Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hra roku. Nejlepší rpg co kdy spatřilo světlo světa. Obrovský rozsah, možnosti a technická vyspělost od grafiky po fungování každě bytůstky v obrovském světe. Ve světě krátkého loadingu. Ve světě který vám nepadá na plochu. Ve světě kde nechodí nagelovaní japonci a zbraně nemají nutně duhové aury. 100 a více hodin té nejlepší rpg zábavy. Co chtít víc? A komu se to nelíbí ať jde hrát wowko!
    • PS: doporučuju hrát na gamepadu. Hrál sem vždy jen Fifu a podobně ale před týdnem sem vzal gamepad na Rage a teď poprvé i na rpg a zvykl sem si rychle a neměnil bych.
      • Samozrejme, ze se to lip ovlada gamepadem, kdyz to ti pitomci pro PC nepredelali. Je to humus konzolovka velicenstvo... Za to ovladani inventare bych nekoho zaziva mumifikoval. BLEE. Zlaty klasicky inventare klasickych PC RPG.
        • to je otázka čau kdy vznikne modifikovanej inventář tak jak ho všici máme rádi (v Oblivionu byl dobrej inventář :)
          • Ten Inventar mi tez prisel jak pro maly decka a az pak jsem se docetl, ze hra je puvodne na konzolovky hracky :D
  • Tak uz som to vzdal. Hram od zaciatku, ale kupodivu vobec mi to nevadi. Davam si vacsi pozor a viac si to uzivam.
    Taketo hry /aj ked ich moc nehravam/ ma vzdy facsinovali. Hlavne ta mystika a tajomno. Nasadim sluchatka a som v inom svete v inom zivote... Pre mna to je nieco uzasne.
    A na margo nejakeho prispevku ohladne veku. Ja mam 46 a maximalne si to uzivam. Urcite je to kvalitnejsi zazitok, ako napr. sediet v krcme pri pive a bavit sa o politike alebo futbale a ,,mlatit prazdnu slamu,,.
    A vdaka za snahu pomoct *3* .
  • jsu už slepej nebo je to bug? Hráli jste quest získat zubatou korunu z Korvanjudu? Dobiju se klasicky do chodby s malbama a tříkruhovým zámkem co se odemyká ebenovým drápem. Ale ten dráp nikde v Korvanjuldu není! není prostě kde ani z koho, všude se válí akorát imrepiálové mrtví na zemi a není kde ho vzít ani koho už zabít. a Golmar s ostatními čumí na malby a mám mu říct až objevním na nějakým korunu....nikde ale není
    • Tady to je nepsané kde je.
      http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20111116165126AAjeq19
      Když není tam co má být stačí údajně nahrát hru.Někdy ty věci se propadnou jsem koukal.
  • Tak mi to nedalo a zkusil jsem jeste jednou to dychani pod vodou. A mate pravdu. Opravdu se topim. Ale je to po tak dlouhe dobe,ze jsem to nepoznal ani po 40 hodinach hrani a stovkach potapeni a hledani ruznych truhel pod vodou. Jinymi slovy-jako by to ani nebylo. Je to neco podobneho jako pasti. Jsou v teto hre jen pro smich.
  • Byl jsem překvapen jak moc velcí moralisté jsou zde městské stráže,Vyhodil jsem ve městě zbraně na ulici a strážní přišel a začal kecat,že ty tohle se nedělá ty zbraně by mohli někomu ublížit a příště mně to bude řešit přísněji a ne domluvou :)
    -Čekal jsem,že to někdo prostě ukradne(klidně i stráž),ale zdá se,že korupce tam nemá tak silné kořeny.
    • Me straze po vyhozeni par zbytecnosti obstastnily hlaskou,ze tu vetes by stejne nikdo nekoupil *2*
  • Uzasna hra, mam ju kupenu od prveho dna, ale znechucuju ma veci.. lukostrelba-namierim na akokolvek vzdialeny objekt zameriavac a sip tresne presne tam kde je zameriavac.. v oblivione to bolo tak, ze som musel mierit nad, vzhladom ku vzdialenosti a to potom bol super pocit trafit na dialku niekoho kto sa prechadza, potom som si dal spomalenie casu pri priblizeni.. teraz to lutujem a nerad pouzivam priblizenie, navyse ked staci dat mieritko na ciel ze.. :/

    potom.. robil som tie q ktore ma zaujali a skoncil som zabitim alduina po par hodinach.. co teraz? tak som vystrachal zaujimavu vec a to vlkodlakov, velmi pekne a skyrim ma tymto padom na "vlky" monopol.. takze za toto maju 100 % (bloodmoon poznam, hovorim o sucasnosti)

    nevadi mi ze aj ked rychlo cestujem je pri mne kon vsade, kde sa objavim, ale serie ma, ked pouzivam plizenie a luk a ten chumaj nabehne a pullne celu skupinu nic netusiacich obeti..

    od toho dalsia vec, ze s lukom a plizenim zlikvidujem miestnost plnu potvor/cohokolvek na jednu ranu, ale celkovo toto je z tych chyb este ta zabavnejsia cast - trochu ma mrzi ale fakt, ze po vystreleni sipu je mensia väcsia odozva kedy opätovne stlacenie nenatiahne novy sip..

    neda sa pri napnutom luku skakat, ano to ze mi pri !dopade! "vypne" luk beriem ako plus, ale aby som nevedel ani odlepit od zeme zadok ! :/
    • Ten auto aim u luku se dá vyřešit takto.
      http://www.skyrimnexus.com/downloads/file.php?id=758

      Mám to tak je to konečně normální.Šíp letí ze středu zaměřovače a postupně padá.Tedy je to konečně luk a ne řízený šíp :) Předtím se ten vystřel upravoval.

      -Jak je tam tam úprava vzdálenosti tak to jsem nedělal.Zatím se mne nestalo,že by šíp zmizel když střílím na dálku.
      • bol som z toho frustrovaný :) doma vyskusam.. ale aj tak ti verim a dakujem
        • Nevím jestli to bylo v oblivionu,ale zde dostřel logicky záleží na luku.U slabšího luku ten šíp padá rychleji.Rozdíl je někdy i polovina těla NPC! Tak na to pozor při míření :) To jsme koukal když jsem mířil nad NPC které jsem chtěl trefit do hlavy měl jsem lepší luk.Šíp mu ani nerozcuchal vlasy.
          • no super a navyse som vysriesil jeden totalny zakys s tou posratou packou (nakoniec to bolo nejake madlo umiestnene uplne nenapadne a navyse aj wtf :)) v q Zubatá Koruna.

            este raz dakujem.. funguje to presne ako si pisal ;)
  • Já jsem se chtěl zeptat, nakolik je zvýšená hw náročnost oproti Oblivionu... Oblivion jsem po vydání rozběhal na plné detaily bez trhání, tak jestli mám u tohohle nějakou naději, když jsem od té doby comp neupgradoval. *1*
    • http://extrahardware.cnews.cz/tes-the-elder-scrolls-5-skyrim-test-vykonu-grafickych-karet-kvalita-obrazu-srovnani-vykonu-geforce-radeon-nastaveni-detailu

      http://extrahardware.cnews.cz/the-elder-scrolls-v-5-skyrim-vliv-nastaveni-detailu-na-vykon-kvalitu-obrazu
    • Okej, díky za rady.
    • rhomola
      Tajemství je v rozlišení obrazovky. Pokud máš 19ku monitor 1280x1024 a jel ti na tom Oblivion naplno, pojede ti Skyrim na storpocent na Vysoké detaily a možná i na Ultra. Náročnost Skyrimu se odvíjí hlavně od rozlišení obrazovky. Všechny ostatní featury dělají velmi malé rozdíly v FPS. Pokud už máš ke starému kompu nějakou 22-24ku a full hd rozlišení pojedeš asi na prostředek nebo na minimum, ale velký rozdíly nespatříš. Za staré konzole bohužel trochu platíme daň. Jinak dobrý článek tady: http://pctuning.tyden.cz/multimedia/hry-a-zabava/22525-the-elder-scrolls-v-skyrim-vzniklo-dokonale-rpg?start=2
    • spis zalezi na jakych detailech to chces hrat...da se tam osekat spousta veci
      • Tak já rozhodně nejsem nějaký grafický guru... oželím toho spoustu, mou oblíbenou hrou je pořád Might&Magic VI. *3*
  • rhomola
    ÚVAHA O TOM, JAK GEOGRAFICKÉ ROZVRŽENÍ ÚKOLŮ A JEDEN GENERÁTOR K TOMU změní styl hraní a naboří navyklá schémata.

    Nejsem nijak zvlášť dobrý pařan D&D, který by vybočoval nad běžný průměr komunity, ale řekněme mám svá léta a hodně odslouženo. A tak bych se rád o něco podělil a taky zjistil, jestli je na tom někdo podobně. Předchozí dva díly TES, série Gothic, oba Zaklínačové, onlinovka LOTRO a možná ještě něco (pokud teba nepudu až někam k 8bitové prehistorii D&D) jsou v uvedeném pořadí ;) skvělé pecky pro milovníka fantasy zážitku. Dají se hrát a prožívat všelijak, ale tak nějak jsem přesvědčen, že po čase každý věrňák sklouzne víceméně ke stejnému stylu hraní. A sice v rámci maximálního vyžití se ve hře a obsáhnutí celého zážitku a všech challenge začne automaticky "pečlivě luxovat mapu". A doteď nám k tomu i všechno nahrávalo. Posunout se v příběhu do města, tam se na chvíly usadit, nabrat co se dá, udělat úkoly frakcí, vyřešit místní problémy, pořešit hlavní linii a to vše přímo na místě nebo v blízkém okolí. Po pár dnech takového počínání zůstalo v quest booku pár nesplněných věcí, které dobrodružství posouvaly zas někam dál, kde všechno začlo nanovo. Postava/y smysluplně rostla, mapa se pomalu odhalovala a po splnění hlavních linií a městských a příměstských úkolů, zbývalo už jen doodhalit poslední "mapové lvy" doobjevit pár zbývajících daedrických svatyní nebo nepoviných dungeonů, dostavět či nakoupit poslední dům a bylo vymalováno ;)

    Ne tak ve Skyrimu! Poměrně záhy jsem musel konstatovat, že můj starý a léty osvědčený koncept vysávání se mi hroutí jak domeček z karet. V podstatě jen Vorařov jsem vyčistil postaru a cítil se jako doma, ale už na cestě do Bílého Potoka jsem začal tušit zradu ;) Na místě samém bylo vymalováno. Proboha, každý druhý quest vede na opačnou stranu mapy! Proboha, cestou tam potkám několik dalších generovaných, které mě příjemně odvedou stranou na pár hodin, ale i dalších scriptovaných, které vedou zas úplně jinam. Křižuju krajinu a na jeden splněný úkol naberu 5 dalších. Pomalu sklouzávám do nepořádku a říkám si, že tímhle novým městem jen proběhnu odvzdat úkol a zkoumat ho začnu později, vždyť už mám plný quest book nesplněných věcí, nechci přidávat další, neudržím v hlavě všechny ty příběhy, neudržím pořádek, nechci se s nikým bavit... nééé nejde to, zase se přimotám do něčí hádky a už mám další dva úkoly navíc...co s tím co s tím... :DDDD

    Jo tak tohle je Skyrim a troufám si říct, že ač to vlastně není nic převratného nebo světoborného, je to po letech osvědčeného a opakovaného klišé ve způsobu vyprávění příběhu "Pána Jeskyně", dost odvážná změna, skoro bych řekl až ťafka. Jestliže sem dřív cestou ze Syedy Neen do Balmory potkal jednu navěky stojící bábovku s jednorázovým vedlejšákem, dneska mi generátor velmi příjemně přirozeně něco vymyslí a pošle mě někam, kde mě zas něco čeká, kde mě zas něco čeká, kde mě zas něco čeká a já přitom, vlastně původně šel dělat něco úplně jiného a protože mezitím uplynuly dva dny a já k tomu ještě potkal draka a potřebuju dotáhnout jeho těžké kosti a šupiny domů do truhly, ééé kde sem to vlastně přestal? :D Jo tady, no prostě chtěl bych toho napsat víc, mohem víc, ale už radši zase ukončím grafoonanii.

    Závěrem snad mohu říct totok. Skyrim dle mého ukončil něco jako lineární quest či quest chain a poskočil slušně k chaosu realističtější simulace fantasy světa a odvíjení jeho osudů. Scriptované příběhy se tu vprávějí křížem a na jejich okrajích přidávají chaos reality malé odbočky generovaných miniúkolů a to vše tak příjemně a přirozeně, že mi nad tím zůstavá rozum stát ;) Vám taky?
    • Jo to jsem se také divil.Když jsem klasicky šel do města,zadal si questy a pak koukám kam to všechno vede :).Navíc ty úkoly jsou různě obtížně,takže se člověk někam dere a pak zjistí,že musí zpátky :) Také to,že když tu cestu k cíli čistí tak než tam dojde tak má plný inventář :) Prostě je potřeba se pokaždé připravit na výpravu a ne na cestu.

      -Zásadní problém vidím v mapě.Když už cestují sem tam.Tak na té vyloženě hovadské mapě nepoznám kde jsem byl.(krom měst,dungeonu..)Nepoznám jestli jsem prošel les okolo jezera.Textura je pořád stejná.Je to sice jako reálná mapa kde se textura také nemění,ale na opravdové mapě si mohu zapsat poznámky.Zde to nejde.To mne vadí.Nemohu si zapsat: zde jsem dostal na držku(slovo p*d*el je zakázané? :d,to je jak církevní web ) půjdu jsem za později a zde to projdu severo-východně.

      -Protože hra jak se zdá hráče nevede postupně všemi lokaci jak tomu bylo v Gothicku.Tak je kvalitní mapa základem.V Gothicu to nebylo potřeba.Tam hlavní i vedlejší questy vedly ke zkoumání lokací postupně.Zde to není.Bohužel zde není ani mapa:( pak si říkam jak to mám vlastní procházet?Mám jit dle hlavní linie pak se vracet a projít lokace mimo cesty?Nebo to mám brát postupně?Nebo snad zkoumat široké okolí při výpravou za questem?Krásné,že si mohu vybrat.Smutné,že si to nemohu do mapy poznamenat.

      -Další špatnost je deník s questama.Nelze tam dám poznámky a není tam ani záznam diskuze s NPC.Pak opravu po čase nevím: Kdo,Kde,Kdy,Co chtěl a Co vlastně šlo.Vím pouze něco a to navíc často jednou větou.
      • rhomola
        jj ta stručnost deníku mi taky štve, obzvlášť když mám naotvíráno plno q a vracim se k nim pozdejš a nemůžu si ten příběh připomenout a vůbec netuším o co šlo. A to je zase zpě k té úvaze, co sem psal. Je evidentní , že to nemlžem hrat, jak sme byli léta zvyklí. Je to moc reálný a hodně starejch featurek nám sebrali. V tuhle chvíli se to asi musí víc žít a nikam moc nespěchat, ale moc mi to nejde :)
        • Je to jako když jednoruký hledá ve městě SecondHand.Zde ta druhá ruka schází v podobě lepší mapy a zápisníku na úkoly :) Pak jak píšeš moc to nejde.
      • Jo, souhlasím. Ale co by tomu řekli konzolisti? Z ovládání hry a v menu je konzolovatost cítit jak čert, nejspíš to chtěli co nejuniverzálnější...

        Třeba (skoro určitě) tam tyto featury dodají modeři.
    • Člověče, nic proti, ale pevně doufám, že v 37 letech nebudu zabíjet čas slintáním u počítačových her a následným psaním o tomto na virtuální fóra.. *11*
      • Tak to si me pobavil. Je mi o dva min, ale klidne bych rekl, ze v jeho veku to delat budes... Moje zkusenost ...ma to nejaky faze:
        12-16 to se hraje vsechno, hlavne akce a dost uzas z her ...
        po 18 jen vikendovy obcasny pareni (vyska, a slec.) kdy ti to tak ani moc nechybi, ale udrzujes si prehled... (tohle je obdobi kdy mas porad pomalej comp atd. :) - protoze na upgrade nemas prachy :))
        dalsi obdobi 25-35 slus-konec!, rodina, prace, zabezpecit se (skoda casu na hry, v duchodu me to treba nekdy bude bavit apod.)
        no a ted posledni rok (po35) se k tomu pomalu vracim. Ale uz si dost vybiram, a nadchne me opravdu maloco. A ten navrat je z toho duvodu, ze uz nejsem financne nesamostanej a nemusim byt v zaprahu 12 hodin denne pro pripad ztraty zamestnani. Takovy ty zivotni kravinky (bydleni, auto, duchod apod. ) mam vyreseny no a k hrani se dostavaji i moje deti :) - aspon v tom nejsem negramotnej a ke Skyrimu je v 8mi letech fakt nepustim...
        Takze, je mozne, ze i ty budes v 37 hry hrat, ale je dost pravdepodobny, ze to bude z konicku ten nejposlednejsi a okrajovy.

        jen takova OT reakace na zajimavy tema :)
        • Ono i v tom vrcholovém období (2x-3x) se dá v klidu hrát, pokud to je primární koníček. Je to sice celkem nezdravé a lidé se na dotyčného budou dívat svrchu, ale jde to. *3*
          • rhomola
            Asi tak nějak *3* Když nepočítám ty první "televizní automaty" co jezdili v plechové maringotce po poutích, tak plnohodnotně pařím od asi páté třídy. To byl rok cca 1984-5 a první stroje ZX Spectrum a Didaktik Gama a jeho turbo úpravy kazeťáku odporovym drátem, IQ 151, PMD, Commodore 64, pak konečně první vlastní Amiga s disketovkou(!) v prváku na gymplu (1988) a pak XT/AT a zase turbo tlačítka, pak PC286/486/Pentium.. Prostě pořád až dodnes. Počítače jsou mi celoživotní zálibou i povoláním. Hrát dobré hry, učit se znich hodně anglicky, naučit se stavět pc, naučit se programovat a analyzovat algoritmus, bavit se u toho a s malými přestávkami do toho propadat zas a zas, toť můj úděl i mé hobby *1*

            P.S. v LOTRO jsem už asi tři roky *3* *1* te´d mám ovšem Skyrim dovolenou *15*
          • Nejvtipnější je když ten co se dívat z vrchu hraje za peníze automaty v hospodě :). To PC hraní,je teda levnější a i méně zdraví a mozek ničící.Dokonce starší hry rozvíjely myšlení svou logickou náročností.
            • No, dnešní hry rozvíjí leda angličtinu a multiplayer rozvíjí dokonce i schopnost se hádat, naříkat a nadávat, heh.
          • ale asi ne hrat Wow nebo Lotro :).

            V mem pripade cas 26-35 byly co se hrani tyka mrtve roky... fakt to neslo, bude to asi dost individualni ..

            ( Napr. dnes vecer jsem mel v planu stat se arcimagem, nakonec budu muset procvicovat odecitani dvojcifernych cisel a prstoklad s klukem - no co, taky docela dobrej quest *1* )
            • Já jsem počítal v Ultimě Online peníze a co kolik stojí :) Musím říci,že tam jsem se skvěle naučil zpaměti počítat,násobit,dělit a převádět :) Hlavně tam byl klasický TRH.Tedy tam se ceny domlouvaly v čase.Tam rychlost byla nutná.Také tam fungovali zákonitosti trhu.

              -Dokonce tam bylo vidět proč si člověk má stříhat vlasy a holit fousy.Protože to pak lezlo hráči z helmy ven a vypadal jak Krakonoš v plátové zbroji :D

              Jednou jsem nakecal nějakému novému hráči,že když použije mast co mu prodám tak mu vlasti neporostou a nebude se muset stříhat.Tak jí koupil a použil.No zjistil,že je plešatej :D
              Docela mu to vadilo.Hlavní bylo,že jsem měl peníze v kapse hh.
            • Ale jo, MMO se dají hrát rekreačně. Dokonce i takové EVE Online. Akorát nesmí jeden mít moc vysoké cíle. *1*
      • rhomola
        *1* Tak to já zas pevně doufám, že mi to ještě dlouho vydrží...
    • Hezké, ale mám dotaz. Co má D&D společného s TES, Gothicem nebo LOTRO?

      To chození je fajn, ale občas to přehání (rychle, dones mi jistou kouzelnou hůl, nebo všichni zemřeme! Sice je na druhém konci mapy, ale musí to být fakt rychle!).
      • rhomola
        Tak pokud nejsi ortodoxní a pro D&D nevyžaduješ klasickou 4-6ti partu ve složení Barbar/Rytíř/Amazonka/Zloděj/Mág/Kněz, tak mají společné úplně všechno. Hraješ a prožíváš připravený příběh, kde se vzájemná interakce odvíjí od hodnot reality a štěstěny hodu kostkou ;) Aneb matematicky a náhodně simulujeme realitu ve vymyšleném prostoru. Akorát jsme se na cestě od papírků statistik, mapy na stole, hodů kostkou a kolektivní zábavy, přesunuli k rafinovanějším výpočtům na pozadí a v rámci offline rpg žel i do samoty zšeřelých místností a poblikávajících monitorů. Onlinovky to trošku zlepšují. Každopádně budu se nadále bít za to, že TES je nejlepší offline D&D a vykonala nejvíc práce na tomhle poli a LOTRO pak nápodobně v onlinu. ;)

        P.S. Aby nedošlo k mýlce. Když píšu D&D nemám na mysli jednu konkrétní onlinovku od Turbine, ale obecně žánr Dungeons&Dragons v našich zmích též označovaný jako Dračí Doupě či Pán Jeskyně.
        • Oh, opravdu? Já myslel, že D&D jsou poměrně pevně stanovená pravidla, která snad dokonce měla i několik vydání (plus teda AD&D), kdy se různě lišila, přidávala se povolání, rasy...

          Ale to si nejspíš pletu, že?

          Edit: ... jo, na DDO jsem nemyslel. A dračák opravdu není to samé, co D&D. Není to žánr.
          • rhomola
            Aha, OK, tak když to bereš takhle, tak samozřejmě souhlas. To je jasný. Moje úvaha vskutku šla ve smyslu žánru her na hrdiny nikoliv nějakého přímého navázání nebo spojení povolených obsahů nebo ustálených pravidel.
            • rhomola
              Reaguju na sebe, protože pod tebe už nemůžu. No jasně, pokud se máme vymezit do škatulek, bylo by potřeba vyrobit další. Já vím co je RPG a varianty a vím i co je dračák a jeho odnože a svého času jsem zavnímal i mezinárodní pravidla a dodatky. Na druhou stranu tohle pro mě důležíté moc není. Uvažoval jsem o revoluci ve vyprávění příběhu. Možná stačilo psát open world nebo tak něco, ale termín D&D ve smyslu žánre her na hrdiny se mi v tomhle směru hodí, protože se asi nejvíc vymezuje do fantasy světa a protože nehledě na pravidla potřebná k vůli vyváženosti hraní po klubovnách, TES minimálně od třetího dílu přinesla něco, co je dle mého hlavním úkolem každého pána jeskyně, a sice připravit pro hráče báječný a co nejvolnější příběh, kde se opravdu můžou rozhodovat co nejsvobodněji a přitom něco zažít. Morrowind byla v tomhle nepochybně pecka ve své době. A to, co právě všichni mastíme, tedy Skyrim, myslím zase zvedlo laťku tohohle snažení o komplexní volný příběh a prožitek ve fantasy světě o pořádný kus výš. A co mě mate a chtěl jsem vědět, jestli to mate i další letité, je ta nemožnost vyluxovat mapu, kvůli skříženým questům. Jeden příklad za všechny. Když sem dorazil do vesnice po horou s tisíci schody, řešil sem problém s místním bláznem, kterému se ztratila sestra. Vypátral sem její osud a odešel od toho blázna s pocitem lítosti nad jeho osudem. Mnohem později jsem nafasoval od Temného bratrstva zakázka na tři vraždy a jeden z cílů byl i tnhle chudák. To mě rozhodilo jak v příběhu tak i v analytickém zkoumání, protože jsem si uvědomil, že kdybych napřed pracoval pro bratrstvo, zřejmě bych příběh jeho ztracené sestry nehrál, nebo by to byla sestra někoho jiného a ty osudy by se nespojily a zas by to byl jiný zážitek, prostě fascinace, fascinace, fascinace.
            • No tak to je pak RPG ^^ . Ale jo, někdo by mohl vymyslet pojmenování pro různé ty odrůdy. Open World RPG je poměrně dlouhý název...a "akční RPG" je zas něco, do čeho se vleze snad každá hra.
  • Dychani pod vodou-funguje nekomu? Ja muzu byt pod vodou neomezene dlouho s jakoukoliv rasou
    • Zdravím já sem si koupil tuto hru instaloval jsem si Steam a hru vše šlape jak má jen když vlezu kamkoliv do vody a snažím se potopit tak nic nevidím. Vidím jen všude černo to se pak musím vynořit a hýbat s myší aby se obraz dostal nad úroveň hladiny?? Může mi někdo poradit jak ten to problém odstranit??
    • rhomola
      Tak já se ted s nordem už jenou pěkně utopil. když sem si nad sebou zavřel propadlo a nemoh se vynořit. Nemáš zapnutou nesmrtelnost? :D
      • Po ponoreni do vody se mi nezobrazi zadny ukazatel dechu. Nerikejte mi ze to mam bugle jen ja
        • rhomola
          ukazatel dechu se mi taky nezobrazuje, ale po delsi chvili pod vodou, mi zacne klesat ukazatel zdravi. Asi se málo potápíte ;)
          • Me zdravi neubyva,zkousel jsem to. Muzu byt pod vodou nekonecne dlouho. Myslel jsem si ze je to proste vlastnost hry. Do chvile,nez jsem narazil na prvni lektvary na dychani pod vodou. Pak mi to uz prislo divne
            • Já se normálně pod vodou topím...po chvíli. Nemáš nějaké mody? Nebo neproběhlo nějaké to hraní si s konfigurákama / konzolí?
            • Jsem cisarsky a nemam zadnou nemoc. Potapeni byla vubec jedna z prvnich veci co jsem ve hre zkousel a byl jsem z absence dechu zklamany.
            • No, nebo Argonian.
            • rhomola
              Hmm, tak to je zvláštní, večer se zkusím zase utopit. *1* Je pravda, že se mi to stalo jen jednou na začátku a od té doby se furt vynořuju. Když tak napiš, jestli jsi aktuálně vlkodlak nebo upír? A kolik máš výdrž?
        • já taky
  • Hra je užasná (na Morrowind ale nemá).Co mne mrzí :opět neni levitace,já jedu na koni a snad krom jednoho šlechtice nikdo,chybí mně možnost dopravovat se loděma,AI koně a spolubojobvníka je na překážku,řev nemá patřičnej učinek,nejde zavolat kůň(nebo jsem na to nepřišel?).No jsem tak v půlce snad už mne nic jiného štvát nebude.
    • rhomola
      Jj, vzpomínám. ;) Ta levitace měla něco do sebe a ty věže mágů, kam se jinak nedalo dostat, nebo ten zaseklej meteor ;) taky. Jinak nechci kecat, ale mám dojem že aspoň waterwalking sem zahlíd, mám dojem že mám jeden lektvar v báglu. Určitě tam mám ale dejchání pod vodou. Jinak ale myslím, že na Morrowind má. Zahrál sem si před 14 dny schválně celej úvod až Balmory, užil sem si to jak .... ;) ale tohle si teď užívám víc. Rozhodně o moc víc. Jednak určitě tim, že to tu neznám a nevyznám se v krajině a druhák ty autom. generovaný q, který potkám po cestě při procházení nebo projíždění, mi každou výpravu tak natáhnou, že po 50 hodinách čistýho hraní, jsem možná tak v půlce hry, ale spíš tipuju tak ve třetině ;) Podotýkám, že swift travel ale používám, jen když sem overload, tak velezu z dungu, swiftnu domu, vprazdnim a swiftnu zpět. Jinak se furt courám krajinou :D
      • jo a nejdou dělat vlastní kouzla jako v Oblivionu... *9*
      • Uvidíme jsem tak v půlce.Zkrátka mne něco na tomhle i když užasném světě něco chybí.Ale i tak jsem pohlcen.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší