Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    Tak to si strašný chudáček, že nevyužiješ svoje PC za 50 000,-. Doporučuji si u každé hry pustit 2 až 10 různých antivirových programů, aby to tvému komplu nepřišlo líto a trochu se zapotil
  • tonnymontana
    se jim nedivim kdyz to lidi kupuji ve velkem teda presneji "lidi". Vubec mi to nevadi BF,COD,AC jsou jako magnety ktere stahnou svoje procenta "hracu" ostatni se hram vyhnou a resi rozumejsi hry i kdyz jich dneska neni tak moc. deti a fanboy zvoli AC hrou roku tzn maji kupni prevahu. ja to EA preju at si takove lidi rejzuje, je mi lito rodicu kteri davaji prachy na takove blbosti aby meli doma klid. Nastesti se tomu da lehce vyhnout coz treba u facebooku jde obtizneji a obtizneji. Pokud chcete neco komentovat ci poslat dotaz vetsinou vas odkazou na nejakej fbook. Ucet jsem nikdy nemel a doufam ze jeste par let proklouznu pred siti. naproti tomu EA dela hry ktere si nikdo kupovat nemusi. Veskerej hejt tvori mensina ktera by se o to nemela vubec zajimat. I kdyby AC byl kvalitni stealth jako ze neni, nevim proc na to nadavat kdyz vas hra nebavi... kazdej ma rad jiny zanr a jine hranice. Taky nenadavam na piraty v karabiku protoze je to delan e na absolutne jinou cilovku. psat hejt proti pohadce je na hranici mentalni poruchy u starsich lidi. deti chapu to je jejich svet a jejich zakony:D
  • Nechápu ty fanoušky, co tohle ještě obhajují. Prostě každý rok remake v jiném prostředí a sypte peníze, příští rok budete dělat totéž třeba v Číně nebo v Rusku. Já jen, že když by se jim ukázalo peněženkami, zač je toho loket, tak by si dali práci a udělali by pořádnou novou hru. Ale takto, oni si čůrají ke stěně vlastního baráku.

    K pr vyjádřením Ubisoftu jen jeden velký facepalm. Tohle vypouštět z huby není rozumné ani pro jejich dobro.
  • Zayl
    Zaměstnanci (respektive jejich většina) jsou firmě jako Ubi naprosto ukradení. Jim jde pouze o akcionáře.
  • To že PS3 a XBOX 360 brzdily kvalitu grafiky her není ale problém ani chyba Ubi či AC serie.
    Spíš si stěžuj u MS či Sony, že nevydali nové konzole dříve či že nejsou silnější.

    Jinak u Black flag ale nabídla PC verze mnohem lepší grafiku a detaily než tomu bylo u konzolových verzí. Takže tady nás myslím tvůrci o lepší vzhled neošidili. Na PC ta hra vypadá na plné detaily hezky.

    Ale jinak máš pravdu, že jim jde o prachy. Není to totiž charitativní organizace :)
  • A o co jineho by melo jit firme, ktera zivi tisice zamestnancu vyrobou komercnich her, nez vydelat prachy?
  • To máš pravdu, ale na druhou kolikrát jsi ty sám kupříkladu u filmu zvýšil prodejnost tím, že jsi film navštívil i když to byla kravina. Holt ne vždy si přečtěš recenzi a nebo rpostě na film prostě jít musíš a nebo je kvalita filmu podřadná (třeba když jdeš do kina na rande).

    Navíc hodně udělá i marketing. Super trailery, hvězdná jména a ve výsledku to může být pěkná srajda. Navíc co si budeme povídat, hodně lidí chce jen jednoduchou zábavu. A tak si prostě zajdou do kina a je jim jedno na co.
    Třeba Avatar či Titanic jsou nejvýdělečnější filmy všech dob. Filmy to bylo fajn, ale rozhodně bych je nevybral do řekněme top 10 filmů, které jsem viděl.

    To samé platí i u her. Takže ano. Prodejnost je jistě také ukazatel kvality, ale rozhodně ne ten výhradní.
  • Tak svoje fanousky to ma, kdyz jsou ochotni to kazdy rok koupit, tak proc jim nevyhovet, komercni hry tu jsou prave od toho. Divim se, ze tu chce Ubisoftu do jejich byznysu nekdo kecat. Vy snad nepracujete za penize?
  • Desmond mě na jednu stranu prudil ale byl také spojujícím článkem jednotlivých dílu. O čem to bude bez něj, nějaký hodný Assassin vs. zlý templář zasazení do vybrané doby a lokace a ponese to značku AC? Upřímně sem se v tom nějak ztratil a moje pozornost se upřela jiným směrem. Po tvoji odpovědi mám zase o něco menši chuť si trojku zahrát.
  • Pokud si nekdo kazdy rok koupi neco s cim uz je x let nespokojen, tak je to
  • Ja teda myslim, ze u veci typu hra, film apod. o kvalite vypovida vyhradne prodejnost/navstevnost. Toto neni trh s potravinami, kde nejprodavanejsi=nejlevnejsi smejd.
  • Brotherhood i Revelation jsem hrál také. Já je ale tak nějak beru dohromady s dvojkou. Moc změn nepřinesly. Na Brotherhoodu mě zaujal jen historický Řím, jinak to byl vlastně datadisk.
    Revalitions byl dle mě lepší, především kvůli změně osobnosti Ezia a také že vlastně příběh Ezia uzavřel. Na druhou stranu některé pasáže byly až moc akční a šílené :).

    Liberation (původně na Vita) jsem vyzkoušel, ale mám nahráno jen asi 10 hodin a to je málo na hodnocení. Bylo málo času a také jsem zakysnul u Might and magic X :)
    Každopádně hrát za ženskou hrdinku byla docela fajn změna a ten systém s třemi různými typy oblečení, kdy každý dovoluje používat jiné schopnosti a NPC na tebe jinak reagují se mi jevil jako dobrý nápad.
    Už jen proto, že člověk nemusí pořád jen pobíhat okolo s kapucou přes hlavu a vypadá to trochu reálněji. Podle mne se tento systém určitě objeví v dalším dílu.
  • jenže u velkých společností ekonomika funguje trochu jinak, jasně že se to prodá ale kolik lidí co si to koupí je opravdu spokojených? Nikdo je nenutí ty lidi doufají že tentokrát to bude jiné a recenzent kecal a spálí se a člověk to je tvor nepoučitelný takže to "tak to nekupujte" má asi stejný účinek jako "nekuřte, škodí to zdraví"
  • Já ale přeci o žádném stealth ani soubojovém systému nic neříkal.
    Já mluvil o tom, že každý díl přináší myslím dostatek změn (at už k horšímu nebo k lepšímu) aby si své vydání obhájil a o tom, že nabídne i dostatek zábavy. Pokud vám tedy herní styl AC sedí.

    Jinak steath by mohl být lepší, ale na druhou stranu nikdy to nebyla stealth hra.
    Ostatně stealth systém se od jedničky moc nezměnil. Jen v jedničce bylo lepší zbytečně nevzbuzovat pozornost, protože souboje byly výrazně náročnější a tak byl lepší spíše tichý postup. Ostatně hra ani stealth postup nijak nezvýhodňovala a pokud to nebylo specifikum mise, tak bylo obecně celkem jedno, zda hráč použil rovnou násilí nebo zůstal neviděn.

    AC je vlastně taková slátanina. Trochu parkuru, trocha stealthu, nějaké ty rpg prvky, historicky reálné prostředí, nějaký ten šerm, příběhové mise a samozřejmě otevtřený herní svět. Ale kupodivu to asi nějak funguje.

    Každopádně soubojový systém je opravdu až moc automatický a rozhodně je ho třeba předělat. Mě osobně nejvíce vyhovoval v jedničce, kde byl i přiměřeně náročný. Poté už to bylo vždy lehčí a lehčí. Jen se bojím, zda na to dojde, jelikož mainstreamové publikum obvykle nemá rádo náročné a těžké hry.
  • MARTASLJ19
    AC 3 rozhodne najhorší diel zo série - bez atmosféry, hrdina totálny bez-charizmatický idiot, ukončenie Desmondovho príbehu je katastrofálne nezvládnuté. Chýb má AC 3 veľmi veľa. Človek len behá od cutscény ku cutscéne a engin je plný chýb. Je to hrozné čo predviedol 3.diel.
  • Když všechny tak co brotherhood a revelations? I když nemají číslovku v názvu pořád je považuju za plnohodnotné díly (kdybych byl totální hnidopich tak se zeptám i na tu "odbočku" na vitu), mě nebavila trojka ani čtyřka a z oznámení toho připravovaného jsem nebyl zrovna dvakrát nadšený, ostatně asi stejně jako mi vadí mít uplay steam a origin na jednom počítači ale holt když nechci krást tak mi nic jinýho nezbývá
  • MARTASLJ19
    Ide im len o prachy a odnesú si to vždy výkonnejšie stroje. Sa pozrite ako od Ubisoftu vyzeral Watch Dogs v roku 2012 a ako vyzerá teraz. Kvalita grafiky išla rapídne dole kvôli slabším strojom - X360 a PS 3. Séria AC by potrebovala aspoň 3 roky pauzu. Radšej keby venovali viac energie do najnovšieho AC pre next-gen konzoly a nie sa babrať ešte s dielom pre X360 a PS 3, ale čo keď už nevedia ako zarobiť.
  • Osobně si myslím, že ten vrchol přišel s Brotherhood, ale sto lidí, sto chutí
  • Ano, průzkum: Vyšleme do obchodů naše hry, tam plus online se jich prodá plná p*del, teda někdo to asi chce hrát. Stejně jak s CoDem: Jo, je to kopírka sama sebe, ale kupovat to nemusím, tak ať si to vydávaj každý rok.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit