Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Me fascinuje to, jak naprosto vsichni marketaci maji naprosto dokonalej talent na vyber naprosto nejvetsi blbosti pro propagaci. Neco naprosto nepodstatnyho, bez jakyhokoli vlivu na funkci ...

    Mimochodem, v tes si taky muzu postelovat ksicht ... jen ho pak uz nikdy ve hre neuvidim ... chmm.
  • taky by to chtělo nějak upravit rychlost času vzhledem k tomu jak dlouho trvají některé činnosti, aby simík nemusel vstávat ve 4:30 ráno aby se stihl vyčůrat, dát si toast a v 8 vyrazit do práce
  • deathfish
    Noo, editor sice bude umožňovat všelijake upravy, ktere v žadnem ze Sims nebyly, ale to podle mě važně nestači pro plnohodnotny novy díl.

    - Minimálně nove upravy domu, žadne kostky, ale i oble tvary a všemožne upravy, aspoň tak jak v tom editoru postav,
    - Grafika by važně potřebovala vylepšit, protože tohle se mi važně zda horši než grafika Sims 3,
    - A taky bych konečně umožnil co-op multiplayer ať se to posune zase o něco dál, ať je to zase něčim odlišne od předchozich Simů. Aspoň pro dva, max 3 hráče, Sdílet jedno město, možnost bydlet společně s druhyma nebo odděleně v jednom městě, jezdit spolu na dovolene, mit společnou rodinu atd. atd. *5*

    Jenže to se nejspiš nestane a bude to novy díl, co vlastně nabidne uplně to same co Sims 3 jen s par upravama navic, ktere by se klidně vešly do jednoho datadisku pro Sims 3.. *9*
  • Na E3 očkávám oznámení "always online dmr" s odůvodněním nezbytnosti tohoto systému pro hru, kdy věci jako výše účtů za elektřinu či výpočet lásky ke stereu vyžadují cloudové výpočty.
  • Tady si někdo dělá opravdu prd*** ... to snad nemůžou myslet vážně ... ta hra jede snad na stejným enginu jako 2,3 ? Posun mezi 3 - 4 očividně v grafice nulovej. Kdo tohle koupí, tak je vážně magor a podporuje akorát lenost dnešních vývojářů .. tahle hra opravdu nevypadá jako "hra z roku 2014" bohužel ani jako hra z roku 2010. Ani korunu bych za to nedal .. drzost
  • taky jsem nechapal co je smyslem tehle hry ale nakonec jsme na to s kamosema prisli je to silena zabava smylem totiz je postavit bazen bez zebriku simici se v nem pak utopi a to je desna prd€l *1*
  • jak znam EA tak The Sims 4 bude jen ten editor postav a ktomu si samozrejmne za plnou cenu AA hry budes dokupovat datadisky ten prvni ti prida do hry dum kde budou 4 zakladni steny a 2 podlahy *3*
  • firebug
    Jo, ty sociální vazby by měly nějak pořešit. Bylo fakt divný, když se moje rudovlasá lesbička nemohla muchlovat s několika holčinama ve vířivce najednou. A taky když jsem si chtěl vzít kvůli prachům nějakého geronta (kterého jsem stejně plánoval utopit v bazénu), tak se do něj musí moje rudovláska nejdřív zamilovat! To jako vážně? Něco jako přetvářku ta hra nezná??? *5*
  • fizola
    EDIT: No podla tych dvoch ukazatelov nalavo to nakoniec vyzera ze zasa nepojde nastavit vysku.
  • Jasně, ale pořád to je z mojeho pohledu vydřidušina, ony přidávají nové věci, které už ve starých simsech byly. Kdyby přidávaly nové věci, nové možnosti, tak neřeknu ani popel, ale to je jako kdybych si v Call of Duty zaplatil za nějaký herní mód (třeba TDM), abych ho mohl hrát v mulťáku.
  • Jediná věc, kterou bych chtěl vidět na startu The Sims 4, je že hra bude obsahovat veškerý obsah, který byl v DLC vydaných pro The Sims 2,3. No a teď můžu snít zase dál někde jinde :D
  • Lawliet
    Je to pískoviště. V uzavřeným prostoru si plácáš bábovky a hloubíš tunely.
  • eh, teda, ta grafika je dost mizerná - nějak se vytrácí rozdíl jako býval mezi jednotlivými díly. A ten systém s aspiracemi jednotlivců je divný - když jste měli někoho, kdo se rád kamarádí a navazuje vztahy, tak při aktivním plnění jeho tužeb se na konci simík chtěl akorát se všemi vykusovat na gauči, souložit na veřejnosti a vůbec dělat hrozné prasárny..... uuuuuuh divný
  • Amylee.Anderson
    Ale jo, těšim se na to :) A jinak, v Sims 3 Pets je editor pejsků http://www.thesimsresource.com/scaled/2108/w-800h-600-2108374.jpg :P
  • Mila Kunis?
  • smejki
    dsims
  • smysl je stejný jako u všech her - pobavit se.
  • tak smyslem téhle hry je vytřískat prachy za hru a pak další balík za datadisky.. vono je fuk, že datadisk s mazlíčky byl už ve dvojce, ve trojce a bude i ve čtyřce a prakticky nic novýho tam nebude.. hlavně když to někdo koupí a povalej se prašulky :D
  • Lawliet
    Co vím, tak zelená nebyla problém.
  • Nikdy jsem to nehrál. Co je vlastně smyslem týhle hry?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit