Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jsem si koupil origo a musim rici ze crackla verse s razor crackem je 100% stabilnejsi nez to pripojene svinstvo od steam, hra me neustale pada do oken , neumite nekdo poradit co stim ? Uz jsem z toho zoufalej jak to neustale pada *13*
    • Tak to netuším, TES 5 mi jeste ani jednou nespadl. Vim ale, ze kamosovi to pada do oken co chvila a dokonce mu to mrazilo PC, ze musel tvrdej restart. Zkus snizit detajly, se steamem jsou znacne vyssi naroky na CPU ale pokud mas nejaky 2600K ktery v soucasnoti tak frci, tak bys nemel mit sebemensi problem. Detajly ktere maji nejaky vetsi vliv na vykon jsou pouze Shadows a Distant Object Detail. Popripade pokud nemas grafiku od nvidie tak vypni FXAA
      • Ahra mi nezamrza pouze neustale pada do oken. Nvidiu mam a pocitac mam na to, aby vse utahl na ultra, take cracklou verszi jsem na ultra hral skoro bez problemu, az bych rekl ze to dela ten steam, uz jsem vypl AA a vypada to ze to pada o neco malo mene, kazdopadne porad to pada dost na to, aby to znechucovalo
        plynule hrani, zkousel jsem ji nainstalovat nejnovejsi ovladace na garfiku, zvuk na 24 bit 44khz, neustale ladim a ubiram kvalitu obrazu ,ale zatim bez uspechu *13*
        • Zkus vypnout Steam klienta, jinak nevim co bych mel radit.
          Udajne Steam muze zpusobovat pady, kdyz je procesor zatizen nad 90%
          Ja mam zatez pri hrani asi 60-70% a problemy nemam.
          • Jsem si 100% jistej ze problem se tyka grafickeho nastaveni, jelikoz po opetovnem nahozeni, hra tam kde padla bezi dale problem nastava , jak jsem jiz psal ve chvili portace po mape a zpracovani a vykreslovani grafiky hra padne pustim znova hru a protnout jde bez problemu, zkousim to ladit ,ale zatim presne nevim co to dela, pouze jsem padani omezil o neco malo mene.
  • Za původní postavu mě to už nebavilo, navíc jsem ze začátku nevěděl jak se to hraje a udělal spoustu chyb (např. špatné rozmístění skill bodů, nevyužití tréningu atd..)
    Tak hraju znovu, tentokrát jsem si vybral Orka a musím říct, že trhá hlavy a propichuje těla o sto šest. Hraje se mi s ním líp než za Norda a navíc má Berserk, která je zvlášt užitečný a doslova parádní. Hraju to 4h a už mám lvl 22, kovářství 98 (daedrické brnění je lepší než dračí) a jednorucni zbrane 70lvl. Jedu opačně než poprvé, nevyužívám přemístění na mapě, ale pěkně vychutnávka na koni :D plním především vedlejšáky popř. sidequesty a je to paráda, opravdu lepší než to drtit letecky :)
    • rhomola
      Takže už seš náš :D ;) Jakože náš ve smyslu TES pohlcen ;)
      • Určitě, měl jsi pravdu :)
        A taky hraji na zvýšenou obtížnost, což je opravdu daleko větší požitek ze hry :)
        Taky se mi líbí, že když teď cestuji po svých, nebo na koni, tak potkávám po cestě obchodníky, lupiče a různé questové postavy.. což jsem poprvé nevěděl když jsem prolítával na mapě :)
        • Zvýšenou obtížností myslíš 4 z 5? Já jsem zkoušel tu 5 z 5 a to bylo dosti divné.Základní nepřátelé měly obrovskou odolnost.Problém je,že větším level se i nepřátele zvedají tedy mají pak stále velkou odolnost.Sice je ten poměr menší,ale pořád tam je hodně znatelný.Co hraji standardně na 3 z 5 tak jsem rád,že i když mám skvělé neočarovaná zbraně potkávám slabé a silné nepřátelé.Co mne vadí tak je to,že těch silných je málo.Často to jsou vedou skupin atd....
          Když zvednu obtížnost tak těch silnějších není více,ale jen má vše více života :(
          • No moc nesouhlasim, nepratele maji daleko vetsi damage, life a lepe se brani. Rozdil je asi nejvic videt na dracich.. na 2/5 se na vas drak kouka a nic nedela, 3/5 je normalni ci lepsi souper, ale da se k nemu priblizit a rozsekat ho mecama 4/5 se k nemu ani nedostanete, jelikoz sebou dost sviha a jedinej naraz te zabije. Takze jedine lukem/magií.
            Je tam dost velky rozdil, i "blbi" kostlivci se lip brani
  • To by mně zajímalo jestli autoři chtěli aby byla možnost ukrádst si peníze za tréning zpátky.Pak je lehké si potřebně dovednosti vytrénovat na úroveň kolem 50 a tedy začít hrát na levelu 10+ a se skillama kolem 50.Takto se dá přeskočit začátek kdy hráč nemá dobré věci.Pak má lvl 10+ nic ani nemusel zabít a může si snadno vyrobit zbraň,zbroj.Je to záměr?
    Sice se tak hrát nemusí,ale když to vypadá,že to bylo záměrně tak je velice zvláštní...
    • Napriklad ja ani nevedel ze nejaky trening je mozny, Skyrim byla moje prvni zkusenost s TES. Trenovat jsme zacal az od 20lvl a i tak si myslim ze hra je na obtiznost dost jednoducha, zvlast kdy si spravite ze zacatku kovarstvi. To se vsak tyka bojovnika se dvema meci a stitem. Za magy mi to prijde podstatne tezsi
      • To kovářství je obrovská výhoda pro každého kdo používá brnění a zbraň co se dá vykovat.Pak přeskočíš několik zbraní/zbrojí a můžeš rychle vyrábět kvalitní věci a ty navíc vylepšit.To vše bez použití vykrádání kapes!Tedy je to opravu lehké a levné.Jako má to tak být? :)
        Musí si hráč uměle stěžovat začátky ve hře,že to bude využívat omezeně?Ten vychvalovaný svobodný systém není dobrý když nemá nějaké vyvážení.Pak jak tu hru hodnotit.

        Když budu hrát tak,že nebudu požívat vykrádání při trénování dovedností Tak bude herní zážitek jiný než když to bude naopak.Když to bude naopak pak je to opravu lehké a směšné jak rychle má člověk level a věci jaké chce aniž by přitom začal pořádně hrát.

        Když to prostě nebudu používat tak proč to tam je?To je nelogické.Pak si hráč musí zvedat obtížnost nebo něco nepoužívat aby měl hru kde jeho hrdina postupně roste tak jak to je běžné u RPG.Jak hrdina vyroste raz dva a vyleze do světa vybaven a schopen.

        Za mága jsem hrál.Bohužel je odlišen pouze velikostí many :(
  • Tak dělám ještě pár vedlejšáků a musím přiznat, že někteří obyvatelé Skyrimu mi i po dokončení hry dávájí nějaký lepší sidequesty (jen jsem zabloudil v jeskyni Železná mohyla, kde už jsem jednou byl, ale podruhé nevím kudy kam :D)
    už mám i Kovařinu lvl 100, celkem lvl 45
    • Kování byl jeden z prvních skillu na který jsem se zaměřil.Když pak vylepšuješ zbraň tak to přidává opravdu silné bonusy.Možná moc na to jak lehce lze získat 100 v kování.Pak má člověk rychle dračí zbroj a vypadá to vtipně když se v ní prochází mezi "somrákama" z Whiterun.
      • dračí zbroj k čemu? Daedric je uplně stejnej a vypadá líp a potřebuješ jen 90 smithing.
        • rhomola
          No ani nevim, jednak sem ještě neměl k dospizici porovnat dračí a daedricke maximálně vymaxované (rozuměj 2x kovářsky vylepšené) a druhej mnohem snadnější je ten, že dračí kosti a šupiny na výrobu a vylepšovaní dračího brněni sou takříkajíc neustále k mání, kdežto pro srdce deader se musí trochu speciálně. Dotřetice, mě se třeba dadric nelíbí, to už mi přijde hezčí ebony.
    • rhomola
      Však o tom vždycky TES byla, že hlavní linie a frakce jsou k nabrání snadno, ale spousta velmi zajímavejch q se musela vzdycky najít blouděním mapou. Dokonce ani všechny daedry nebejvali na primej q a dokud si na ten oltar nenarazil, tak si se o q nedozvedel. Tady by jich melo bejt patnact pro daedry, co sem tak slysel, ja mam zatim tri hotovy.
    • + začínám si skládat celek dračí zbroje, pak jen maximalizovat vylepšení a okouzlit :)
      • rhomola
        Ten už mám dlouho ;) jednou vylepšenej tezkej draci set vcetne stitu, ale neokouzluju, nevim proc, ale jakmile dam na neco kouzlo i kdyz je to treba obri duse, tak se strasne snizi statistika toho predmetu pro obycejnej utok, nebo obranu. Takze na to prdim. A jinak vcera sem ziskal druhej barak od sefa bournej havu, spolecne s povysenim po dobyti jedny cisarsky pevnosti a osovobozeni veznu. Je to super vila po jednom vrahovi. Oltar na carovani i alchymicka laborator a kuchyn. Hodne vitrin a stojanu na zbrane a i stojany(takovy panaci) na brneni. Akorat aso malej bug. Zaplatil sem za vybavu i z auklid po vrahovi a mam to ted zarizeny, ale vsude cakance od krve a kosti a mrtvoly a maso. Docela idylka ;)
        • To mají všichni vlastní baráky? Já se zabydlel ve škole ve Winterholdu. Když už jsem ten arch-mage, tak se to asi patří. *4*
          • rhomola
            JJ, spánek je s bonusem a ženatej spánek je s bonusem milovníka k tomu ;)
            • @Nord
              Ale věděl. A právě kvůli tomu buffu je spánek pro sraby. Komu by nestačil 20% / 15% bonus do skillování rychlosti ze šutrů, že.
              A pokud možno se vyjadřuj maličko méně nadřazeně, když k tomu nemáš sebemenší důvod. Nevypadá to moc chytře.
          • rhomola
            No já netušim, jak to bude ve Skyrimu, ale v Morrowindu byl jeden barák pro hrdinu, ale získat ho byla fuska a taky se chvili stavel. Ale nakonec to byla spis takova slechticka usedlost s nekolika budovama a hradbama a branou. Takovej malej hradek nebo pevnost by se dalo rict. V oblivionu clovek moh koupit nebo ziskat barak v kazdym meste a Tady zatim nevim. Uz je jasny ze muzes v ramci kazdy frakce jako sef ziskat vlastni pokojicek, ja mam teda zatim jenom ten pokoj sefa Druziniku. A pak asi nejaky domy. V nekterejch mestech nic nevidim nebo me nenapada, kterej by to moh bejt, jinde vidim opusteny a ja sam mam zatim dva. Ten co dostane kazdej hned na zacatku za zachranu Bileho Potoka pred drakem a vcera sem dostal dalsi po vrahovi za postup v ramci linie Bournejch havu.
            • Spanek pro sraby? Z čeho jsi usoudil? Když je hrdnina "odpočinutý" získává +10% ke všem dovednostem (ale to jsi asi nevěděl)
            • Pff, spánek je pro sraby :)
            • V každem meste u spravce si muzes koupit dum bez prodlev. Bohuzel bez vybavy, za tu si priplacis. Hrac, ktery je vsimavejsi zjisti, ze dum je ve Skyrimu jen pekna kulisa. Veskere itemy si muzete dat na jedno misto ve skyrimu, to misto si oznacite na mape a mate vystarano. Co se tyce unavy, vyspat se da kdekoliv
            • rhomola
              Mam to v češtině, ale Druzinici jsou Companions tušim, Bilej Potok je White Run a Bourny Havy jsou StormCloaks resp ta vzbourenecka armada nordu, co vede povstani pro cisarskejm ;)
            • Škoda, že z půlky nevím, o čem že to píšeš. Překlad není zrovna originál friendly *1*
  • jaaaaaaaaaaak
  • Caute, mam problem, porkacujem v misii, vsetko ide ako ma, no uz dlhsiu dobu, ked vystupim na svetlo mi ukaze hore ze moja ,,upiria krv vrie" nevedel som co to je, kaslal som na to, no teraz nemozem pokracovat, lebo sa to dopracovalo k tomu, ze ma vsetci chcu zabit a ma pokladaju za nepriatela, aj moji priatelia vlastni, na tej hore ti mnisi ma idu tiez zabit... neviem ako sa mam z toho vyliecit, bol som aj pri oltari bohyne, tam ma vyliecilo zo vsetkych chorob a stale nic... neviete niekto co robit ? *16*
    • Jestli se toho chce3 zbavit tak musis v noci vysat nekoho kdo spi a pak zajit do morthalu do hospody a tam se zeptat barmanky na drby a ta by te mela poslat k falionovi u kteryho si muzes koupit cernej kamen dusi a pomoci kouzla ho musis naplnit a pak mu ho naplnenej das a on ti udela obrad a zbavi te vampyrismu a nebo se z vampyrismu muzes vylecit lykantropii/to znamena stat se vlkodlakem/ *3*
    • rhomola
      No prosvih si okamzik, kdy se da z vampirismu vylecit snadno v kazdem chramu. Pomerne dlouhou dobu jsi jen normalne nakazenej a staci zajit do chramu a bohove te vyleci. Ted uz si plnokrevnej upir a uz to nejde tak snadno, takze bud si zacni uzivat a pouzivat nove vlastnosti upira. Když budes pravidelně pít lidem krev, tak bys neměl vypadat jako zruda a lidi by te meli nechavat na pokoji a muzes normalne hrat. A nebo budes muset absolvovat quest ci radu questu na vyleceni. V kazdym TES jsou a vim uz, ze jsou i tady, ale presne ti neporadim. Bud hledej ve hre, ptej se po hospodach a chramech a nebo na hledej návod na forech ( třeba tady http://skyrim.4fan.cz/forum/viewthread.php?thread_id=333 )
  • Víte co by mně nejvíc dostalo? Kdyby se dalo cestovat na ty měsíce a objevit tam neznámou civilizaci.To bych si sednul na zadek.
    • to až doujdou provincie v tamrielu, tak tam bude pokračovat sága TES *1*
  • potrebuju poradit... ukol cechu zlodeju. kdy mam hledat stopy po tom zradci v jeho dome. tipuju ze tam bude tajna chotba,ale asi sem slepej a nemuzu ji najit, co tam mam najit a kde?
    • Je tam tajna chodba zabudovana v satni skrini, nebo alespon tak vypada. Pokud si spravne pamatuju, tak poté co se dostanes do patra pomoci sesunuti plosiny, tak budes muset sejit o poschodi nize kde hned pod schodama je prave ta skrin. Misto vyskoceni tabulky "inventare skrine" se dvere otevrou cele a za nimi je zed, ktera je oteviratelna :)
      • Díky
      • Zdravim závisláky Skyrimu. Poslušně hlásím, že mám dokončenou hlavní příběhovou línii (Boj proti Alduinovi je vážně to nejlepší ze Skyrimu), Ledohradskou univerzitu, Cech zlodějů, Brotherhood, Deadry.. Už mám jen Sidequesty a to ještě jen v podobe brotherhood forever a pitomosti typu "nasbirej 30 nejakych kamenu" a do posledni rady par vedlejsaku pro obyvatele skyrimu. Prostě krásná hra, jen mohla být delší
        Moje postava byla:
        Nord, 41 lvl
        100 lvl zamereni na: Jednorucni boj, krytí, tezka zbroj
        Dalsi high zamereni: lucisnik, kovarstvi
        Zamereni v Magii: Obnova, ocarovani, promeny (pouze pro damage/defense bojovnika)
        • rhomola
          Tak krátká hra, to se řekne snadno :D Určitě záleží na stylu hry a na tom jestli chodíš/jezdíš nebo lítáš swiftem ne? Mě totiž překvapuje hlavně tvuj level. Já sem teď 33 a nemám hotovou ani třetinu toho, co píšeš. V hlavní linii sem došel k alduinově zdi, družiníky mam hotový, s hávama sem právě dobyl potok, daedry mam hotový dvě a ostatní frakce (mágy, vrahy, zloděje) jen vždycky úvodní q. BTW Kolik máš baráků? A co ty masky? Já teprve našel první a někde sem postřeh, že jich bude víc. O čištění městskejch q ani nemluvim, tam mam hotovej v podstate jen white run a z vesnic Vorařov. JInak už to momentálně nenabírám, protože mam šíleně přeplněnej quest book. ;) A druhý BTWm ja mi roste level, sou souboje čim dál vic zábavnější. Hlavně kvůli tomu, jak protivníkum roste schopnost krejt se zbraní/štítem nebo magií.

          P.S. Jeslti můžeš napiš ještě kolik máš odehráno čistýho času? Já mam teď 55 hodin.
          • Rád bych ti odpověděl kolik mam odehraných hodin, ale to nikde v nabídce nevidím a odhadem bych řekl 40-50 hodin je to ale opravdu hodně orientační, nerad bych aby se toho někdo příliš chytal.

            Ano jistě hodně záleží jakým stylem hrajete.. Já skákal z ukolu na ukol map teleport only a chodil jsem jen po misích a jejích cíli. Mise byly zabavne, tak jsem je louskal jednu po druhe :)

            Jinak hral jsem za Cisarske. Dům mám jeden (koupený), je to chatka v Bílém Průsmyku, kde mám ženu vypadající jako upírka (Ysolda). :D
            Jinak několik questových např. v Ledohrad, brotherhood, slavičí domov..
            Mestské questy jsou Vedlejsi Q. (psal jsem, ze tyto Q. nemám hotové a nejspis je ani nehodlam dokoncit)

            *Alduinova zed, no tam sjem stal asi 10 minut u 3 kamenu k otevreni brany a pak jsem si az vsiml, ze spravne symboly k otevreni leve brany se skryvaji nad kamenama :D
            Na Alduina se těž, alespon ja z toho mel radost. Kdyz si ale dovolim radit, tak po splnení hlavni pribehove linie a hlavních sidequestu (brotherhood, cech..) nebudete mít uz temer zadny zapal to hrát.. takze pokud si chcete skyrimu uzit co nejvice, delejte vedlejsaky, sidequesty a az nakonec hlavní pribeh. PS: hrál jsem poprve TES a nalakal me na to kamarad, do lvl 6 jsem hrou pohrdal, az pozdej jsem k ni prisel k chuti a to tak, ze jsem se od Skyrimu nehnul :D Opravdu vydarena hra (udajne nekonecna, s cím ale nesouhlasim, jelikoz Vedlejsi Questy beru pouze jako spestreni hlavniho postupovani ve hre) WALK WITH SHADOW :)
            • Ahoj moc tě prosím pokud bys mi mohl poradit s jedním Q co se týče Alduina byl bych moc rád prosím reaguj na můj mail prosím " Martinmayer6@gmai.com " děkuji
            • 61 hodin *14* *14*
            • rhomola
              JJ, já s hlavní taky nespěchám. Jinak já mám díl TES za dohranej, až když vybrakuju všechny připravený tajemství. Momentálně sem mimo zjevný ukoly zaregistroval ty masky. Mělo by jich tam bejt 8 plus odměna, víc sem nečet, abych si to nezkazil. A pak sesbirat ty drahokamy berenziah, pocitam, ze za to bude taky neco peknyho. Městský úkoly jako vedlejší neberu, protože když je všechny uděláš, staneš se nejspíš pokaždý zemanem toho města a něco za to taky bude, když ne barák. Eventuelně by mohlo bejt i něco za to kdyz se stanes zemanem vsem mest. To by taky mohlo souviset s moznosti usmirit cisarske a nordy. Vsechny tri moznosti jak vyresit obcanskou valku jsou prej platny, co sem tak slysel. (Takze to vypada na tri runy minimálně ;-) A to musim dát, protože ty vyložene stealthovaci mise, ktery sem uz rozssekal a vyvrazdil bojovnikem si chci uzit i jinak. Jo a herní odehranej čistej čas ti ukazuje Steam v knihovně přímo v hlavičcce hry.
            • Odehrane hodiny vidis vzdy,kdyz pri nahravani/save najedes na pozici mysi.
    • rhomola
      sorry, zatim zloděje, vrahy a mágy mam jen otevřený prvnim questem a dál je nehraju. Jedu hlavní linii a daedry a bouřný hávy.
  • rhomola
    Hurá, konečně sem včera narazil na pořádnej dwemerskej barák zavalenej v podzemí. Trubky, válce, ozubená kola, vzdálené hučení, vrzání a cinkání. Stroje a písty neznámého účelu zapomenuté v hlubinách země, ale stále funkční. Paráda! Morrowind deja-vu! Akorát všechny stroje strážců byly rozbitý a okupoval to národ podivnejch broukolidí (nosili chitinový :) zbraně a brnění!) a dávali mi pěkně zabrat. Zalez sem tam omylem, zřejmě dřív, než mě tam někdo pro něco pošle, ale když už sem tam byl, tak sem si to prohlíd. A taky sem se včera vznášel dvakrát velmi vysoko na zemí a nebyl to bug :) Hovořil sem s jednou bohyní ;)
    • Hh,tam jsem byl taky.Ten brouk mně pěkně dostal.Si říkám takovej malej šmejd toho dam na jednu ránu.A ono to bylo naopak.Jinak důvod tam jít máš.Já tam šel za mága tak jsem to měl lehčí protože šly hlavně po summonovi,ale ty brouci to jsem fakt čuměl :)
      • rhomola
        Přesně. Brouci pěkně tuhý. A to sem zrovna začínal mít dojem, jak už mi to jde a štítem už všechno vykrejvam (už na něm mám 50% vykrytí frost/fire takže na draky už můžu front attack bez schovávání) a vono prdlajs, vyplejtval sem skoro všechny lektvary, než sem se dostal druhym východem ven ;)
        • Jak to máš s výdrží?Nemáš jí nedostatek?Bojovníka jsem zkoušel chvilku a bylo to zoufalé :) Krytí stojí dost a to nemluvím o silných útocích.Zase proti drakům je těch 50% ochrany oheň/led asi dost znát co?

          Btw docela zajímá,že drak může normálně zabíjet NPC.Ve Vorařově mně zabil Kováře :)

          -Docela je trapný způsob boje draka dle toho co máš zrovna v ruce.Za lučišníka mně štvalo,že často léta ve vzduchu a manévruje.Špatně se do něj trefuje.No zjistil jsme,že stačí vzít si do ruku zbraň na blízku a on přistane protože si myslí že jsem bojovník :D Tedy dává my šanci si bouchnout(Fair Play hráč).Pak stačí vytáhnout luk a hotovo :)
          • rhomola
            Výdrž a zdraví zvedám tak nějak nastejno a mam teď kolem 250 obojí ale i s bonusama od Kynareth a místo kamene bojovníků mam teď aktivovanou Lady/Dámu a mam o 25% rychlejší obnovu zdraví a výdrže a na tohle téma mam i nějaký prsteny a medailon. Krytí mam přes 60 a perk na +50 na ohen a led a taky ten perk na 5x silnější ránu štítem, takže na běžný moby už je to brnkačka. Stejně tak i heavy armor mam přes 60 a nějaký perky v něm už taky. Palcát přes 70 a mimo dvou perků kompletní (myšleno palcát, sekery a meče ingoruju a obouruč perky taky). Ohledně draků ale asi nejlepší je to od tý doby, co štít kreje oheň a led. Je to pohoda, protože nemusím hledat skalky a stromy a schovávat se, ale stačí zvednout štít a skoro mi neublíží.

            A s tím, co mám v ruce teda nevim estli souvisí jeho pohyb. Mě si ten drak vždycky sedne jen na chvilku a to ještě musí mít kam. Zrovna nedávno ve skalách lítal furt jen kolem mě a já musel seběhnout na plošinku kousek níž, aby si měl kam sednout. Dřív se mi i dvakrát zvednul, než sem ho umlátil, ale momentálně už jak sedne, má to spočítaný. Teda většinou :D
            • rhomola
              Tak s tim palcátem to úplně nedokážu posoudit, ale když se trefim mocným úderem, nebo z rozběhu s dvojitým critem, tak dám velkou ránu a uberu hodně života, případně zabiju na první ránu slabšího.

              K tomu zlepšování. Tak mě se taky třeba docela málo zlepšovalo těžké brnění, potože sem se furt kryl štítem, aby se zlepšoval štít. Takže teď to dodělávám tak, že najdu středně slabšího osamělého moba a nechávám do sebe chvíli bušit, ale zase nesmí bejt moc slabej, jinak se to nezlepšuje.

              Jinak šermovačky se stejně silnejma protivníkama zatím na zábavě neztrácej, protože oni se taky zlepšujou. Víc se teď krejou, mágové si nahazujou štíty a dokonce i ledovej řev mi vykrejvaj.

              A k zámkum. No já to asi moc neumim, protože sice expertní zámek vypáčim, ale než najdu to milimetrový místečko, tak někdy zlámu i 10 paklíčů. A to si nasadim prsten co dava +15 k páčení. Zatim teda nemam nouzi i paklíče ještě úplnou, ale míval sem jich pořád tak kolem 50ti a teď jich mám už jen dvacet. Asi by se dala obrajzovat mapa a nakoupit jich hafo, ale to by mě nebavilo. A tak je dost možný, že se už brzo dostanu do situace, kdy budu bez paklíče.
            • No u mně ten se drak vznášel ve vzduchu a hasil oheň a nebo seděl na baráku.Když jsem si vzal zbraň na blízko tak místo aby vznášel ve vzduchu tak si sedl na zem :)Jedině když se zaměřil na stráž co má zbraň na blízko tak poté si také sedl.

              U těch palcátu je hodně znát to částečné ignorování brnění?Za lučišníka mne štve,jak jsme psal,že některé dovednosti nemám téměř možnost hraním zlepšit.Nebo musím to hrát tak abych ty dovednosti trénoval a to není moc zábavné.Pak tedy platím za trénování.
              Škoda,že dovednosti nejsou více unikátní.Vypáčit Expertní zámek zvládne každý když ví jak to funguje :(

              -Potěšilo mně jedna malá jeskyně.Byl tam slepý hlídač,ze kterého si ostatní bandité dělali srandu tak,že se okolo něj plížili sem tam a dělali zvuky :) Tak to bylo psáno v dopise u jednoho z nich.Všechny krom hlídače jsem zabil.Hlídače jsem chtěl nechat naživu,protože jsem si představil jak strašné to bude až zjistí,že jsou jeho kámoši mrtví a on je slepý sám v jeskyni :) Bohužel to tak promyšlené není a protože by se mně pak na mapě neukázalo,že jeskyně je vyčištěna tak jsem mu ušetřil strasti slepce v jeskyni.
  • ACT III
    Mise: Znalosti předků (Získej svitek předků)
    Jsem u astronomického zlatého stroje. Tentokrát se však nejedná o bugy, ale o nastavení právě téhle "mašiny" . Opravdu nerozumím tomu, jak ji mám nastavit.. zkoušel jsem asi 15 minut rejpat do nastavení a stejně nic pouze jednou se mi podařilo udělat "něco" že se Lexion povznesl, otevřel a zazářil.. štěstím ze správného kroku jsem byl tak bez sebe, že jsem to dalším otáčením přístroje zrušil a už to nemůžu zpátky naladit. AUU, prosím pomoc.
    • jakmile položíš lexikon do stroje, tak můžeš mačkat dvě tlačítko po pravé straně. Zkus mačkat vyšší tlačítko tak dlouho, dokud se lexikon nerozzáří. V momentě, kdy se rozzáří, můžeš levým vyšším tlačítkem ovládat "oblohu". jakmile po několika zmáčknutí se rozzáří ještě nižší tlačítko vlevo, tak se Ti uprostřed místnosti objeví vysněné svitky :)
      • to levé nejnižší tlačítko je samozřejmě potřeba zmáčknout, aby se svitek objevil
    • Tak už jsem to spravil *8* *8* *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší