Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    tak díky! Jsem rád, že jsem ti zlepšil den. *3*
  • Já nemám problém na jeden podzimní víkend je to vždy zábava. *14*
  • Dvojka byla vrchol série.

    Jednička byla taková neohrabaná a spíš šlo o experiment, kterej právě druhej díl dotáh do konce.

    Pak už to šlo jen z kopce - tak to vidím já.
  • michaliuz18
    a ty si kupujes kazdy jeden AC a kazdy jeden ta tak strasne bavi ze kebyze vychadza kazdy den nova hra alebo dlc tak si aj to kupis? hanba ti AC je uz odpad jak misiami tak pribehom
  • Ježiši ty si tak vtipnej až mě z toho svědí na bříše...
  • Mart9
    Kupuješ každý rok co? *1* $$
  • Mart9
    Já jsem skončil u prvního dílu, který mi po několika hodinách už přišel nudný a stereotypní.
  • Dislike !
  • faitheater
    AC1 bola celkom dobra hra s novymi napadmi. A aj ked nebola dotiahnuta do konca, tak som si ju uzil.
    AC2 bola vylepsena snad po kazdej stranke. Akurat som ju nedokazal dohrat uplne, kvoli obrovskemu obsahu.
    AC Brotherhood a Revelations som vynechal, pretoze prisli na moj vkus az prilis skoro po sebe...
    AC3 som si stiahol v ramci ponuky PS+ a som rad, ze som to nekupoval zvlast. Tento diel som nedokazal hrat kvoli hlavnej postave. Zaciatok za Haythama bol vynikajuci a potom mi hra strcila do ruk Connora... velmi zly vtip.
    S tymto dielom som aj skoncil, to neustale opakovanie tych istych hernych mechanik ma uz prestalo bavit.
  • Nemám problém že je každý rok.I když už piráty jsem nehrál(tenhle svět mne nesedí).Mám nahořklej pocit když hra vyjde 14 dnÍ před koncem roku a světe div se vyhraje hru roku.To mne na tom dost smrdí.
  • Pouč mě v čem je to jiný, a ano dá se zdarma singleplayer stáhnout.
  • wenceslaus
    Oni snad singleplayer dávaj zdarma ke stažení?
    To, že si to stahuješ z P.Bay je úplně něco jinýho a fakt bych se tím takhle nechlubil.
  • Mart9
    Jednou stejně Ubisoft vydá kompletní edici se všemi AC dohromady za částku, která bude naprostým výsměchem všem nedočkavcům, kteří se jim každý rok chytili na udičku značky AC.
  • Zcela nechápu tvůj komentář... Ten kdo si chce zahrát jen příběh tak si to jednoduše stáhne, ten kdo chce hrát MP + achievmenty a ztrávit u toho nějakou delší dobu tak si to koupí.
    Tím chci říct že to není jako u P2P systému kde to tvoje ''dojení'' by dávalo smysl.
  • Proto jsem od Revelations už žádný díl nekupoval předobjednávkou, ani v okolí dne vydání. AC3 až za 300,- z bazáče (včetně nepoužitého online kódu) a AC4 mi zatím ve sbírce chybí. Míval jsem AC rád obzvlášť Eziův příběh, ale AC kdyždý rok je až příliš často (už Revelations za moc nestálo), člověk se toho snadno přejí :). Navíc se mi u novějších dílů nelíbil ještě větší důraz na akci ... viz více quicktime eventové souboje a moc mne neoslovovalo zasazení.
  • Malleth
    Hráči chtějí AC každý rok? To je mi novinka.
    Jasný že když je něco populární, hráči toho chtěj co nejvíc a co nejdřív.
    To ale neznamená že je musej chrlit tak často. Oni sami se rozhodli že budou dělat hromadu polovičatejch slátanin bez konce každej rok než za delší dobu udělat hru, na kterou člověk jen tak nezapomene (např. RDR, GTAV).
  • Vegen
    Nepobuřuj se čtením tedy článkům o této značce a nehraj to :-)
  • Ano CoD má lepší gameplay a má celkově více změn než AC. AC se mení jen kulisy jinak hratelnost je pořád nulová.
  • Srovnávat CoD s Assasínem chce opravdu koule... Ty seš opravdu jinej...
  • pravda, pravda !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit