Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • haters gonna hate. pre mna to je prijemna oddychovka po praci. nic hardcore, presne take nieco co som cakal a nesklamalo ma to vobec. a na to ze toto je stress test tak to ide super, grafika na ultra je nadherna, dialogy super a je z toho citit uplne iny "feel"nez z hociakej inej generic wow-MMO.
    • nekromant33
      Prijemna oddychovka po praci neni neco za co bych chtel mesicne platit. Ackoliv si stojim za nazorem, ze za dobrou hru, kterou budou opecovavat a zavalovat hrace obsahem, bych nemel problem platit, tady si to jeste hodne dobre rozmyslim.

      Beta me totiz dost odradila. Ty questy, ac schovany za nejakym spojujicim pilirem pribehu nebo mensich epizod, sou stejne porad strasne tuctovy a combat system ac unikatni (nehral jsem AoC ani Teru, takze je to moje prvni setkani s akcnejsim pojetim v MMO), tak stejne clovek skonci u klikani na ikonky (potazmo vymckavani hotkeys).

      A to ze moje oblibena classa z TES her, tedy stealth archer, je tady podana jako nudna a krkolomna (samotna strelba z luku je dost opruz) zalezitost jim asi neodpustim. Na hrani klasickych warrior/mage/rogue/scout mam dost jinych a lepsich onlinovek. I kdyby to melo bejt to zpropadeny wowko. Nakonec je to furt jenom grind fantasy s docela zajimavym lore. Ale tohle vsechno je jen muj problem a moje naivni predstava o tom, jak by mela vypadat online hra z TES.
    • funboys gonna fun
    • Tak to vidíme stejně. Jen ten loading by mohl chodit, ať je co zkoušet *4*
      • Ber to jako způsob testování. Vyzívali, ať se všichni přihlásí po 18:00. Tak to zapni a můžeš buď čumět na obrazovku s nápisem "Requesting charakter load..." a nebo jít dělat něco jiného, dnes si už jen stěží zahraješ.
        • ja to ted hral, akorat me vykopli bo je "brief server maintenance". Absolutně nechápu ten hate tady, pro me je to idealni po vsech strankach, grafika, souboje, hud, je to narvaný lidma a hlavne to hraju z 1st person pohledu - nevim kolik mmorpg ma smysl hrat v 1st person, o zadnym nevym krom Anarchy online a mozna par vyjímek, na kerý si ted nevzpomínám... loady sou oplne v pohode, nevim presne co se tu furt okolo toho řeší, že sem si 5min pockal na character load do hry docelá chápu, když je stress test a v ty lokaci co sem, pobíhá snad 1000 lidí. Taky je supr že ve měste, kde je treba 100 lidí, mi to de uplně plynule na kompu za 20k 2+ roky starym (ultra settings vc AA, Vsync a vseho). Jediný co mě štve, že mě ted vykopli, jinak nemam co bych vytknul, krom toho napadu s mesicnima poplatkama... ale to chapu, vyvoj stal desne moc, takze ted na pulroku vyrejzujou na skalnich fandach a pak budem mit VSICHNI nejlepsi F2P mmorpg na trhu, za tim si stojim
          • walltar
            Taková situace by asi uspokojila většinu hráčů ... já F2P nehraju, ale tak půl roku by mě tahle hra mohla vydržet. Možná míň. Jak budou přecházet na F2P tak končím ... ale myslím, že tak dlouho to hrát nebudu. Dojedu si příběhy, projdu si PvE, podívám se na nějakou dobu do PvP a potom spokojeně skončím.
            • tak zato ti muzou lidi jako ja jen děkovat... myslím že to finančně podpoříš, ne že za pulrok končíš a nepotkáme se tam :D
  • Řeší se tu často peníze - jestli je 1000 Kč + 300 Kč měsíčně (je to víc) hodně. Já problém ale vidím jinde. Tyhle peníze dáváte za neznámý produkt. Kupujete si bílou krabičku, o které víte jen něco z recenzí, z gameplayů a z ohlasů. Jenže jak jste sami viděli, recenze bývají dosti zkreslující, gameplaye točí různí lidé a věřte tomu, že se dá natočit tak, že hra vypadá jako super gamesa, nebo naopak jako totální odpad a ohlasy - sami jste to viděli = od nadšení po chrlení nadávek. Vydatavtel vás nutí zaplatit za něco, co si prostě nemůžete reálně vyzkoušet - sami jste viděli, že beta k vyzkoušení nestačí.

    Já bych platil třeba i 1000 Kč měsíčně za hru, o které bych byl přesvědčen, že je naprosto perfektní, že má nezpochybnitelné kvality a hlavně, kdyby mi vydavatel dal možnost si kvality hry vyzkoušet bez placení.

    Když už si Zenimax tak věří a šel do B2P modelu, měl svou sebedůvěru potvrdit tím, že by vydal nějak trial. Na mě to působí tak, že se prostě bojí tohle udělat, že chtějí peníze od každého - tedy i nakonec i od nespokojeného zákazníka. Tohle mi vadí u všech her obecně. Nenabízí možnost si produkt vyzkoušet, nebo ho vrátit.
    • Za to u singlovek má čelověk určitě hned jistotu :)
    • Jack1947
      Vzdyt byla BETA a ty sis ji vyzkousel, ted vis ze to neni to prave. Nekoupis = tady to splnily ty podminky na vybornou... aha on to byl Stress-test. I tak super ne. Vem si takove BF vydali to jak to dogrcali v bete, jim jen hnuj. Tady huj ? *3*

      Litr za hru mesicne? , takovoz hru bych si ani snad neumel predstavit.
      • Beta je beta. Dojmy jsou, ale jsou to pořád jen dojmy z bety. Chce to mít možnost ozkoušet si hotový produkt. Nechápu, že tohle hráči už dávno nepožadují po každé hře. Hráči jsou sami proti sobě díky svými fanboysitví a siláckým řečem, že 300 měsíčně je nic.
    • za 1000 měsíčně by ta hra musela vypadat jak simulátor ze Star Treku
      • To bych taky bral. A samozřejmě bych tam zkoušel hry od Shakespeara jako commander Data. *1*
  • akorát škoda že tady neni kvalifikovanej recenzent, podle nehoz recenze by se dalo rozhodnout o koupi. ted jsem kouknul na recenzi skyrimu a lukas grygar tomu dal 10/10 lol. ten kluk tim uplne ztratil kredit a verohodnost
    škoda že vavra ted asi na recenzovani nebude mit cas, takze se asi nedockame pokracovani clanku 100 duvodu...
    • Jack1947
      "Nekdo udela 100duvodu proc KINGDOM COME se u nelibi a bude se jeste Vousac divit."

      joe, joe... ty nas joey to prece nemuzes myslet ani jako trolling z nudy. Koukni se na ostatni weby kde se pisou recenze na hry a nekoukej se jen na znamku. To ze jeden redaktor neni pro tebe idealni jeste neznamena ze tak na tom jsou vsichni ...
      • mel jsem o vikendu betu a reknu to takhle vydrzel jsem to hrat presne 40min, ta hra je nekde na urovni spis pod ni NWN online a to NWN krivdim ty jsem hral docela dloiuho, grafiku ani radsi nezminovat nevim jestli je to shvalne okrouhane na betu, ale nastaveni jsem mel vse na high a vypadalo to hur nez WoW, prezentovane screeny a videa vubec neodpovidaji realite ve hre a nejvetsi problem je prome opet konzoloidni nadech, u SP her uz jsem si nato jak takz zvykl, ale v MMO hrat konzoli fakt nechci navic presne tomu odpovida combat, UI a ovladani a combat je takovy divny dreveny, tezkopadny, proste nejhorsi MMORPG co jsem mel tu cest a to jsem hral nebo zkusil snad vse od EQ2
      • Trol říká trolovi. Takhle si asi představuji, že začínají vtipy.... *7* Tady na games je to čistá realita.

        P.S: To, že si změníš obrázek nic nemění Jacku. Mor má také více podob, ale všechny jsou v konečném důsledku stejné.
        • Jack1947
          Co je ted me budes pronasledovat... di si radsi dat páva a slusne lidi neotravuj, vis toho az moc takze je treba to vymazat z hlavy. Omrzi me starej obrazek ikonky dam jinej, problem trotle.
      • p.s.
        tenhle obrazek je dobrej
        • Jack1947
          To je *3*

          Skyrim snad krome Vavry a nekolika malo nespokojenych hracu... nehodnotily jinak nez velice kladne. Vzdyt je to otevrenejsi , jsou tam DRACi, pristupnejsi... no a tohle jde v jeho slepejich akorat je to co tu ctu jeste jednodussi. Aby se hraci uz nezapotily.
      • no praveze co vim tak ostatni weby skyrim taky vychvalili do nebes
  • Sakra. Cekaci doba 25 minut... *15* a ja se chtel dostat na lvl10 a zkusit si pvp v Cyrodilu. Evidentne i pres tuny hateru na tiscali.cz je o hru vic nez velky zajem *4*
    • walltar
      Né to tam oni dali, jen aby to tak vypadalo. Ve skutečnosti jsou servery prázdné a je to jedna velká konspirace. *1*

      Já mám 47min teď ... takže to už dneska můžu zabalit
      • Vydrz uz jsem tam. Neni to tak horky,jak se na prvni pihled muze zdat;-) jinak na kancelarskem laptopu s dual core pentiem,4gb ram a hd6650m to kede kolem 30fps na 1600x900 high textury a zbytek low. Kdyz to rozjede tenhle krumpl,tak to rozejede vsechno.
        • Otázkou je, zda-li si to plynule zahraješ za všech okolností - tj. třeba i v raidu. *3*
  • Víte co je na tomhle testu taky vtipné? Oni dají curse.com klíče do bety, ale bez přístupu do jejich beta fóra. Takže kupa "testerů" ikdyby chtěla nemůže reportovat chyby.
    • Veskoslav
      Tam mají přístup lidé, co tam jsou už poněkud déle;) Ne tihle "rychlobetatestři" na víkend:) Jinak jak psal Walker, takto můžeš reportovat bug. Já ho musím popsat právě na tom fóru.
    • jo nebo /feedback
    • walltar
      Můžeš reportovat přímo ve hře pomocí /bug ...

      Přístup do interního beta fóra je pro lidi, kteří jsou v uzavřené betě, která jede mimo tuhle. Tohle jsou stress testy ... a takovým lidem není potřeba dávat přístup do fóra na 2 dny.
      • No jistě a když mám nějaký problém ve hře nebo vůbec nejde spustit tak co? To je super přístup. Na normálním fóru hned topic zamčený do beta fóra nemám přístup. To ty klíče nemuseli rozdávat vůbec.
        • Kdyby aspoň byl částečný přístup abych si fórum mohl přečíst neřeknu ani popel. Support nemá smysl, protože odpověď nedostanu do konce beta testu a FAQ je o ničem jako na každé jiné stránce. Jen základní blbosti, které ví 90% hráčů.
  • ja prestal hrat secret world i gw2 z duvodu kolik tam v pve bylo bugu a jak to každy zneužíval (treba ruzny safe spoty u boss fightech a pod.). Doufám že tady to budou mít vychytaný i když jsem spíš skeptickej.
    • Llour
      Ty snad hraješ všechny hry o kterých se na games píše
      • nejak mi unika point tveho komentu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit