Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ringwraith
    Dobrá recenze, Aleši.

    Přečíst si ji těch 10-15 haterů z Bioware fór, tak určitě přestanou dělat desetitisíce postů o tom, jak se jim hra nelíbí.

    http://i42.tinypic.com/281fmhi.png
    (Desetitisíce jsou velmi střídmý odhad toho, kolik z těch stotisíců postů kritizuje hru. Těch 10-15 haterů se musí zapotit.)
    • Ellendway
      Ano, 10 - 15 haterů má desetitisíce účtů na trolling.
      • Ringwraith
        That's what SWTOR fans actually believe.
        • Cahir
          Dejme tomu, že je to tak tisíc ža několik tisíc lidí. Takoví už dokážou zaspamovat fórum docela efektivně. Nejvtipnější je, že jsou to stále dokola ty samé žvásty. Co je to v porovnání s těmi několika miliony hráčů??

          Nejdřív si u všech článků o SWTORu trapně troloval, teď jsi přešel na rádoby seriózní informace. Kde máš statistiky? kde máš objektivní fakta? Co máš? Máš hov*o. Máš akorát tak pár obrazků z "nezaujatého" 4chanu a nicneříkající čísla z fóra. Oficiální fóra byli vždy ta největší žumpa a serózně je může brát jen duševní chudák.
          • miker17
            na MIKI HOSHIHO nereaguj on si nedá pokoj i když slibil že do TORU vrtat dál nebude
          • Ellendway
            Víš, on je problém, že to jsou stále opakující se žvásty a přesto s tím nic Bioware nedělá :)
            • MrSanta
              @miker17: nemůžu posoudit, WoWko jsem hrál cca 1 rok a kolem doby co vyšel Burning Crusade, dřív jsem se o něj nějak moc nezajímal. Vždycky jsou prostě slyšet víc ti nespokojenci, navíc kolikrát nadávají lidé, aniž by libovolnou hru hráli a jenom si chtějí zaprudit.
            • miker17
              @MrSanta
              nepříjde vám to nostalgické (zahájení WoW)....že tohle se přesně dělo na WoW fóru zaspamované fórum žvasty(jak nesedí Lore, jak to nepřehledné,nehratelné, jak se miliony lidi unsubnou, dokonce se tam objevily i podobné obrázky jak tu furt strkal MIKI HOSHI )
            • MrSanta
              @ huhi: nezapomeň na jednu většinu, co huláká, že je hra příliš lehká a na druhou většinu, co huláká, že je hra příliš těžká *1*
            • Co nedela? Ability Dealy byl pokud vim odstranen,na PvP v Illumu se pracuje... Jestli to vsechno chcete mit hned,jak se to obejvi na foru,pak si radeji dejte na 3 mesice pauzu. Pak to zkuste znovu.
              Nejvice me dojimaji jak vsichni ti nespokojeni forech se ozyvaji 've jmenu vetsiny''.
              Kdyby meli vyvojari dat na vsechny stiznosti,tak by museli zblaznit-speeder je moc pomaly,speeder je moc drahy,crafting je moc drahy,planety jsou male a koridorove,planety jsou prilis velke,questy jsou opakujici se,....
  • Zayl
    Ale no tak, to je přece jasné 10 z 10ti.
  • trolo
    tie textury su vtip ze ano? :-D
    inac tato hra ide mimo mna. mam star wars rad a aj som sa tesil na novy kotor ale ked sa z toho vyvrbilo MMO tak nie dakujem. nenormalne to zerie cas a prd z toho.
    • Ne, neni to vtip, je to reseni problemu ala Bioware :-(
      • Zajimave, Biodroni v akci. Bioware vyresi problem s high res texturami tak, ze polozku medium prejmenuje na high a biodroni jsou u vytrzeni a klikaji minuska.
      • hlupáku
        • A ano, kdyz dojdou argumenty, nastoupi urazky.
  • Po přečtení recenze si myslím že si hra (alespoň v této fázi) zaslouží spíše 8. Crafting, přestože někdo může tvrdit opak, je nedílnou a velice důležitou součástí MMORPG světa. Taktéž ty vesmírné mise, dle videí co jsem viděl a co jsem si zde četl, nejsou nic extra. Jistě, minihra dobrá, ale pokud, jak autor píše, pracuje již nyní Bioware na překopání, tak to znamená, že ani on s tím nebude příliš spokojený. PvP na Ilumu a herní engine tomu jen přidává.
    • Ano,crafting je nedilnou soucasti MMORPG. A SWTOR ma podle me jeden z nejlepsich craftingu. Ze se autorovi recenze nelibi je uz jina vec.
      Vesmirne mise jsou velmi prijemnym zpestrenim hry,hra na nich nestoji. Autori se nechali slyset ze vesmir se jeste vylepsi(rozhodne nemluvili o prekopani),takze muzeme i doufat...
      Soudit podle videi je velmi osidna vec....
  • Je to vyborna hra, rozsahla a poctive udelana, hraju ve skvele guilde, ale proste se do hrani musim nutit, pak me to sice vzdycky chytne... ale ten pocit z jinych mmo kdy to cloveka chytne a nemuze se dockat - ten tu nemam. Jako bych v te hre nemel prostor, vsechno je v pravidelne mrizce obsancovane mobama a treba nejaky oblibeny misto, na ktery bych se rad vracel, nebo se mi libilo jen tam tak byt jsem zatim neobjevil. Vzpominate si nekdo na nejake konkretni zajimave misto na Tarisu, Tatooine, nebo Nar shadaa? vsechno bylo tak nejak porad stejny.
  • Teda neveril jsem, ze je Bioware schopno jeste vetsiho amaterismu, ale mylil jsem se. Vypnout servery v sobotu rano v Evrope, to chce opravdu genia. Zacinam litovat, ze ta predplacena herni karta byla na dva mesice :-(
    • a napadlo te treba to, ze evropa neni stred sveta :D jako sry, ale myslel si, ze se vse bude ridit podle nas je dost hloupi... hra cili na americkej trch, kterej je 1. vetsi 2. SW tam maj vetsi zakladnu... tak nevim proc takovy prekvapeni :P
      • A napdlo te, ze kazda normalni spolecnost provozujici MMO a majici fyzicky servery v USA a v Evrope ma casy udrzby oddelene? Evidentne nenapadlo.
        • napadlo, ale tobe nedochazi (sposta veci) ze je to nova hra a tudiz nema cenu zatim rozdelovat ty servry, kdyz nevis presny pocet te dane komunity (stalo by te to dost penez) ale to nema cenu s evropanem resit...
      • platime stejne jako americani a mohli by mit trochu ohledy (nebo jim nase penize a napr. treba rusu smrdi? ) mne je to celkem fuk, ale za vstricny jednani to nepovazuju, co by jim to udelalo posunout udrzbu tretiny serveru o par hodin?
    • A jeste vice me prekvapuje,ze ac si v temer kazdem postu na neco stezujes,mas predplaceno na 2 mesice. *2*
      • Tak to pozor, ono to na min neslo .. coz je dost prasarna. Takze mne by to treba na dva mesice stacilo (free 30 dni + mesic) , ale pokud jsem nechtel zakladat novou kartu (tu s vyplatou do jejich systemu opravdu vkladat nebudu) musel jsem zaplatit o mesic vic... bravo Bioware
        • MrSanta
          Jak nešlo? To že nechceš zadat kreditku neznamená že to nejde *7*.
          Bravo David.
      • Protoze ten jejich debilni system mi nevzal kreditku, tak jsem musel pouzit dvoumesicni kartu, jak uz jsem tu psal. Co na tom nechapes?
        • To jsem nectel ani jsem si to neuvedomil. Pak to uz chapu. Ale co nechapu je fakt,proc,kdyz te ta hra tak stve,proc ji (asi) porad hrajes a neustale ji tu kritizujes? nuda?
          • Protoze mne zajima, jak dopadne pribeh za troopera. Ale neboj, az to zjistim, tak uz mne neuvidis. Stejne jako spoustu dalsich lidi, co to uz zabalili nebo zabali a servery zacinaji byt prazdne.
            • Ziiiv!
    • Me prekvapuje spise jina vec. At hledam jak hledam,na forech i ofic strankach je zminka o 31.1. 2012 ,ne o dnesku. Jestli se BIOWARE da skutecne neco vytknout,tak je naprosta nekomunikace s hraci. Na forech neni ani jeden DEV post.
      • Merwis
        Tak to se asi díváš špatně, protože na foru v tématu "Upcoming Patch + Scheduled Maintenance: January 31st, 2012" se hned na začátku píše, že zítra (vydáno včera) bude na cca 4 hodiny odstávka serverů kvůli uploadu nového patche. Samozřejmě pokud čteš pouze nadpisy, tak o tom nemáš ani páru. (Uznávám, že nadpis není úplně výstižný)
        • Nezlob se na me,ale kolik procent hracu se pri precteni Scheduled Maintenance: January 31st, 2012 cte zbytek,ktery jde videt jen pri rozkliknuti? Navic kdyz ten text uvnitr byva pri kazdem Maintaince stejny,jen s jinymi daty.
          • Merwis
            No jak je vidět, tak málo.. což je ale váš problém, že? Já o tom věděl den dopředu a tak jsem si hraní na dnešek naplánoval a nemám si na co stěžovat. Samozřejmě znova opakuju, že nadpis mohli zvolit lepší, ale ta informace tam je, stačí jen rozkliknout to téma. To je jako když tady lidi kouknou na číslo hodnocení a hned jdou do diskuze, aniž by si přečetli recenzi :-)
            • Neminim se hadat o hloupostech. At tak nebo tak,me nejaka odstavka serveru vubec netrapi.
  • Ringwraith
    Tatatádadadáda.
  • Od spuštění preorderu nehraji nic jiného. Je to asi první mmo, kde naplno zkouším hrát za mnoho altů a nemít ani jednu postavu za takovou dobu na maximálním levelu. Ta hra musí mít odlišný přístup, oproti klasickým mmo, jinak z toho budete mít naprostý kulový. *15*
    • Ano, neboli hrajes singleplayer hru a jeste za ni mesicne platis.
      • MrSanta
        Samozřejmě nehraješ SP, grupíš se s hráčema na heroic questy nebo FP, můžeš vlítnout do PvP warzony, když je tvůj šálek kávy. A ukaž mi hru, která nabízí 8 propracovaných příběhů, každý s hrací dobou minimálně 100 hodin? Za tohle já jim klidně těch 300 kaček měsíčně dám.
        • Heroic 2+ dam sam, na to hrace nepotrebuju. Navic jsem prermanentne tak 4 levely nad danou planetou, takze odmeny z heroic misi jsou mi k nicemu, davno mam lepsi veci. Flashpointy jsem zkusil dva, krome pocatecniho Esseles mne vubec nezaujaly. Navic nevim, proc bych ve sve hre mel poslouchat konveraci jineho hrace. A to nezminuju to, ze pokud je tam s tebou dalsi trida jako tvoje a oba mluvite stejnym hlasem, pusobi to fakt divne. A, PvP zony s prevahou Imperia 3:1, desna zabava. Ale klidne, jsou to tvoje prachy, muzes je investovat jak chces.
          • MrSanta
            Jestli ty heroicy děláš jenom kvůli odměnám, tak je jasné, že ti jsou k ničemu. I když můžeš vlastně sbírat commendation a pak gamblit bedny.
  • co se tyce craftingu tak nevim na kolik kolega z recenze ten crafting zkoumal, ale neni to zas tak spatny jak se zda... dulezite je mit matros a porad peta posilat na mise, ano stoji to credity, ale tak jako co by jste chteli vsechno zdarma? :D a nasledujici vec je, ze modre veci si pro svuj lvl nakonec udelate vzdy nejlepsi vy a nemluvim o tom, ze se muze clovek prokopat i k epickum jen to neco stoji... co prodavaj vendori jsou vetsinou jen urcite casti... jako priklad na lvl 19 mod sezenete od vendora modrej ale lvl 15 protoze 19ku umite jen v craftingu... takze asi tak... clovek si to musi trochu projit a prijit tomu na chut... ale rozhodne ty profese na expeni maji vetsi smysl nez ve wowku! a ano pripoustim, ze propastna mezera na aukci je, ale to je dano vice faktory 1. ekonomika je v zacatcich takze ceny jsou dosti nevyspytatelne 2. nikomu se nechce craftit veci pro alty protoze ted leti veci pro 50ky 3 a dalsi co me ted nenapadaji, ale je toho vic...

    to rambos: ten crafting nepridavaji az ted to neni pravda... naopak nevim zda chodis operace kadopadne tam pada planku haba fura, ano pravda jen pro nektere profese a ta tvoje je mimochodem jedna znich :D a da se na tom hoooodne videlat...
    • Na craftingu mne nejvic stve ta nahodnost ziskani receptu. Muzu udelat dvacet barrelu, rozebrat je a nic. Pak vezmu alta, udelam pet brneni a po prvnim rozebranem mam jeden recept a po druhem dalsi. Navic cely ten system, ze recept vypadne pri rozebirani je uchylny. Vetsina vynalezu vznikla pri sestavovani, ne pri rozebirani. Navic dostat se na neco vyssiho nez je modry item spotrebuje tolik casu a penez, ze to nema cenu se o to ani pokouset.
      • na mensich lvl to cenu moc nema protoze je to narocny... pokud to clovek dela na alta uz je to jina vec...
        ale ktera hra nema nahodne generovany proc? je to proste klasika, ano neni fer a ano nadaval jsem na ni, ale zase statistika je statistika a ta se nikdy vyvratit neda, takez jestli je statistika epic jeden z 20ti tak to tak je a je smula, ze holt ja jsem ten co narusuje a zaroven doplnuje tu statistiku kdyz to dam na 29 pokus...
        system muze pusobyt, ze je nelogicky, ale zas cloveka to vede ktomu, ze ty veci vyrabi jinak by clovek delal jen zeleny veci na skill a hned je prodaval tak lepsi je zkusit jestli nahodou nemuze procnout modra vec...
        crafting neni easy coz je dobre a chapu ze pro casual hrace to je otrava, ale tak co holt budou si to muset sehnat od nekoho kdo je fakt echt crafter coz je podle me super...
        • Nesouhlasim. Ma to cenu,protoze pri tom trenujes crafting a jeste navic mas skvelou vec. Jenom nesmis na 20 lvl zacit vyrabet zbran/brneni.. na 20 lvl. Musis zacit delat predmet lvl 25 a nez na tu uroven dolevelujes,budes mit na vyber ze tri ruznych fialovych variant. Proste myslet trochu dopredu.
          • Crafting trenujes i skladanim. A mnohem vic. A jak mam asi myslet dopredu, kdyz na to nemam suroviny, he? Protoze na kazde planete najdes jen neco. A uprimne, za ty prachy, co nacpu do toho, ze mi to posadka odkudsi prinese, si tu vec muzu rovnou koupit.
            • U prvnich dvou vet nechapu souvislost. A ze nemas material? Prosim? Posilej sve spolecniky na mise. Jak pisu v jinem postu,me se naopak nevyplatilo sbirat material na planetach,protoze uz mi davno k nicemu nebyl(muj craft skill byl vetsi). Poslat jednou za 5-30 minut spolecnika na misi,to je tezka vec...
        • Ne, tehnle system pusobi na cloveka tak, ze se na to vys*re, sezene si oranzovy komplet a jen v nem meni mody za commendation na dane planete. A sem tam koupi neco na GTM. Zeleny veci nikdo neprodava, protoze je nikdo normalni nekoupi, kdyz z misi ma mnohem lepsi. A ne, crafting je EASY, jen je tam nesmyslna podminka toho, ze musis spotrebovat tunu surovin, protoze je delane na rozebirani. Ukaz mi konstruktera, ktery vymyslel zlepsovak po tom, co rozebral cele auto/letadlo. Bell asi take nejdriv vymyslel telefon, pak sluchatko, pak to cele rozebral a napadlo ho to spojit? Zkratka sance na lepsi recept by mela byt pri vyrobe, ne pri rozebirani.
      • MrSanta
        Při reversu jde o štěstí. Někdy se mi podaří získat fialku rychle, někdy vyplácám mraky modrejch. Ale mě to jako nějaká vada nepřijde. Prostě chceš mít tu správnou fialku, tak to stojí námahu. O to je ten úspěch sladší *4*
  • Odulin
    Po 3 týdnech stále baví.
    • *1* *1* Blahopřeji. Mě WoW baví i po 3 letech. Tak a jen si mínuskujte, fakt že tahle hra nesahá wow ani po kotníky nezměníte *3*
      • Nesahá to wow po kotníky pro tebe :) Jiný lidi radči budou běhat ve světě, kterej se jim líbí a ne ve wow, kde za chvíli budou chodit teplý pandy a nová classa bude monk... :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit