Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj, chcel som sa spytat... na nete maju ukazany svoj uzasny CHARACTER CREATION tool, kde ukazuju o ako velmi extenzivny nastroj sa jedna. Je mozne si ale vyrobit vlastny charakter? (lebo ak nie tak hra u mna dost upada na atraktivite, lebo toho typka z tych vsetkych gameplayov uz naozaj nemozem vystat)
    • nepujde, on jim totiz dobrovsky dal pledge 10 000$ prave proto, aby ho ztvarnili v hlavni roli *5*
    • Postava má být myslím pevně daná (pokud ne, prosím o opravu) a co jsem četl na fóru, tak ten chlápek z gameplayů není konečná verze hlavního protagonisty.
  • El_Kozel
    Jinak se ukazuje, jak mnoho her je snadných díky tomu, že hráč má výhody....Jakmile jsou nepřátelé na tom stejně tak je problém. Chce to hrát jinak.

    Viz. Divinity OS. Witcher 2 a první souboj s Lethem (on má Quen a háže petartdy? WTF?)
    Tohle mám rád. To pak hráč musí jinak hrát. Ani Dark Souls tohle nemá. Tam se to řeší přes HP a sílu zbraně....Protivníci neumí tak dobře odrazit útok a oběhnout hráče. Navíc klidně jím propíchnete brnění a další věci. Jiný styl obtížnosti.

    Zde to je dobře. Jak málo stači aby to bylo obtížné a přitom zpravedlivé. Udělat protivky stejně jako je hráč a hrači ukaž se!
    • Koukám, že si měl v mluvnici taky nějaký ty výhody. Asi jiná obtížnost.
      • El_Kozel
        Jiný level. *3*
  • El_Kozel
    Konečně jsem si mohl vyzkoušet boj a je to skutečně něco jiného a první pokusy jsou velice obtížně. Jak na myší tak na gamepadu...

    Ale má to jasnou logiku, je to realistické a dá se na to dobře zvyknout..
    Třeba člověk sekne z pravé strany a naprosto očekávaně meč skončí na levé straně a tedy i kurzor se změní na tu stranu kde meč skončil a je hloupost začít další sek z pravé strany. To trvá delší dobu než se tam kurzor přemístí a v reálu by bojivník musel přehodit zbraň. Tedy je to super když pochopíte tu dobovou logiku a boj navazuje.
    Prostě tam kde meč po seku dopadne a bliká tam kurzor, tak tam je vhodné začít a maximálně to změnit o jeden bod. To pořád nemusíte přehazovat meč jako když to změníte z levé strany na pravou...

    A vypadá to super, opravdu realistické a ten pocit z boje je skvěleji. Hned je vám jasné, jak složité bylo někoho zabít kdo měl brnění....

    Co mě ale mrzí je to, že snad použili ukazatel zdraví namísto možnosti zasáhnou různé části těla aby to mělo vliv. V takovém systému bych to očekával a někdo to psal i na YT. To je tedy divné jestli to tak bude. Také ten "bojový mód" do které během boje vstoupíte. Takto nebude možné řešit více protivníků. to bych zcela vyhodil. sekat by šlo i bez toho a pobyhovat také.
    • Tak určitě. Zabít někoho v brnění mačkáním čudlíku, to musí být záhul *1*
      A chce to fyzičku.
  • alien5
    Dotaz podporuje to nebo bude oculus ? a podobne systemy ? To by mohlo byt pekne coz ?
    • walltar
      Někde jsem slyšel, že chtějí Rift podporovat.

      EDIT: Mají to i ve faqu...

      Plánujete podporu Oculus Rift?

      CryEngine v základu podporuje Oculus Rift, takže naše odpověď je: ano. Plánujeme podporu tohoto užasného zařízení, ale jsme si vědomi, že vyvíjet hru s podporou OculusRift je náročné a proto se držíme doporučených postupů. Virtuální realita je stále neprobádané uzemí a nemůžeme zaručit ideální výsledky. Vytvořit jízdu na koni tak, abyste nedostali závrať, vypadá jako opravdová výzva!
      • Na druhou straniu by bylo dobré tahle očekávání i chladit, sám Dan se na adresu OR a obecné situace na poli VR moc pochvalně nevyjadřuje...
        • walltar
          Tak ono KC je prostě hra ve které se chodí a běhá, takže OR jen tak nebude to nejlepší řešení. Díky souboji na blízko ale odpadne aspoň část problému s viděním nepřátel v dálce. Když si třeba ale vemu ovládání toho souboje, že by si díky Oculus Touch ovladači prostě jen natočil ruku, tak to by mohlo být hodně zajímavé.
  • Skvelé spracovane boje.
    Jedina vec, ktorá mi fakt vadí premňa osobne.
    A to je ten brightness ten sivý Filter :( alebo neviem ako to inač opísať
    Keby to malo sýtosť farieb a nastavenie ako Witcher 3 tak Úplná BOMBA!
    Farby a atmosféra robí veľa. Tak dúfam že si to všimňú a upravia to alebo sa to bude dať nastaviť v hre.
    • Asharak
      Ve Witcherovi 3 je nastavení kontrastu, sytosti barev? o.O Witcher je z většího pohledu příšerně přebarvený.
  • Chápu, komplexni souboujovy system neni pro kazdyho a dnesni konzolemi zblble lamky ho nejspis ani nepoberou, ale jinak je presne to, co takove hre muze sakra pomoct. Krasnym prikladem je Mount and Blade a tady to vypada, ze ten system bude jeste o hodne lepsi *5*
    • Je veliká škoda, že i takoví blbci jako ty jsou fanoušky této hry. Na takový Vávra nepochybně čeká.
      • ale copak mrzacku, slapnul sem ti na bebicko?
    • Šermovačky nikdy nebyly nic pro mě - já byl vždycky spíše na střílení (system shock, deus ex), ale u KC tuhle nechuť s radostí překousnu s nadějí, že se někomu podaří udělat opravdu zajímavý soubojový systém (ne hacknslash a ala witcher atp) - snad mě nezklamou... Každopádně bychom měli smeknout, protože práce s tím musela být řadově těžší, než u systémů pro střelbu...
  • Mart9
    Nechápu, proč hrát alfu. Jen si pokazíte zážitek z plné hry.
    • ady666
      není alfa jako alfa
  • Tak fajn. Souboje fungují. Teď už jenom dodat hratelný obsah na cca 500hodin plus a může to do světa !!!
    • Aha, tak ne. Nic dalšího netřeba. Takhle to prý stačí.
  • Prosim niekoho(ako napriklad walltar, ktoremu patri cest, ze prispieva k hram a nie k lokalnemu hate-u) kto hru naozaj vlastni, aby popisal svoje dojmy z tohoto subojoveho systemu.
    Je zabavny? Nieje pocase nudny? Pride vam to ako skok dopredu, ci naopak?
    Dakujem za KONSTRUKTIVNE prispevky.
  • Hnisavec
    zbierka od chudoby na kickstartery, o rok early access, prealfa, alfa, beta a o 3 roky vydaná hra bez patchov nehrateľná....herný priemysel je chorý (hlavne na PC). Ja ako zákazník chcem dostať hotový produkt, za ktorý dám 40-50 eur a dá sa hneď hrať. Keď chcem ísť do kina na Avatara 2 tiež neplatím 5 rokov dopredu za nejaké sluby....
    • Umíš ty něco jiného, než jen brečet a stěžovat si jak malý zm*d??
    • On te nekdo nutí, socko? Protoze ja mam dojem, ze cely kickstarter je zalozen tak nejak na dobrovolnosti.
      • Hnisavec
        nenúti...keby nútil ta, už to je trestný čin...tak to je len chorý obchodný model, ktorý by mal každý normálny inteligentný spotrebiteľ ignorovať.
        • hrac chce hrat, ne spotrebovavat (rozumej konzumovat) koridorovy slataniny typu order 1886 nebo uncharted

          a nebejt kickstarteru, tak neslataninam na trhu moc mista nezbyde, protoze kdyz nemaj ani na vyvoj, uz vubec nemaj na propagaci, bez ktery se packovatelum mozek proste znova premazat neda
          • Hnisavec
            no hlavne Demona sa predalo len na PS3 toľko čo DS1 a DS2 a DS2 Scolar na PC dokopy, takže moc sa nemáte čím chváliť, keď hráčska základňa PC je násobne väčšia plus sú tam extrémne zľavy, kedy si tú hru može kúpiť každý. Nebyť toho, že sa stal z Demona kult a predajný úspech na PS3, tak by žiaden DS1 a DS2 nevznikol....
            • Asharak
              Protože PC hráče prostě slátaniny z konzolí zase tak moc nebaví jak konzolisty samotné? achjo... :D Mě se třeba líbily videa u Demon Souls a pod. exklusivit, nějaké gameplaye, ale nedonutilo mě to ke koupi konzole. No a co? TO neznačí uspěch/neuspěch hry. Jsou i jiné aspekty než úžasnost a líbivost...
            • no ja odehral vetsinu ds nez ten nadsenec vydal mody, ktery resily ovladann na k+m, a kdyby je neudelal, tak by si to na pc koupilo jen par lidi, zustalo by pak jen u klasicky zprasenyho konzolovyho portu a breku vydavatele
          • Hnisavec
            jj a modul Star Citizena na 5 minút urobený za 4 roky je lepšia hra ako Bloodborne....a potom, že pchráči sú v západnom svete na smiech a na pokraji záujmu i vydavateľov...
            • walltar
              Neříkal si, že tě zajímají až hotové hry? Modul Star Citizena není a nikdy být neměla hotová hra. A nikdo s aspoň půlkou mozku by ji z hotovou hrou nesrovnával. Ono proto ty moduly hraje tak málo lidí, protože chtějí hotovou hru.

              Ale nikdo jiný jim nenabídnul hotovou hru jakou oni chtějí, no tak na tu hru přispěli. Já nechci Call of duty, Assassins Creed, Bloodbourne... já chci sci-fi vesmírný simulátor. Já nechci koridorovku, nebo single player open world... já chci plnohodnotné MMO.

              Ano radši bych koupil hotový produkt, než trpět všechny problémy vývoje, ale jaksi taková možnost nebyla. Buď jsem mohl podpořit projekty na KS, nebo tenhle žánr nehrát.
            • dark souls se prodalo na pc skoro jak na konzolich, mne to sice stacilo jednou, ale nekdo si to da klidne i potreti
        • "...chorý obchodný model..."

          Dávej mi to ve stereu, prosím, nic výstižnějšího v repertoáru totiž nemáš...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit