Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak i já přispěju svojí troškou. V betě jsem rozehrál dva chary na lvl 6 a dal sem tomu pěkných pár hodin. Chtěl jsem si tu hru koupit ale beta mi změnila názor. Byl jsem už v pár betách na mmo ale žádná nebyla tak tragická.

    Jsou tam takové lahůdky jako že náhodně (a často) po ukončení rozhovoru nenaběhne zpátky UI (vyřeší to zadání příkazu /reloadui), nebo že nefungují hlavní questy.. v jedné lokaci nás stálo asi 100 u mobů kteří se nespawnovali a nikdo nemohl pokračoat dál.. to je slušná práce po měsících betatestů nemít opravené takovéhle zásadní věci.
    Když nebudu řešit věci, které se možná běhěm těch dvou měsíců opraví, tak tu ještě zbylo pár věcí, co tam zcela jistě zůstanou. Jako naprostá sterilnost soubojů. Na ladnost Tery se to vůbec nechytá a je to dokonce horší než (podle mě) né uplně povedené GW2. Když jsem tu o té sterilnosti četl dřív, nedovedl jsem si to moc představit a byl jsem skeptický - vždyť je to mmo, nebude to tak živé jako třeba Skyrim. Ale ono je to prostě tak. Je to ještě horší než byste mmočku tolerovali. I animace jsou na poměry mmo tristní.

    Questy mě přestaly bavit poslouchat asi po první hodině. Neříkám, že v něčem zaostávají za konkurencí v podobě ostatních MMO, nicméně swtor se v rámci žánru stále ani nezapotil.
    Pak mi vadí jak klame tělem tvorba postavy. Je tam asi milion možností vzhledu. Problém je, že většinu z těch možností si nevybere ani ten největší srandista. Jsou to parodie na vzhled a použitelných kombinací napočítáte na prstech jedné ruky. Dobře to možná ne ale je to jen zlomek ze všech těch možných kombinací. Výsledek je naprosto očekávatelný.. všichni jsou si až na detaily podobní.
    Líbila se mi celkem grafika. Nastavení všeho na ultra a na poměry MMO to vypadá vyloženě k světu. Taky to vypadalo, že třeba mág v heavy armoru a s chladnou zbraní bude plnohodnotná konkurenceschopná postava, ikdyž těžko hodnotit při té tristní obtížnosti questů.

    Sečteno podtrženo, nečekal jsem další skyrim, nečekal bůhví co, nicméně tahle beta pro mě byla trochu studená sprcha. Doporučuju všem než koupíte, sežeňte někde beta klíč. Dost možná vám to ušetří nemilé překvapení po launchi.
    • Tak ta beta je jen zatezovy test.
      Treba u wotlk bety to bylo tak 10x horsi a jak vypadala finalni verze,temer bez bugu.
      Letel jsem do northrendu z Ogrimmaru a pristal jsem pod vodou uprostred cesty,
      podruhe se vzducholod misto aby letela do northrendu obratila a vratila z5 do Ogrimmaru bez loadingu.O funkcnosti questu nemvlu tretina ani nefungovala.
      DK byl zabugovanej a to bylo par mesicu pred vydanim a byl to taky zatezovy test.
      • Mozna opravi technicke bugy (ac neverim tomu ze za 2 mesice), ale jak bylo receno, neopravi to ... ze jde jen o dalsi MMO v rade - nic zajimaveho na tom neni. Je to presne stejny jako vsude ... potkas NPC s ikonou nad hlavou ... ta ti rekne bez na misto s ikonou ... a tam seber/zabij/prines ... bezis, cestou pobijes par mobu ... dobehnes na misto s ikonou, zabijes ... a bezis zpet. Presne stejne jako vsude.

        Pravda, nenarazil sem zatim na takovy to "zabi 10 mysi" ... 40 vlku ...
      • A všechno se opravilo, ale jak chceš opravit něco, co je už zezačátku rozbité? Ta hra prostě působí nudně, přes souboje, questy, lokace. Jako já neříkám, že by to nemohli zaplnit, ale jsou dva měsíce do vydání a já pochybuju, že to do vydání zvládnou. Co z toho, že to za rok může být dobrá pecka, když tam pravděpodobně nikdo nezůstane...
  • Veskoslav
    Jinak takové malé srovnávní. V uzavřené Betě jsem už nějaký pátek a pokud se dostanu dneska domů, tak Vám postnu lokace, jak vypadaly před cca čtvrt rokem. Jinak v Betě je vypnuté spousta grafických "udělátek", spousta NPC je taktéž vypnutých. Modelace stromů by neměla být finální. Nechci říkat, že ta hra je dobrá. Ale pokud mám možnost to hrát tak dlouho, tak vidím to postupné zapínání různých věcí. Ptáci a částečně počasí nebylo před cca 4 měsíci zapnuté třeba vůbec. Dále by se mělo celé klimatické podnebí měnit. Tudíž něco, co přidávají módy do Skyrimu. Dodělávají se textury, nejsou ještě zcela ve finální verzi. Jde to třeba vidě, když si přiblížíte kroužkovou zbroj a tam Vám začne dohromady stékat. Tato beta je podle mě spíše zkoučkou náporu a ohlasů hráčů než skutečným zátěžovým testem. Podle mě finální proběhne cca 2 týdny před vydáním hry v Březnu, kdy už hra pojede na plný výkon. Pak bych až hodnotil. Jinak co se týče náplně, tak pro matatody a staré hráče to nejspíš bude nudný artikel WoW a spol. Ale spousta pozdějších questů okolo 25 a výšše Vás přinejmenším překvapí a spousta vyloženě potěší. Ta beta je příliš krátká na to, aby jste si udělali obrázek. Já osobně do hry nepůjdu hned, ale až později. Ale věřím, že díky soubojovému systému a tomu, co jsem měl možnost hrát si najde své hráče. Nebude to masivní úspěch WoW, to rozhodně ne.
    • Počkat to jako ani ne 2 měsíce před vydáním ještě nemají dodělané nějaké věci? Vždyť x měsíců před vydáním se už mají dělat jen zátěžové testy, max vychytávání bugů. Ale aby teď pracovali na texturách, počasí, modelech? Nějaké divné ne?
      • Proč by to mělo být divné. Kde jsi zase četl, že 2 měsíce před vydáním je hra hotová a dělají se jenom zátěžové testy *2*.
      • Veskoslav
        Oni na nich nepracují. Jenom nejsou zapnuté či nejsou v plném nastavení. V pondělí hra vypadala mnohem lépe než třeba dneska, když jsem se dopalazil zjistit, kolik lidí je ve hře:) Jak říkám, jestli se dostanu dneska domů a najdu screeny, tak to sem hodím, aby jste mohli porovnat. Takto jsou to pouze prázdné slova, když to nemůžete vidět:) Snad to mám ještě uložené.

        Jinak by ses divil, co všechno se dodělává na poslední chvíli. Hra se většinou jde lisovat maximálně dva týdny před vydáním, do té doby se na tom maká.
  • Taky jsem to hrál a moje dojmy teda nejsou vůbec pozitivní. Ta hra mi přijde ještě prázdnější než Oblivion bez modů. Lokace mi přijdou hodně bez nápadu a nudné. Jako ta hra není vyloženě špatná, přijde mi spíš jako slušná rychlokvaška. Nějaké ty questy jsou nápadité, ale stejně se tak objevuje (a na můj styl až moc) fetch & kill questů. Grafika je asi jak se dalo čekat, nic moc. Kromě toho, že ty loading screeny do lokací jsou šílené, ale to bude určitě problém hlavně bety, další problém asi jenom bety jsou debilní dropy.
  • Proc nefunguje odkaz na ty fanstranky?

    Me se na te hre nelibi spousta veci-chybjici minimapa,neustale instancovani i malinkych lokaci,extremne nepovedeny'' tutorial'''a cela startovni lokace ve vezeni(snad nejosklivejsi lokace co jsem ve hre videl),neskutecne lehke souboje(na vyssich urovnich to mozna bude lepsi,ale to mam jako trpet x hodin nez se na vyssi uroven dostanu?),lokace jsou spatne navrzene co se tyce lvl(splnim na ostrove dva,tri questy a jsem na urovni 3-5,zatimco mobove jsou na urovni 2. Takze muzu 80%questu ignorovat),nelibi s emi questy,kde temer kazdy druhy je o nejake ducharine(ano,nic noveho v TES serii,ale ja to vzdy nesnasel a tady to na muj vkus uz opravdu prehaneji).....atd. Nektere z jmenovanych veci v pne verzi byt nemuseji,priznavam.
    Libi se mi graficke provedeni sveta,dialogy a i soubojovy system.

    Ta hra ma sanci az za pul roku po spusteni vsechno vypiplaji,ale neverim v uspech s mesicnimi poplatky.
    • Protoze je problem mezi klavesnici a zidli! Protoze si se prihlasil do bety tes hry kterou vlastne nesnasis! Protoze vubec nevis co testujes. I kdyby ve vikendovych stress testech vubec nic nefungovalo, tak hlavnim cilem je simulovat stabilitu serveru pri maximalnim zatizeni. To ze nam tam zpristupnily nejaky questy a nahazeli nejaky moby,diky bohu za to. Taky jsme mohli behat bez cile po prazdnych lokacich! Kdy si to uz konecne vy vymasteny 13 lety palice uvedomite?
      • Jako dite se tu ale porad chovas jen ty. Divne.
  • Kozy
    Teda musim říct že nic moc, na to kolik v tom utopili prachů. Jasný je to beta, ale stejně.

    Zaujal mě snad jenom crafting, ten je fajn.
    Lokace hnusný (ale tak to jsem čekal), soubojovej systém je prima. Každopádně takhle jsem se nenudil ani u Neverwinteru, holt pozlátko všechno nezachrání.
  • Ta hra ma jeden velky problem je to ako keby singleplayer nasilu prerobeny na multiplayer ale zas to je zazitok hrat The Elder Scrolls v bete tie bugy su snad vsade rekrod nahravania mam asi cez 30min (ta ista lokacia sa na druhykrat potom nahrala ani ne za 5s *1* ) cize rozptyl lodingu je tam krasny od 5s do 30min *15* ale je to zatial len beta tak dufajme ...
    • Ono to neni ani tak o loadingu - disk ti hrabe par vterin ... ale pak se to syncuje se serverem a to trva neuveritelne dlouho.
  • No do 4.4. zadnou recenzi neuvidis. Spis si k tomu pricti dalsi tyden ci dva.
  • najprv som nechcel zastavat ten negativny nazor. akoze to bude o chvilu free. ale bude. myslim ze nikdy nebola tvorba postav tak odflaknuta (mozno este SW:tOR). uz na zaciatku si skusenejsi hrac moze vsimnut ze kazda rasa ma tu istu postavu iba inu hlavu. takze ked sa vyvojarom chcelo setrit. preco by som nemal setrit aj ja? je tam dost vela chyb nato ze 4.4 to bude vonku. myslim ze sa iba budem tesit na dlasi tes a nie toto. na f2p to moze byt dobre, inak je to nic moc. takuto hru moze ohovarat pan Dan Vavra s chutou a nic proti tomu nemam.
    • Tak uprimne by me zajimalo co to vubec testujeme pri tech vikendovych stress testech. Vubec bych se nedivil,kdyz by to byly jen nejaky starsi mapy plny bugu a testovala by se jen stabilita serveru nikoliv herni mechaniky.
      • Lawliet
        Sni dál.. *1* Přesně to oni chtějí. Odradit hráče už při betě starejma zabugovanejma mapama. To postrádá logiku.
    • ty jsi troll.. samozrejme se tam nastavuje i velikost tveho pupiku nebo velikost chodidla.. nejak ti ten hate nejde..
      • rofl to sou amatéři, nastavuje se toho tam až až, rozhodně ty věci co tu tvrdíte že tam nejsou, tam sou... tahle diskuse je vpravdě šílená, už sem nepolezu
      • To ale nie je hate, alebo bohužial číra pravda. Character creation je snáď najodfláknutejši zo všetkých mmo čo som kedy hral. Nebolo ich veľa, ale ani zas tak málo. A neviem ako ostatní, ale ja zvyknem tráviť aj 30min. vytváraním postavy a tu som bol proste znechutený.
      • Spades
        No a co, ze muzes nastavovat, kdyz maji vsichni stejne telo jen s jinou kuzi. Kajiit vypada jak clovek s drapama a kocici hlavou, kdezto ve starsich TES to byla fakt kocka. Tak samo ostatni rasy krom par jinych rysu vypadaji uplne stejne.
  • Pro mě onlinovka, kterou si prostě koupím a zkusím, bude-li dobrá, rád zaplatím další měsíc dva tři...jinak ne, jednoduché.

    Mimoto pokud se nemýlím, tak teď probíhal stress test, tak se nikdo nemůže divit, že se mu něco dlouho loaduje nebo laguje...to je skutečně demence :)
    • A jak myslis ze to bude vypadat po spusteni? Nehlede na to, ze drtiva vetsina kritiky miri na obsah - nijak vyjimecny vuci vsemu co tu je. Navic to ma (coz je naprosto jasne videt) uplne stejny problem, jako vetsina soucasnych mmo ... po par uvodnich tydnech nebudes mit s kym hrat. Opet jsou lokace rozdeleny podle lv ... takze kdyby nekdo prisel za 1/2 roku ... tak si to da jako singla (ne ze by to ted bylo vyrazne jiny).
    • Amen
  • Elder Scrolls Online Beta - Angry Joe's Impressions
    http://www.youtube.com/watch?v=upE802rZl7Q
    • Ty souboje vypadaji jako naprosta prisernost a z te projekce toho "megamonstra" na zacatku uplne cpi lacinost a wow efekt.
      • souboje jsou super

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit