Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ovladac je direct input a je proto predem receno ze jako kazda jina periferie tohoto typu musi byt predem nastavena. Coz je jedna z veci ktere jsem se obaval osobne davam prednost xinput kde nic nastavovat nelze/nemuzete a hra se chova jako na konzoli. A pro zajemce jen uvedu, ze ovladac je lepsi objednavat na amazonu usetrite penize a prijde driv ;)
  • Tak to tě upřímně lituju, uvidíme jak dlouho to budeš používat než to hodíš do popelnice kam to patří...
  • LTM3 - jsi moula...
  • elwiscomeback
    Evidentně pro někoho kdo chce hrát K+M hry na ovladači, tedy například autorem zmíněné budovatelské strategie
  • Hnisavec
    Nezmyswelný Gimmick ako celé Valve
  • http://www.rockpapershotgun.com/2015/10/21/xbox-one-controller-windows-wireless-adapter/
  • jo, ale musis si k tomu koupit bluetooth od MS....
  • Alex81
    Ten XO už má plnou podporu na PC a bezdrát?
  • si zvykneš. Já jsem si zvykl asi za 10 minut a vůbec mě ani nevadí switchovaní mezi Xbox one gamepadem a dualshockem. Když jsme u toho, teď jsem po roce hrál na K+M a to Legacy of the Void...
  • Veskoslav
    Já jsem měl doma ten nový One a neseděl mi. Špatně se mi držel, takže jsem zůstal u 360 na kterou jsem si už zvykl. U PS mi pro změnu vadí rozložení páčkovačů:)
  • to jsem si taky říkal, teď mám k PC Xbox One gamepad a k PS4 dualshock a oba jsou daleko lepší než tvrdá mrcha 360ka, hlavně Dualshock je strašně pohodlné zařízení.
  • Veskoslav
    Možná až to zlevní, ale za ty prachy teď rozhodně ne. Mám 360 u pc a bohatě stačí.
  • i kdyz ted si tak rikam, jestli naopak nedelaji televize presne na velikost pixelu, ktera je na konzolich idealni
  • za to že jsi lama, autor článku nemůže.
  • Mas pravdu, konzole ma delany hry podle velikosti pixelu na televizi, ktera v HD ma vlastne vetsi rozliseni nez 4k monitor k pc. Uz jsem vyrostl a pochopil to.
  • LTM3
    To je zase recenze jak Brno. Autor článku ač věnoval nastavení dost času, spoustu věcí nepochopil. Stačilo si hrát hodinu s nastavením a máte v tom jasno, pak každou hru nastavíte do 15 min. Stáhnete si nějaký nastavení, podle toho jak ho popíše autor a jak s ním hraje, lehce upravíte a máte zařízení, které daleko překonává jakýkoliv gamepad (záměrně nepíšu klávesnici a myš, ačkoliv je pohodlnější). Například to že máte buď režim s kterým se jde dobře otáčet ale ne přesně mířit, jde vyřešit více způsoby. Já ho řeším tím, že chvíli se chová pravý touchpad jako myš a po jeho stisknutí se chová jako páčka gamepadu (možnosti nastavení jsou neuvěřitelně obrovské). Hry ovladač vnímají jako myš a klávesnici nebo gamepad, podle toho jak ho nastavíte, takže není pravda, že by jste si nemohli zahrát s dvouma gamepadama.

    Narozdíl od autora jsem cílová skupina tohoto gamepadu (hraju jen na PC), avšak na konzolích i gamepadech jsem hrál. FPS mě s gampadem vůbec nešlo sotva jsem se trefil do dveří nebo zamířil, jedině hokej mi šel hrát obstojně. Tady s tím jsem dal po 30 minutách v Metal Gear Solid TPP 8 headshotů za sebou se sniperkou na hodně velkou vzdálenost, právě díky unikátní schopnosti chovat se jako myš (samozřejmě že myš je lepší a rychlejší). Hraju s tím Civilizaci V, Cities Skylines, zmíněný Metal Gear, Fallout 4, Rocket Legue, Hard West a občas ze srandy i Dotu 2. Přítelkyně ho používá k noťasu místo touchpadu k ovládání windows. Takže výtky jsou spíš: vypadá lacině a je jen tak dobrej jak si ho nastavíte (což je u mě plus neboť mě málokdy vyhovujou defaultní nastavení u her).
  • alladjex
    diky
  • Ac jedu desktop uz jen na linuxu a defacto tedy mam herne k dispízici jen steam os, tak tohle me vubec nezaujalo. Konzoli v obyvaku to nenahradi a k pracovnimu stolu se to nehodi.
  • Nahrazeni mysi taky neni ucelem tohoto zarizeni.
  • Ja myslim, ze to neni zlej ovladac. Chtelo by to nejakej trial ale....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit