Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ristoro
    Vypadá to na mix Undergroundů a Carbonu a to se mi hodně zamlouvá. Jen to proboha neposerte :(.
    • EA a Ghost Games studio, zatim to ma vsechny predpoklady k tomu "byt posran"...
      • viz Most Wanted
        • no prave, a jako tresnicka na dortu frostbite engine, to zabiji posledni zbytky nadeji...
  • Tak tohle vypadá moooc dobře. Že by reboot na po X-té vyšel? :-) Noční závody, hutný tuning aut. Jo, Underground po 12-ti letech si nechám líbit.
    • To už je 12 let? *8*
      • RazorProduction
        Ne ty vole,navzdy mlady co ? :D
  • Nikdy jsem neměl závodní hry nějak extra rád, ale na NFS: U2 si do teď pamatuju. To jsem dohrál několikrát + do teď mě zní v uších "Riders On the Storm" a "Black Betty" (teda pokud to je z této hry). *4*
    • ano jsou, presne ty samy mi zneji taky :D
  • jindra.veliky
    bral bych to radsi bez policajtu, ale co se da delat *9*

    jinak se tesim, nfsu2 je muj nejoblibenejsi dil a snad tam nebudou jenom super sporty, ale i nejaky normalni stary auta, ktery se tunej nejlip *4*
  • Něčeho co by připomínalo NFS1, nebo 3 se asi už nikdy nedočkám...ach jo... :(
  • Ne a ne a ne. *9* V EA jsou prostě nepoučitelní. "Napínavé vyprávění" ať si schovají pro hry typu GTA.

    Zjevně kořeny série = NFS Underground. Kořeny pocházející z dílů 1 až Porsche jsou zřejmě tak hluboko, že už je nebyli schopni najít. *6*
    • Lukyz
      Crabtree *1* Bodré podoledne! *1*
      • mr.clayman
        Potkám Vás na svém bicáklu, sejdeme na křížovce za tři minuty šoust. *3*
  • Kdyz uz poulicni nelegalni zavody tak doufam ze tomu budou odpovidat auta, cili vrchol tak gt-r34, supra nebo M3 e36. A ne ze tam budou nove kary za 5mio *5*
    • Vzhledem k tomu, že se tam mejhá ten starší zelenej poršák taka si ano ! Teda doufam...*3*
    • jestli to budou underground 3 a daji tam nejaky podelany super sporty, tak to uplne zabijou uz od zacatku...
      • vzhledem k tomu porsche 993 GT2 co tam jelo, tak uz to teda nemusite ani sledovat :D
  • To video je naprosto stupidní, ale jinak jsem rád, že se hra vrací k tomuto pouličnímu stylu. Doufám, že to bude vypadat nějak slušně a nebude to odvar jako BF Hardline, kde si dali na hlavní stranu hry černocha s opravdu vélkouu pistolí.... Takovou extravaganci si jen s klidem dovolí EA. Pouliční závody ano, ale ať to nebude podivnost na půl cesty.
  • Jako Underground bavil v tej době snad všechny. Jestli to neposerou, tak musí mít úspěch zajištěnej.
    Rád si zahraju nějakej slušnej díl, naposled jsem měl na disku Hot Persuit z 2010 pak už to byla jedna velká s*ačka.
  • To je hezké, ale pokud na to nasadí ten komický jízdní model, který začali propagovat po U2, tak si to můžou nechat. Takže prosím návrat k jednoduchém, předvídatelnému, a hlavně automobilovému modelu řízení.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit