Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Femto
    ...
  • Přesto když takhle začneš, tak těžce generalizuješ.
    "Navíc obecně je tu ještě ten problém, že lidé se obvykle vyjádří spíš když se jim něco nelíbí. "
    Tím ještě popíráš to cos řekl o tom pesimismu.

    Ne nepřijde. Obzvlášť když se vyjadřuji právě k té jedné větě.

    PS Můj názor na věc najdeš tady někde v diskuzi, nebudu to tu psát dvakrát.
  • ringmancz
    na Assassin's Creed tady všichni nadávají, na Call of Duty, na Battlefield... tak kdo si potom ty hry kupuje?
  • tahle serie mi vubec nevadi...kdo chce,tak koupi...kdo nechce,kupovat nemusi...
    nektere dily jsou povedene,nektere zase mene,ale stale plati,ze za penize se dostane dost zabavy...
    snad jen treti dil s tim indianem byl opravdu horsi...
    jsem zvedav na dalsi dil...mohli by udelat zmenu v soubojich a jeste to zasadit do japonska/prahy a chrochtal bych blahem :)
  • Jsem fandou celé série, ale upřímně mi poslední dva díly (mluvím teď o III a IV) opravdu nesedly. Na AC sérii se mi vždy nejvíc líbilo poměrně věrně zpracované město a vždycky jsem AC přirovnával spíše k městské akci než k brouzdání sedmi moří. Vadilo mi, že města v ACIII a ACIV vypadala, tak jak vypadala a kompenzací mělo být naprosto divný skákání po stromech (tolik pravoúhlých větví jako v ACIII snad nikde nenajdete). Proto se mi zamlouvá, jakým směrem jde Unity a proto bych Comet nejradši neviděl. AC už za sebou má tolik dílů, že by návrat ke kořenům opravdu neuškodil. *1*
  • Aha takže ty tvrdíš, že když jsem byl v kině na filmu Sněhurka a lovec který se mi ve výsledku hrubě nelíbil tak jsem tím, že jsem si koupil lístek potvrdil, že je to kvalitní? Když si šel se slečnou/manželkou na film 50x a stále poprvé tak si taky potvrdil kvalitu filmu? Když se ti líbil trailer na hru a byla na ní napsaná pochvalná recenze (i když to bylo například COD blackops 1) a vůbec tě to nebavilo, ale protože si to koupil přes digitální distribuci tak nemůžeš požadovat vrácení peněz tak je to kvalitní hra? To že se prodává gone home které fakt nemusím a na gamespotu má skóre jako druhá nejlepší hra všech dob na PC hned po diablu 1 a má gameplay tak 2 hodiny když přečteš úplně všechno a redakce games.cz jí tady brání vlastním tělem tak se spousta lidí napálí a pak se cítí právem podvedení a gone home je přesně ten nejprodávanější nejlevnější šmejd o kterém mluvíš, marketing je víc než kvalita. Mnohem raději si přečtu kritickou věcnou recenzi než slintání fanboyů i když se mi hra nakonec líbí tak tam vidím ty chyby, které fanoušek série ani nevypíše a mávne nad nimi rukou
  • Me nejaky nezajimaji Tvoje napady na odmeny :D Ale cenim Tve napady.. mas fantazii, jednou s Tebou bude nejakej muz opravdu stastnej :D
  • Zapalene mi odepisusej.. Ale me to je cely uplne sumak, ja se jen bavim Tebou :D
  • TheGGG
    Názor jedné z mých fangirls vždy potěší, bohužel jsi přesně tím anonymkem o kterém jsem mluvil. Hloupější narychlo vymyšlenou přezdívku jsi ani vymyslet nemohl. Jinak já jsem tolerantní diskutující, slušně vyjadřující své světácké názory. Že zdejší hráčská (j)elita neumí přijmout fakt že Ubisoft ví co si jeho fanoušci přejí a že se najdou lidé, kteří mají AC sérii rádi není naštěstí můj problémek. báááj *14*
  • Jack1947
    Pokud to bude tak jak to bylo dosavadne, at si vychazi ve stejne kvalite klidne 5-6her AC... i male zlepseni bude vitane. Koneckoncu to jeste bude (jen jestli) chvily trvat nez se to zajede jako COD tomuto to trvalo docela dlouho.
  • TheGGG
    stolice naprosto v pořádku, ale za to co někteří lidé naťukají do klávesnice by zasloužili pořádnou a*alní sondu.
  • Tak hlavne, ze Ty tady nejsi anonymne a ze nehrajes, jak tomu celymu rozumis :D Sasku
  • Víš Češi jsou opravdu známí tím, že jsou docela pesimisti a rádi kritizují. Na druhou stranu je to dle mě lepší, než být pořád růžové brýle.
    Jak se k tomu vyjadřuje anglický či ruský národ, to netuším. Nejsem rus ani angličan a tak se o jejich národnostech nevyjadřuji, jelikož nemám dostatečnou zkušenost.
    Navíc na IGN rozhodně nepřispívají jen američané/britové, ale určitě i mnoho cizinců.
    Tady předpokládám, že 99% českých příspěvků je od Čechů.

    Navíc obecně je tu ještě ten problém, že lidé se obvykle vyjádří spíš když se jim něco nelíbí.
    Komu vyhovuje každý rok nový díl AC nebo třeba COD, tak prostě ty hry hraje a nepíše chválu do diskuzí.
    Tím chci jen říct, že 3k nespokojených lidí někde v diskuzi, ještě neznamená, že je to názor většiny a nebo že by to opravdu bylo tak špatné.

    Btw nepřijde ti divné komentovat názor u kterého jsi četl jen jednu větu?
  • TheGGG
    přesně o tom mluvím *7*
  • se Ti rano zase nepovedl klystyr, nebo proc tak rozmrzele ??
  • to tady prece nehrozí, když ctenari zvolili AC za hru roku (skoro). tady jsou ctenari težkej mainstream
  • TheGGG
    to zas budou padat rozumy. Určitě se zas objeví nějaký rafinovaný příspěvek o tom jak jsou všichni hráči které AC baví jen ofce a jediný kdo tomu rozumí je nějaký anonymek na diskuzi.
  • TheGGG
    ještě že PC na úrovni next gen konzolí má tak 20% hráčů a všichi ti mistři jsou jako náhodou zrovna na games. Zatímco ti ostatní co jsou rádi že hra nevyžaduje 10GB RAM a poslední generaci grafických karet zřejmě mohou táhnou do pr*ele.
    No ještě že budu hrát na PS4.
  • pro penize pracuji i obchodni retezce co predavaji skazene maso, i lehka zena. ale taky treba dan vavra (a jeho investo, aby mne nekdo nechytal za slovicka), ktery si dela svoji vysnenou hru. citis tam ten rozdil?
  • Stačí mi první věta a ani to nemusím číst. Český národ, to jako vážně? Nejenže sis tímhle začátkem zhodil cokoliv co si napsal, ale zkus si přečíst třeba IGN. Tam mají k tomuhle přes 3k příspěvků a většina na téma, jak pořád dostáváme to samé a jak je to nanic. Takže český národ...ehm.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit