Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Preboha tak prečo si to nenastavíte cez big picture aby sa správal ako xinput gamepad? Má tri základne sablony preddefinovane: gamepad, gamepad + myš, klavesnica + myš. Prosím nesnažte sa hodnotiť joystick pokial s ním neviete ani robiť.
  • Tilwaen
    To ale nemáš pravdu.

    Jako konkávní (vydutý) se označují (...) takové formy (plochy nebo křivky), které jsou vyduté směrem dovnitř. Formy, které jsou vyklenuté směrem ven (tj. vypuklé), se označují jako konvexní.

    Dává to smysl. Pokud si představíš libovolný konvexní polygon, bude vždy "vypuklý". Stejně tak bude vždy vypuklý i konvexní obal nekonvexního polygonu.
  • WalkingWad
    Nebude se chovat jako xbox ovladač protože to není xinput, jak tady píše kolega. Takže hry nebudou přímo pro něj stavěné se k němu budou chovat jak k nějakému sh*t ovladači za 5 korun. V roce 2015 už sem na ten xinput tak zvyklej, že otravovat se běžným ovladačem a tím nastavováním.. není to prostě pohodlné.. Popravdě jsme trochu doufal, že ho to bude nějak emulovat, nebo tak něco.. Ale počkám až dle zkušeností ostatních.. *7*
  • do konkavy kavu nenalejes, se dobra pamatuje *4*
  • no hlavne je v kazdej takej hre pri pouziti gamepadu nastaveny autoaim...ty chytrak s vycibrenym cvikom a muskou presnejsou nez ten najzapadnejsi cowboy na celom sirokom divokom zapade *7*
  • Nechci rypat, ale "konkavni" znamena presny opak, tedy prohnuty ven. Dovnitr je to konvexni.
  • Koupí se a uvidí se
  • Pisou ze to je postovny.
  • za co je těch cca 10 euro? mě na Steamu hází že to stojí jenom 54,99?
  • Já se nedivím ničemu :D
  • Divim se ze jsi tak velky pokrytec, ze ti nevadi zapirat cos sem napsal.
  • Divim se, ze dokazes skocit na lep trolovi, ktery pouziva cizi nicky :-).
  • Ten kdo me chce imitovat se musi jeste hodne snazit :-).
  • ty nekomu sdelujes svuj zpusob cisteni zadku?
  • FullHD televize nemuze a nema vetsi rozliseni nez monitory, ktere maji fyzicke rozliseni vetsi nebo stejne nez FullHD televize, to je holy fakt. Nejake tvoje pseudo dojmy jsou v tomto pripade zcela irelevantni. At si kazdy hraje na cem chce, je mi to sumak, ale kdyz i v roce 2015 nejaky chudak pouziva stejne argumenty jako v roce 2000, ikdyz uz minimalne 10let muzu hrat s gamepadem na gauci a cucet na televizi a je jedno jestli mam PC nebo konzoli, tak me to docela stve.
    Ja hraju na PC, protoze hry ktere hraju na konzolich nejsou, nebo jsou osekane MP se da hrat v mene lidech, prisly na konzole s nekolikaletym zpozdenim nez na PC atp. Proto nemam vubec, ale vubec zadny duvod prechazet na konzoli.
  • Nebrec uz, zaplat sony jako ja, byt ovce je lepsi.
  • takže až vyrostu, budu jako ty krást cizí nicky a dělat ze sebe kok*ta???
  • Ta věta "až vyrosteš tak to pochopíš" kterou cpeš za každý příspěvek a jen to ukazuje na fakt, že sám ani nejspíš nemáš občanku a jestli ano, je to ještě smutnější.

    Možná zkus sám vyrůst a pochop, že každý má jiné priority.
  • Nějaké lepší argumenty, než že u konzole sedíš v gauči v obyváku nemáš? Co to vůbec je za volovinu? Copak ty můžeš vědět, v na čem ostatní hráči sedí u kompu? Jestil mají dřevěnou židli po babičce, nebo něco pohodlného? Jak můžeš vědět, jestli u pc nemají připojenou tv?

    To je totiž přesně můj případ. U PC mám 39" TV, pohodlnou koženou sedačku, ve které se mi sedí podstatně lépe, než na gauči v obyváku. Navíc mám po ruce klávesnici a myš.

    Možná bys mohl sám vyrůst a jestli jsi už velký kluk, tak zkus vyrůst aspoň psychicky a nemel pořád takové kraviny. Ale zarytí konzolisté jinou věc nepřipouští, to je fakt. Mě je uplně jedno, jestli ty sedíš v gauči u konzole, já ti to neberu, ale tvrdit, že je to nejlepší možnost může jen pitomec, protože nevíš, co ostatním vyhovuje, nebo ne.
  • Nejvtipnejsi na tom je ze Petr lze a ja opravdu psal tyto veci:
    Hry na konzole jsou delane podle velikosti pixelu tv
    Konzole je lepsi nez PC, protoze jde dat do obyvaku a je cerna
    Full hd televize ma ve skutecnosti vetsi rozliseni nez 4k monitor
    Platim sony kazdej mesic, ale ty hry co za to mam jsou zadarmo
    Az vyrostes, tak to vsechno pochopis

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit