Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravím chci se zeptat jestli to rozjedu kdýž mám AMD A serie Black Editio 6790K 4.0 Ghz,4GB RAM
    a Nvidia Geforce GTX 750 Ti OC 2GB

    Díky za odpověd
    • CrocoRay
      To my nevíme, jaké ve výsledku budou opravdové nároky, ale podle uvedených minimálních požadavků je tvá grafická karta hluboko pod nimi. Takže pokud takové požadavky opravdu budou, tak hru spustíš, ale nebude hratelná.
      • Doufám že tyto požadavky nejsou konečné
        • jak to můžeš rozjet když je minimum 6 GB ram pamět a ty máš pouze 4 GB .tak je snad logické že to nerozjedeš i kdyby ses p.o.s.r.a.l *1* musíš přikoupit ramky jinak si v (_!_) *1*
  • Minimální hardwarové nároky:
    Procesor: Intel Core i5-2500K 3.3 GHz, nebo AMD FX-8350 4.9 GHz, nebo lepší

    Doporučené hardwarové nároky:
    Procesor: Intel Core i7-3770 3.4 GHz, nebo AMD FX 8350 4.0 GHz, nebo lepší

    Uz to nehulte!
  • Vážne nevím co je toto za požadavky,to je sestava ve které se brzdí jedno s druhým.Já mám kompl novej tak doufám že to rozjedu.Ale i tak si říkám ,že snad neznám člověka kterj by měl Phenom a
    6GB RAM.Celé je to nějaké divné s takovuhle se ta hra chytne jen na konzolích a to ještě kdo ví za jakou cenu.
    • Jack1947
      No vidíš a já mám dokonce 8GB. *4*
  • Z blogu Hnujbisoftu:
    Processor (Minimum)
    Intel Core i5-2500K @ 3.3 GHz or AMD FX-8350 @ 4.0 GHz or AMD Phenom II x4 940 @ 3.0 GHz

    Panove jedou asi na nejakych tvrdych drogach, protoze si vybrali procesory kazdy z uplne jiny vykonnostni kategorie. Ta i5 je skoro 2x tak vykonna, jak ten starej Phenom a FX je jeste silnejsi. Pokud je minimum CPU ten slaboucky Phenom, tak grafika typu GTX 680 je k takovymu procesoru naprosty vysmech a plytvani penezi. K tomu Phenomu nejvyse GTX 660/R7 270. Cokoliv lepsiho by ten procesor nehorazne brzdil. I i5 2500K je ke GTX 680 na hrane.

    Shrnuti: nevedi, co pisou.

    http://blog.ubi.com/assassins-creed-unity-pc-specs/
  • Tak jsem sa na to vysral a koupil konzoli...PC je naprd
  • Mně spíš nějak nesedí ty minimální požadavky na FX 8350 @ 4.9 GHz vs. doporučeno FX 8350 @ 4.0 GHz.
  • lol tady to porad žije? *1* nechci nic rikat ale ten doporučený komp se mi válí doma už nejake tri roky (i7 je vlastne už takovy dedeček) a vlastne jsem ho ani poradne nevyužil, tak jakypak copak *3*
    • CrocoRay
      I7 je dědeček? Ale není i7 jako i7. Jsou jednotlivé generace a v každé různé typy. A tenhle typ stojí přes 7 tisíc. To samé ta grafická karta, která je uvedena jako minimum. Ta doporučená stojí 10 táců :-)

      ten tvůj tři roky starý comp určitě nesplňuje doporučené požadavky nebo nerozumíš hardwaru anebo není tři roky starý.
      • p.s.
        tolik druhu hw lol k čemu je to dobrý
        • species
          Treba si muzem delat prd*l z lidi co se snazi byt na diskuzich megachytri a ve skutecnosti jim rodice koupili PC a jelikoz lezi na stole uz dva roky tak je to "dedecek"...... v podstate z tebe.

          edit - troufam si tvrdit ze clovek co je schopen svym prijmem zivit byt, pravdepodobne nejaky to auto(kdyz je rec o PC za cenu slusne ojetiny) a jeste si kupovat PC za 60 litru ma dost socialni inteligence ale neplacal takovy h*vna jako tady placas ty. :) Bez urazky, samozrejme.
      • jinak fakt enchápu co tím sledujou
      • ano je to i7 starší generace a jsem si jistý že by to utáhl (kdyby mne ta hra zajímala, co nezajíma *1* ) mimochodem muj komp stary 3 roky stal kolem 30 tacu a kdyby mi nejaka hra nešla, jako že mi jdou všechny, tak jdu a koupím nový klidne i za 60 tacu.

        jen je to vtipný jak master race pláče nad hw narocnosti
        • CrocoRay
          Záleží jakou i7 máš a taky záleží kolik dostojí Ubisoft těmhle požadavkům, takže bys to možná utáhl a možná ne. No a pokud máš 60 táců na nový comp, tak tím lépe pro tebe, ale každý na to nemá. A kromě toho je i tak zbytečné co rok upgradovat, když na konzolích to jede na horším hardwaru a navíc je to dost otravné furt něco měnit. Mluvím za sebe jako líného člověka.
  • CrocoRay
    Tak co se týče požadavků u předchozího dílu AC IV: Black Flag, tak jako minimum u procesorů uváděli Intel core 2 quad Q8400 a doporučeno core i5 2400s 2,5 ghz. A u grafické karty minimum byla gtx260 a doporučená gtx470.

    Já to hrál na sestěvě core 2 duo E7400 2,8 ghz a GTX 650 na minimální detaily v rozlišení 1920x1080 při nějakých 27-32 fps. Jako není to střílečka a já nejsem nejnáročnější, takže s počtem snímků za vteřinu jsem problémy neměl.

    Z toho si nějak můžeme přibližně vydedukovat, jak na tom bude asi nový díl Unity, co se týče požadavků a následně jak to bude fungovat v praxi.
  • Já si myslím, že toto jsou nároky fakt na ultra detaily neb pro 4k rozlišení. Ani Black Flag IV nebyl tak naročný a to jsem ho s mou herní sestavou rozjel na ultra. Takže mám pocit, že tuto hru rozjedete i na slabších počítačích aspoň na nižší nebo střední detaily. Já doufám, že to můj stroj zvládne aspoň na střední detaily *11*
  • Jak je možné že dnes každá AAA hra vyžaduje 30+ gb a víc místa na disku ? O_O Dneska mít 15 terabajtovej disk. *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit