Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja osobne sem si druhej mesic nepredplatil. Jednak na to nemam moc casu, za druhy momentalne mi to za ty penize nestoji (a hlavne za ten cas).
    Nerikam, ze se uz nikdy nevratim, ale hra ma v soucasnym stavu az moc (gamedesignovych) chyb.
    • No mne to nevzalo kreditku, tak zbyla jen dvoumeicni predplacena herni karta. Zajima mne, jak dopadne pribeh za vanguarda. Coz se ale opravdu hodi k SP hre.
  • God-of-War
    Mohu se zeptat? Ty textury vypadaj fakt tak hrozně nebo to je na low?
    • Hra jede na medium textury, z nejakeho duvoudu high textury, co v bete byly v pohode v plne verzi vypnuli. Jsou videt jen v rozhovorech. A reseni Bioware na stiznosti hracu? Polozku medium v menu prejmenovali na high. Tomu rikam reseni. To je nejmene na 10/10
      • Nastaveni obcas buguje a to co je ve hre nereflektuje nastaveni v menu, mozna je to pripad autora, ale to co je na screenech je opravdu low, jak jsem psal vyse. Na (medium=high) jsou o dost ostrejsi. Kazdopadne jak rikas, jejich "fix" byl profesionalni *15*
        • God-of-War
          Okej:) šekuju pěkně
    • Ty textury na screenech jsou na low. Na high jsou ostry stejne jak na tech "promo" screenech co jsou v te galerii taky (az na par itemu na ktery se pravdepodobne zapomnelo).
  • @Brambic - no tak to neni az tak uplne pravda. SWOTR postrada volnost, nema ani vesmirne pvp ani poradne zabavne pvp, nema funkcni hraci rizenou ekonomiku, craftings sux a zadne sandbox prvky zatim nejsou ohlaseny, takze 50ky zatim ostrouhavaji. Spousta lidi proste zkousi hrat znova jiny pribeh s jinou postavou, jak tak pozoruju.
    • je zajimavy jak se lisi aukcni sine na jednotlivych serverech, hraju na dvou a aktualni stav napr. light arm. je 7 stran vyberu na jednom vuci 95 stranam na druhym apod .. na nekterych serverech se proste nekrafti.. nebo nevim
      • srry ne aukcni sine, ale galaktic market.. nebo jak.:)
  • Kdyby to radsi nahodili na F2P... Platit "2x" za hru je vyzirkovstvi...
  • ja jsem cekac, do wz musim pvp equip a valor potrebuju, ale zaroven me pvp nebavi...co mam delat? dokud tam nebude alternativa jak ziskat nejkvalitnejsi vybaveni holt budu ostatnim kazit hru...
    • Proč to hraješ a platíš za to? dokud budou divní lidé jako ty, můžou se společnosti typu bioware a blizz chechtat nad debilitou lidí kteří mu rvou prachy za výrobek který nechtějí :)

      Taky nekupuju a nežeru celer který mi nechutná. Ty evidentně ano! lol
    • Co takhle alespoň šťouchat základním útokem? Minimálně to celé pro tě skončí o to rychleji.
      • no jo tak to delam, proste killuju protivnika... ale za balonem se nezenu a vybusniny neinstaluji apod.
  • http://images.cheezburger.com/completestore/2011/8/21/469a7f38-1f20-4eb4-a9bf-1d52844cd7ef.jpg
    • Trol.diskuzni
      http://www.oldrepublic.net/content/attachments/511d1322756848-darth-vader-epic-fail.jpg/
  • Já to zkusil a nezaujalo mě to. Čekal jsem víc. Škoda.
  • Naprosto zasloužené hodnocení. Je to skvělá a zábavná hra.
    • Příběhová část ano souhlasím 9/10, ale všechno ostatní je velká bída...
      • Jo, je to proste SP s pridanym MP. Jen je problem, ze platit mesicne za SP je blbost. Mam scoundrela na lvl50, ted jedu vanguarda na lvl39 a pak, mozna, zkusim jeste imperialni agentku. A pak koncim. 99% questu je vzdy stejnych, zabij x toho a y onoho, prines to a to a nez mne tu fanboys ukamenuji, ze to je v kazde MMO, tak jim pripomenu ty kecy Bioware pred vydanim, jaka to bude revolucni hra. Bohuzel revoulce se neda tak, ze do posledniho puntiku okopiruju WoW ce stavu z roku 2005 a necham namluvit NPC postavy. SWTOR je totalne prumerna hra, ktera si zaslouzi tak 7/10 a to jeste se zavrenyma ocima. A to, jak ubyva hracu na serverech je toho jasnym dukazem. Skoda, melo to potencial, ktery ale totalne promrhali.
        • průměr je odjakživa 5/10 nechápu tvoji logiku s 7/10 což je logicky nadprůměrné hodnocení, jsi absolutně mimo a píšeš nesmysly, odporuješ si a vůbec je to trapné, raději nepiš příspěvky když se nedokážeš logicky vyjádřit, děkuji.
        • Ještě takovwej malinkej dodatek -> hráčů neubývá naopak přibývá kdyby náááhodou něco :D
        • no vidis to, je to podle tebe blbost a stejne platis a hrajes :)
        • Promin ale meleš nesmysly -> BioWare NIKDY neuvedlo že se bude jednat o revoluční hru.
          • Pokud vím, Bioware chtělo převést svoje podání příběhu, rozhodování a rozhovorů do online hry. To se jim povedlo a v tom je hra imho revoluční. Plus plně namluvené dialogy a unikátní questy pro všechny třídy postav. Revoluční herní systém Bioware nikdy neslibovalo, to je pravda (alespoň pokud vím).
  • Na tolko, kolko ma hra podla recenzie negativ, je to hodnotenie prekvapivo vysoke. Inak, co sa tyka tych slavnych pribehov - zato ze su nahovorene este z nich automaticky nerobi pribehy, ktore by sa kvalitativne blizili KOTORu. Co som mal moznost okusit dva pribehy (smuggler a sith inquisitor), ani jeden mi neprisiel bohvie-ako putavy ci napadity. Mozno som zmlsany inymi titulmi, ale po dejovej stranke to zas az take terno rozhodne nie je. A logika obcas dostava naozaj poriadne na frak!
    • Musím souhlasit, bohužel jsem se nedostal moc daleko, ale prvních 22 lvl. za sith inquisitora začíná připomínat KOTOR 1 (zase najít x artefaktů po planetách...). Ne že by mi to vadilo, důležitější je kontext, ale čekal jsem víc a ani nevím, jak ten příběh bude pokračovat, nejsem ani v polovině (nemám hotovou ani Balmoru).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit