Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Beru to jako DLC k Rome 2 ... jinak to ani nejde, Total War chrlí hry prostě jak ta DLC... a kvalita je taktéž tutam, teď ještě tu sra*** Warhamer a zdar fakt... Zlatý Rome 1, Top Medieval 2 a Shogun 2 s Empire... zbytek snad radši ani ne...

    V Attile je dost nových prvků... ale chyb jako máku včetně starého problému s kolizemi jednotek, pěchoty a jízdy... etc.

    Ale co už fajn, co mě ale roztřískalo nejvíc, že na každý díl zvlášť si budeme dokupovat DLC typu Blood and gore... ne prosím už ne víc... Total War: Thief

    a to mluvím z pozice TotalWar nadšence... a je mi zle kam to zklouzává
  • tahle 8 je zcela zasloužená a možná by to chtelo jít ješte výš, velice zábavná hra, se skvelou atmosferou a audiovizualnim zpracovaním (takova temna grafika a skvely hudebni doprovod). Taky co jsem zaznamenal reakce hráču, tak jsou pozitivní a prej vyladili chyby rome 2.
    ja to tedy nehraju jen sleduju LP na YT. Pravda, tady na games se ty recenze neberou moc važne, ale tady se tedy trefili.
  • Total war serii hraju uz od prvniho dilu. Rome I byl fantasticky, o to vetsi zklamani byl Rome II. Tam bylo proste vsechno spatne. Dokonce jsem se kvuli tomu vratil k Barbarian Invasion. Attila je pro me obrovske prekvapeni - konecne je to ultimatni Rome dil, opravili vsechny kraviny ktere dali do jednicky a hraje se to fantasticky. At uz se jedna o bitvy, atmosferu mapy, variabilitu. V jednicce me neskutecne stvali i ty ikonky jednotek/staveb = vsechno vypadalo naprosto stejne, absence rodin, uniformni generalove, postavy vypadajici naprosto stejne, miliony provincii na mape a nic nerikajici frakce a nesmyslne dobyvani mest. Attila ma atmosferu, opravene chyby a za me jednoznacne nejlepsi dil Rome.

    Jedinou vec kterou bych vytknul je honeni kocovniku po mape, jednotky neni mozne kolikrat dostihnout s normalni legii, navic pri pobihani po vasem statu vam vypaluji mesta bez moznosti je zastavit a porazit. To snad spravi patch. Vsem fanouskum rome jednoznacne doporucuji aby dali teto serii sanci a zahrali si to.
  • Tak musim rict,ze jsem nakonec koupil a jsem nadsenej..Pred tim jsem koupil rome2 jeste nez vysel a pak jsem byl zklamany a nehral ho dost dlouho a poradne jeste ani ted..Za to Attila ma normalni pekne karticky jednotek,domu,strom me frakce atd..A Ai lip napada na mape,kdyz utoci kone jdou z boku a nebo se me snazi obejit zezadu.Myslel jsem,ze kdyz zabiju generala jako v rome2 tak zdrhnou..A ono nic bojuji dal a ja jsem prohral.Tahle mel vypadat rome2 a hrat se.Jinak cena je prehnana mela byt tak 20 euro..
  • Keyz
    Přál bych si něco podobného z dnešní doby. Anebo z doby před atomovkou.

    Civ je naprosto zoufalá. Automatické primitivní boje, kde se řeší pouze dvě čísla a nějaký ten terén. Navíc boje trvají roky. Je to vůbec divné. hearts of iron nevypadá zase tak dobře je hodně HC.

    Kdyby se jednotky střetly jako zde a bylo to nějak dobře uděláno, tak by to mohlo být zajímavé.
  • nevím jak moc autor hrál předchozí díl, ale tam se taky dala římská pěchota lehce rozsekat (například parthskou) střeleckou jízdou. když došla munice, dodělal jsem je katafragama.
    • Ano taky si pamatuju na parthii a máš pravdu ty jejich lučištníci jsou opravdu super! Rozstřílí všechno (hlavně když jim dáš heavy arrows) a pak Královští Katarfrakti (nebo i ty normální) mi příjdou že ty píky na ně ani moc nepůsobí zkrátka parthie je vraždící mašina
  • Tažke asi pořád zůstanu u Call of Warhammer modu pro Medieval 2...
  • Taky inteligence mých vlastních jednotek byla často hluboko pod bodem mrazu. Například jim nedovolí projít bránou, kterou jsem zatím neobsadil, i když je zrovna otevřená dokořán díky procházejícím jednotkám soupeře.

    ehm, to v Total War neslo nikdy, kym sa ta brana neobsadila *7*
    • Magister_Peditum
      V Rome 1 a Medievalu 2 to právě šlo. Oblíbená taktika byla při obléhání počkat, až se na mě nepřítel rozhodne zaútočit sám, takže musel vyjít z bran do pole. A když pak prchal zpět do města, tak jsem ho skrze tu bránu pronásledoval a nemusel jsem používat obléhací stroje.
      • v rome1 mi stacila jedna velbloudi jednotka a ubranil jsem s ni jakykoliv mesto, jezdil jsem pred nepritelem okolo hradeb tak dlouho, dokud ho veze neustrilely *5*
        • To muselo byt silene zabavny... zavidim ti, ja bych se o to nepokusil....
          • Já taky uz jen protoze nepritel ma taky obvykle lukostrelce a jízdu :D
          • no hele, kdyz riskujes a nakej narod ti diky dokonaly diplomacii, kterou je serie total war proslula, vlitne do zad a nic jinyho tam nemas, tak ti nic jinyho nezbyva, dokud nepritahnes posily *5*
            • No kdyz zapocitas to ze velbloudi pach snizuje moralku jezdcu na konich (ano velbloudi pach opravdu odpuzuje kone) tak to je i celkem logicke ;D
  • Ještě, že tady ty novinky pomalu přestávám číst. Neříkali náhodou, že za Attilu nepůjde hrát? *1*

    Sever proti Jihu, Třicetiletá válka + severní. Dokonce jsem přemýšlel o první světové válce - kdyby se boj na frontě řešil čistě strategicky (samozřejmě by to mělo spoustu featurek) a takticky by se řešili jen důležité bitvy a průlomy. Jen prosím na chvíli přerušit tu recyklaci...
    • taky se divim, ze ta prvni svetova se porad vynechava

      no ty prulomy nebyla zadna prdel, si udelal prulom a cekala na tebe druha obranna linie, kdyz ti zbyla energie na dalsi postupnej prulom, tak na tebe cekala jeste minimalne linie treti, kdyz ses prokousal i pres tu, tak uz tam byly cerstvy mobilni zalohy, ktery te zas vytlacily...

      uspesne to mohli zvladnout jenom nemci po uzavreni vychodni fronty, kde nase legie u zborova ukazala jak na to, a taky meli najednou navic asi milion vojaku na podobny eskapady
    • Prvni sveta se da vpoho namaslit na Napoleona, je to Mod Great War....celkem fajn, hral sem za italii a byla to curina...
  • Musím pochválit recenzenta. Lépe napsanou recenzi, ze které se dá udělat komplexní náhled, jsem dlouho nečetl. Díky *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit