Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    Já nežádám, oni slíbili, že až vyjde beta, Dana pozvou. Takže při splněném slibu už je pozvaný, takže je potřeba ho dokopat, když nebyl už tento týden.
  • Tak ty bitvy můžou být ve finální verzi už jen lepší. Já bych se toho tak nebál. *3*
  • Takhle ošklivě se nežádá... *3*
  • Blue.Shark
    Já to vidím tak, že je to jednoduše názor autora, což není ve zprávě tohoto formátu nic zvláštního. Další věcí je, že tento názor je podložený několika fakty, tím pádem to není spekulace. A do třetice: jeho názor je informativní pro lidi, co se zaměřují na jiný segment herní scény. Stále nevidím problém.
  • Mart9
    Dokopejte D. Vávru do Fight Clubu, mám na něj zcela zásadní otázku.
  • Mart9
    Nikdo tu nepíše, že pravdu nemá.
  • Mart9
    Mám Aleše rád, ale dělá si z článků vlastní blog. Tohle co napsal je tak příspěvěk do diskuse nebo FC a ne aby tím zaplácnul třetinu článku, který má informovat.
  • Magister_Peditum
    Mám dojem, že je vzhled hl. hrdiny ukázaný na konci v tom kresleném intru - jak stojí na bojišti s kladivem v ruce. Zas tak odlišný mi nepřišel, jen byl krapet mladší.
  • Magister_Peditum
    Však má taky Aleš pravdu. Ta "bitva" má do střetu stovek vojáků hodně daleko...
  • Inquisitor
    Mě by jenom zajímalo, jestli vývojář který stráví vývojem hry několik let, má ještě chuť si danou hru potom zahrát?
    Á Dan má na stole Husitskou epopej od Vondrušky :)
  • walltar
    Které Indie hry by si s tím srovnával? Zase tak moc indie open world her s takovou grafikou a rozpočtem nenajdeš.

    Pokud dodrží to co říkali, tak by se to spíš dalo srovnávat se Skyrimem, nebo Oblivionem, než s jakoukoliv indie hrou.

    Plus taky to že mají velkýho investora je celkem diskvalifikuje z označeni independent. Ale tady by se dalo dlouho diskutovat, protože každej to asi bude vidět jinak.
  • čiže realistické :D
  • Blue.Shark
    Já například netuším, co je na tom špatně.
  • Možná proto, že je přímo vložené v článku. rofl
  • A odkaz na video nikde. rofl

    Zdroje- tiskova sprava. Jasne
  • Tohle taky neni normální indie hra. Jestli sis toho nevšim, tak to má mít víc obsahu, než 90 % současnejch AAA titulů se zlomkem zdrojů jak finančních, tak lidskejch. Krom toho, openworld rpgčka jsou na vývoj asi časově nejnáročnější žánr.
  • Jsem zvědavý, kolik procent hráčů ocení realistický soubojový system a kolik se spíše zaměří na příběh a ostatní možnosti hry.
  • Co jsem zkoušel v MaB, tak mi bitvy o hrady přišli jako bezhlavá tlačenice.
  • Stalker malem polozil studio.
    Alien: Colonial Marines podle toho take vypadaji.
    HL2 uz nedosahoval kvalit HL1 a i pres svou kvalitu nema Valve zajem moc pokracovat. Hodne lidi odeslo a Newell mel na tohle tema krasnej rozhovor.
    Nemluve o poslednim Duke Nukem :D
  • F4 se zacal vyvyjet az byl hotovej Skyrim, takze 2011

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit