Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vsadim sa ze starcitizen bude mit ingame banery a bilbordy navazane na realne sluzby a produkny prodavane na amazon.com, naprikald budete v nakem meste a na zdi tam bude neco co si budete moct koupit primo ingame, obchudky prodejcu realneho zbozi atd.

    vyvratte to
    • To ze koupis engine neznamena, ze musis mit jejich reklamu a obchodni modely od nich... leda by se sloucili s amazonem a tehdy bych to mozna chapal. Ale tohle je ciste prodej licence enginu...
      • žádnej engine nekupovali...
    • Blue.Shark
      Tomu se říká argumentační faul. Za naší sluneční soustavou žijí jednonozí sloni, kteří se prostorem pohybují pomocí robotizovaného chobotu. Vyvrať mi to podloženými informacemi *3*

      Zatím se ale to, co tvrdíš, neděje a nevidím důvod, proč by tomu tak mělo být. Něco takového je pravděpodobné u free to play modelu, který Star Citizen nevyužívá.
      • Domněnka lze jednoduše vyvrátit akademickou skepsí = dokud neprokážeš existenci/funkčnost, platí opak.
        • Blue.Shark
          Důraz na neznalost naprosto přesně sedí.
          • Nevím, kdo to dělal, ale tenhle konkrétní případ je děravý.

            a) "Žádné dítě si na mě u rodičů zatím nestěžovalo, bránila se ježibaba".

            Tohle je spíš tzv. anecdotal evidence, neboli logický klam založený na induktivní logice - snaha vyvozovat objektivní pravdu na základě malého množství vzorků / omezené zkušenosti.

            b) Text v závorce (případně je nepravdivé, protože dosud nebylo potvrzené)

            Je to přesně obráceně, viz můj předchozí post. Nepravda, nefunkčnost nebo neexistence se nemusí prokazovat, protože je základním stavem, dokud se neprokáže opak. To je základ vědeckého myšlení.
    • Že by si takhle trapně zabili hru, na který dělají roky? To si nemyslím. Chris by u lidí skončil.
      • A proč by mi to v té hře mělo vadit a omezoat mě v hraní. Ať to tam klidně je. Nic kupovat nemusím.
    • Nechce se mi...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit