Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bug Mise aneb nemožnost pokračování v hlavní línii příběhu?
    Hlavní Quest: Krysa zahnaná do kouta
    1. Promluv si s Brynjolfem (splněno)
    2. Prohledej krysí díru a najdi Esbernovu skrýš (splněno)
    3. Najdi Esberna v Krysí díře (problém)
    4. Promluv si s Esbernem (nesplněno)

    U subquestu 3 je problém, že když Esberna najdu, tak se automaticky nesplní quest!
    Jakmile najdu Esberna, promluvím si s ním a zde je nejspíš dramatická chyba hry.
    Esbern mluví, ale nejde nic slyšet, titulky se promítají ani né na půl vteřiny a když si krásně pokecáme, tak se mylně splní subquest "Najdi Esberna v krysí díře" a hra po mě vyžaduje, abych si s ním promluvil, což jsem už udělal. Esbern se dál zavře v té svojí kopce a nic se neděje. Jedná se o quest hlavní příběhové línii, tak bych prosil o pomoc.
    • Mě se to povedlo jednoduše. Počkal jsem hodinu (ingame času, počkat jakože když se zmáčkne T), vylezl jsem z té lokality ven, počkal jsem hodinu, vlezl jsem zpátky, on otevřel.
    • Na strankach z videa to stahnout nejde- autor udelal soubor neviditelny pro verejnost- nebo tak neco. Neví nekdo odkud jinud se da stahnout *9*
    • Opravdu se nic nedeje? Je trochu mimo a otevirani dveri mu trva asi pul minuty. Mezitim rika jen kraticke vetu,ktere lze snadno prehlednout/preslechnout . Takze rada zni-promluv s nim,pockej chvili nez otevre zasekle dvere a pak vejdi
      • Nechal jsem celou noc zapnuty PC aby tam moje postava stala pred tema dverma a opravdu se nic nedeje.. Muze tento bug zpusobovat nainstalovana cestina?
        • http://www.youtube.com/watch?v=_4fZrCx-vLg

          Na videu je návod a v popisu pod videem je na megauloadu ke stažení fix. Funguje vyzkoušeno (s češtinou).
          • Stazeny to uz mam, ale v The Elders Scrolls V Skyrim/Data zadnou slozku Sound nemam.
            • HELE .. STACI DO TE SLOZKY DATA VYTVORIT PODLE VIDEA SLOZKU SOUND A DO NI TO ZKOPIRUJ .. taky sem to tak udelal a jede to .) hodne stesti pri hrani
          • Na strankach z videa to stahnout nejde- autor udelal soubor neviditelny pro verejnost- nebo tak neco.. Neví nekdo odkud jinud se da stahnout *9*
          • Naprosto perfektní, opravdu to funguje.
            Děkuju moc *14*
        • mam cestinu a problem tam nebyl
  • Neví někdo co se má dělat když mám quaet "Boethiinovo volání"
    1. Najdi Boethiinovu svatyni (splněno)
    2. Najdi Boethiův kult (splněno)
    3. Zaveď někoho do pasti ve svatiny a zabij ho *(nesplněno)
    Ukazatel cíle questu je přímo na svatini, avšak jak mám splnit tento quest, když v oblasti jsou jen zabijáci věrní boethii, kteří opakují jen 1-2 věty. Zkoušel jsem sejít k chatkám abych potkal normální lidi, ale u těch také nemám žádnou možnost přesvědčování, aby šli se mnou ke svatini. Vůbec teda nevím, jak splnit tento quest. Poradí někdo?
    • musis tam obetovat nektereho ze svych partaku myslim...staci snad nejaky, ktery se da normalne najmout za prachy, byvaji v hospodach
      • Bohužel. Zkoušel jsem to, ale žádná možnost tam není.
        Koupil jsem si bojovníka za 500 a stejně není nijak možné ho přesvědčit/donutit aby obejmul onen oltář smrti. *9*
        • Přiznám se, že mi to taky chvilku vrtalo hlavou a shlédl jsem spoustu zahraničních fór a diskuzí a evidentně jsem v tom nebyl sám, ale přitom je to tak jednoduché. Stačí najet na ten sloup, když si poblíž se společníkem a podržet klávesu E, tím mu přikážeš, aby ten sloup použil. Já takhle obětoval toho chlápka, kterého dostanete k domu ve Větrném Žlebu, ty jeho kotlety rozhodly *1* *1*
          • Bohužel to jsem zkoušel a nefunguje to..
            • Jo už to mám, tentokrát to opravdu byla jen moje hloupost na lvl 99
  • pls poradi nekdo jak je to s patchema na konzole?stahnou se sami nebo si ho musim najit na PS store??thx *3*
    • Malleth
      Stahují se sami když spustíš hru
      • thx *4*
        • Malleth
          May Innos be with you :)
  • Dá se to hrát znova s již vylepšenou postavou, nebo člověk při druhém hraní musí začínat úplně odznova?
  • Pani, kto mi poradi?
    Som upir a mam sa stretnut s Faliomom z Morthalu aby mi pomohol sa toho zbavit. Problem je v tom, ze kde sa ukazem, vsade na mna vsetci utocia, prave preto, ze som upir. Ako sa vyliecim, alebo ako sa k nemu dostanem?
    Vdaka za kazdu radu, fakt som v koncoch *13*
    • http://elderscrolls.wikia.com/wiki/Vampirism_(Skyrim)#Curing_Vampirism

      zkracene ... lidi na tebe zacnou utocit az kdyz jsi ve 4. nejvyssi fazi vampirismu...cim dele jsi bez vysati krve, tim vyssi faze nastava...kdyz nechces aby na tebe utocili lidi, musis se na nekom nakrmit...pak klesnes na 1. fazi. V tom odkazu je i navod jak vampirism vylecit
      • miroV (anonym)

        Tak uz som to vzdal. Hram od zaciatku, ale kupodivu vobec mi to nevadi. Davam si vacsi pozor a viac si to uzivam.
        Taketo hry /aj ked ich moc nehravam/ ma vzdy facsinovali. Hlavne ta mystika a tajomno. Nasadim sluchatka a som v inom svete v inom zivote... Pre mna to je nieco uzasne.
        A na margo nejakeho prispevku ohladne veku. Ja mam 46 a maximalne si to uzivam. Urcite je to kvalitnejsi zazitok, ako napr. sediet v krcme pri pive a bavit sa o politike alebo futbale a ,,mlatit prazdnu slamu,,.
        A vdaka za snahu pomoct *3* .

        sorry, ze som to vrazil aj tam kde som nemal
    • Ano lečba musí proběhnout do 72 hodin od nakažení. Pak už ti nikdo nepomuže a každej kdo tě uvidí půjde po tobě(krom parťáka)I já se nakazil a musel jsem se vrátit dost dozadu abych se vyléčil ve svatyni.V Oblivionu být upír bylo dobrý ,tady je to dost těžké a nehratelné na nižší urovni.
    • muze se z vlkodlaka stat upir?
      • MrSanta
        Typnu si že ne. Upírství je vlastně nemoc a vlkodlak má na nemoci imunitu.
    • no v Oblivionu se slo vylecit pomoci myslim celkem sloziteho Q, ve Skyrimu nevim. Ale je fakt, ze je divne, ze poznaji ze jsi upir...bezne ve hre se setkavas s NPC ktere jsou upiry, ale neni to na nich na prvni pohled patrne a nikdo na ne neutoci.
    • rhomola
      Upíry skoro nikdy nehraju, ale někde sem na fŕech zahlíd, že když budeš čerstvě napitej krve (někoho chvíli před tim vysaješ), nevypadáš jako příšera a lidi na tobě nepoznaj že seš upír. Ale nevim, bez záruky.
      • Skusil som , nepomohlo. Som v tychto hrach pomerne neskuseny a ani vlastne neviem, kedy sa som sa stal upirom, alebo si to uz nepamatam. No asi to budem musiet zacat hrat znova a davat si lepsi pozor co robim. Teda pokial mi niekto este pred tym neporadi este nieco ine. Vdaka za radu *3*
        • Co vim ja tak upirem se stanes nejcasteji kdyz s nimi bojujes.Nakazi te nejakou nemoci,na to je treba davat pozor a hned se jit nekam do chramu vylecit
          • Tiez ma napadlo vyliecit sa pri nejakom oltari, ale teraz ani za boha si nemozem spomenut, kde nejake boli. A pocas hry som ich uz videl niekolko. Mozno su tam, kde je moc ludi, tamja ale nemam sancu sa dostat. Zaujimave je, ale ako ma mouzu vidiet, aj ked sa stanem neviditelnym. Tak uz nic nechapem. Ako pise aj kolega nizsie, preco vlastne na mna tak reaguju??
            • takak jak pise sk1 tu nakazu musis vylecit hned nez se z tebe upir stane.Chramy jsou v kazdem vetsim meste ale chapu ze mas problem se tam dostat..dale ti neporadim sry.)
            • no nevim jak ve skyrimu, ale v oblivionu jak se z tebe stal opravdu upir...ne jen ze jsi byl teprve nakazeny, tak uz ti oltar k vyleceni nestacil
  • rhomola
    SPOILER! Tak dle Stemového počítadla mám odehráno 50 hodin čistého času. V hlavní dějové linii jsem se prozatím zastavil po setkání s jednou starou čepelí ;) Jsem šéfem jedné fighters frakce, byl sem vlkodlakem ale vyléčil jsem se z toho. Jsem 100kový kovář, level 28 nord, umím to s palcátem (momentálně jednou vylepšený daedrický) a štítem (jednou vylepšený dračí) a nosím dračí těžký set (též zatím jednou vylepšený). Měl jsem príma koně - koupeného ;), ale zabili mi ho lapkové. Mám krásný zařízený dům a v něm hezkou pomocnici. Přemýšlím, že se ožením. Přemýšlím, že se přidám k nordům v občanské válce. Mám splněno přes 100 vedlejších miniúkolů a pořád jsem neviděl ani třetinu mapy, dokonce jsem ani zatím nebyl ve všech městech. Jsem nekonečně spokojen s interaktivitou a důmyslností herního světa. Různorodost a přirozenost v přijímání vedlejších questů mě fascinuje. Grafika (mám ultra) mě nijak neuráží spíš naopak, leveldesign pak přímo vyráží dech. Hledání cestiček horskými průsmyky je parádní. Narazil sem na spoustu menších bugů, spíš ale úsměvných. Soubojový systém chladných zbraní je perfektní a kdo se ho dobře naučí, zážitek se mu nevyhne. Si to schválně zkuste - já hraju čistě meč a štít, žádná kouzla jen řevy - kličkovat před drakem, schovávat se, pak vyskočit, dát ránu a s nulovou výdrží sprintovat(!) zpátky do úkrytu. Množství přirozeně sehnatalených léčivých lektvarů a lektvarů na obnovení výdrže mi dává tak dvě šance, nenechat se spálit a užít si při dobrém pokusu finální jízdu na drakově krku, kdy mu palcátem rozmlátím lebku na kaši ;) Stále jsem spokojen a stále dávám 10/10. Nespokojenost -počítám asi víc mladších - hráčů (já 37) ve fórech a diskuzích připisuji spíše tomu, že klasické D&D asi ani neznají a pod pojmem fantasy RPG dnes spíše znají tunelově nascriptované klikačky a kombo bojovačky. Mě tím zážitek nezkazí, páč většinou stejně ani nevědí, o čem mluví, protože mluví o hře, kterou projeli z rychlíku, ale neviděli jí. A přitom by stačilo, kdyby se světem TES V občas jenom vklidu prošli. ;) Přemýšlím o hráčské recenzi. Až to ale dohraju, nebo spíš ohraju a ochladnou emoce a potřeba loadovat jakmile je trochu volný čas. Tak snad na jaře ;)

    P.S. Jo a od včerejška se mnou chodí (v rámci jednoho delšího daedrickýho q) jako pomocník mluvící pes. Rasa je to nejspíš vlkodav a je to fakt super hafan ;)
    • Vidlevkrku
      Lépe bych to nevystihl ;-)
    • Já momentálně hraji lučišníka a narážím na ten vychvalovaný systém levelování.Kdy to co požívám se zlepšuje.Problém je,že ne všechny skilly které potřebuje používám během hraní tak aby jak chtějí autoři a tedy se mne nezvedají.Například lukostřelba se zvedá když lukem zasahuji protivníka.To je jasné.Ale já zasahuji nepřátelé ze stínu a tedy málo kdy je musím zabít na mnoho ran lukem.To znamená,že skill plížení se zvyšuje o sto šest a skill lukostřelba o málo protože mám málo zásahů.
      To samé Lehké brnění.Jako lukostřelec se snažím držet si nepřátelé od těla a tedy se mne skill nezvedá.

      Pak zbývá jediné a to trénovat přes trenéry.To nemám moc rád protože člověk pak trénuje co může a vychází ven až co má skill třeba na 45.To je pak jako v Ultime Online kde skoro každý trénoval a teprve až měl skill tak jak chtěl tak vylezl ven.Tam chcípnul a šel zase trénovat...
      Navíc když je možnost ukradnout si peníze na tréning zpět tak dosti nahrává.Aby hráč vylezl ven až bude mít natrénováno jak on chce.

      Bohužel to není jediná věc.Co mne vadí asi nejvíc je různý počet důležitých skillu které dané povolání potřebuje.Jako čaroděj jsem měl dva hlavní.Destrukci a vyvolávaní.To tak vycházelo rozdělovat body do dvou hlavních odnoží.Tyto dva skilly bohatě stačily.Pak jsem přidal lečení a hotovo.Zámek na úrovni Expert vypáčím i stejně a plížení v rámci úkolů bylo dostačující.Tedy pohoda.

      Za lučišníka to je problém.Potřebuji Lukostřelbu,plížení.Pak Lehké brnění je potřeba protže boji na blizko se vyhnout někdy nedá.Také jsem používal vybíraní kapes.Tedy to je potřeba do určité úrovně abych si mohl snadněji vydělávat.Bohužel páčení zámků mohu vynechat(jak trapné) protože to stejně vypáčím celkem bez problémů.Tedy těch skilu co je vyloženě potřeba je více a to znamená,že trvá déle než se dostanu na nejou úroveň kde si řeknu do konečně :) To nemluvím o skillech na léčení a magickému brnění.
      Alespoň,že je mód na výrobu šípů.
      • rhomola
        Njn, však čistej lučištník/zloděj/vrah nikdy nepatřil k nejlehčím. Jakou cestou půjdeš, je na tobě a že to bude těžší než s mlátičkou nebo destrmágem to je asi jasný. Zase možná toho hodně můžeš vystelthovat nemusíš všechno pobít a s tím zlepšování luku, to je jasný, to chápu, to je problém, pokud jedeš vyloženě hodně stealth. Co lovení jelenů a atak? nezlepšuje to taky lukostřelbu? Nebo prostě nestřílet všechno z přikrčení, nevím... :) ale už se těším, až to zkusím :D
        • No ono to se to záleží pouze na počtu zásahů lukem.Kdyby byl nějaký bonus za zásah ze stínu jako to je u plížení tak by to bylo ok.Když dám ránu ze stínu tak se plížení zvedne o více a luk se zvedne pouze jako bych dal normální jednu ránu :) Proto tento systém nemám moc rád.Ne že by byl v podstatě špatný,ale málo kdy to nastaví tak aby to bylo logické a uspokojilo to různé způsoby hraní.
        • najit obra, pritahnout pod skalu a pizlat lukem ;]
    • nevis kde je ten Boethiin knez, ktereho mam najit a privest do daedricke svatyne ? mam dojem, ze sipka kde ho mam najit ukazuje spatne, protoze je to na nejake hore, kde jsem to prolezl skrz naskrz a nic
      • ted jse ten quest dodelal...musis projit celou pevnustku Hvozdín ( nachazi se kousek pod Volskygge, to je zapadne od Samoty). No a kdyz projdes celej Hvozdin vyjdes zase ven tam pozabijis par zaprisahlejch a knez je tam spoutanej ;-) doufam ze to pomohlo
      • Tenhle q jsem zrovna dodelal.) Do te jeskyne musis privest toho psa k sose jeho pana.Zavedl me tam sam,hned jak jsem ho potkal jsem ho nasledoval.V jeskyni dostanes jeste jeden q-prinest mu sekyru.Ta je v jeskyni ve srazu nekde uplne na S
      • rhomola
        Bohužel netuším, tohle sem ještě asi ani nenabral. Daderický quest chain dělám zatím první s tím psem a páč mě baví, že se mnou místo člověčího pomocníka/ice chodí ten pes všude se mnou a pomáhá mi (i doma u krbu se natáh na zem, když sem si sed do křesla :) ) tak s tím splněním q ani moc nespěchám. ;) Ale šipky někdy ukazují na více míst na mapě. Koukni, jestli nemáš označenou lokaci ještě někde. Nejspíš prolejzáš tu svatyni, ale kněze nemáš ještě sebou, ne?

        P.S. A to buďme rádi za ty ingame šipky a značky na mapě. Bejt to jako v Morrowindu, tak bysme museli všechno pěkně ještě hledat, nebo maximálně slovní popis cesty od někoho typu: "...dvě míle na sever a u skály ve tvaru zubu zahnout do kopců na východě a tam někde..." ;))))
    • OT: Jakym zpusobem se da vylecit vlkodlaceni, ja jsem ted vedouci druziniku, predpokladal jsem, ze me to nejak navede dalsim questem k vyleceni, ale ne, zadny dalsi questy nedostavam? dik

      Jinak souhlas
      • rhomola
        OK SPOILER! :) u mě to bylo tak, že ten starej vůdce mi začal dávat úkoly, který měli najít odpověď na to, jak zbavit družiníky prokletí lykantropie. Poslední úkol, co mi na tohle téma dal, bylo najít a zabít jednu čarodějnici, nepovinně pak všechny čarodejnice v tom dungeonu a přinést její/jejich hlavu/y. Zabil sem všechny a když sem se vrátil domů, bylo po útoku Stříbrné ruky a starej šéf mrtvej. Šli sme ho po jeho pohřbu pomstít a pak s pomocí překovaný sekery do chrámu na severu, kde sem ho i po smrti vyléčil a on mě jmenoval novým šéfem. Pak sem stejným způsobem vyléčil sebe a ted uz sem tam byl jeste dvakrát vyléčit i ostatní družiníky, který si o to vždycky v rozhovoru řeknou. Celkem sem tam sebral myslím 6 hlav čarodejnic a použil už 4, tak počítám, že vyléčim ještě dva družiníky a klan bude čistej ;)
        P.S. to že sem vyléčil sám sebe, žádnej q nebyl, jen sem to zkusil a ono se me to zeptalo, jestli se chci zbavit vlka, tak sem to prubnul :D ale už zas nemám imunitu na nemoce tim padem ;)
        • ja jsem hodil do ohne zatim jen jednu hlavu... vyzkousim, dik
  • No tak tahle recenze spolu s tim ze jsem si Skyrim stahnul (ano priznam se pirat :) ale zajice v pytli nekupuju ) a vyzkousel me presvedcila ke koupi a uz ted vim ze nebudu litovat. Diky Bethesdo *1*
  • hra je uzasna ale netusim preco je moj kôn najvacsia hrozba v skyrime pre vsetkych enemiesov. dokonca aj pre drakov ;)))
    • rhomola
      Jj, já se kvůli tomu hóoodně rozhlížim a sesedám hóóódně brzo před nepřítelem, aby se koník nezapojoval. Případně to vemu na koni tryskem pryč a pak se pěšmo vrátim. Stejně mi ho ale chudáka, nějaká lučištnice zastřeila z krytu dřív, než sem vyřídil její kumpány. Tý potvoře lapkovský sem za to urazil hlavu palcátem, ale koníkovi už pomoci nebylo. Bylo mi ho líto.
  • Grafika mi nevadí a na AI sem zvyklej z jiných kousků od Bethesty ale ty meny sou fakt nedomyšlený a vadí mi z celý hry (až na absenci spellmakingu) nejvíc.
    • Tobe nevadi grafika? No to jsme radi. Vazne to vsichni hraji na PC 286,ze jim nejkrasnejsi ''freeform'' RPG poslednich let pripada osklive?
      • njn asi na konzolich nebo na nejakych starych PC, protoze co to hraju, tak se musim kazdou chvili zastavit a kochat nadhernymi pohledy jak na krajinu, tak na nadherna mesta. To ze jsou nektere interiery slabsi, nebo nektery dungeon je podobny predeslemu hre opravdu odpustim, protoze me vzdycky velice brzy odmeni nejakou prekrasnou scenerii
      • Malleth
        Řekl bych že i Fallout 3 a Risen vypadal líp. To opakování textur tu opravdu bije do očí. Mají pár povedených efektů jako mlha kolem hor a sněžné jazyky. Taky mají moc hezky nadesignované zbraně a zbroje, ale jinak je Skyrim graficky hodně zastaralý
        • O Risenu se da uvazovat,kazdemu se libi trochu jiny styl grafiky. Tedy kdyz prehlidnu fakt,ze Risen neni tak zcela otevreny svet. Ale Fallout 3? To ma byt vtip? V dobe sveho vydani uz nebyl nic extra. To uz Fallout:New Vegas vypadal o trochu lepe.
          • Malleth
            Risen je otevřený, ale asi tak 4x menší než skyrim. Autorům se už od prvního Gothicu dařilo vytvoření světa který je velký tak akorát. Je dost velký na to aby v něm bylo co objevovat, ale ne tak velký aby to hráče od objevování odradilo. Risen má díky své menší rozloze lokace mnohem detailněji zpracované a navíc mají zajímavou strukturu. Každý metr krajiny je ruční práce.
            U her od Bethesdy je vidět, že základní krajina je vytlačená v nějakém editoru a pozázená skalkami a stromy. Ale je fakt že některé scenérie tam jsou taky povedené.

            Fallout 3 byl taky už v té době zastaralý, ale je na něm vidět, že si dali záležet, aby krajina přesto vypadal dobře. Například tilovaných textur jsem si tam všiml o dost méně než ve Skyrimu.
            • Skyrim mi co se krajiny tyce pripada krasny a propracovany. U Morrowindu a Oblivionu ale souhlasim.
              Risen(a vubec serii Gothic) jsem nikdy nepovazoval za opravdu otevreny svet. Bavil jsem se u nich ale vzdy od pulky hry(vyjimaje Gothic 1) jsem se uz do hrani musel nutit.
              Bethesda jedina dela hry skutecne otevrene a dost velike na prozkoumavani,at uz je to serie TES nebo Fallout 3. Vlastne jeste je tu skvely Fallout:New Vegas od Obsidianu,ktery Fallout 3 prevalcoval ve vsech smerech,ale krome teto vyjimky je to proste jen Bethesda.
  • Totální sračka..Co to jako má bejt??????....Grafika k poblití,tupost nepřátel k smíchu,příběh jak pro náctiletý fakany..úkoly tipu běž tam dones mi tohle a po cestě pobij tak 50 NEPŘÁTEL.na zádech utáhnete deset obouručních mečů,dvacet různých tipů brnění,15 štítů atd..CO TO JE ZA NAPROSTOU NEREALNOU PÍČ-O-VINU???Máme tu rok 2011 a všichni uchcávají ze hry,kde borec chodí jako rambo a kosí všechno, co mu vejde do cesty..mečem klidně zabijete zajíce i srnce..no těch totálních výjebů je tam tolik,že to nemá cenu komentovat..TOHLE ŽE MÁ BÝT RPG,ČI DOKONCE HRA ROKU?? TO UŽ TO RADŠI DEJTE CALL OF DUTY..TO JE STEJNÁ KOKOTINA,AKORÁT SI NA NIC NEHRAJE..
    • rhomola
      Takže:
      1. Grafika k poblití - NESOUHLAS, jedu na ultra a mám nádhernou grafiku, kdo si chce pohrát s nastavením a graf. výkonem, tady pěkný článek http://pctuning.tyden.cz/multimedia/hry-a-zabava/22525-the-elder-scrolls-v-skyrim-vzniklo-dokonale-rpg?start=1
      2. tupost nepřátel - POLOSOUHLAS parta lapků ve zřícenině nebo ve skalách si mě pěkně nadbíhá, problémem trpí spíš v zasekávání v terénu
      3. úkoly tipu - NESOUHLAS hraješ to nejspíš z rychlíku, questů je tu tolik a tak rozmanitejch, že s takhle obecným zametením pod koborec prostě neuspěješ. Kolik máš odehráno?
      4. nosnost postavy - NESOUHLAS to ani není pravda, sice nevím, jestli se dá postava přetížit tolik., že už se ani nehne, protože jakmile odmítá běhat, vždycky něco zahodím, každopádně tolik, co píšeš ty, sem toho u sebe nikdy neměl. Hraju silovou postavu a stejně když skolím draka a vyberu jeden dungeon (a to beru jen cenosti) musím se jít do města vyprázdnit
      5.zabít mečem srnce i zajíce... PROČ NE PROBOHA?
      6. Ostatní vulgarismy již postrádají konkrétní obsah a jsou zřejmě jen emocionálním projevem

      Tolik k tvému příspěvku. Neodsuzuji tě za opačný názor, jen nesouhlasím s tvými, dle mého chybnými, stanovisky.
    • Borečku ty si řádně švihnutý po palici, takový věčný ukňouránek, co je spokojen jen se stupidním pálením z kalašnikova a čím víc zabití tím líp. Kolik ti je 12 let? Inteligence by tomu napovídala.
    • Prosíme nekrmte trolly *1*
      • Jojojo..mít opačný názor či pohled na věc se v této společnosti nenosí.Už jsem se o tom několikrát na vlastní kůži přesvědčil.Člověk vyjádří opačný názor na věc a okamžitě je označen za exota a blbce a je tou "správnou" většinou nemilosrdně odsouzen.Je smutný,jakým způsobem media,či reklama dokáží vymývat mozky lidem..
        • kotty
          Když ten názor podáš jak totální idiot, tak se nediv ;)
          • Malleth
            Je fakt že to mohl napsat trochu korektněji, ale v některých věcech má pravdu. Krom toho sám sem se přesvědčil, že i když svůj negativní názor podáš normálně, stejně tě tu hned považují za trolla.
            • Je uplne jedno jestli ma pravdu,pokud to podal tak jak to podal. Krome jineho to dost svedci i o inteligenci pisatele. Kdo ho pak ma brat vazne?
    • No s absolutním hodnocením nesouhlasím a přál bych si také "reálnější" RPG hry.Ale,že by to bylo na dnešní poměry až tak špatné,že bych z toho utrousil BOBEČEK do kalhot to zase ne.Nebo snad BOREČEK? :)
      • To měl být zřejmě pokus o vtip,že?Hmm..příště se tomu radši vyvaruj,je stejně tak ubohej jako ta hra samotná.
    • *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší