Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Další změna je kontroverznější: když máte označenou některou ze svých jednotek, u všech blízkých nepřátel vidíte „úroveň hrozby“ pro tuto jednotku. Když například cválám po bojišti s jízdou, nad všemi nepřátelskými kopiníky je malý červený vykřičníček." No to snad už nemyslí vážně! To se hry dělají pro totální dementy nebo co?!! Hm paráda zase blbá AI super.... Na Attilu jsem se na konec těšil, ale ne na tohle.
    • Tak nejlepsi bude zahrat sam, za tri ruzne narody treba, asi nejlepsi recenze je vlasni poznani...
      Kdyz nekdo vaha at si to stahne zadnej stres. Pro me je Total war srdcovka takze kupuju, ale kde si nejsem jist vysledkem stahuju - treba Aliena...tak to je.

      Pocitam ze bude hafo modu, treba i Hry o truny a Mediavel 3 a ta vec s oznacim urco pujde vypnout, me to neva, ted teda :). Reknu pak ve stredu.

      Co me zajima je ta odlisna hra, treba - Hunove a Vandalove, nebo ta survival akce za Zapadni Rim...

      Ai hloupa uvidime,Rome po uprave byl celkem ok,muzu uvest par prikladu konkretnich, jedna vec je hloupa AI ale pak to ve finale na tezkou nehraje nikdo a kazdej nadava ze prohral po deseti tazich...
      • Jenomže tam je problém, že místo aby ta AI byla opravdu těžká, tak je většinou zvýhodňována. Což by mě na velké mapě nevadilo, ale při bojích ano. A nepovažuji dobrou AI, když vám všechny národy vyhlásí válku, jen proto aby jste za každou cenu prohrál. I když si udržujete dobrou diplomacii atd.
        • Uvidime, sem zvedav. Kdyz to bude na prd sam sem napisu a zbicuji se novym Scorem pro sichr
          • :D Ok tak to pak písní sem :).
            • Ted sem docet jednu recenzi kde byl konkretni priklad spatneho chovani AI a ctu ted knizku od Kovarika, Rimske Valky II, kdyz si vezmu migraci Kimbru a jejich konec, tak jejich AI nebyla taky nic moc...no a chovani prvnich konzulu nez to prevzal Marius a Sulla taky spatenka...Otazka esli kritizovat AI kdy z se ti sokolici v realite chovali dost podobne :) Ale jasny, melo by to byt v poradku kdyz je to hra, v Rome 2 sem o vikendu zabral pomale 16 mest Britske Konfederaci a meli tam jednu armadu jen, trosku zklamani kdyz si vezmu ty pripravy.Otazka je co maji na vychode...
  • 8/10 reskinu Rome 2? Autor je bratr Aleše Smutného?
  • Nechci být šťoura, ale migrující národy byly i v Medieval II: Total War, navíc tam migrovali i armády Křižáků a Muslimů vykonávajících džihád. Bylo to maso a z mého pohledu nejlepší díl celé série. *5*
    • vaclav.pechacek
      Medieval II taky miluju, o tom žádná, a byli tam Mongolové, máš pravdu - ale nebyla to hratelná frakce :)
      • se správným modem sis zahral za kohokoliv. snad timuridy jsem nenašel. co se týče těch džihádu a křížovek. nad M2TW jsem ztrávil snad nejvíc času z celé série a opravdu to byl nejlepší díl, ale konkrétně u těchto aspektů to zrovna nevyhrávalo. kolikrát se džihád nebo křížovka někde sekla.a těch chyb atp bylo mnohem víc. musim říct,že novej systém od Shoguna2 doteď vyhovuje mnohem víc. věci jsou určený bodama atp a má to logiku.jediný co mě moc nenadchlo je, že ty přednastavený diplomatický vztahy celkem zestereotypňujou hru, která se většinou vyvíjí ve stejnym duchu. a to jsem tak rád hrával s odhalenou mapou a fandil ,,obvyklým''(zabugovaným) outsiderům.slza za turky. To už i ti Francouzi s HRE se občas rozjeli, ale Turkové ať už ve Vanilce nebo v SS furt dostavali. Bodeť by ne, kdyz Byzantska generalska jizda vymlatila pulku early zaostaly armady.
        • vaclav.pechacek
          Zahrál, ale takovéhle komplexní mechaniky jako v Attilovi nebo i Barbarian Invasion tam nebyly.
          Co se týče modů, tak podle mě byl v Medievalu II skvělý ještě Third Age ze Středozemě.
          • vsak ja se taky tesim, ze to o cem jsme si mohli nechat v predchozich dilech zdat, tu bude konecne v komplexnejsim stylu. jinak Third age me moc nenadchl. Mam Lotra hodne rad,ale k tomuhle konceptu se mi to proste nehodilo. To si radeji zahraju Battle of middle earth 2. jinak z tech klasickych modu se mi nejvic libil Stainless Steel. Je nejkomplexnejsi,nejmene zabugovany a nejvybalancovanejsi. Je to temer jina hra.
  • Tohle období mě nebaví. Civilizační úpadek a migrující barbaři. Až začnou zakládat království v Medieval 3, zase si získají můj zájem.
    • Inquisitor
      Jo už by klidně mohli starověk opustit, čekám na Medieval jako na smilování.
      • Magister_Peditum
        Novověk.
        • Magister_Peditum
          Novověk jako Empire/Napoleon samozřejmě. I když nezlobil bych se za vyplnění prázdného místa 16./17. nebo 19. století...
          • Inquisitor
            Taky bych se nezlobil, ale až po dalšim Medievalu :). To jsou moje vůbec nejoblíbenější díly,Medieval, Empire a Napoleon.
  • Musím pochválit recenzenta. Lépe napsanou recenzi, ze které se dá udělat komplexní náhled, jsem dlouho nečetl. Díky *3*
  • Krescz
    takže stále Shogun 2... *7*
    • palver
      ... Takže stále modifikovaný Empire / Napoleon...
      • Darthmod ftw!
    • Bohuzial stale :)) uz asi natrvalo.
  • Magister_Peditum
    Takže to hlavní - AI je zase na úrovni skleničky od jogurtu a opět se zjednodušovalo. Chjo...
    • Keyz
      A stačí to na to skvělé hodnocení 8/10 i když to je strategická hra, kde by tedy ta AI měla hrát nějaký smysl.
  • Damarus
    Nechápu co všichni pořád tlacháte se Shogunem 2 :) jo byla to dobrá hra ale asi ste už dlouho nehráli.... Shogun 2 rozhodně není v ničem lepší jak Rome 2 v podobě co ted je ;)
    • pleteš se, a to hodně. Shogun 2 měl lepší mapy pro multiplayer, historický bitvy byly udělaný jako skutečný historický tažení, ne jen jako náhodně vybraný bitvy po mapě v Rome 2, který ve výsledku vypadají spíš jako random bitvy, úplně například zmizely ty filmečky na začátku a historickej komentář se omezil jen na pár vět.. to je odfláklý a Attila to tak má stejně.. v Shogunovi 2 byl multiplayer mod, kde sis vytvářel svýho avatara a s ním jsi táhl po mapě + vlastní RPG systém, to v Rome II kompletně chybí.. proč? to nikdo neví, asi si chtěli ulehčit práci. ano, Rome 2 je podle mě dobrá hra, ale Shogun 2 je mnohem lepší
      • Damarus
        Co se týká MP tak to souhlasím... To že si nemůžeš tvořit vlastního avatara atd škoda, rozhodně to bylo zajímavější, ale můj koment se týkal spíš kampaně pro jednoho :)
    • Shogun 2 je v každé kategorii lepší než Rome2. Optimalizace? Ano. Technické zpracování? Ano. Grafika a vizuální stránka? Ano. Hudba? Ano Hratelnost? Ano. Lépe nadesignovaný systém?(semi-rpg vývoj chrakterů, speciální suroviny, růst provincií atd., možnost mít armádu bez generála atd.).
      • Damarus
        Optimalizace Rome 2 je naprosto v pořádku už dávno.. teda pokud nemáš warez z torrentu :) Grafika je mnohem lepší než v Shogunovi.... suroviny atd všechno máš v Rome 2 taky.... jen možnost armády bez generála není
        • Ano ta slavná grafika Rome 2 http://img.gawkerassets.com/img/18z83v6kibmd5png/k-bigpic.png
          Tu hru jsi asi moc nehrál že meleš blbosti.
          • Damarus
            Nic ve zlým kluku..... ale špatná práce ... skoro jak uprava v malování :D
          • na to si musíš koupit taky počítač.a ne to hrát na starym propečenym zapřášenym duronovi.
    • To je nostalgie... Stejně všichni brečeli, že jim není dopřán nový Rome, A jak to dopadlo *1* *1*
      • Damarus
        Přesně tak :D Rome 2 je super hra, ikdyž by se tam dalo spousta věcí udělat líp :)
  • Tak musim rict,ze jsem nakonec koupil a jsem nadsenej..Pred tim jsem koupil rome2 jeste nez vysel a pak jsem byl zklamany a nehral ho dost dlouho a poradne jeste ani ted..Za to Attila ma normalni pekne karticky jednotek,domu,strom me frakce atd..A Ai lip napada na mape,kdyz utoci kone jdou z boku a nebo se me snazi obejit zezadu.Myslel jsem,ze kdyz zabiju generala jako v rome2 tak zdrhnou..A ono nic bojuji dal a ja jsem prohral.Tahle mel vypadat rome2 a hrat se.Jinak cena je prehnana mela byt tak 20 euro..
  • Hodně drahé DLC.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit