Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • U Barbarian invasion jsem prosedel hafec casu a bavil me mnohem vic, nez vanilkovej RTW.Ani jsem nemel potreby na nej stahovat zadnej mod, coz byla vzacnost u jejich her. takze se na Attilu tesim a uz ted doufam, ze radious zase vyda nejakej balance mod na jednotky minimalne. protoze uz ted verim,ze nekteri budou mit extremni nevyhodu budto v early nebo v late fazich.
  • Nevíte jestli azse trva 10minut než se pretoci vsechny frakce jako to bylo na zacatku rome total war ?
    • Žiadny strach. už to netrva 10 minut. Trva to 15 minut.
  • fallanga
    Po RTW2 už tuto sérii nic nezachrání. Další skvělá série, která skončila na seznamu sérií, které můžou klidně skončit.
    • ješte to mužou zachranit tím že prišti dil ma byt prej z fantasy warhammeru. jen škoda že ty boje tak "large scale". ja bych to udelal mnohem menší, nechce se mi honit milion pidi regimentu po bojišti velkem jako kr4va
      • fallanga
        Vždy jsem snil o TW z fantasy světa, ale Warhammer mi není moc blízký, takže ani to nevyzkouším.
      • Jo, ještě trochu fantasy... tím tuhle sérii skutečně "zachrání"... *7*
      • Teď mě hodně lidí asi sežere, ale já bych raději další historický díl. Třeba špinavou 30. letou válku. Nebo Medieval 3, ale i zapomenuté České království.
  • nevím jak moc autor hrál předchozí díl, ale tam se taky dala římská pěchota lehce rozsekat (například parthskou) střeleckou jízdou. když došla munice, dodělal jsem je katafragama.
    • Ano taky si pamatuju na parthii a máš pravdu ty jejich lučištníci jsou opravdu super! Rozstřílí všechno (hlavně když jim dáš heavy arrows) a pak Královští Katarfrakti (nebo i ty normální) mi příjdou že ty píky na ně ani moc nepůsobí zkrátka parthie je vraždící mašina
  • zase ty debilní palce...bylo to naopak palec dolu = zastrčit meč
  • Tažke asi pořád zůstanu u Call of Warhammer modu pro Medieval 2...
  • Keyz
    Přál bych si něco podobného z dnešní doby. Anebo z doby před atomovkou.

    Civ je naprosto zoufalá. Automatické primitivní boje, kde se řeší pouze dvě čísla a nějaký ten terén. Navíc boje trvají roky. Je to vůbec divné. hearts of iron nevypadá zase tak dobře je hodně HC.

    Kdyby se jednotky střetly jako zde a bylo to nějak dobře uděláno, tak by to mohlo být zajímavé.
  • Taky inteligence mých vlastních jednotek byla často hluboko pod bodem mrazu. Například jim nedovolí projít bránou, kterou jsem zatím neobsadil, i když je zrovna otevřená dokořán díky procházejícím jednotkám soupeře.

    ehm, to v Total War neslo nikdy, kym sa ta brana neobsadila *7*
    • Magister_Peditum
      V Rome 1 a Medievalu 2 to právě šlo. Oblíbená taktika byla při obléhání počkat, až se na mě nepřítel rozhodne zaútočit sám, takže musel vyjít z bran do pole. A když pak prchal zpět do města, tak jsem ho skrze tu bránu pronásledoval a nemusel jsem používat obléhací stroje.
      • v rome1 mi stacila jedna velbloudi jednotka a ubranil jsem s ni jakykoliv mesto, jezdil jsem pred nepritelem okolo hradeb tak dlouho, dokud ho veze neustrilely *5*
        • To muselo byt silene zabavny... zavidim ti, ja bych se o to nepokusil....
          • Já taky uz jen protoze nepritel ma taky obvykle lukostrelce a jízdu :D
          • no hele, kdyz riskujes a nakej narod ti diky dokonaly diplomacii, kterou je serie total war proslula, vlitne do zad a nic jinyho tam nemas, tak ti nic jinyho nezbyva, dokud nepritahnes posily *5*
            • No kdyz zapocitas to ze velbloudi pach snizuje moralku jezdcu na konich (ano velbloudi pach opravdu odpuzuje kone) tak to je i celkem logicke ;D
  • Přeskinovaná Rome 2 se stejně hloupou AI
  • jedina vyhoda tejto hry je, ze ta dalsia bude Warhammer *4*
    • XXDarthVaderXX
      Co kdyz to nebude TW, ale samostatne stojici hra *3* Preci jen nemusi delat jen serii TW i kdyz to je dojna cow. Slovo kraaaava je zakazane *11* To by se ani ufonum nelibilo MUMUMUMU MU MU MUUUUUU
      • jen pridaj k nazvu serie a bude z toho total warhammer *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit