Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pockej jako tohle nekdo hraje?
  • Tak, je to 10 let stará hra, ale přesto bych řekl, že od té doby asi nic lepšího nevyšlo.
  • nerika se ze to ukradl, rika se ze se inspiroval :)
  • MickeyMutant
    Mart9: V tom případě nepotřebuješ redaktora, ale přepisovače tiskovek.
  • Mart9
    Pro mě to zvláštní je. A to je ještě slabé slovo.
  • Ja vim, ze to neni nic ve zlym. To je jenom nevedomost.
  • Nic ve zlym, ale produkce Skyrimu je uplne nekde jinde (obsahem, slozenim teamu, rozpoctem, poctem lidi (100))
  • To si muzeme povedet u State of Decay (cca neco lehce pres 20 lidi na cryengineu). *1*
  • Priznávám bez mučení, že ten článek od Aleše SMutného jsem vůbec nečetl, jeho názor je mi ukradený. Podíval jsem se na video a můžu říct snad pouze Jen tak dál! Obrovský skok od Alfy. Díky Warhorse Studios!
  • Mart9
    Hajzly jsou mi u zadku
  • Slovo "indie" je odvozene od slova "independent" a oznacuje studia, ktera nejsou vlastnena, nebo nemaji nejakou ramcovou smlouvu s nekterym vydavatelem. Casto se pouziva pro oznacovani poloamaterskych garazovych studii (nic proti nim), ale to Warhorse doopravdy neni. WH je "indie" doopravdy ciste jenom tim, ze 1) je to pro tuto pravnickou osobu prvni titul (ale ne pro lidi, kteri na tom delaji) a 2) ze neni vlastnene nejakym vydavatelem.

    Ve skutecnosti se produkce svym rozsahem podoba produkci napr. Skyrimu (co se nakladu, velikosti a slozeni tymu tyce a pod.). Veliky rozdil je ale v tom, ze Skyrim je postaveny na predem existujici technologii (byt vylepsene), zatimco WH musi mnoho veci delat na zelene louce (pouziva sice CryEngine, ale Bethesda porad mela mnohem kompletnejsi technologii diky Oblivionu a predchozim TES/Fallout hram).
  • Odpověď zní ano. Budou tam hajzly.
  • Je rozdil mezi kritikou a placanim nesmyslu o necem, cemu clovek ocividne nerozumi, nic o tom nevi, ale tvari se jako by to sam zvladnul za vikend lip.

    Krome toho nechapu tuhle lidskou vlastnost, ze lidi co kritizuji se sami nejsou schopni vyrovnat s kritikou a nesouhlasem.
  • Podoba hlavniho hrdiny neni finalni, nezavisle co vidis v teaserech, kam se neco dat musela. Casting na model i herce pro motion capture hlavniho hrdiny stale probiha.
  • Mě soubojivý systém vyhovoval v Dark Messiah of MM, tam to bylo uděláno výborně a jednoduše.
  • Tilwaen
    To nevadí. I kdyby to vývojářům italský trh nezaplatil, v latině to udělat musí! Jinak to přeci Italové nebudou kupovat.
  • Drtivou většinu bude podle mě zajímat příběh. Beztak toho boje by tam nemělo být hodně, aspoň co jsem slyšel. Tohle není Mount and Blade, které z 90 % stojí na boji. Tohle bude Mafie ze středověku a pro mě osobně bylo střílení v Mafii jen nudnou výplní a zajímal mě výhradně příběh (platí pro oba díly).
  • Srovnání to snese jen s Mafií co do obecného cíle hry. Pokud jde o souboje, lze to srovnávat s čímkoli. Většina her s mečem, lukem atd. mají naprosto špatný soubojový systém. Osobně znám jediný dobrý systém a tím je Mount and Blade. Zbytek je jen kotoulování, nebo klik fest.
  • Oblivion je 10 let stará hra. To by bylo smutné, kdyby KCD připomínalo zrovna tuhle hru, ne? *1* Navíc je to hra od Bethesdy - ranec plný chyb a blbostí. *4*
  • Kdybys víc četl, tak by jsi zjistil, že už snad každý příběh co je ve hrách byl někde literárně ztvárněn... *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit