Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Něčeho co by připomínalo NFS1, nebo 3 se asi už nikdy nedočkám...ach jo... :(
  • NfS 3 Hot Pursuit,NfS Underground 1 a 2..jo to byli aspon hry :)..jak uz nekdo psal ...Riders On The Storm.. *5*
  • http://www.quickmeme.com/img/7f/7fa6b0be9d5614e6e8aa57089f47c718ec462a462188bb1b058a1456cfd02d12.jpg
  • Pamatuji na reboot Most Wanted, žádný zázrak se nekonal, žádný tuning. Teď sice píšou tuning, ale na videu žádné auto nějaký vylepšený vzhled nemá, ať to zase nenní výběr ze tří barev a změna kol a totť vše.
    • Ristoro
      Viděls 180sx v základu a ten na fotce? Očividně ne.
  • Nikdy jsem neměl závodní hry nějak extra rád, ale na NFS: U2 si do teď pamatuju. To jsem dohrál několikrát + do teď mě zní v uších "Riders On the Storm" a "Black Betty" (teda pokud to je z této hry). *4*
    • ano jsou, presne ty samy mi zneji taky :D
  • Jestli na mě v úvodu zase vybafne nějaká natvrdlá kozatice, která má na jazyku bohužel jen "drive safety", tak to okamžitě vypnu jako ostatní/předchozí... Nevím co si v EA představují po pojmem "storyline", ale naše představy, nejen účelů a užívání natvrdlých kozatic, se tedy zásadně rozcházejí...
    • Ristoro
      Přesně tak. NFS byl odjakživa o kvalitním příběhu a kozaté ženské se k autům zásadně nehodí!
      • vždy to bylo o tuningu autech a kozatych ženských
  • Předpokládám Undergound 3 ?
  • Kdyz uz poulicni nelegalni zavody tak doufam ze tomu budou odpovidat auta, cili vrchol tak gt-r34, supra nebo M3 e36. A ne ze tam budou nove kary za 5mio *5*
    • Vzhledem k tomu, že se tam mejhá ten starší zelenej poršák taka si ano ! Teda doufam...*3*
    • jestli to budou underground 3 a daji tam nejaky podelany super sporty, tak to uplne zabijou uz od zacatku...
      • vzhledem k tomu porsche 993 GT2 co tam jelo, tak uz to teda nemusite ani sledovat :D
  • To video je naprosto stupidní, ale jinak jsem rád, že se hra vrací k tomuto pouličnímu stylu. Doufám, že to bude vypadat nějak slušně a nebude to odvar jako BF Hardline, kde si dali na hlavní stranu hry černocha s opravdu vélkouu pistolí.... Takovou extravaganci si jen s klidem dovolí EA. Pouliční závody ano, ale ať to nebude podivnost na půl cesty.
  • Jméno to teda má jenom Need For Speed? žádný pod titul?
    • braveman
      Pokud má, tak zatím ještě nebyl prozrazen.
      • Je to ten Braveman který spravoval jaké plné hry najdete v...
        • braveman
          Ano, to jsem já ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit