Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trisska
    Nevíte, koho mi ta holka v tom editoru připomíná??? Nějakou herečku nebo zpěvačku, ale fakticky si nemůžu vzpomenout!! *8*
  • Geniální nápad. Vytvořím si Avengers i se sídlem... dá se tam nastavit pleť na zelenou?
  • Ja s tebou souhlasim. Ale nic to nemeni na tom co jsem napsal vyse. Balickove DLC s predmety jsou uplne blbosti. Skutecne datadisky stoji za koupi skutecne jen tak ty tri. A to az ve sleve. *3*
  • Precti si prvni slovo me predchozi vety.
    A stejne se muzu ptat i ja-pokud si ty myslis opak,mas na to statistiku?
    *3*
  • Jenže samotný sytém ala Sims je strašná prasárna. Prodají ti horkotěžko polotovar a ty si z toho pak děláš lepší hru. Přitom největší kravina je, že na minulých Simsech to už bylo, oni už od dvojky jedou neustále stejné datadisky (DLCčka) pořád dokola a nepřipadá jim blbé za to kasírovat skoro stejné prachy jako za normální hru.
  • Máš na to statistiku?
  • Myslim ze vetsine hracu jsou ti dva srdecne ukradeni. *7*
  • Ano. DLC jsou pro hrace nejvetsi zhouba moderni doby. Ale na druhou stranu za koupi stoji z tech 50 DLC tak mozna tri(dle hracovych priorit) a dalsich 7 muze klidne ignorovat. Tech zbylych 40 jsou pak jen predmety, ktere si kazdy rozumny clovek muze stahnout zdarma jako tvorbu od samotnych hracu. Jejich kvalita je vetsinou o tridu vyssii nez nabizi ty originalni placene DLC.
    *2*
  • 2:55 "Připravte si peněženky mamlasové, 50 DLC už na vás čeká!"
  • Lawliet
    Howard Stark?
  • Tak to si vytvořím chodící prsa.
  • Dejavu z 3ky :)
    Sice sa tesim, ale bojim sa aby seria Sims nedopadla ako FIFA, NHL...
    Kde dake velke inovacie v dalsom diele niesu.
    A cakal som vatsi skok v grafike.
    Ale ano ide o hratelnost :)
  • Eda.Frtan
    Editor byla věc, kde jsem strávil největší množství času...
  • Lži, Mortimer i Bella shořeli už v prvním díle *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit