Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rodinný mluvčí *1* *1* *15*
  • oktavius66
    Jsem dost starý na tom abych si uměl přeložit věty v Angličtině. A ty mi zase řekni proč bych si to měl nechávat v Angličtině, když si to mohu dát do svého jazyka ? Když už je ta možnost, tak proč ne... S Angličtiny jsem sice maturoval, ale nehodlám sedět u hry v Angličtině, kde je každá věta důležitá k příběhu. A co když nebudu náhodou dost rychlý na překlad ? Nejsem rodinný mluvčí... Nemám v hlavě anglický slovník. Ty by ses díval na film v Angličtině a Anglickými titulky ? Pokud by si mi dokázal přeložit každou větu z filmu bez možností vrácení, tak by jsi byl teda borec..
  • Pěkná recenze, už nemůžu se dočkat. Taky mi vadí, že jim to tak trvá. Kdyby vydali všechny epizody naráz, ztratilo by řazení smysl, ale bylo by to lepší. Byl by to celistvější zážitek.
  • Vždycky je lepší mít to v mateřštině, pokud se máš rychle rozhodovat. TWD nemá složitý jazyk, ale to ještě neznamená, že to musí být pro všechny srozumitelné. Jenom říkám.
  • Hnisavec
    ja už som i zabudol, čo bolo v epizódach predtým..fook
  • To je celkem provar neumět anglicky ani na úrovni, abys rozuměl textu ve WD, kde zrovna stěny texty jak v rpg nejsou. Kolik ti je?
  • Dolu jsi neviděl a kdo řval jsi taky neviděl, takže proč by to nebylo možný. Já bych v tom nešťoural, návrat je to fajn a celkem emotivní. Já jsem za něj rád.
  • Ale jak je to mozny, tam odtamtud se prosste dostat nemohl, jeste tam rval bolesti *4*
  • oktavius66
    Samozřejmě že vím.. titule jsem si dostahoval zvlášť do každé série *4*
  • !Možný malinký spoiler! No vysvětleno to bylo tak, že ho našla ta "indiánská" ženská a pomohla mu :D
  • Takže v podstatě nevíš o co jde, ale přesto tě to baví?
  • Chci se zeptat nekoho kdo to uz hral druhou serii Je tam nejak smysluplne vysvetleno jak se tam objevi Keny? Protoze ten ma bejt proste mrtvej.....
  • oktavius66
    Pěkná recenze a děkuji za vám za ni *3* . Už se nemohu dočkat až si to zahraji. U první sezóny jsem byl na konci celkem dojat. Jenom musím počkat na české titulky abych věděl o co vlastně jde a co vybírám za odpovědi. Ale zatím se mi každá epizoda do posledního písmene líbila. Má to napětí, občas akce, adrenalin. Celou dobu vás vlastně ta hra nutí u ní zůstat abyste věděli co se stane dál s postavami a jaký si vybudujete příběh. Všechno co čekáte od survival hry v Zombie světě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit