Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A koho tam ta parta černochů v čele s královnou údů bude nahánět? Ku-klux-klan?
    Vypadá to zoufaleji než jsem očekával.
  • Víc než hra by se mi líbil hrníček, co je v předobjednávce. Ale nejsem asi dostatečnej masochista, abych dal za hrnek téměř 1.300,- *5*
    Počkásm si, co z toho vyleze..
  • Když jsem viděl gameplay, tak jsem si říkal: „WTF, to jako fakt?". Tohle je už jednoduše naprostá rejžovačka a využití značky. Tohle jestli fanoušci neprokouknou a hra nedostane pořádnej imluz s tím, že Američani šlápli totálně vedle, tak debře vám tak – kupujte to, ale pak se nedivte, že přijdou větší a větší s*ačky.
  • Přemýšlím nad tím jestli to má vůbec cenu stáhnout... Já nemám problém koupit hru, ale něco mě říká, že minimálně rok po vydání za to nebude mít cenu utrácet.
  • Chtěl bych aby se místní komentéři smířili s tím ,že to nebude pokračovaní Mafie ,ani druhý příchod mesiáše ale minimálně to vypadá na fajn hru.
    • jenda84
      když vydám hru o dvou dílech, kterou narvu příběhem, atmosférou, reálnym jízdnim modelem a jinejma minimálně devítkovýma featurama plus přidám nepřekonatelnej dabing .... a pak dostanu třetí díl narvanej cheatvisionama, boucháním aut po ťukanci, klišoidnim příběhem, naleštěnou grafikou - tak jsem prostě zákonitě nas*anej ne? na tom neni nic špatnýho.
      • Dvojka byla strašný propadák. A ten jízdní model byl strašný. Jo a co se dabingu týče, tak i v jedničce byl tak tisíckrát lepší ten anglický. Protože na něm pracovali profíci a ne vysloužilá česká herecká garnitura.
        • Vašut neni žádná vysloužilá garnitura, to odvoláš, dyť hrál v Blade 2 *1*
      • No hlavne ten dabing vid jendo..ten byl nejdulezitejsi..krasne se tady potvrzuje to co jsem psal u minuleho clanku o mafii:)
        • Jo to je fakt. Těmhle chujům co strašně znalecky píšou o tom, že Mafia to je dabing a bez dabingu to není Mafia, se jen člověk musí vysmát.
      • No ta dvojka taky nebyl žádný zázrak , osekaná hratelnost, příběh který místama skřípěl, absence jakychkoliv mimopříběhových aktivit. K argumentu s dabingem řeknu jen tolik že jednička ho měla výborný protože scénář byl psaný především pro češtinu , zatímco ve dvojce už to tak růžové nebylo.
      • "reálnym jízdnim modelem" :D :D :D jáááchachacháááá. pobavil jsi. jdu zpět makat :)
        • Najdi si jinou přezdívku, která bude sedět k tvým hloupým názorům. *3*
  • Mart9
    Ta hra se měla jmenovat Vendetta. Tam snad touží po pomstě úplně každý.
  • Nic nudnějšího už asi "zrežírovat" nemohli ... *7*
  • jendabek
    Tahle hra je očividně cílená pro úplné trotly. Tomu traileru se nedá nic než smát.
    • Mart9
      Je taková americká *5*
  • V traileru je záběr na řadicí páku, ale ve hře už není ani palivo pro automobily (prý to byla zbytečná featura), natož pak nějaké manuální řazení.

    Lživý trailer. Produkt nekupovat, nepředobjedávat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit