Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taky vás tak baví zabijet obchodniky u stanku a pak je okrast *1*
    ma to nejaky efekt kdyz to udelam?
    jo a ted jsem zrovna zabijel u jednoho stanku kde pordavali takový šelmy a jedna z nich je asi nesmrtelna nebo fakt nevim sekani ji nezabilo
    • když nejdou zabít, tak jsou asi důležitý na nějaký úkoly. Jinak zabíjet je nemusíš, stačí se naučit vybírat kapsy a seš za vodou. S kapsářstvím na 100 dokážeš ukrást i 2000 zlaťáků z kapsy (např. po tréninku).
    • Tak to je dulezita v nejakym Qstu/pribehu...
  • nikdy som nebol moc velky fanda obdobnych rpg a aj ked som si zahral gotica risen tak nejak od polky som sa do tych hier musel nutit.Skyrim od ktoreho som zas akosi moc necakal ma nenormalne chytilo.Atmosfera je naozaj vinikajuca a to som cakal ze sa od bf3 neodlepim teraz musim stale kolegom klamat ze mam pracu a preto s nimi nehram befko.Je tu ale aj dost uz spominanych bugov ktore pocitam ze sa casom doladia co mi ale vadi viac a casom sa nedoladi je uz mnohymi spominany bojovy system.Vadi mi ze je takmer uplne jedno ci hram hru 20 minut alebo 40 hodin tento system mi neponuka prilezitost ako sa v boji zlepsit ako hrac.Suboje pre mna ako hraca nepredstavuju ziadnu vyzvu ziaden pocit zadostucinenia v zmysle teraz som to zahral naozaj bravurne proste bud oponenta usekam ja alebo ona mna a aj ked useka on mna proste si niet co vycitat holt mal vyssi dmg-ziaden adrenalin alebo aspom zavan vzrusenia-a to je naozaj skoda.Prial by som si hru kde by som mal naozaj stres pri boji ci pouzijem uskok alebo riskenm este jeden svih mecom vedeny zo spravnej strany atd.Popripade kuzlenie by mohlo byt uz tiez v nejakej hre spravene inak nez len kliknutim.Napr konkretnym pohybom mysi ktory by bol zlozity v zavislosti od pokrocilosti kuzla atd.Pri tomto style hier mi strasne chyba ten pocit s hry ktory tak dominoval v starych plosinovkach kde clovek mal strach z bossa ale to ci ho udola alebo nie zaviselo hlavne od toho ako reagoval hrac nie od suchoparnych statistik.
  • Neprisel jsem na to jak pridat magii do sve vypotrebovane zbrane..?soul gemy mam plne ale nevim jak je pouzit.To tu zbran vzdycky musim rozlozit a pak si udelat novou?diky.)
    • johnysak
      Inventář-zbraně, najedeš na zbran kterou chceš doplnit a zmáčkneš T.
  • Škoda, že zoufalá AI tu hru dost sráží.. Obra jde s trochou šikovnosti ustřílet na 1.levelu - stačí mít dostatečnou zásobu šípů a najít nějakou malou skalku, kterou on kvůli katastrofálnímu pathfindingu není schopen přeskočit, ale pouze obíhat, takže stačí být v pohybu a za chvilku leží..:/
    Navíc je to Bethesda, takže nuda a stereotyp se dostaví poměrně brzy - a to rozhodně kvituji změnu levelovacího systému oproti Morrowindu a Oblivionu - nahrazení atributů perky se mi líbí víc, ačkoliv experience-based RPG systém mám mnohem radši - už proto, že zkušenostní odměna je pro plnění questů mnohem větší motivace, než nějakých trapných 300 goldů - zvlášť, když většina questů je bethesďácky nezáživná, ve stylu kvantita na úkor kvality..
    Na druhou stranu atmosféra ujde, syrovost a sychravost Skyrimu ze hry celkem dýchá a bavilo mě probíhat se po zasněžených pláních nebo sledovat mamuty v tundře..
    Rovněž se mi moc líbí zpracování zbraní a brnění, na to jsem tak trochu fetišista a tady jsem si dost liboval..
    Za mě dávám tak 65%..koupě nelituju, těch pár stovek mě nevytrhne, ale asi to nedohraju..:)
    Toto je můj názor, je možné, že jsem už na hraní moc starý a musím se věnovat spíš rodině, takže není čas se do toho ponořit, jako za starých dobrých časů bezmezného paření dnem i nocí - tak mě za něj (pokud možno) nepranýřujte..:)
    • zatím jsem nehrál, ale těším se moc. totálně mně zklamala recenze, na kterou jsem čekal 5 dnů. 10/10 ? podle recenze 7/10, staré obrázky, videa, jediná omluva, že snad autor spěchal zpět do hry. *16*
      • 10/10 protože je to zážitek, který pár drobných neduhů nemůže v hodnocení srazit byť o bod *1*
    • S tou AI souhlasim,ale na druhou stranu pokud si chces hru uzit,tak prece schvalne neseknes obra o kamen,ne? A kdyz uz se to stane,tak ho obejdu z druhe strany a bude to zase v poradku. Problemy s AI a sekanim se o predmety ma kazde RPG s otevrenym svetem.
      Odmena? Jen penize? Krome toho ze ne za kazdy quest dostanes penize,tak me to naopak prijde lepsi nez XP. V pripade zkusenosti plnis questy proto,aby jsi leveloval. V pripade teto hry(serie) plnis jen ty questy,ktere te zajimaji. Prozkoumavani sveta je to co dela tuhle serii pro vetsinu hracu zajimavou. Pokud nekdo trpi syndrome-musim splnit veschny questy co dostanu(coz u teto hry ani nejde),pak se zklamani z odmeny ani nedivim.
  • dá se nějak na anglické verzi zapnout čeština?
    • Pochybuji o tom,protoze narozdil od Morrowindu a Oblivionu neni cestina resena jako mod,co si zapnes a vypnes dle prani.
      • Když si stáhneš češtinu která není oficiálně ke stažení tak pak to jde.
        • Mozna,ale na to se on neptal.
          • Ptal se zda v anglicke verzi jde zapnout čsština. Ne jak je řešena nebo proč to nejde.
  • Cest potrebuju help mam ziskat roh Jurgena ale nemuzu se dostat pres 3 mrize ktere se otviraj 3 kamenama at se snazim jak se snazim nemuzu prijit na kombinaci poradte diky
    • Co presne myslis? To jsou ty kameny ke kterym prijdes a ony otevrou mriz? Jestli ano tak staci jit porad rovne a mrize se otevrou vsechny,ale u posledniho kamene musis pouzit REV na zrychleni. Jinak to neprojdes a brany se zavrou.
      • Lol rev na zrychleni tak jednoduche a me to nenapadne a premyslim nad slozityma kombinacema :D diky:)
        • stratego
          docela logicke, kdyz asi 10 min pred tim ses tu schopnost naucil :D:D:D
          • No mě to nejde ani podle vaší rady.Zmáčknu sprint(alt) použiju řev (Z) v tom momentě se malinko zbrzdí a pokaždé mi spadnou mříže :( Už mě to naštvalo skoušel jsem kde co a nepomohlo.Škoda asi to vzdám...
            • Stačí to párkrát vyzkoušet a myslím, že na to stačí jen první slovo, to se vy...vykástí okamžitě.
          • Nehrajes hru s nalinkovanym pribehem. Ja jsem mel mezi zadanim questu a jeho plnenim asi 10 hodinovou mezeru. A kdybych si nahodou nevzpomel na to,kdo a proc mi tento quest zadal,tak tam asi tapu taky.
            • stratego
              tak kdyz si plnil desitky vedlejsich ukolu tak mozna jo, jinak je to hned v navaznosti za sebou, sedovousi te nauci nejake triky a jako finalni ukol te poslou pro tamto,
  • stratego
    hra je to dobra, ale 10/10? uz jen duvody, ktere zminujou mistni autority na Fight Clubu 53 (kde byl ostatne ucasten sam recenzent), by to meli srazit o bod nebo dva (vyjmenovavat jeden nedostatek za druhym, a pak dat 10/10 je lehce alibisticke)
    • Idealni hra bez chyb neexistuje. Tak to proste byva,ze lidi si stezuji hlavne na chyby a nevyzdvihuji klady. Momentalne je to asi nejvetsi a nejchytlavejsi otevreny svet a RPG hra vubec. Pokud si RPG jako tohle(do sveho seznamu bych pridal jeste Fallout:New Vegas nebo Zaklinace 2) nezaslouzi 10,pak uz nic.
      • stratego
        tak s tim, ze hra bez chyb neexistuje rozhodne souhlasim, ale nelibi se mi tenhle kult uctivacu skyrim, prijde mi to jako tupe hodnoceni nebo si proste nedokazu vysvetlit jak muzou dat 10/10 a pak hodinu klabosit o tom, ze je tam spatne reseny kun, system inventare, dialogu, umela inteligence, pusta krajina atd. tak co je pak na te hre tak dobreho, aby dostala 10/10? pro me osobne je to tak 8,5 max
        • Hm.. Mozna .
          Ne ze by na tom zalezelo ale co si lidi porad stezuji na kone a pustou krajinu? Lepe vyreseneho kone jsem nevidel v zadnem RPG. No schvalne-reknete mi jedno rpg kde je kun? Oproti Oblivionu je to velky pokrok.
          A krajina? Podle me je jeji zabydlenost tak akorat. Kdo chce,muze jet pres celou mapu bez zastavky a kdo chce zabijet,tak zvirata,jeskyne,mesta a jine zajimave body s NPC jsou kazdou chvili. Ja naopak nesnasim hry kde nejedes ani 5 vterin a porad narazis na agresivni NPC/zvirata. Pokud se to nekomu libi,tak tu ma serii Gothic/Risen. TES serie byla zatim vzdy(a doufam ze bude i nadale) o necem jinem.
          • si ako robis srandu? kon v olivione sa aspon ako tak pohyboval ako kon, neviem ci v skutocnosti kon vie cuvat ale ked idem po utesoch, zakazdym sa mi stane, ze sa dostanem na nejaky kraj a uz nie je cesty spat a letim do hlbky...to cuvanie by sa teda dost hodilo. A nemoznost spellmakingu ma teda celkom vytocila, uz od daggerfallu to bola moja najoblubenejsia cinnost (hlavne ked som v daggerfale vyrobil fireball na 10 feet a strasnu damage a potom som si ho omylom miesto do ancient licha hodil pod nohy :-) - load ) a zacinam byt alergicky na dwemerske ruiny - musim uznat ze tak spletity dung som uz davno nevidel. Na steame mi svieti 44 hodin level 19 battle mage za svojim 8/10 si stojim.. stale je co vylepsit
          • Kůň ve Skyrimu má na kopytech gumové přísavky. Jinak si nedovedu vysvětlit, že zdolává srázy o sklonu 85 stupňů. *4* Pravda, musí se jet šejdrem, ale jinak velkej fail.
            • stratego
              Semik si to taky daval :D:D:D
          • stratego
            no to jo, ale me jde o to, ze to vadi nekomu kdo to recenzuje a pak tomu da 10/10 :D
            • K tomuhle tematu se vztahuje moje prvni veta minuleho prispevku-Hmm...Mozna(neslysel jsem,nemuzu posoudit).
              To ostatni je jen diskuze ke hre:)
  • Kdyby si měl člověk koupit jedinou hru, tak Skyrim. Zaslouží si to víc než jiné.
  • Můj názor.Konečně HRA která nekončí po 5 hodinách hraní jak to v dnešních hrách začíná být velice trapný standart.Parádně otevřený svět a příběh(která hra v poslední době toto může nabídnout?).Grafika na tak rosáhlý svět je parádní.Inventář na něho jsem si musel zvykat, ale už mě vyhovuje(to víte vše se připravuje na konzole,hráč na PC si skoro každou gamesku stáhne........tak neřvete, že je to moc konzoloví).Bojoví systém tem mě moc k srdci nepřirostl, ale kraji na Mistra tak aspoň je tam výzva.Závěrem u této hry se budu ještě párrrrrr hodin bavit a díky za ni.
    • A samozrejme tvuj nazor ze temer kazdy PC hrac si hru stahne je asi stejne klise jako tvrzeni ze konzolovi hraci jsou male nemyslici deti.
    • Pribeh je podle me naopak uz klasicky BETHESDACKY slaby a nezazivne vypraveny. ale ja nikdy nehral tuhle serii kvuli pribehu. Koneckoncu ja si uz davno nepamatuji o co slo v Morrowindu nebo Oblivionu,ale vim ze jsem se kralovksy bavil:)
  • Když jsem tu viděl hodnocení 10, byl jsem k tomu skeptický. Nakonec vysoké hodnocení si zasloužili už jiné hry předtím, které ... alespoň mne neoslovili, když se mám snažit o objektivitu. Např. takový Deus Ex ... nazačal špatně, ale po prvních pár (2) hodinách jsem ho ukončil a už neměl potřebu jej znovu zapnout. Po spatření Skyrim, a to se mi už pár let nestalo, jsem ráno vstal s potřebou ... jen na hodinku mrknu, jen questík, dva a ... a ... za 16 hodin končím. U mne osobně, ač má nedostatky a nějaké bugy zatím, je to rozhodně hra roku a nezohledňuji-li "zub času" tak momentálně hra number1 všech časů.
    Skyrim je krásný. Skyrim je veliký. Skyrim je výpravný. Jeho svět je zpracován poměrně uvěřitelně, takže si jej užívám jako film Pána prstenů :-) ... ehm, rozhodně více, díky interakci (vtažení do děje).
    Když tak přemýšlím nad nesrovnatelným srovnáním, vzpomínám na čas, kdy jsem se potýkal s WoW ... jsem na jednu stranu fakt rád, že to není onlinovka :-D (kvůli času).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší