Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Total War hry je možná lepší recenzovat až po pár měsících, kdy se díky komunitě rebalancují jednotky i frakce. Rome II byla po vydání úplně jinou hrou než je teď.
    • Tedy odpustil lajdackou práci za kterou platis. Jako hodnotit pote co to fandové dodělají je nesmysl. Člověk se jen diví co jsou někteří schopni odpustit. Ideální kandidáti na vymytí mozku...
      • hodnotit to pote co fandove vytvori mraky contentu neni tak uplne mimo ovsem.
  • Keďže od čias nechutne spackaného Empire recenzenti obzvlášť u TW série klamú a zavádzajú, počkám si na odozvy od hráčov. Pamätám si ako dnes, že Empire dávali 9/10, 95% atď atď a pritom to bolo otrasné niečo, plné bugov (niektoré závažné bugy sú neni opravené dodnes). Hráčska komunita za tieto klamlivé recenzie ostro kritizovala recenzentov a tí sa bránili primitívnou výhovorkou, že áno, hra je spackaná a nedorobená, vydaná predčasne. ale oni hodnotili hlavne, že aká by tá hra mohla byť!!! Teda to som ešte nikdy nepočul, že bude sa recenzovať nejaká hra, že aká by mohla byť. Bol to hnus!! Obávam sa, že tá rana sa už nikdy nezahojí a od Emipre to ide dolu hajzlom. Medieval 2 je stále the best (s modom Third age total war pre milovníkov Pána prsteňov)
    • Magister_Peditum
      Přitom je Empire TW dodnes můj nejoblíbenější díl. Asi to je daný tím, že nabídl mně atraktivní historické období a dostatečně rozsáhlou kampaň, aby mě to bavilo i po pár týdnech.
      • Me se nejvic libil asi Mediavel, ale Empire taky fajn...verim ze Attila bude dobry, ze me sedne, budu optimista, ale je me jasne : ze kdo chce psa bit hul si vzdy najde...a po tech letech uz sem celkem tolerantni a ledasco odpustim,pac je to srdcovka, kazdy dil...
      • empire vážne? 5 frakcí s 5 stejnejma jednotkama když to přeženu
  • vydame rome2..nahovno..opatchujeme..ok, dobra hra...vydame attilu..rovnake chyby..wtf...opatchujeme
  • 8/10 mám brát jako Povinost nebo Doporučujeme? Kdo mi poradí? Z vašeho hodnocení jsem úplně zmatený.
    • Luckiller
      Počkej s koupí rok. Já tak s udělal Rome 2 a nelituji toho. Patče, dlc a slevy na steamu ti ušetří hromadu trápení stejně, jako mně. Ohledně Rom 2 bych ti řekl, že ho v současném stavu doporučuji ( i když pikemen jsou v multiplayeru dodnes nepoužitelní *16* ). Ale u Attili bych si raději počkal na další recenze z jiných webů, a jak se CA postaví k opravám a k vybalancování hry do budoucna.
      • Cet sem ctyri zatim a dobry, kupim, je to srdcovka. U Rome sem poslepoval steam slevy a vpohode 132h nahrano zatim, a to me jeste ceka Hannibal za 1 euro a rozjetej Ceasar za 3 ecka...
    • Sniž si vše o 1-2 body a pak to bude vycházet.
      Klasicky odpouští chyby a tak dále. U RTS AI na nic, zjednodušení také na nic...tohle není hra pro vrchol hodnocení... Ale prostě jim to nevadí. Jak řekli ve FC o da:i a generických questech u příběhového RPG... To mi nevadí... Tedy tohle když víš, tak také víš co čekat od hodnocení...
      Navíc podle her roku většinou zvolili aaa pecky. Tedy mainstream je super! (Podle redakce)
    • Jestli jsi zmatený, tak zkus experimentovat.
  • Total war serii hraju uz od prvniho dilu. Rome I byl fantasticky, o to vetsi zklamani byl Rome II. Tam bylo proste vsechno spatne. Dokonce jsem se kvuli tomu vratil k Barbarian Invasion. Attila je pro me obrovske prekvapeni - konecne je to ultimatni Rome dil, opravili vsechny kraviny ktere dali do jednicky a hraje se to fantasticky. At uz se jedna o bitvy, atmosferu mapy, variabilitu. V jednicce me neskutecne stvali i ty ikonky jednotek/staveb = vsechno vypadalo naprosto stejne, absence rodin, uniformni generalove, postavy vypadajici naprosto stejne, miliony provincii na mape a nic nerikajici frakce a nesmyslne dobyvani mest. Attila ma atmosferu, opravene chyby a za me jednoznacne nejlepsi dil Rome.

    Jedinou vec kterou bych vytknul je honeni kocovniku po mape, jednotky neni mozne kolikrat dostihnout s normalni legii, navic pri pobihani po vasem statu vam vypaluji mesta bez moznosti je zastavit a porazit. To snad spravi patch. Vsem fanouskum rome jednoznacne doporucuji aby dali teto serii sanci a zahrali si to.
  • Cosi
    Já si s recenzní, popřípadě názorem radši počkám na Rybku.
  • nekritická recenze. Je to taková propagace hry aby ji koupilo co nejvíce lidí prostřednictvím těchto stránek. Takhle už jsou dělané skoro všechny recenze na většine servrů. Stejně jako všechny zprávy v médiích, které se pouštějí (píší) protože chce někdo někoho ovlivnit. Blitky a zase blitky od všech a všude
  • Beru to jako DLC k Rome 2 ... jinak to ani nejde, Total War chrlí hry prostě jak ta DLC... a kvalita je taktéž tutam, teď ještě tu sra*** Warhamer a zdar fakt... Zlatý Rome 1, Top Medieval 2 a Shogun 2 s Empire... zbytek snad radši ani ne...

    V Attile je dost nových prvků... ale chyb jako máku včetně starého problému s kolizemi jednotek, pěchoty a jízdy... etc.

    Ale co už fajn, co mě ale roztřískalo nejvíc, že na každý díl zvlášť si budeme dokupovat DLC typu Blood and gore... ne prosím už ne víc... Total War: Thief

    a to mluvím z pozice TotalWar nadšence... a je mi zle kam to zklouzává
  • Jack1947
    Takže zase hra, nebo DLC nebo co to je co se musí dopatchovat, vyleštit a pak to na těch 8-9/10 bude ale tedkanc samozřejmě není ale nebude se přepisovat znova text a tak. Když tak si přečtěte recenzi jinde kde vám vypíchnou všechny detaily ne tady na games. *4*
    • XXDarthVaderXX
      Napoleon je taky vice ci mene posun o nejaky ten rok dal a v podstete je to datac Empire, ale hraje se dobre i po letech. Kdo ma rad Empire a nehral at urcite zkusi.
  • tahle 8 je zcela zasloužená a možná by to chtelo jít ješte výš, velice zábavná hra, se skvelou atmosferou a audiovizualnim zpracovaním (takova temna grafika a skvely hudebni doprovod). Taky co jsem zaznamenal reakce hráču, tak jsou pozitivní a prej vyladili chyby rome 2.
    ja to tedy nehraju jen sleduju LP na YT. Pravda, tady na games se ty recenze neberou moc važne, ale tady se tedy trefili.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit