL..
    Uvidim casem, za rok, dva..mozna to pak zkusim..
    • walltar
      Ten bude ... ale bude na něm dělat Bethesda, ne Zenimax ... tohle jde mimo.
      • Teď jde ale taky o to, aby se TES VI nenechala nijak ovlivnit MMO "TES". Já bych bral něco v podstatě aspoň na úrovni Skyrimu po všech stránkách. Mám ale obavy, že se nechá ovlivnit a že se prvky z MMO objeví v SP hře.
        • walltar
          To si nemyslím ... prvky z lore možná, ale prvky z gameplaye MMO se do SP nehodí stejně jako ty z SP do MMO. By byli sami proti sobě ... hromada lidí co hraje SP tes tak ESO nesnáší a myslím, že ty nechcou ztratit.

          Jediné co tak vidím, co by se do nového TES dalo použít je ten MP Prvek ... něco po čem lidi volají už dlouho. Ale silně pochybuju, že to tam přidají. A pokud jo, tak to hře nijak neublíží.
  • Loading sceen forever... mohli to opravit už ve stress testu, ale vysrali se na to proto jim dávam palec dolu :D
    • a nenapadlo vas, ze prave o tom je tahle beta? :)
      • Napadlo mě, že bych reportoval bugy, kterých je ve hře spousta. Bohužel polovinu času jsem travil na loading screenu, tak na to kašlu :D
        • Nneni nahodou stress test? Skoro bych s evsadil ze je,takze to trva dlouho. I kdyz musim priznat ze opravdu dlouho. Me to na silnem PC nahrava i par minut.
          • walltar
            JJ je stres test ... je uzavřená beta do které zvou lidi, kteří hodně reportují a potom mají tyhle víkendy, do kterých pozvou úplně všechny co si myslí že zvládnou. Minule bylo snad 300K lidí, teď bude o hodně víc.
        • Veskoslav
          To se dělá v uzavřené betě, ne v této. Jinak by mě totiž zajímalo, jak se takový report bugů představuješ:)
          • To by mě zajímalo kolik si reportoval bugů když nevíš jak se to dělá (/bug mimochodem abys měl příště lepší argumentaci) ...
            Jasný je stress test, ale když vidí, že jim to ten jeden "megaserver" nezvládá, tak s tim snad něco udělaj a ne, že jen budou na ofic forů čumět na to jak jim po desítkách příbívaj stranky v tématu problem with loading screen.
            • Veskoslav
              Něco přes 50 v ESO (v ESo to navíc dělám přes fórum, nikoliv příkazy přes hru (narážel jsem na ten fakt, jak může někdo, kdo je ve hře dvě hodiny vědět, že bug už není hlášený, protože nemají přístup na fóra)), něco přes 200 v Sc II, něco přes 100 v betě GW2....Ještě nějaký dotaz?
    • walltar
      Já si myslím, že to klidně opravit mohli, ale prostě jak tentokrát pozvali mnohem víc lidí, tak se to objevilo znova. Stejně jako třeba zamrzání po rozhovorech a u obchodníků ... stává se to teď mnohem míň než v minulé betě,
  • fizola
    Tak možem písať či nemožem o tej Bete, som hladal či padlo NDA, ale keď už aj Angry Joe o tom natáča videá tak asi može, takže Je to pomerne nudná hra, strašne nezáživné riešenie questov, možno je to betou ale aj keď hráte v skupine, neplníte objectivy spoločne, ale každý zvlášť, vidíte sa, ale každý má akoby svoju fázu questu NPC uplne iné a inak, dosť chaos, ale to môže byť betou. Čo betou nebude je absolútna nuda a nezáživnosť, nezvládnuté pohyby postáv, pôsobí to ako druhotriedne RPG z roku 2005. Grafika aj naplno, hoci technicky a efektovo dobrá, pôsobí dosť, ako povedal kamarát "vyrigane" (vyblito) prázdota prostredia oveľa väčšia ako kedysi v Morrowinde (na dnes prázdny, ale stále pekný). Ale čo ubíja hru je monotonnosť questov, chodiš od NPC k NPC, stále len pokecaj, prečítaj knihu. Súbojový systéme kde je jedno čo používate kúzla alebo sekáte (strašná animácia) výsledok je taký istý, nulová výzva. Vývoj postavy je smiešny, nie je to že máte možnosť ako v skyrime či starších používať kúzla aké chcete a zlepšovať sa v tej ktorej škole mágie, tu máte jedno a kým ho nepoužijete 10x nemožete si dať dalšie a tak dokola. Som velký fanúšik celej série, ale toto ma sklamalo na celej čiare, a to som chcel Imperial Ediciu Dnes im pomožem so záťažovým testom o 18:00, pojdem PVP okolo imperial City a potom asi už viete čo
    • Vzdyt tam zadny spoilery nemas, jen cistej nazor na hru. Pro me objektivni a jen dalsi hrebicek do dveri pro me k tehle hre.
      • fizola
        Hlavne som chcel aby nieto kto ešte len betu hrať bude, si urobil vlastný názor, aby som nikoho neovplyvnil, tak sám sa rozhodne či chce alebo nechce si prečítať aj môj názor.
        • Myslim si, ze stejne nejvetsi roli tam bude hrat, kolik predtim clovek hral MMORPG. Cim vic jich hral, tim vic se mu tohle libit nebude.
          • fizola
            Napr. ja som pri Pandarii pomerne zanevrel na WoWko, ale keď mu bude vychádzať len takáto konkurencia tak bude mať 7 mil. hráčov ešte aspoň 5 rokov.
            SWTOR, ktorý každý kritizoval je síce ukecaná a pomalá hra, ale je fakt zábavná oproti tomuto, aj grindovacia TERA je dobrá, lebo jej bojový systém je neskutočne zábavný.

            Je ešte možnosť že toto je krutý vtip a 4.4. výjde úplne iná hra a mi budeme valiť oči *1*
            • Stejne vsechno vyjebalo to rozdelovani hracu na frakce. Nechat delat aliance pouze hrace mezi sebou, guardy ve meste a nazdar, nechat to zit trochu vlastnim zivotem. Tohle je o nicem.
            • fizola
              Huhi: JJ ja to mam presne tak isto, bavi ma dva tyždne, mesiac nič, zasa dostanem chuť na Sithské zločiny a tak stále dookola, a tá ukecaná a pomalá hra je pre mňa plus, mám rád RP, a SW je čisto na RP idelána hra
            • Tak tak, SWTOR teď hraju a jediná píčovina na tom je ten jejich payment systém.
            • SWTOR povazuji za hodne zabavnou hru. Vadi mi na ni jen dve veci:
              -grafika(clovek si zvykne)
              -a fakt,ze me vzdycky bavi 14 dni +-,pak si musim dat pul roku pauzu a zase se kralovsky 14 dni bavim...
  • Tak jsem nic moc neočekával po těch videí a článcích o TESO, ale musim říct, že teď hraju Betu a je to ještě horší... Animace je opravdu špatná. Loading a to že jsem celkem trpělivý a nevadí mi počkat, tak je fakt hrozně zdlouhavej(to znam lidi co by nebyli schopný tak dlouho čekat).. Souboje taky nic moc.. A hlavně chápu, že je to beta, ale někde sem slyšel že ty beta klíče brzo končej a to, že z xxx pokusů jsem se dostal do hry jen 2x a fut se tam nějak nemužu dostat, tak nechápu proč to dělaj.. diť jsem si tu hru ani nevyzkoušel a už mi beta klíč bude na nic..diť jsem z toho měl akorád špatný pocity a spíš mi to odradilo od toho si tu hru pořídit... *11*
    • Třeba chtějí oddělit zrno od plev. *5*
      Taky nechápu k čemu ta Beta měla směřovat. Vím, že mě tady místní fanbojové uhážou, ale já jsem asi horší Betu nehrál.
      • walltar
        JE to stress test .. oni mají i mimo to uzavřenou betu pro užší okruh lidí, která by měla jet pořád.
        • Ano, je to beta to vsichni chapeme. Problem je v tom, ze ta hra ma za necely dva mesice vyjit. Na to aby vysla v pouzitelnym stavu v tomhle casovym horizontu, by uz ted mela bejt otevrena beta a testovat se endgame, ne level 15. To datum vydani by meli odlozit nebo si rikaji o prusvih. IMHO.
          • walltar
            Otevřená beta vůbec nebude.
    • walltar
      Budou další bety ... ten klíč co máš platí pro všechny stress testy. Nebudou dělat open betu, ale každý kdo se přihlásí se dostane do několika takových testů jako je teď.

      Proto to dělají ... musí otestovat servery v zátěži. A že to dělají 2 měsíce před startem je dobře, aspoň to stihnou opravit.
    • Je to fakt strašný, nehodlám to přirovnávat k jinýmu MMO, ale připadám si jak kdybych hrál poor man's Skyrim. Fakt je to hodně nepěkný, musím to zmínit dvakrát. Jsem rád, že jsem se dostal do BETY a aspoň to nekoupím jak GW2 na základě letsplejů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit