Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Crafting bych tak kriticky nevidel , delam synthweaving a docela slusne si vydelavam a umim vyrabet pekny veci samozrejme stejny kvality se daji sehnat i jinde ( i kdyz treba bracery co jsem si vyrobil sem nenasel lepci ani u veci s lepsim ratingem ). Uprav bude urcite vic nez dost kazdopadne bych uvital co nejdriv upravu rozmanitosti equipu :). Bohuzel pro nas 50tkovy obsah zacinaji dodelavat az ted *9*
  • MrSanta
    Já to říkám pořád - zrušte číselné hodnocení her. Alespoň na zkoušku třeba na měsíc, co to udělá.
    K recenzi - zatím jsem četl akorát odstavec s craftingem a dovolím si lehce nesouhlasit. Můj vanguard si dělá vlastní zbroje (armormech) a jsem na lvl 37. Fialová schémata z reversu jsou o dost lepší, než to co běžně najdu nebo dostanu v PVE questění. Jedině snad modifikovatelná zbroj by byla lepší, kdyby do ní člověk narval pořádné mody. Jenže ty se zase těžko sháněj.
    S tím, že crafting může být docela drahý koníček souhlasím. Než se člověk "proreversuje" k fialovému schématu (který má ty správné bonusy), tak to někdy vyjde na docela pěknej balík. Ale o to je ta radost zase větší *1*
    For The Republic!
    • Cahir
      Proč rušit? Kvůli těm několika hysterkám, které zde do zblbnutí ulevují frustracím ze svého života? Apeluji na redakci, aby se nenechala udolat několika řvouny. Jsou to dokola ti stejní jedinci.
      • MrSanta
        Podle mě by zrušení číselného hodnocení vedlo lidi k přečtení samotné recenze. Mám pocit, že spousta diskutujícíh ani ty recenze nečte, jukne na numero a valí pouštět moudra. Taky by to odbouralo příspěvky typu "toto dostalo 9/10? to snad fór, to zaslouží max 5/10" atd. Já prostě tyhle zbytečný debaty o půl bodu nemusím.
        • Cahir
          Chápu Santo, ale takovým bys chtěl ustupovat? Takovým co nečtou recenze, a pak spamují diskuze řešíc dokola připitomělé čísla? Oni by si našli nějakou jinou cestu, jak prudit. Nejlépe je ignorovat. Normální člověk je stejně nebere vážně.
    • ales.smutny
      Pak už se to bohužel kazí...dost... V endgame fázi je tam třeba absurdní situace, kdy jde vycraftit na max, myslím critlej barrel 22...a pak jde koupit za commendace, už nevím kde, 23...a tu prostě vycraftit nejde.

      Právě, že zatím funguje crafting jako koníček...ale on by měl, aby to byla fakt skvělá složka hry a funkční, fungovat fakt jako řemeslo se svou rolí na trhu. Aby byl člověk odměněnej za tu trpělivost a náklady oproti těm, co tenhle craft nedělají.
      • tak to by me zajimalo kde si to koupil :) pac 23 znam jen z columi gearu co maz bud za operace nebo za last bossi v HM flashpointech... co vim tak planky na 23+ jsou z operaci a nebo world bossu... a jak rikam, kteto absordni situaci jsem doopravdy nedosel...
        mimochodem nejlepsi profese je boichem, takze kdo zacina tak doporucuju tu pac to je fakt hodne preboostovany...
      • MrSanta
        End-game crafting logicky neznám a toto mě krapet děsí. Ale třeba dodají nějaká nová schémátka a zase to bude zábava. Mě udělá radost už jenom to, když mi ta fialka padne. Mám takový pěkný hřejivý pocit, když jiný trooper z pugu obdivuje mojí zbroj ve Flashpointu. A když mu jí během FP vyrobím a na konci daruju - to je pocit k nezaplacení *1*. Na kšeft to nemám, na to se mi nedostává surovin. Většinou všechno co vytěžím padne na snahu dostat tu správnou fialku pro mě a Elaru. I když teď zrovna nosím chestku, co mi padla na Talaru V. Sice bych do ní potřeboval sehnat nějaké mody, aby byla lepší než co si můžu vyrobit, ale zase vypadá moc hezky.
        Otmar Arndt the Honorable, Vanguard (shield spec) lvl 37, Legions of Lettow
    • Pockej na 50tku tam uz je to s receptama a craftenim trosku slozitejsi :( hlavne co se tyce rozmanitosti
      • Nevim. Marne vzpominam na hru,kde nekdo dobrovolne nosi na max lvl veci z craftingu.
        Crafting ve hre je podle me naopak skvely. Veci ktere si muzete vyrobit(v mem pripade Armtech-zbrane) byly stokrat kvalitnejsi nez drop nebo odmeny za questy. Jedine co me stvalo je fakt,ze crafting leze strasne rychle. Sbirani surovin priblizne od 30 lvl pro me nemelo cenu,protoze muj crafting skill uz byl mnohem vyse nez suroviny na planetach. A max lvl v craftingu jsme dosahl kolem 40 lvl. Proste crafting leze strasne rychle.
        A recepty? Zminuje tu nekdo ze recepty padaji treba i z Investigation,kdyz mate stesti? Ne vsechno vas nauci trainer.
        • PS: ta rychlost u lvlovani craftingu se mi taky nelibi meli to udelat daleko pomaleji. jde to az moc rychle :) kdo vi treba i toto cekaji upravy
        • a k cemu ti jsou ty recepty co ti padnou ? ja skupuju receptu co se da a vetsina z nich jsou jen pro paradu :) . Samozrejme nerikam ze se v tam neda najit item kterej je pak na fialovy urovni i s augmentaci velice krasnej :) , spis vidim problem v celkovym pojeti hlavne v tom ze do HM se pomalu nedostanete bez radneho obleceni pak prijdete dovnitr a zjistite ze tam padaji veci na stejne urovni co mate zrovna na sobe :)) ( to sami postup normal - HM , nemozne se oblict v normalnech a jit pak HM ) no proste jsou tam urcite chvile kde to musi vychytat a doladit :)
          • A co treba ty zbrane,na vyrobu kterych potrebujes veci z HM instanci? Pripadaji ti uplne k nicemu?
            A pisu vyse-nevzpominam si na zadnou MMORPG,kde by veci z craftingu byly lepsi nez z instanci/raidu.... Proc to tedy u teto hry lidem najednou vadi. Narozdil od jinych MMORPG je crafting v teto hre VELMI uzitecny pri levelovani.
            • souhlasim... lidi se jen musej naucit jak to funguje a vzhledem ktomu, ze hra je nova tak lidi porad objevujou nove a nove veci...
              navic sami vyvojari rikali, ze top crafteru moc nebude taky ze kdyz byste chteli mit epicky vsechny mody od lvl 1 do lvl 50 tak to je teda fakt pekna fuska, ale neni to nemozny... a urcite jak zminil kolega je to uzitecny pri levelovani!
          • tak to neni pravda :) my s nasi guildou jsme davali HM a to jsme teda nemeli vyfarmeny eq z normalu... ano je to zahul na heal a dmg, ale ty HM jsou porad dost easy, takze jde o uroven skillu a umet zahrat to jak za svoji classu tak jako celkova pravda... ale urcite nesouhlasim stim, ze na HM musi mit clovek top eq z normalu a na HM padaj veci rakata tak ty na normal clovek nikdy neuvidi...
  • hrál jsem betu. hra na mě bohužel(ano, mimo singl) silně udělala dojem zkopírovaného wow, s pár přidanými vychytávkami. ps. mě a jistěn ne jen mě by se líbilo, kdybychom četli příspěvky z obou stran barikády. long live the empire!
    • Ale vzdyt ono to je zkopirovane WoW. Sami autori ti priznali. Bohuzel blbe zkopirovane WoW ze stavu, v jakem bylo v roce 2005.
      • Rad si zahraju takhle zkopirovane wow(jak vy rikate) protoze me bavi, uz jen proto ze neuvidim WOW tak si zahraju jaky koliv produkt o kterem vy wowkari rikate kopie wow .... Ono to neni kopie wow protoze to zkopirovalo nektere napady i jinych mmo ... a taky kolik toho vymysleli jine mmo a pak to wow jen opalil v jednom ze svych patchu nebo tezce zaplacenych tak zvanych datadisku ... Bez si hrat wowko asi ti to chyby a pis taky radeji na forka o wowku ...
    • Lidem,pro ktere byla WoW prvni MMORPG co kdy hrali, se kazda nova hra zda jako zkopirovane WoW. Je to otravne a nesmyslne,protoze zaklady MMO hrani vznikly davno pred WoW.
      A kdyz jsou nektere veci jinak,kdyz si nejaka hra dovoli zkusit neco noveho(a spousta novych veci je i ve SWTOR)vetsinou ti sami lide na forech krici ze je to spatne,ze ve WoW to bylo lepsi.
      Bludny kruh. *16*
  • sankuri
    Tu devitku jste asi napsali vzuru nohama, jinak moc nechapu jak mohl ten nebetycny paskvil dostat tak vysoke hodnoceni. Pokud bychom to hodnotili jako single player pak snad ano, ale jako mmo rozhodne ne.
    • Cahir
      Fanda Tery, nebo GW2 jestli si dobře pamatuju?? Ahá...
      • S GW2 se ToR nemuze srovnavat, protoze GW2 narozdil od ToRu ma byt revolucni a pokud bude splnena alespon polovina naslibovanych veci, tak mu ToR absolutne nebude stacit s dechem
    • Pokud to nechapes,pak to neni hra pro tebe. Takze te to nemusi trapit *1*
      • Vzhledem k tomu, jak rychle ridne populace na serverech je to hra jen pro biodrony, jako ty. To bude prima, az tam zbydete sami a nikdo vam to veledilo nebude kritizova, co?
        • Ze klesa populace rikaji trollove na oficialnich forech uz tyden od vydani. Nuda a navic nesmysl.
          Navic ani neumis diskutovat. Jako male dite. Kdyz ma nekdo jiny nazor,hned je to fanboy,biodron,nerd...
          • Ellendway
            Nesmysl? Z LoL, který byl v podstatě plný se najednou stal Medium a to se stalo dalším asi 10 serverům. V USA mají jeden heavy server, zbytek je medium.
            • ale loverum se pravda nerika :)
        • Populace na serverech stoupá jeslti to apson trošku očkem sleduješ :D Ale nic počkej si na čísla od EA =)
  • Tahle hra se mi opravdu líbyla. Zatím pouze tedy,ale jen v Singleplayerové části a proto ji tedy zatím ani hrát nebudu. Totiž musel bych být blázen platit za (sice dobrou) singl hru 300 měsíčně.
    • jakou jinou "singleplayerovou hru" muzes hrat tak dlouho s tak ruznymi moznosti a navic i s ostatnimi hraci ? Rekl bych ze by se ti to vyplatilo i kdyby sis zahral jen singleplayerovou cast za vsech 8 class :)
      • Tak predne classy jsou 4, ty na druhe strane jsou presne kopie, jen se jinak jmenuji. A za druhe ukaz mi jedinou SP hru, za kterou musis mesicne platit. A prosim pekne jake ruzne moznosti mame? 99% vedlejsich questu je pro vsechny stejne a vsechny jsou stejne nudne, neinovativni.
        • Ty classy jsou sice jen 4 pac sou totozne s temi na druhe strane ale pribehy se lisi takze pribehů je 8 ... Jiste ze za zadnou Sp hru nemusis platit mesicne ale ani si taky nemuzes zkusit PVP atd ... radeji SWTOR za 999,- hraju ho cely mesic (kazdy den 10h) a pak si zaplatim 3mesice cca. 1000,- ve vysledku hraju 4 mesice a zaplatim 2000,- ... Koupim si SP hru za 999,- ktera trva cca. 40h takze ji dohraju za 4 dny a hura do obchodu vybrat dalsi SP hru abych se nenudil 999,- dalsich par hodin a tak to jde cele 4 mesice a vychazi mi ze bych musel koupit 30 her SP hry ktere stoji od 500 - 1200 kc ... i kdybych koupil jen ty za 500 tak utratim 15000,- a to nemluvim ze tolik her ani nesezenu a kdyz sezenu 1/3 her tak kolik jich bude natolik kvalitnich aby me bavili a to mluvim jen o RPG ... Pac nelze srovnavat MMORPG s jinyma zanrama. Takze asi takhle !!!!
    • Veskoslav
      Vím, že jsem pokrytec a předem se omlouvám, ale LÍBYLA?:)
      • Trol.diskuzni
        Trolling jak malovaný! *3*
  • podle meho dost zalezi na tom jak pristupujete ke svetu SW, mne napr. ty filmy pripadaji mirne receno trochu debilni (zvladl jsem jen ty dva prvni - klony a skryta hrozba) a tim ta hra pro me dost ztraci, projit si pribeh (jako v kotorech) je super - tyhle finty bioware umi... ale abych dostal k prozkoumavani rozlehle planety a mohl ziskat k SW svetu nejaky vztah a zajem na nem, na jeho fungovani (coz ve Wow nebo i Lotru funguje slusne) to ne ... je to asi podobne jako kdyz nekomu nic nerika Tolkien, taky mu to lotro asi k srdci nepriroste.. protoze v hernich mechanikach je nekdy dost rozporuplne a tezi z atmosfery sveta...
    • Veskoslav
      Njn to se nesmí podívat na ty nejhorší filmy ze série. Doporučuji se podívat na původní SW filmy;)
      • asi to zkouknu, at vim o co go - kdyz uz to hraju :) ... proste jsem to vzal od jednicky
        • Veskoslav
          Zklamu Tě. SW TOR nemá s filmy SW, co známe, což je 1-6 + knížky 7-9 (doporučuji přečíst, získaly cenu Hugo) nic společného. Příběh se odehrává okolo hry SW KOTOR 2, což je přibližně 3000 let před událostmi ve filmu. Zde máš ještě Sithské impérium, kde neplatilo pravidlo jeden Sith, pouze jeden učedník. Měli spíše ještě hienarchii Jedi než Sitskou, jaké je ve filmech. Ale přesto doporučuji shlédnout, obzvlášť V je krutý díl a osobně ho považuji za nejlepší z filmů.
          • Bohuzel nema moc spolecneho ani s KOTORem, protoze vsechny lode Imperia jako by z oka vypadly tem za Palpatina.
  • Hraji MMO již 15 let. Ten kdo tady ohodnotí zabugovanou hru číslem 9 je v ů l . STWOR je propadák roku !!!!
    • Pro tebe propadak,pro jine prekvapeni roku. Ja patrim do druhe skupiny. A to se mi nelibi grafika a svet SW nesnasim. Presto me hra kralovsky bavi. Ale proc se vubec bavit s trollem,ktery za jiny nazor hned urazi?
      • Ano, nejvetsi prekvapeni roku asi pro Bioware, protoze mesic po vydani uz jim utikaj lidi a novi se nejak neobjevujou. A ano, take se spis klonim k tomu, ze je to propadak. Po tom, co do nas nahustili vydat tohle? No ale po Dragon Age 2 by mne to nemelo prekvapit.
        • Bioware není 10 lidí kolem jednoho stolu. DA2 vývíjel jiný tým než SWTOR, takže je nesmyslné říkat, že když DA2 možná nesplnilo něčí očekávání (zatím jsem se k němu nedostal) tak musí být SWTOR propadák.
    • Veskoslav
      15 let hraješ MMO? Jakou hrou jsi začínal? ( I když pokud jsi ten samý anonym, co tu píše, tak neočekávám normální odpověď....)
      • tak moh zacinat treba na ultime online ale to deti neznaj
      • stare zlate casy MUDu...
    • Ellendway
      Až tak blbě bych to nebral. Kandidátů na propadák roku je více :)
  • Detail, ale nezda se vam, ze tam uplne chybi nejake environmentalni efekty? Napr. na Alderanu vsude lezi snih, ale nejakou snehovou prehanku jsem tam nikdy nezazil, nebo nejake stridani povetrnostnich podminek...trochu skoda, pusobi tak diky tomu kazda planeta trochu jednotvarne a genericky
    • Jo, vsechno je jen staticke. Staticke hloucky stojicich mobu, zadna zmena pocasi, sakra ani zmena den/noc. To ze ma byt nova a inovativni hra? Za 9/10. Nenechte se vysmat.
  • Ellendway
    Nejsem si jistý, zda hodnocení 9 mohu brát za vážné nebo jestli se autor recenze nemá datum stanoveno na 1.4.
    • 9/10 pokud mas rad styl bioware, singl player, story, star wars universe atd. 5/10 pokud ti vadi neresponsivni ovladani, imbalanc v pvp, loadingy 4x po sobe, na nekterych sestavach fps dropy, pristup k fixovani, respektive nefixovani chyb. Vyber si sam, nekde mezi 5 a 9.
      • pvp nieje "imbalanc", pvp vo wowku je nevybalancovane, v SWTOR je proste balancovane na 8v8 respektive kamen papier noznice. Ludia na ofic forach cely cas whinuju ze operative/scoundrel su op a ze ludia chcu nerf (skutocne, kazdy druhy topic je "nerf operatives"). Su krasne videa ako operative pred biochem nerfom dava behom 3s stunu killy. Taktiez sa whinuje ze chcu buff na mercenary/commando lebo aj ked ma dmg dobry tak ma malu surviablitu. Ja ako juggernaut sa operativom/scoundrelom smejem, vacsinou ich ignorujem alebo nudim dokym sa nestelthnu, zato mercenary/commando proste stoji na mieste a nech robim co robim on proste spamuje jeden gombik a ukuse ma jak psa bez toho aby som mohol utiect alebo mu spravit nejaky realny dmg. Kamen papier noznice.

        Ability delay fix je v dalsom patchi, uz je na PTR a funguje to, dalsi...

        Loading 4x po sebe je dost neprijemny, ale staci si podla toho zmanazovat hru a budes to zazivat len dva krat za planetu.

        Enging je vskutku zle optimalizovany a napr pri Ilume kde je 30+ hracov to klesa na 10 fps kazdemu, nezalezi od zostavy, dufam ze to fixnu rovnako ako ability delay.

        A bugov v prvom rade v hre bolo skutocne malo, sam som sa stretol len s jednym alebo dvoma, neviem preco fixovat nieco co nieje rozbyte.
        • Dobre, a akou rečou ste to terazky hovoril?
        • Pvp neni imbalanc, proto ma operativ 60s cd na blind a scoundrel 90s. A to ze op muze stunovat za behu a scoundrel ne je taky ok. Druha vec je, ze treba ve Voidstaru kdyz utocici tym jede v urcitej moment tak muze obrance locknout v spawn zone a nemuzou vubec nic. Dotky preventujou capping, tky docela kravina. Rng system gearovani - taky blbost.
          Low lvl sorcrer ma dmg, low lvl sentinel ma mozna prd.
          Merc/com je s tim onebuttonem trapny, nekterym classam totalne chybi jakakoliv rotace.
          Jestli je na PTR fixly ten lag a nedocasteny casty, dobre pro ne.
          Loading si tezko "zmanazuju" kdyz za nekym jdu nebo se tam proste chci podivat.
          Engine, mluvim o dropech, ktery maji jen nekteri lidi, uz jsem to tu psal vickrat, ja je mam treba na Balmore, dps jdou k nule. Naprosto bez duvodu.
          Bugy - taky nevim proc by fixovali neco co neni rozbity, stacilo by mi kdyby fixli to co je rozbity *15* treba ten error v launcheru, kvuli kterymu se obcas musi kus hry stahovat znova.

          Edit: Pokud ti prijde ze to je ok, samozrejme, gratuluju a tise zavidim. Me ta hra ale zklamala a z vetsi casti hlavne technicky. A nejak se nebudu ostychat to proste rict nahlas. Je to holt muj nazor.
          • lidi vzpamatujte se ta hra teprv zacala jiste ze to nebude bez chyb :) a musim rict ze na tom pracuji opravdu jak vztekli aby to dali dokupy
      • Ellendway
        Osobně si myslím, že celé recenze na MMO(RPG) jsou zbytečné a 'nepravdivé'. Bioware a EA situaci při spouštění nezvládlo a teď trpí plno hráčů. Bohužel to jde vidět i na serverech - z plného serveru je najednou medium.
    • Jo, take jsem si rikal. Ale je to jen dalsi dukaz, ze hodnoceni v magazinech lze pouze ignorovat. Podle hracu to ma na Metacritics 5.9 Opravdu nevim, za co dal autor tech 9. Za kopii WoW z roku 2005 1:1?
      • MrSanta
        To ještě někdo bere vážně hodnocení hráčů na Metacritics?
      • Veskoslav
        Metacritics brát vážně? Spousta lidí tam práskne 1/10 jenom proto, že se jim to líbí;)
        • A? Spousta autoru tam praskne vlastni hre 10/10. A rozhodne budu verit vzorku X desitek lidi, nez takovymto "recenzim", ktere nezmini ani jeden bug ani to, jak s nami Bioware vyjebalo ohledne high res textur.
          • presne tak vzdy uverim radsi 1000 hodnoticich hracu nez zaplacenym recenzim jako jsou treba zde
          • Cahir
            Tak to je mi tě pak líto. Dáváš přednost kvantitě před kvalitou...
      • Ellendway
        Ono je hlavně nesprávné porovnávat tyto dvě hry. Přeci jen Warcraft toho má za sebou docela dost a vývojáři díky bohu už nenaslouchají tolik hráčům jako tehdy. Proč díky bohu? Protože se jim to v určitých bodech opravdu vymstilo.

        Metacritics bych nebral až tak moc vážně. Je tam spousta lidí, co dává 1/10, atd.
    • Veskoslav
      Recenze je subjektivní názor recenzenta, nikoliv objektivní. Stejně jako si klepu na čelo, že někdo dal Skyrimu 10/10, ale respektoval jsem to. Proto je tady diskuze nebo čenářské recenze, kde člověk může napsat svůj názor a ůvod toho, proč by dal méně nebo více nastupnici hodnocení:)
      • Ellendway
        Samozřejmě toto chápu. Jen mi nejde do hlavy, proč po tolika záporech, které autor recenze napsal mohla hra dostat tak vysoké hodnocení. Nechci samozřejmě Aleše urazit.

        Upřímně bych se u recenze zajímal i o to, jak Bioware řeší problémy hráčů, jak rychle odpovídá na problémy ve hře a jak všeobecně komunikuje. Pokud by toto Aleš bral v úvahu (a opravdu se podíval na fóra SWTOR, zkusil si napsat ticket, atd.) musel by hodnocení opravdu upravit.

        Jestli jsem celé hodnocení tedy dobře pochopil jedná se hlavně o úkolovou linii, která byla hodnocená. A ta si 9 zaslouží, protože jsem si nedávno zničil klávesnici od neustálého klikání na mezerník u přeskakování úkolů.
        • ales.smutny
          Já nekoukal na fóra, já podporu aktivně využíval. Nejdelší odpově´d na jeden z asi dvacítky ticketů byl den, většinou do dvou hodin a dvakrát jsem přímo volal na podporu a vždycky jen nejlepší zkušenosti. Fóra prosím neřešit, o tom jsem mluvil jinde, to je tak trocu "nereprezentativní" vzorek...jako všechna fóra :) Viz i podcast v tomhle týdnu.

          A hodnocení? Víc, než u jakékoliv jiné hry tady jde hlavně o text. Je to MMO... Ostatně, zmiňuji se o tom několikrát v textu. Pokrýt universálně všechny aspekty hry pro všechny zájemce nejde, určitě ne jedním, jediným číslem. I proto má ta recenze rozměry čtyřnásobku normální.
        • Proc? Vazne si an to nedokazes odpovedet sam?
          Protoze kdyz te neco bavi,jsi schopen prekousnout i spoustu chyb. Naopak kdyz te neco nebavi,hledas chyby i tam kde nejsou. Je to normalni a lidske
          • Uprimne, tebe opravdu bavi porad dokola, na kazde planete delat ty same quaesty zabij/zabij vic/prines? To musis mit opravdu hodne nizke naroky.
            • Uprimne,tuhle otazku myslis vazne? Pokud ano,tak se divim ze jeste hrajes hry. Ono vlastne hrani her je jen click,click,click,click... a donekonecna click na mys. Jestli te to bavi,pak musis mit hodne nizke naroky *1*
              A ted vazne. Takovy troll jako ty mi ve hre rozhodne chybet nebude. Tesim se az tobe podobni ze hry odejdou. A doufam ze i s for...
        • Veskoslav
          Tak třeba u Zaklínače jedničky bych vyjmenoval 2 stránky negativ, ale přesto bych hře dal 9/10 za to, co mi nabídne. U téhle hry je to i dle mého vysoké hodnocení, slušelo by spíše 7/10-8/10 maximálně, ale u 9/10 bych čekal něco, co mně naprosto ohromí, neodrovná, ale ohromí. Jinak si taktéž myslím, že kdyby se hodnotilo "SP" u TOR, tak si zaslouží 9/10, ale ten zbytek 5/10:)
      • Ale to je prave ta chyba. Recenze v profesionalnim magazinu by vzdy mela byt objektivni. Bohuzel doby objektivnich recenzi jsou davno pryc. Prece nemuzeme hre od EA dat nizke hodnoceni, ze?
        • Veskoslav
          Proboha. Recenze nikdy, opakuji nikdy nebude a nemůže být objektivní. To je to první, co musíš pochopit.
          • Ano? A jaky pak je prosim pekne ucel takove recenze? Aha, zadny.
            • Proč se ptáš, když znáš odpověď - reklama.
            • Cahir
              Objektivní recenzi může napsat jedině Bůh, případně jakási vyšší bytost. Ty, jako člověk, ať už hodnotíš text před sebou nebo pozoruješ hvězdy na nebi, se nikdy nemůžeš dostat mimo svou mysl a mimo tvými smysly zprostředkované obrazy. Můžeš maximálně tak argumentovat ve svůj prospěch, čímž se můžeš objektivitě v přeneseném slova smyslu přiblížit. Pan Smutný v recenzi argumentuje, čož dodává jeho slovům mnohem větší váhu než vašim nicneříkajícím výkřikům.
  • Mam vylevelenou jednu padestaku a jednu 45, wz me moc nebavi (presne receno ze zacatku me bavily hodne a stravil jsem tam dva dny v kuse, ted uz je to spis nutne zlo) prosel jsem flashpointy, ted jedu hc a hotova 1 operace :)...kraft me nechyt nic nejsem motivovan vyrabet.. Leveleni se mi velmi, velmi libi a bavi me vcetne te story...ovsem druha postava uz trochu min...na ilum jsem prilit (jsem modrej :)) desetkrat zhebnul a zase vzal roha...takze mne to vychazi zatim tak, ze az mi vyprsi predplacena karta, budu mit tri chary 50 a asi dalsi platbu uskutecnim az s dalsim pribehem...nebo nevim, treba me tam neco udrzi....ale je fakt, ze mi nic nerika svet SW (hry od bioware me ale bavi vcetne kotoru)
    • po bete jsem ovsem byl nadsenej

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit