Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Im glad NFS is back!
  • jindra.veliky
    bral bych to radsi bez policajtu, ale co se da delat *9*

    jinak se tesim, nfsu2 je muj nejoblibenejsi dil a snad tam nebudou jenom super sporty, ale i nejaky normalni stary auta, ktery se tunej nejlip *4*
  • ja nevim...jako maly jsem mel NFS.U rad, ale zpetne mam pocit, ze to nebylo nic jineho, nez takovy napr the run pro nasi generaci. Zpetne me to nebavi a priste mi to nemastne neslane...obvlastne trapne mi prijde mluvit o navratu ke korenum a k undergroundu zaroven, protoze to je proste v rozporu. Ja bych uvital kombinaci High stakes a Porsche 2k....ale tak co...tahle serie uz ani nevi, kde ma koreny..pak je to tezky
  • Ne a ne a ne. *9* V EA jsou prostě nepoučitelní. "Napínavé vyprávění" ať si schovají pro hry typu GTA.

    Zjevně kořeny série = NFS Underground. Kořeny pocházející z dílů 1 až Porsche jsou zřejmě tak hluboko, že už je nebyli schopni najít. *6*
    • Lukyz
      Crabtree *1* Bodré podoledne! *1*
      • mr.clayman
        Potkám Vás na svém bicáklu, sejdeme na křížovce za tři minuty šoust. *3*
  • Jako Underground bavil v tej době snad všechny. Jestli to neposerou, tak musí mít úspěch zajištěnej.
    Rád si zahraju nějakej slušnej díl, naposled jsem měl na disku Hot Persuit z 2010 pak už to byla jedna velká s*ačka.
  • To bude průšvih. Další novodobá zmršená slátanina pro pubescenty, na které to cílí už tady z toho videa, to bude tak strašně cool a cops cops cops, že z toho vyleze další průjem jako posledních deset NFS. Přeju odvážlivců, důvěřujícím EA, aby jejich zklamání nebylo velké *1*
  • Tak tohle vypadá moooc dobře. Že by reboot na po X-té vyšel? :-) Noční závody, hutný tuning aut. Jo, Underground po 12-ti letech si nechám líbit.
    • To už je 12 let? *8*
      • RazorProduction
        Ne ty vole,navzdy mlady co ? :D
  • nightborne
    Eh, teda, já vám nevím, ale jak vidím tuningově upravený Porsche (nebo jiný auta podobný třídy), docela se mi zvedaj chlupy v zátylku...
  • Ristoro
    Vypadá to na mix Undergroundů a Carbonu a to se mi hodně zamlouvá. Jen to proboha neposerte :(.
    • EA a Ghost Games studio, zatim to ma vsechny predpoklady k tomu "byt posran"...
      • viz Most Wanted
        • no prave, a jako tresnicka na dortu frostbite engine, to zabiji posledni zbytky nadeji...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit