Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • doufám že hra bude mít velkou obtížnost, alespoň jako Gothic II. Problémem spousty dnešních her je, že jsou tak lehké, že postrádají jakoukoliv výzvu, a pak se stanou nudné (příklad Skyrim, Oblivion).
    Doufám taky, že tam bude spousta reálií k husitským válkám a historii (knihy, vyprávění atd).
    Jinak to zatím vypadá super, zvlášt ta grafika té krajiny a lesa je užasná
    • no v tomhle aktu asi ne, kdyz je to pred husitskyma valkama...
  • Skvelé spracovane boje.
    Jedina vec, ktorá mi fakt vadí premňa osobne.
    A to je ten brightness ten sivý Filter :( alebo neviem ako to inač opísať
    Keby to malo sýtosť farieb a nastavenie ako Witcher 3 tak Úplná BOMBA!
    Farby a atmosféra robí veľa. Tak dúfam že si to všimňú a upravia to alebo sa to bude dať nastaviť v hre.
    • Asharak
      Ve Witcherovi 3 je nastavení kontrastu, sytosti barev? o.O Witcher je z většího pohledu příšerně přebarvený.
  • Jack1947
    Tuhle fotku už jste jako úvodní měli... chceto změnu. *3*
  • alien5
    Dotaz podporuje to nebo bude oculus ? a podobne systemy ? To by mohlo byt pekne coz ?
    • walltar
      Někde jsem slyšel, že chtějí Rift podporovat.

      EDIT: Mají to i ve faqu...

      Plánujete podporu Oculus Rift?

      CryEngine v základu podporuje Oculus Rift, takže naše odpověď je: ano. Plánujeme podporu tohoto užasného zařízení, ale jsme si vědomi, že vyvíjet hru s podporou OculusRift je náročné a proto se držíme doporučených postupů. Virtuální realita je stále neprobádané uzemí a nemůžeme zaručit ideální výsledky. Vytvořit jízdu na koni tak, abyste nedostali závrať, vypadá jako opravdová výzva!
      • Na druhou straniu by bylo dobré tahle očekávání i chladit, sám Dan se na adresu OR a obecné situace na poli VR moc pochvalně nevyjadřuje...
        • walltar
          Tak ono KC je prostě hra ve které se chodí a běhá, takže OR jen tak nebude to nejlepší řešení. Díky souboji na blízko ale odpadne aspoň část problému s viděním nepřátel v dálce. Když si třeba ale vemu ovládání toho souboje, že by si díky Oculus Touch ovladači prostě jen natočil ruku, tak to by mohlo být hodně zajímavé.
  • Tak tohle hrát bude opravdu "mega zábava". *13* Ty souboje jsou pravdu strašný a nedovedu si představit, že tohle by mě mělo bavit hrát, to stokrát raději Skyrim apod... Pro mě je tenhle projekt opravdu EPIC FAIL... *10*
    • Už jsem to psal, souboje budou fajn tak prvních 10-20 Pak bude muset nastoupit hutný hratelný obsah. Ne questy dojdi tam a přines to.
    • Sr_Lobo
      Sám si epič fejl .. *5*
  • Ahoj, chcel som sa spytat... na nete maju ukazany svoj uzasny CHARACTER CREATION tool, kde ukazuju o ako velmi extenzivny nastroj sa jedna. Je mozne si ale vyrobit vlastny charakter? (lebo ak nie tak hra u mna dost upada na atraktivite, lebo toho typka z tych vsetkych gameplayov uz naozaj nemozem vystat)
    • nepujde, on jim totiz dobrovsky dal pledge 10 000$ prave proto, aby ho ztvarnili v hlavni roli *5*
    • Postava má být myslím pevně daná (pokud ne, prosím o opravu) a co jsem četl na fóru, tak ten chlápek z gameplayů není konečná verze hlavního protagonisty.
  • Jak jsem se bál, že soubojový systém na gamepadu bude divný, tak už tato alfa mi potvrdila, že to bude bez problémů a dle mého i lepší, jak na K+M. Samozřejmě je to alfa, takže pohyby postav jsou občas dost divné, ale to se do plné verze jistě poladí.
    Jinak ale jsem ze soubojáku dost nadšený, ze začátku celkem těžký, ale pak to celkem přejde do ruky a už se to celkem dá. Takže teď už "jen" dodělat zbytek a do té doby už budu mít nějakou konzoli, takže to bude i na čem hrát.
  • TheGGG
    Yeahh toto vypadá mazácky, eště se nebát pak do vostrých bitev dát ty střeva, krev a mozkovinu. Taky chci krev na meči který vytáhnu z těla nepřítel.
    • El_Kozel
      Tohle tam nebude (říkali to), protože je obtížně udělat oddělení části těla když máš na sobě různě vrstvy které nejsou pouze textura jako v Shadow Warrior kde to je.

      Navíc létající ruce, mozky a střeva jsou pouze ve filmech. Normálně tomu ve středověku tak nebylo. Ani to nebylo dost dobře možné....Useknou ruku není jen tak. Kost je velice odolná (v TV bylo jak se jeden člověk ubránil rukama mačetě - maso osekané ale kost zůstala celá). Dobové meče také byly dost pružné a nebyly velice ostré jako dnešní super broušené pevné nože.

      Navíc proti seknutí chránilo i kroužkové brnění dost slušně. Na to byla lepší kopí, drtící zbraň...Ale k tomu useknutí něčeho. Maximálně v boji proti někomu kdo nic nemá a i tak, to bylo složité. Prostě useknou část těla není jen tak. Maximálně tam, kde máš mezeru díky spojení kloubů. Natož někoho přeseknou na 1/2.

      Dnes to je aktuální, díky bombám a střelným zbraním. Ve středověku to bylo spíše součástí trestu ale normálně během boje to nebyla sekačka rukou (kdo by vynaložil tolik energii když je možné protivníka třeba zapíchnout) ale i tak to bylo brutální. Třeba když rytíř spadl, ho rozpárali menšími "nástroji" kde neměl plát a to byl hnus.
      • Ehm ... pohledej si dokumenty, treba na tema krizacky valky. Useknout nekomu ruku nebo nohu byla naprosto bezna vec. Najdes treba kosti (z vykopavek), kde je ta kost po dylce do pulky rozstipnura (paze, od ramene dolu). Energii k topmu doda sam mec. Na to je navrzenej. Japonskej mec, kterej je v tomhle oboru nejlepsi, je schopnej preseknout i 3 lidi naraz (samo, kdyz to dotycnej umi).
        • to je otazka, kdyz i mistr popravci si musel dat docela zalezet, aby utal hlavu ciste...a to mel ty nejlepsi mozne podminky
      • TheGGG
        tak alespoň trochu toho gore, když chlápka na hradbě zasáhne kámen z katapultu. Nebo někdo spadne z koně a ten mu rozšlápne hlavu. Prostě žádný omalovánky.
        • El_Kozel
          To snad bude. Když to má být realistické. jako omalovánky to zatím nevypadá.
    • walltar
      Krev na meči tam myslím už je. Byla to poslední věc které sem si stihnul všimnout když mě porcovali ti dva Kumáni v lese. Jinak krev na oblečení a podobně bude taky.

      Ostatní... je to o bojích lidí v brnění s mečem. Tam moc mozků a střev nepotkáš.
      • Asharak
        Jenže ke všemu tomu "my máme u každé věci tohle a tohle, tamhle ta umi tohle a tamta onohle, to nikdo nemá" je ta krev na meči po zásahu do hlavy, resp. helmy nic moc :P Což bych teda neřešil zatím že, ale: Zajímá mě jak moc ji propracují, protože např. v Dragon Age: Origins byla krev po souboji hroznej vopruz. Pokud ji u KC:D dodají trochu fyziky, bude skapávat a třeba ji rozumně otřít, mohlo by to být fajn, zatím ale celkem nuda. *4*
  • Hnisavec
    zbierka od chudoby na kickstartery, o rok early access, prealfa, alfa, beta a o 3 roky vydaná hra bez patchov nehrateľná....herný priemysel je chorý (hlavne na PC). Ja ako zákazník chcem dostať hotový produkt, za ktorý dám 40-50 eur a dá sa hneď hrať. Keď chcem ísť do kina na Avatara 2 tiež neplatím 5 rokov dopredu za nejaké sluby....
    • Umíš ty něco jiného, než jen brečet a stěžovat si jak malý zm*d??
    • On te nekdo nutí, socko? Protoze ja mam dojem, ze cely kickstarter je zalozen tak nejak na dobrovolnosti.
      • Hnisavec
        nenúti...keby nútil ta, už to je trestný čin...tak to je len chorý obchodný model, ktorý by mal každý normálny inteligentný spotrebiteľ ignorovať.
        • hrac chce hrat, ne spotrebovavat (rozumej konzumovat) koridorovy slataniny typu order 1886 nebo uncharted

          a nebejt kickstarteru, tak neslataninam na trhu moc mista nezbyde, protoze kdyz nemaj ani na vyvoj, uz vubec nemaj na propagaci, bez ktery se packovatelum mozek proste znova premazat neda
          • Hnisavec
            no hlavne Demona sa predalo len na PS3 toľko čo DS1 a DS2 a DS2 Scolar na PC dokopy, takže moc sa nemáte čím chváliť, keď hráčska základňa PC je násobne väčšia plus sú tam extrémne zľavy, kedy si tú hru može kúpiť každý. Nebyť toho, že sa stal z Demona kult a predajný úspech na PS3, tak by žiaden DS1 a DS2 nevznikol....
            • Asharak
              Protože PC hráče prostě slátaniny z konzolí zase tak moc nebaví jak konzolisty samotné? achjo... :D Mě se třeba líbily videa u Demon Souls a pod. exklusivit, nějaké gameplaye, ale nedonutilo mě to ke koupi konzole. No a co? TO neznačí uspěch/neuspěch hry. Jsou i jiné aspekty než úžasnost a líbivost...
            • no ja odehral vetsinu ds nez ten nadsenec vydal mody, ktery resily ovladann na k+m, a kdyby je neudelal, tak by si to na pc koupilo jen par lidi, zustalo by pak jen u klasicky zprasenyho konzolovyho portu a breku vydavatele
          • Hnisavec
            jj a modul Star Citizena na 5 minút urobený za 4 roky je lepšia hra ako Bloodborne....a potom, že pchráči sú v západnom svete na smiech a na pokraji záujmu i vydavateľov...
            • walltar
              Neříkal si, že tě zajímají až hotové hry? Modul Star Citizena není a nikdy být neměla hotová hra. A nikdo s aspoň půlkou mozku by ji z hotovou hrou nesrovnával. Ono proto ty moduly hraje tak málo lidí, protože chtějí hotovou hru.

              Ale nikdo jiný jim nenabídnul hotovou hru jakou oni chtějí, no tak na tu hru přispěli. Já nechci Call of duty, Assassins Creed, Bloodbourne... já chci sci-fi vesmírný simulátor. Já nechci koridorovku, nebo single player open world... já chci plnohodnotné MMO.

              Ano radši bych koupil hotový produkt, než trpět všechny problémy vývoje, ale jaksi taková možnost nebyla. Buď jsem mohl podpořit projekty na KS, nebo tenhle žánr nehrát.
            • dark souls se prodalo na pc skoro jak na konzolich, mne to sice stacilo jednou, ale nekdo si to da klidne i potreti
        • "...chorý obchodný model..."

          Dávej mi to ve stereu, prosím, nic výstižnějšího v repertoáru totiž nemáš...
  • Teda ten les na začátku byl parádní, ale možná by se mohla krapet snížit rychlost procházení křovím :)
    • Ten les budou podle me jeste hodne osekavat, jestli to chtej vubec spustit na konzoli. Co rikali naposled, tak tam meli 2 fps :) statickou scenu.
      Docela jsem se smal, jak jeden typek na jejich foru psal, ze se mu to seka s 8GB RAM a 3 GB GPU, kdyz to ma vyuzity na max. To nevim co budou delat na xbox a ps4, kde je 8 gb sdilena pro cpu i gpu. Bud pulku objektu z prostredi vyhazej nebo udelaj nejakej brutalni LOD, ze vsechny vzdalenejsi objekty budou dost kostickovany.
      To bylo videt na tech screenech krajiny, ze s optimalizaci jeste vubec nedelali. Dohled az buhvikam, vsude sama detailni pohybliva trava. Proste scena preplnena objektama, ktery proste nema sanci soucasny pocitace rozbehnout plynule.
      Kdyz to srovnam s jinejma hrama
      Ryse - korydor + zkusenejsi tym
      Novej Batman - Detailni mesto, ale tam je porad tma, takze ty svetla muzou mit zapeceny do textury modelu a ne to mit dynamicky jako u KCD
      GTA5 - tam takovejch detailu neni hold nekdo, kdo vi jak se delaj hry a nepreplni svet objektama
      Order - korydor
      to teda nevim, co budou chtit delat kdyz lidi namlsaly na bombastickou grafiku a tedka zjistujou ze jim to nepobezi ani omylem
      • wenceslaus
        Kterou z těch her jsi hrál v alfě?
      • tak můžou udělat 2 verze - osekanou konzolovou a plnou PCčkovou.
      • hold 8gb a 3 gb gpu je dneska takovej podprumer
      • walltar
        Od toho je nastavení, aby sis dohlednost, zobrazení krajiny, LOD, atd nastavil podle svého HW.

        Konzole už tohle budou mít pevně nastavené, tak aby to na nich jelo "dobře"... a bude to na nich vypadat hůř. Stejně jako u člověka se starším PC.
      • Zabijou dalších několik set motýlů :) Záleží, co si představují pod pojmem optimalizace. Jestli jde o promazání detailů nebo spíš o systémové (herní) věci.

        Ohledně lesa jsem měl na mysli spíš rychlost průchodu terénem, protože už jen projít lánem 2m kopřiv je v reálu skoro nadlidskej výkon :) Natož klestit se křovím :)
      • Magister_Peditum
        Je pravda, že na very high jsem občas jel i na 25fps, ale jinak to běží (na to, že jde o alfu) dost slušně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit