Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nightborne
    Eh, teda, já vám nevím, ale jak vidím tuningově upravený Porsche (nebo jiný auta podobný třídy), docela se mi zvedaj chlupy v zátylku...
  • kubi-wan
    Ať jdou do háje. Další "pokračování", co se jmenuje stejně jako starší hra (timto zdravim NfS Most Wanted, ale i Mirror's Edge nebo DooMa)... a kdyby jen to. Kecaj cosi o rebootu a návratu ke kořenům, odkazujou na tuning a noční závody, ale právě původníma Undergroundama pro mě série přestala bejt Need for Speedama.
  • Pamatuji na reboot Most Wanted, žádný zázrak se nekonal, žádný tuning. Teď sice píšou tuning, ale na videu žádné auto nějaký vylepšený vzhled nemá, ať to zase nenní výběr ze tří barev a změna kol a totť vše.
    • Ristoro
      Viděls 180sx v základu a ten na fotce? Očividně ne.
  • Jo to byly celkeém zábavný arkády.
  • ringmancz
    jestli se to bude řídit stejně, jako poslední tři díly, teda zadkem do zatáčky napřed, tak si to můžou rovnou strčit za klobouk
  • ja nevim...jako maly jsem mel NFS.U rad, ale zpetne mam pocit, ze to nebylo nic jineho, nez takovy napr the run pro nasi generaci. Zpetne me to nebavi a priste mi to nemastne neslane...obvlastne trapne mi prijde mluvit o navratu ke korenum a k undergroundu zaroven, protoze to je proste v rozporu. Ja bych uvital kombinaci High stakes a Porsche 2k....ale tak co...tahle serie uz ani nevi, kde ma koreny..pak je to tezky
  • Předpokládám Undergound 3 ?
  • Jestli na mě v úvodu zase vybafne nějaká natvrdlá kozatice, která má na jazyku bohužel jen "drive safety", tak to okamžitě vypnu jako ostatní/předchozí... Nevím co si v EA představují po pojmem "storyline", ale naše představy, nejen účelů a užívání natvrdlých kozatic, se tedy zásadně rozcházejí...
    • Ristoro
      Přesně tak. NFS byl odjakživa o kvalitním příběhu a kozaté ženské se k autům zásadně nehodí!
      • vždy to bylo o tuningu autech a kozatych ženských
  • Někde jsem se dočetl,že se hoši z Ghost Studio inspirovaly Undergroundem,Most Wanted 2005 a Carbonem
  • Konečně jim to zas docvaklo! Undergroundy 2 jsou podle mě doteď nejlepším dílem serie..
    • Nejlepší byl NFS 3 a porsche unleashed
      • Ristoro
        Podle mě High Stakes, Porsche Unleashed, Underground 2 a Most Wanted.
      • nightborne
        S Porsche musím souhlasit, proseděl sem u toho strašných hodin... pamatuju si, že jsem v to dobu naprosto nechápal ty přenádherný prostředí, a že jsem si strašně užíval, jak je každý jiný.. Côte d'Azure, Schwarzwald, Alpy... do teď si je pamatuju, sakra =).
        • Porsche taky super ale byly to furt "jenom" obyčejný závody s obyčejnýma autama, až Underground 2 se staly takovym fenoménem díky tuningu, otevřenýmu městu a atmosféře jako vystřiženej z prvních Rychle a zběsile, který v tej době všichni žrali (včetně mě *15* )..
          Plus různorodý typy závodů, drift, drag apod. odemykání novejch součástek a doplňků, vylepšování, přizpůsobování vzhledu auta podle svýho, focení do časopisů atd. to do tý doby prostě nikde nebylo a přineslo to něco novýho a neokoukanýho *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit