Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No ber to zase z druhé strany. Podle prodejů, ta hra evidentně hodně lidí baví a pak zase chápu, že takoví lidé by naopak zase chtěli mít každý díl rok o rok.
    Jasně že o kvalitě hry počet hráčů nebo prodeje nevypovídají. Už se mnohokrát ukázalo že i na první pohled "blbá hra" může mít úspěch a velké prodeje (navíc při dobrém marketingu).

    Mimochodem co kdyby GTA vycházelo každý rok? Dost možná by to kvalitě hry/serie uškodilo, ale osobně si myslím, že by se určitě našlo mnoho lidí, kteří by z toho měli radost.
  • Já myslím, že ignoruješ fakt, že už to není stealth, kdysi tam byli pokusy, ale v současnosti je to něco mezi adventurou a akci. Při tom tak akční složka se ovládá skoro automaticky a v podstatě nepotřebuje od hráče, aby něco dělal. Systém mísí na souši - asi 3-4 mise, které se neustále opakuji po celou dobu hry. Zabij, vyslechni, ukradni, sleduj. Toť vše a na tom jsou postaveny všechny díly. Mě je fuk ať si to vydávají klidně každý kvartál, pokud je o to zájem, já se pozastavuji pouze nad tím, jak to někoho ještě může bavit a dávat tomu ceny jako hra roku.
  • Kdyz to lidi kupuji po milionech kusu tak to asi chteji? Nebo myslite, ze je nekdo nuti?
  • kickasl
    Tam budu mit vsemocny mobil... Coz by mohla byt docela sranda. Nebo taky ne.
  • Kde není poptávka není nabídka. Alespoň z dlouhodobého hlediska a AC už dlouhodobé hledisko je.
  • když tvrdím hráči chtějí tak je to a)lež (nejpravděpodobnější varianta) b) výsledek průzkumu
  • No já sem nepíši 20 příspěvků denně, ale tak 2 do měsíce, takže když už se k něčemu vyjádřím, tak občas chci aby to mělo hlavu a patu a aby i příspěvek obsahoval nějaké smysluplné vyjádření k problematice. Navíc ted sedím po úrazu doma, takže mám navíc i čas na podobné nesmysly jako psaní do diskuzí na internetu.
    A bohužel už nejsem ve věku, kdy by mě bavilo psát příspěvky typu "ta hra je kravina", "ty seš vůl" nebo "jak to někdo může hrát" a copy pastoval to do všech diskuzí okolo.

    Fanboy myslím nejsem, i když jak jsem psal v příspěvku, hrál jsem všechny díly.
    Jednička i dvojka mě bavila, trojka nikoliv, ale příběhovou linku jsem dohrál.
    Čtyřku jsem jsem ještě nedohrál, ale blbnutí s lodička bylo celkem fajn, avšak nějak mě to odtáhlo do příběhu a dohrání.
    Btw pokud vím, tak fajnboy přeci nebere v potaz žádné argumenty a jen tupě hru chválí.
    Já hru přeci vlastně ani nechválil. Jen jsem se vyjádřil k problematice vydávání dílů rok co rok.
  • Tak dokud to lidi kupuji a jako ze asi kupuji, tak fakt netreba delat pruzkum. A stezovat si netreba, proste to nekupujte.
  • conflig
    grogy: ty jsi idio*
  • vazne, kdepak to vyrobce nabizi?
  • ve Far Cry 3. *1*
  • Jaký hráči? Mě se nikdo neptal a vsadím se že kdyby v současnosti udělali průzkum u fanoušků tak zjistí pravý opak, stačí obeslat uplay účty. Já jsem pro aby vycházel díl maximálně jednou za čtyři roky a to ještě v případě, že přinese signifikantní grafické změny nebo nové/vylepšené herní mechanismy, použít to samý a dát jiný kulisy na to už máme call of duty, děkuju nechci
  • Že máš potřebu psát takové litanie už svědčí o tom, že si fanboy.
  • Já ještě nehrál ani AC3 a pokud se do něj pustím tak jen proto abych se rozloučil s Desmondem. Doufám ze to stoji za to?
    Jak už někdo poznamenal nikdo nás nenutí to kupovat, jenže na můj vkus se až příliš herní mechanizmy z AC objevuji i v jiných hrách od UBI. Viz. zdoláváni rádio věží a postupné odemykání mapy.
  • Hraje se to samo ale jinak to musí být fajn *1*
  • Soubojovej systém by pravda potřeboval oprášit, ale jinak mě tahle série pořád baví a koho to nebaví má v rámci žánru dostatek alternativ. Nebo ne?
  • Jsem na tom stejně ale stejně to byl asi jediný dil proti kterému nic nemám *1*
  • Když tak čtu ty komentáře dole, tak se opět ukazuje, že Český národ umí akorát kritizovat a vždy je se vším nespokojený. Víte, když o tom přemýšlím, tak vlastně moc dobře nechápu, co vám vadí. Nepíši to proto, že bych chtěl AC každý rok a není to ani má srdcová hra, i když jsem hrál všechny díly a mohu proto srovnávat.
    Pokud ta hra je úspěšná, lidé jí kupují a dostává dobré recenze a zde je jedno zda to bude 7 nebo 9/10 (jde o to, že hra není vyloženě špatná ani propadák),tak plně chápu, když vydají tvůrci jednou ročně novou hru.
    Kde je poptávka, je přeci vždy i nabídka. Navíc přeci na tom, jak často nějaká série vychází, nezáleží. Rozhoduje tu kvalita hry a to, jestli nedostaneme vždy jen stejný produkt ale pod jiným jménem (ala HD edice Tom Raidera). A to myslím problém AC není. Chápu kritiku Brotherhood a Revelations, ale pokud je budeme brát jen jako datadisky ke dvojce, tak byl každý díl myslím dostatečně odlišný a přinesl i vždy dostatek změn.
    Nebo vám snad jednička a dvojka přijdou jako stejné hry? Nebo čvrtý a třetí/druhý díl?
    Když vám to přijde málo, tak pak nevím, co si myslíte o seriích typu COD, FIFA atd. To jsou hry, kde je inovace nulová a jediná změna obvykle spočívá jen ve jiném jménu postav popř. hráču.
    A vyčítat AC že je to pořád ta samá hra s lezením, stealthem, souboji se zbraněni atd. je přeci hloupost. Vždyt je to serie a musí si vždy zachovat nějaké své základní charakteristiky. Změny každý rád uvítá, ale těžko z toho někdy bude FPS či úplně jiná hra.
    To je jako kdyby jste nadávali na to, že v NFS jsou vždy jen závody aut, že v NHL je pořád jen hokej a nebo že GTA je pořád jen GTA. Proboha Elder Scroll přece vždy bude first person RPG s otevřeným světem. Nikdy to nebude simulátor motorek, adventura ani third person střílečka ala GoW. A pokud vám herní styl AC nevyhovuje, tak to nehrajte. Já třeba nehraji letecké či F1 simulátory. Proto je mi vážně jedno, jak často takové hry vycházejí a kolik je tam změn a natož abych kritozoval fakt, že je to stále jen simulátor.
    Navíc si musíme přiznat, že AC nelze upřít fakt, že hra má slušný gameplay time a pokud někomu tento herní styl vyhovuje, tak přinese každý díl vcelku dost zábavy.Rozhodně to není FPS co dohrajete za 6 hodin. I když zde je fér dodat, že většina lidí kupuje CoD či Battlefield zejména kvůli multiplayeru, kde tráví mnoho hodin.Je zde sice riziko, že se moho lidé hrou zahltit, ale na druhou stranu vzít v potaz i fakt, že narozdíl od jiných her nemá AC moc podobných konkurentů.

    Takže já s AC každý rok problém nemám. Pokud ta hra bude lidi bavit, nabídne dostatek zábavy a nebude to vždy jen kopie předchozího dílu, tak proč ne. Ono už jen fakt, že se každý díl odehrává v jiné době a v jiném (navíc historicky reálném) prostředí, může být pro mnoho lidí důvod proč hrát další díl.
  • Hlavne nech konecne daju subojom obtiaznost aspon na urovni batmana akoze nech sa nehneveaju ale ked som daco chcel spravit stealth a failol nechal som sa zabit nech idem od checkpointu tak ma ai nedokazala ubit a to som tam len stal ako stlp:D rovnako skakacie pasaze kde si hrdina uz vsetko robi sam...
  • Máš pravdu, COD je nejlepší!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit