Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Osviceny
    Jack právě určitě shání 3D tiskárnu, aby si mohl ovladač vytisknout a nemusel ho kupovat
  • Upřímně, raději bych si koupil XBOX ELITE než toto... Když potřebuju myš hraju na myši, když potřebuji gamepad hraju na gamepadu....
  • Zcela na nic. Namísto aby udělali jednu věc pořádně, tak tam nacpali dvě věci a obojí je průměrné. gamepad a myš.

    Nic z toho to nepřekoná. myš bude vždy lepší, rychlejší, přesnější, snese větší přetížení apod. a gamepad zase pohodlnější. nemusíš o nic třít ruce. Taková ko*otina. Namísto aby vymýšleli dobré hry, třeba to HL3 tak řeší na čem budeme hry hrát. Asi je dnes krize myš je na nic, gamepad je na nic, že tohle řeší.... *1* Ale mají tolik prachů. že to mohou řešít roky
    RJV

    Opět ale cptou obývací pokoj jako centrum hraní *1* Tam si skvěle zahraji RTS anebo se budu v klidu soustředit na hru. Zlatej MS
    • "gamepad zase pohodlnější. nemusíš o nic třít ruce" moje ruce po celonočním maratonu Tekkena o několika set hrách říkaly něco jiného *1*
  • Pokial teda viem, tak sa ten ovladac deffaultne pri hrach sprava ako klasicky xbox ovladac, cize niec neni potrebne nastavovat, iba ak to uzivatel chce zmenit. Takisto aj raz nakonfigurovany ovladac pre nejake konkretnu hru uz nakonfigurovany zostane. daju sa tam nastavovat akesi "makra", ktore sa spustia priamo s tou danou hrou a nastavia vsetko podla ulozenej schemy. Takze mi trochu unika, preco s tym autor clanku zapasil hodiny.
    • alladjex
      Co pises vychazi z tve zkusenosti nebo z infa na netu? Jen me to zajima.
      • Je to osobna skusenost jedneho uzivatela, ktori ho ma uz nejaky cas doma. Moj osibny nazor budem vediet o par dni, mozno, zalezi kedy mi dojde domov, ale vcera okolo 18:00 bola zasialka odoslana.
        Nicmenej, nemyslim si,ze by vo Valve boli taki blbi a vydavali ovladac, ktory si s hrmai vl;astne nerozumie a musis si v kazdej vsetko nstavovat a priradovat sam, je to hovadina uz len z principu. To, ze sa ten ovladac sprava ako xbox gamepad pri kazdej hre je myslim logicke, akurat je tam ta moznost si to vylepsit gyroskopom a pod.
        Navyse ten uzivatel aj spominal,ze si nastavil jemnost mierenia na gyroskop a pomocou trackpadu mieril akoby na hrubo a ze tka dokaze zamirit ryzhlejsie a presnejsie. Tuto Pan autor s tym mal nejaky problem, pretoze zrejme drzi gamepad hore nohami, alebo co, no osobne viem,ze drzim xobx gamepad vzdy rovno, ako keby bol polozeny na stole a drzim ho tka prirodzene proste, lepsie sa mi dosahuje na vsetky ovladacie prvky a nemam dovod s nim nikam naklanat.
        Takze si to nakoniec pekne skusim sam, pretoze uz v minulosti ma recenzie ani na hry s hociktorych webou zrovna nepresvedcili a inokedy odradili a v oboch pripadoch som nakoniec lutoval,ze som ich cital.
        • alladjex
          diky
  • Draken69CZ
    Až vyjde Half-Life 3 tak už myš podporovat nebude a to je jedině dobře, chce to se trochu hnout, nestát na místě a používat technologie roku 2015 a ne 70s minulého století.
    • jsem schválně čekal kdo se ožene po vyřknutí "gamepad u fps her WSAD a myš nenahradí" a ty tady myš rovnou odřizuješ :D ale s tím že to až výjde HL 3, takže můžu být vlastně v klidu :)
    • residentevilfans
      nic moc teda! *1*
    • Myslis jako controller? :D
  • Moc děkuji za recenzi, přemýšlel jsem o koupi, ale asi ještě chvíli počkám.
  • Naprosto zbytečný kus hardwaru...
    • Krescz
      na to nelze říct nic jiného než Ouya *15*
      • Ano dopadne to přesně stejně...
    • a naprosto zbytečnej článek
  • Díky za článek. Osobně za Xboxový ovladač určitě měnit nebudu, protože jej prostě (a aby někdo neřekl - PRO MNE) ten nejlepší gamepad, který je v současnosti k dispozici (nemluvě o tom, že je to standartní ovladač PC hraní a nezažil jsem s ním žádný problém).

    Jinak bych celkem nesouhlasil s tím, že na konzolích nejsou tolik strategie právě kvůli gamepadům (btw. teď jsem koukal, že má na konzolích vyjít Cities: Skylines a KSP). Spíš dle mého jde o to, že prostě o tento žánr na konzolích není takový zájem a tedy jsou nízké i potenciální zisky, aby to mělo cenu vůbec portovat a předělávat ovládání.
  • skoro denne je v update steamu uprava ovladaca :)
    (teda stahujem aj betaverzie steamu)

    A moj dotaz kde to kupit... ?
    nechcel som to riesit z Ameriky, lebo kto vie ake clo a dph by mi nauctovali naviac...
    • Objednaval jsem ze steamu a za controller jsem zaplatil presne 64.69 EUR.
      • za co je těch cca 10 euro? mě na Steamu hází že to stojí jenom 54,99?
        • Pisou ze to je postovny.
      • tak to je drahy jaxvine, za litr bych o tom eventulne uvazoval
    • sleepless
      Neposílají to z USA, ale z Evropy. A posílají to zásilkovou službou, ne poštou - bez možnosti výběru.
      • Dakujem :)
        V tom pripade objednavam ;)
    • ale to vieš, DPH je 20% z ceny a clo je 14%, ale to sa platí až pri hodnote tovaru nad 200 eur,
  • Jako vlastník PS musím říct že gamepad od xbox 1 je lepší do ruky .tak že ho používám na pc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit