Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Videl bych to na hru hodne podobnout NFS:World kterou ted rusi. Muzete jezdit po velkym meste s obycejnou pleckou i supersportem + nabizi spoustu druhu tuningu (ovsem za prachy *7* ). Jsou tam i mise s poldama a rekl bych ze si vezmou kousek i do MP casti a cele to dava najednou smysl.
  • Hoši z redakce, poznáte rozdíl mezi "videem" a "teaserem"? *3* Ale ano, nové undergroundy proč né, jedničky (poprvé jsem hrál na základní škole snad v šesté třídě) a dvojky mám zmáknuté (původní honda civic mi ve dvojkách vydržela až dokonce, škoda že se tento typ špatně shání v čechách).
  • http://www.quickmeme.com/img/7f/7fa6b0be9d5614e6e8aa57089f47c718ec462a462188bb1b058a1456cfd02d12.jpg
  • No jestli to jsou záběry ze hry a ta kamera při hře bude takhle zdivočelá, tak to moc hratelný nebude :D
    • Ty si dobrý hnup :-D
  • To bude průšvih. Další novodobá zmršená slátanina pro pubescenty, na které to cílí už tady z toho videa, to bude tak strašně cool a cops cops cops, že z toho vyleze další průjem jako posledních deset NFS. Přeju odvážlivců, důvěřujícím EA, aby jejich zklamání nebylo velké *1*
  • NfS 3 Hot Pursuit,NfS Underground 1 a 2..jo to byli aspon hry :)..jak uz nekdo psal ...Riders On The Storm.. *5*
  • Jack1947
    Im glad NFS is back!
  • Na svou dobu jsou vsechny NFS dobre odehral jsem je vsechny a klavesnici ale skoda WORLDU ta hra mi sedela asi nejvice.Jinak chci take skusit si zahrat nove NFS ale porad vaham jestli na PC nebo na PS4.
  • Jméno to teda má jenom Need For Speed? žádný pod titul?
    • braveman
      Pokud má, tak zatím ještě nebyl prozrazen.
      • Je to ten Braveman který spravoval jaké plné hry najdete v...
        • braveman
          Ano, to jsem já ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit