Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Líbí se mi, jakej je tu počet proroků, který automaticky ví, jak MAFIA III dopadne. Úplně je vidim, jak teď prskaj na všechny strany a pak si tu hru stejně koupí nebo v horšim případě upirátěj. Stačí sem napsat jedno pozitivum o Mafii III a hned se na komentář snese X disliků, protože prostě všichni nejlíp ví, jak ta hra dopadne. Takhle je to, ale v komentářích na Games.cz vždycky :-D
    • Jen jestli ono to nebude tak třošinku opodstatněné. Kolikrát už politická korektnost zabila/zničila/pohřbila značku. Nerozumím tomu, proč se do všeho protěžují černoši, nechápu proč když v USA zastřelí černocha, titulky jsou zaplněné, obchody vyrabované a auta zapálené. Nechápu proč by mělo být povinně mezi herci oceněnými oskarem x procent černochů. Nechápu, proč když islámista odpálí nálož, či rozjede desítky lidí kamionem, nemá to nic společného s islámem. Nechápu proč si muslimák odmítá potřást ruku s ženou ale frndu jí prohrábne rád. To už odbíhám ale logika je jasná - dnes se jednoduše protěžují kraviny, které se normálním lidem nelíbí a tak tyto zprasené produkty nekupují. Podle mě je to tedy trošku kontraproduktivní, tím že do star wars obsadili do hlavní role afroafričana moc negrů do toho kina nepřitáhli, ale třeba tomu jen nerozumím.
      • Vtipné, jak se na českých diskusích odkopávají rasisti, nacíčci, xenofobové a podobná hovádka bez mozku
        • HA! cernokneznik! kacir! upalit!
  • Vývojáři by se vážně už měli zastřelit, po jejich nevydařeném pokusu udělat z Mafie boxovací simulátor přijde takováhle blbost, no to mě podrž.
  • To bude fail jako prase *1*
  • ty české trailery se mi líbí :)
    • Ty voe oni tam vážně píší vúdú :DDDDD Tak to si o přezdívku řekli sami ...proboha proč vše mít počeštěné .
      Hra má ambice na to poslat minimálně nepodařenou a rozkouskovanou dvojku tam kam patřila vždy . Jízdní model snad horší než ve dvojce nebude a dějový mišmaš nakonec může vyznít jako přesně to co jste po mafii chtěli , ale museli jste hrát jen za taliánskýho šmejda .
      Proberme se Mafia I technicky dnes už nikoho neoslní , Turbo Esprit taky nakonec nikdo jen kvůli blinkrům nehrál a i když by se mi líbilo mít ve hře autoškolu , semafory a jízdní pravidla s trochu reálněj fungujícími policisty , byla by to přidaná hodnota kterou , ale konkurence nenabízí (Něco jako reálná mapa oblohy v Armě) . V tomhle bylo to čecháčkovství vždy dobré , udělat titul který obsahoval další ale ve výsledku naprosto nevyužité featury ...... koukněte se jaký úspěch má GTAV a nikomu nevadí , že to co ve hře předvádí auta je otřesná a pro mne po 4 nepochopitelná arkáda ..... a lidem se to líbí . A černochům se to líbí ... a vůbec multikulty bude mít vždy větší slovo než několik zapšklých čechů s pirátskými kopiemi .....
      • Vúdú (pod vlivem angličtiny psáno také voodoo, francouzskou transkripcí vodou) je synkretistické náboženství pocházející z karibského státu Haiti *3*
      • Paulcz
        Zkus pět minut vyhledávat a zjistíš, že špatná fyzika aut v GTA V lidem vadí.
      • Realitickému jízdnímu modelu bych neřikal "nevyužitá featura" u hry kde polovinu času trávíš v autech *4*
  • Tak ona ta hra muze byt celkove lepsi nez jednicka s dvojkou dohromady, ale holt nebude ceskej dabing a jako tresnicka na dortu cernoch..takze se kolem toho nebude moct čecháčkovat a vynaset hru do nebes jako ceske pivo a hokej, trapas:)
    • Mart9
      Už zase *1* Fakt se u tvých komentářů bavím.
      • Rozumis, nektere veci je treba stale opakovat, je pak vetsi sance ze to dojde vicero lidem:)
        • Opakuji, přestaň se vyjadřovat absolutně ke všemu a dělej něco užitečného.
    • samozřejmě že může, ale český babrák(Veskoslav) si musí zanadávat na černochy, vždyť je to tak moderní a bude aspoň na chvíli hrdina komunity.


      *11* *11* *11*
  • Proč má ta paní na obrázku na hlavě ohořelou kouli cukrové vaty?
  • doufam ze bude dobra aspon grafika
    • ale ten přiběh nesedne nikomo to už je vidět s těch postav :D
  • Veskoslav
    Největší ironií je, že více se mi líbí collectorka pro hru než hra samotná. Doufám, že dopadne katastrofálně. Už jenom to prznění, kdy z italské mafiánské hry se stala multikulturní vyvražďovačka s jízdním modelem ala GTA, dějem ala všichni černí jsou hodní a pomsta je nejsladší když vystřílíte celou bílou mafii a všichni Vám zatleskají. A město samotné?
    • Blablabla, jsem Veškoslav z Ostravy, blablabla, jsem prudérní konzervativní rasista, který papouškuje rétoriku podobných strejců z idnesu.
      Kdybys tu hru dělal ty, tak se odehrává v Zábřehu a Dubině a celá zápletka by se točila okolo šmelení s pikem a vykrádaček aut.
      • to bych si koupil *14*
    • To já osobně této hře zase přeji úspěch, třebaže my pro naši zemi tak typicky budeme vyřvávat jak to víme všchno nejlíp až do úplného konce a v případě "neúspěchu" počítám, že se vyrojí smetánka expertů se slovy "já to říkal". Ale budiž.... případá mi, že spousta za tím chce vidět zbytečné tuny nějaké sociální a světové konspirace a přímo si libuje v jakýchsi odůvodněných antipatií aniž by se nad tím zkoušelo lépe zamýšlet a dát tvůrcům vůbec šanci zkusit odvyprávět jejich příběh a motiv tohoto pokračování série. Tématika mafiánů přece jen stále zůstává, jen se s tím bude pracovat z jiné stránky než oním už vyčpělým příběhem osůbky, která si to má šplhat žebříčkem jakési rodiny, aby se na konci vykoupala v morálním dilematu a případně se nechala po ramenou poplácávat otcovsky vypadajícím šéfem. Líbání prstenů, hlubokosklony a hraní si na užehlené ganstery s kodexem, to už tu bylo, proč by mělo být špatně na tohle všechno zase pohlížet trochu odjinud a konfrontovat to třeba s jinou a progresivnější dobou, kde se do byznysu a stávajících pořádků může nasoukat kdejaký třeba i devastující kolohnát s vlastními motivy a pohnutkami, který se pokusí celým tímto užehleným světem zatřást. Mě osobně v tomto nechybí zajímavý kontext a říkám proč by to tu nemohlo mít místo.
  • Meow
    Vzpomněl jsem si, jak jsme na přednášce měli šaška z Ameriky, kterej kdákal o feminismu a položil tam otázku "kolikrát ve filmech byla černoška se zbraní"... Tohle je hádám reakce a bude hůř
    • Malý český rasista s profilovkou nezletilé japonské školačky. Ty paradoxy...
      • Meow
        Hipsta, pravděpodobně smažák z kliniky.
        • nic o klinice nevíš, radši neměj názory *3*
          • Zagro
            Pšt, smažko :)
          • Meow
            Ale jo, stačí se podívat i např. na jejich společnou fotku. Pomatení anarcháči, hispteři a smažky. Vskutku elita.
            • inteligentnímu člověku fotka k vytvoření názoru nestačí
        • Smažák nežeru, jsem vegan.
          • Meow
            Rovnou si mohl napsat, že si blbec.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit