Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypada to dobre, tesim se na odlisnou hru za Huny,Vandaly,Goty...a pak i Zapado i Vychodo.
  • Cosi
    Já si s recenzní, popřípadě názorem radši počkám na Rybku.
  • Přeskinovaná Rome 2 se stejně hloupou AI
  • Total War hry je možná lepší recenzovat až po pár měsících, kdy se díky komunitě rebalancují jednotky i frakce. Rome II byla po vydání úplně jinou hrou než je teď.
    • Tedy odpustil lajdackou práci za kterou platis. Jako hodnotit pote co to fandové dodělají je nesmysl. Člověk se jen diví co jsou někteří schopni odpustit. Ideální kandidáti na vymytí mozku...
      • hodnotit to pote co fandove vytvori mraky contentu neni tak uplne mimo ovsem.
  • 8/10 mám brát jako Povinost nebo Doporučujeme? Kdo mi poradí? Z vašeho hodnocení jsem úplně zmatený.
    • Luckiller
      Počkej s koupí rok. Já tak s udělal Rome 2 a nelituji toho. Patče, dlc a slevy na steamu ti ušetří hromadu trápení stejně, jako mně. Ohledně Rom 2 bych ti řekl, že ho v současném stavu doporučuji ( i když pikemen jsou v multiplayeru dodnes nepoužitelní *16* ). Ale u Attili bych si raději počkal na další recenze z jiných webů, a jak se CA postaví k opravám a k vybalancování hry do budoucna.
      • Cet sem ctyri zatim a dobry, kupim, je to srdcovka. U Rome sem poslepoval steam slevy a vpohode 132h nahrano zatim, a to me jeste ceka Hannibal za 1 euro a rozjetej Ceasar za 3 ecka...
    • Sniž si vše o 1-2 body a pak to bude vycházet.
      Klasicky odpouští chyby a tak dále. U RTS AI na nic, zjednodušení také na nic...tohle není hra pro vrchol hodnocení... Ale prostě jim to nevadí. Jak řekli ve FC o da:i a generických questech u příběhového RPG... To mi nevadí... Tedy tohle když víš, tak také víš co čekat od hodnocení...
      Navíc podle her roku většinou zvolili aaa pecky. Tedy mainstream je super! (Podle redakce)
    • Jestli jsi zmatený, tak zkus experimentovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit