Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pořád se mi nedostalo odpovědi :(
  • Malleth
    Já myslim že to právě se značkou nemá moc společnýho. Lidi to kupujou, protože to jsou ambiciózní open world hry, který vypadaj výborně v trailerech.
    Taky to, co jde ukázat v trailerech Ubi celkem vymakaj. Třeba ty souboje vypadaj pěkně, ale že jsou ve finále stupidní a blbě se ovládaj, to už je nezajímá.
  • Jako proc si nekdo koupi CoD je mi take zahadou, ale evidentne to asi necim zabavne byt musi. Me to nebavi, ale znacku kvuli tomu neodsuzuji. Pochybuju ze miliony lidi hraji neco co je nebavi. Totez plati o AC.
  • fallanga
    Neleží mi v žaludku značka, ale Ubi.
  • Jack1947
    To se prece o serii AC rict jeste neda, a AC je hlavne o SP takze az z toho udelaji Sp zalezitost na 4-5hodin pak se muzeme bavit o sracckach. Nebo to je jinak a uspech teto znacky spis lezi tobe tak trochu v zaludku? *7* treba si to vycucali z prstu... kdovi. Jiste je ze ma uspech a pravoplatny.
  • V tom případě si koupíš například posraný tričko ze second hand, hlavně že má značku adidas.
  • fallanga
    Každá hra ne, ale hráči si tu hru koupí i přesto, že je to bullshit a to jenom kvůli tomu, že je to slavná značka. Viz. CoD.
  • Kdyby byla kazda ta hra shit, tak jde povest te znacky do kytek a nikdo si to nekoupi.
  • fallanga
    Myslím, že většina si to koupí jen kvůli tomu, že se to jmenuje AC. Ať je to jakýkoliv shit, tak značka to prodá.
  • Tak pokud si nekdo kazdy rok koupi neco, co vubec nechce, tak je to proste blazen. A ze by jich bylo tolik?
  • Chm ... tak schvalne ... vezmemez trebas black flag ... takze to mame 10 ... mozna 12? Pribehovych ukolu, kazdy tak na ... 1/2 hodky kdyz se stim budes crcat? A k tomu samozrejme hromagu zcela nesmyslnyho generickyho balastu typu zbirani totemu za ktery stejne nic zajimavyho nedostanes ... pleneni prazdnych beden ... a nutne vylepsovani lode (to jen proto, abys to neodehral mezi obedem a kafem).

    Takovejch "her" ti i velmi podprumerny studio zbouchne do roka i nekolik ...

    Navic obtiznost veskera zadna, klidne muzes doslova vyhladit cely mesto, tvoje postava je defakto nesmrtelna ... tedy az na ty vzacnejsi chvilky, kdy mas za ukol neco udelat potichu. Jestli tomu rikas vlastni subzanr (tedy hopsacka po baracich od nesmyslu k nesmyslu) ...

    A pritom to prave v tomto pripade mohla byt velmi pekna piratska hra ... kdyby ... z toho vyhodili presne tyhle hovadiny a pritlacili na logicky zaclenenym obsahu. Nevim trebas nic o tom, ze by dobach nejvetsi piratsky expanze bylo v karibiku 100lidi na kazdym km ... naopak, lode se musely hledat, bylo treba ziskat informace kdy co kde vypluje, kam ... jestli s doprovodem nebo bez .... a tohle v ty hre zcela chybi
  • fallanga
    Může mi někdo říct, kde to Ubi vzalo? Pokud vím, tak žádný dotazník nerozesílali a to, že se to prodává, neznamená, že to hráči chtějí každý rok. Z kama si to vycucali?
  • -_-
  • yenda1
    "Hráčí chtějí to, co chceme aby chtěli."

    To jest kupovat AC. Ale jako přiznejme si, že to není zase taková hrůza. Ta resesanční Italie se jim povedla. Mě hlavně na těch dřívějších dílech bavila ta velikost měst a i svým způsobem věrohodný ztvárnění. A chystaný díl vypadá jako návrat k osvědčenému. Nic víc, nic míň.
  • Když jí miluješ, není co řešit...
  • hloupost...
  • prostě zbytek stáda,klasika...
  • PravyMonty
    No jo ass sin creed je stealth tak moc, že když zabiješ sto padesát lidí(+- 5 minut mačkání dvou tlačítek dokola, stráže se vás ani nedotknou), pak zajdeš za roh a sedneš si na lavičku, tak na tebe stráže do konce života zapomenou.
  • firebug
    Mě to každoroční vydávání nijak nepobuřuje. Žádný díl mi zatím nepřišel jako narychlo splácaná a přeskinovaná kopírka. Gameplay je sice hodně podobný, ale takhle se prostě AC hraje (jde vlastně o takový vlastní AC-subžánr) a změnou žánru by z toho byla úplně jiná hra.
    Tím neříkám, že by všechny díly byly perfektní. AC3 byla mizerná a AC4 jsem asi i ze zklamání z trojky a kvůli neatraktivnímu prostředí nehrál. Oznámení Unity mě ale docela nadchlo. Klidně ať si vydávají jednu AC hru rok co rok - pokud mě zaujme prostředí a recenze mě úplně neodradí, tak si to jednou za čas koupím.
    Škoda jen, že se v gameplayi stále více upřednostňuje akční přístup. V AC2 jsem postupoval převážně stealthově a k soubojím jsem se uchýlil jen když se to nepovedlo. Měl jsem dojem, že můžu spousty situací řešit dvěma způsoby, ale další díly hráče více a více tlačí k soubojům a trojka, to už je úplnej masomlejnek...
  • Femto
    Ti co se nemají potřebu vyjadřovat v diskuzích, čili odhadem tak 95% současného trhu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit