Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://dereksmart.com/2016/12/star-citizen-irreconcilable-differences/

    Úvod je rekapitulace, možno přeskočit na "THE SWITCH".
  • Nevím, kdo to dělal, ale tenhle konkrétní případ je děravý.

    a) "Žádné dítě si na mě u rodičů zatím nestěžovalo, bránila se ježibaba".

    Tohle je spíš tzv. anecdotal evidence, neboli logický klam založený na induktivní logice - snaha vyvozovat objektivní pravdu na základě malého množství vzorků / omezené zkušenosti.

    b) Text v závorce (případně je nepravdivé, protože dosud nebylo potvrzené)

    Je to přesně obráceně, viz můj předchozí post. Nepravda, nefunkčnost nebo neexistence se nemusí prokazovat, protože je základním stavem, dokud se neprokáže opak. To je základ vědeckého myšlení.
  • Říkal úspěšná. *1*
  • tak to má SC problém. CryEngine totiž používajú stále, akurát s nejakými nadstavbami a vraj nejak modifikovaný.
    nakoniec, je to aj v článku "....Engine Amazonu je totiž založený na CryEnginu...."
  • A proč by mi to v té hře mělo vadit a omezoat mě v hraní. Ať to tam klidně je. Nic kupovat nemusím.
  • To ze koupis engine neznamena, ze musis mit jejich reklamu a obchodni modely od nich... leda by se sloucili s amazonem a tehdy bych to mozna chapal. Ale tohle je ciste prodej licence enginu...
  • Blue.Shark
    Důraz na neznalost naprosto přesně sedí.
  • Domněnka lze jednoduše vyvrátit akademickou skepsí = dokud neprokážeš existenci/funkčnost, platí opak.
  • Blue.Shark
    Tak a teď jen netrpelivě čekat na "xy", až přijde a po dvousté šedesáté prvé oznámí, že došly prachy a nic nefunguje.
  • Nepoužívej výrazy, kterým nerozumíš.
  • Blue.Shark
    Tomu se říká argumentační faul. Za naší sluneční soustavou žijí jednonozí sloni, kteří se prostorem pohybují pomocí robotizovaného chobotu. Vyvrať mi to podloženými informacemi *3*

    Zatím se ale to, co tvrdíš, neděje a nevidím důvod, proč by tomu tak mělo být. Něco takového je pravděpodobné u free to play modelu, který Star Citizen nevyužívá.
  • Veskoslav
    Kdo si toho všiml, že se přešlo na "jiný" engine? Nikdo:) Rozdíl mezi 2.5 a 2.6 nebyl z pohledu zpracování naprosto žádný, takže pokud je pro ně jak finančně, tak z pohledu bezpečnosti lepší mít engine od Amazonu, není důvod být i nadále na čistém CryEnginu od CryTeku.
  • vaporware...
  • kingdom come deliverance *1*
  • Že by si takhle trapně zabili hru, na který dělají roky? To si nemyslím. Chris by u lidí skončil.
  • Kde je CryEngine, tak tam jsou problémy. Jaká úspěšná hra používá tenhle engine?
  • Nechce se mi...
  • vsadim sa ze starcitizen bude mit ingame banery a bilbordy navazane na realne sluzby a produkny prodavane na amazon.com, naprikald budete v nakem meste a na zdi tam bude neco co si budete moct koupit primo ingame, obchudky prodejcu realneho zbozi atd.

    vyvratte to

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit