Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Damarus
    Nechápu co všichni pořád tlacháte se Shogunem 2 :) jo byla to dobrá hra ale asi ste už dlouho nehráli.... Shogun 2 rozhodně není v ničem lepší jak Rome 2 v podobě co ted je ;)
    • pleteš se, a to hodně. Shogun 2 měl lepší mapy pro multiplayer, historický bitvy byly udělaný jako skutečný historický tažení, ne jen jako náhodně vybraný bitvy po mapě v Rome 2, který ve výsledku vypadají spíš jako random bitvy, úplně například zmizely ty filmečky na začátku a historickej komentář se omezil jen na pár vět.. to je odfláklý a Attila to tak má stejně.. v Shogunovi 2 byl multiplayer mod, kde sis vytvářel svýho avatara a s ním jsi táhl po mapě + vlastní RPG systém, to v Rome II kompletně chybí.. proč? to nikdo neví, asi si chtěli ulehčit práci. ano, Rome 2 je podle mě dobrá hra, ale Shogun 2 je mnohem lepší
      • Damarus
        Co se týká MP tak to souhlasím... To že si nemůžeš tvořit vlastního avatara atd škoda, rozhodně to bylo zajímavější, ale můj koment se týkal spíš kampaně pro jednoho :)
    • Shogun 2 je v každé kategorii lepší než Rome2. Optimalizace? Ano. Technické zpracování? Ano. Grafika a vizuální stránka? Ano. Hudba? Ano Hratelnost? Ano. Lépe nadesignovaný systém?(semi-rpg vývoj chrakterů, speciální suroviny, růst provincií atd., možnost mít armádu bez generála atd.).
      • Damarus
        Optimalizace Rome 2 je naprosto v pořádku už dávno.. teda pokud nemáš warez z torrentu :) Grafika je mnohem lepší než v Shogunovi.... suroviny atd všechno máš v Rome 2 taky.... jen možnost armády bez generála není
        • Ano ta slavná grafika Rome 2 http://img.gawkerassets.com/img/18z83v6kibmd5png/k-bigpic.png
          Tu hru jsi asi moc nehrál že meleš blbosti.
          • Damarus
            Nic ve zlým kluku..... ale špatná práce ... skoro jak uprava v malování :D
          • na to si musíš koupit taky počítač.a ne to hrát na starym propečenym zapřášenym duronovi.
    • To je nostalgie... Stejně všichni brečeli, že jim není dopřán nový Rome, A jak to dopadlo *1* *1*
      • Damarus
        Přesně tak :D Rome 2 je super hra, ikdyž by se tam dalo spousta věcí udělat líp :)
  • jedina vyhoda tejto hry je, ze ta dalsia bude Warhammer *4*
    • XXDarthVaderXX
      Co kdyz to nebude TW, ale samostatne stojici hra *3* Preci jen nemusi delat jen serii TW i kdyz to je dojna cow. Slovo kraaaava je zakazane *11* To by se ani ufonum nelibilo MUMUMUMU MU MU MUUUUUU
      • jen pridaj k nazvu serie a bude z toho total warhammer *5*
  • U Barbarian invasion jsem prosedel hafec casu a bavil me mnohem vic, nez vanilkovej RTW.Ani jsem nemel potreby na nej stahovat zadnej mod, coz byla vzacnost u jejich her. takze se na Attilu tesim a uz ted doufam, ze radious zase vyda nejakej balance mod na jednotky minimalne. protoze uz ted verim,ze nekteri budou mit extremni nevyhodu budto v early nebo v late fazich.
  • Já chci Total War: Wallenstein :D *3* Nechápu proč ho ještě neudělali :)
    • Magister_Peditum
      Jo, třicetiletá válka by byla super.
      • Sever proti jihu ! :) v Shogunovi ty strelne zbrane a utoky lodi na pobrezi atd celkem fungovaly...
        • XXDarthVaderXX
          Jop NvS bych bral i ja. Sice by to bylo e, ale nk a co... Alespon by loading nebyl na nekolik minut a MP by se dal taky dobre spracovar...to co bylo drive, akorat to hodit na vlastniho generala, dustojniky atd. a vydat se do boje. Zusenejsi hraci by vedli velke armady a ridili beh i ostatniho smerovani. My mene zkuseni v MP bychop vedly bitvy nekde na kridlech...pod bitvou rozumej vetsi ci mensi boje na rozloze 100Km...ano je to hodne. Kde bt se pak finalni zbytky mohly stretnout v posledni vrave. A ta strana co ziska uzemi by ho i spravovala. Aby se zapojili i ti co boje nemusi ci sr jim zrovna nechce, by mohli spravovat jednotliva mesta. Jen je otazka jak by to slapalo...americke servery jsou kvalitni jak ty ruske..,bida a des. PS,., Rybka hraje Tycoon hry, tohle je na nej moc slozity *4*
  • nekritická recenze. Je to taková propagace hry aby ji koupilo co nejvíce lidí prostřednictvím těchto stránek. Takhle už jsou dělané skoro všechny recenze na většine servrů. Stejně jako všechny zprávy v médiích, které se pouštějí (píší) protože chce někdo někoho ovlivnit. Blitky a zase blitky od všech a všude
  • Jack1947
    Takže zase hra, nebo DLC nebo co to je co se musí dopatchovat, vyleštit a pak to na těch 8-9/10 bude ale tedkanc samozřejmě není ale nebude se přepisovat znova text a tak. Když tak si přečtěte recenzi jinde kde vám vypíchnou všechny detaily ne tady na games. *4*
    • XXDarthVaderXX
      Napoleon je taky vice ci mene posun o nejaky ten rok dal a v podstete je to datac Empire, ale hraje se dobre i po letech. Kdo ma rad Empire a nehral at urcite zkusi.
  • Krescz
    takže stále Shogun 2... *7*
    • palver
      ... Takže stále modifikovaný Empire / Napoleon...
      • Darthmod ftw!
    • Bohuzial stale :)) uz asi natrvalo.
  • 8/10 reskinu Rome 2? Autor je bratr Aleše Smutného?
  • zase ty debilní palce...bylo to naopak palec dolu = zastrčit meč
  • Tohle období mě nebaví. Civilizační úpadek a migrující barbaři. Až začnou zakládat království v Medieval 3, zase si získají můj zájem.
    • Inquisitor
      Jo už by klidně mohli starověk opustit, čekám na Medieval jako na smilování.
      • Magister_Peditum
        Novověk.
        • Magister_Peditum
          Novověk jako Empire/Napoleon samozřejmě. I když nezlobil bych se za vyplnění prázdného místa 16./17. nebo 19. století...
          • Inquisitor
            Taky bych se nezlobil, ale až po dalšim Medievalu :). To jsou moje vůbec nejoblíbenější díly,Medieval, Empire a Napoleon.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit